PDA

View Full Version : Стрии



Лора
07-13-2012, 22:12
Здравейте,
Преди няколко дни забелязах ,че имам стрии на дясното бедро.Не съм много запозната с темата затова реших да споделя тук. На 15 съм и бих искала да знам дали е възможно да се премахнат с кремове и масла . Ще се получи ли ако започна да се мажа примерно с масло от шеа?Чудя се дали наистина тези домашни лечения помагат или е просто загуба на време и дали са препоръчителни.Бихте ли ми препоръчали нещо сигурно ? :)

пAteNцЕ
07-14-2012, 14:44
еми и на мен на твоята възраст ми излязоха малко по бедрата и паласките(но не бях напълняла и кило,просто кожата ми е суха) и оттогава се мажа, всяка вечер хидратирам,поне да не стават повече
за премахване,виж из форума,мисля че има още такива теми (но в домашни условия се съмнявам да се махат,самата аз пробвах - нищо не стана)

FuckingFreak
07-14-2012, 15:14
Давай с масло от шеа смело. То е по-мазничко, така че ти върши идеална работа!

krasiveli
07-15-2012, 10:03
Ето една подобна тема, в която пак става дума за стрии, дано да ти е полезна - http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/524342-%D0%A1%D1%82%D1%80%D0%B8%D0%B8 :)

dream1707
07-15-2012, 11:05
Какви са на цвят... ако са все още червени имаш шанс да ги премахнеш с масла и тнт .. Но ако са побелели, вече са като белег все едно и се махат само оперативно :) И аз имам, по дупето след като отслабнах, знам колко е некомфортно, особено сег алятото, като хвана тен, те си остават светли и е ужас