PDA

View Full Version : Трябва ми съвет



Shiiverss
07-14-2012, 01:28
Напоследък доста активно се включвам в темите и давам съвети, от които дори аз се нуждая, но съм прекалено несигурен и колкото и да не искам да го кажа, съм леко по-срамежлив (което не се харесва на доста хора). Моята история е дълга и широка, но ще разкажа основните неща. С момичето, което харесвам сме заедно още от първи клас. Още тогава като я видях (дори и малък) си я харесах и просто от тогава не съм спрял да имам постоянни симпатии към нея. Тази година нашите пътища се разделят. Аз отивам в София, тя остава в Смолян да учи. Разбира се, ще се уговаряме и ще се срещаме отново, но работата е там .... направо ще разкажа за преди 1-2 години. Преди бяхме просто най-добри приятели. Споделяхме си всичко и дори ми бяха казали, че имам шанс с нея. За съжаление ревността миналото лято ме докара до пълна лудост и използвах моите умения да й хакна фейсбука и да и чета съобщенията докато е на 10 км от мен на почивка. Донякъде й я провалих. След като прочетох каквото прочетох й пратих на съобщение новата й парола. Не си говорихме около 5-6 месеца и пак малко по малко започнахме да общуваме нормално, да се смеем, да си пишем почти постоянно. Тя има странния навик да не може да си пише примерно с 2-3 като мен. Почти постоянно я свалят наведнъж по 10-12 човека, което до някъде ме дразни, но се сдържам вече. Днес, когато й разказвах за едни мои разговори с друго момиче, тя дори се изнерви, че съм си писал с нея и ми "забрани". Не минава и ден, в който между нас да няма продължителни дискусии по телефона или по скайп. Да не кажа, че съм влюбен, но ... е така. Не знам просто какво да правя. Преди време я бях питал какво мисли за мен, защото една приятелка така ме съветваше и останах friendzoned и classmatezoned. Просто не мога да реша какво да направя. Ами ако й кажа как ли ще го приеме ?


пп: Съжалявам, че мислите ми са тотално разбъркани, но обичам вечер да си пийвам малко. Дано разберете какво имам предвид точно и ако нещо не сте разбрали ме питайте.

xXxPETYAxXx
07-14-2012, 07:55
Ама вие и двамата май се харесвате, защо иначе ще ти "забрани" да общуваш с другото момиче. Поне аз не се сещам за друга причина да го направи това(не е много зряло де, ама донякъде е сладко). И не си мисли, че връзките от разстояние са за вас двамата. Те по принцип са си сложнички, ама вие сте прекалено ревниви и не ми се струва, че ще ви се получи. Ако все пак искаш да пробваш не знам, но това с казването "харесвам те","влюбен съм в теб" на мен винаги ми е било малкооо...тъпо. По-скоро и го покажи, момичетата разбират от намеци :)

Tyler The Creator
07-14-2012, 08:00
Кажи и как се чувстваш. Дори и да бъдеш наранен, ще бъде като отлепяне на лейкопласт. Болезнено но кратко. Аз лично предпочитам да карам директно. Това е моят съвет. Това неведения какво ще става между вас за напред ще те убие.. повярвай, казвам ти го от личен опит. Еми това е моят съвет, ако искаш ме послушай... ама да не забравиш да кажеш как е минало, хих.

S.T.A.M.P.S
07-14-2012, 08:02
От опит глава не боли. Говори с нея няма смисъл да се измъчваш още .

Tyler The Creator
07-14-2012, 08:05
Не боли ли... Хайде сега философе ми обясни, как като е влюбен в нея и тя го резне (има такава възможност) как няма да боли ?!

Glamour92
07-14-2012, 08:14
Можеш да говориш с нея,може и да се окаже,че тя не отвръща на чувствата ти и ти си зафичен за вечни времена във френдзоната-в тоя случай и без това заминаваш за София,страданието ти не би трябвало да е толкова трайно,тъй като новата среда предполага и нови хора,занимания и тъ нъ,все неща,които ще ти отвлекат вниманието за дълго време.

Има го и варианта и тя да не е безразлична към теб.Тогава..?
Ти заминаваш за София,тя остава в Смолян.Връзката от разстояние не е нещо невъзможно,стига периода на дистанция да не е неопределено дълъг...Ако ще се впускате двамата с момичето в такава,най-добре ще е да поозаптиш ревността си иначе няма да се получи.

Amore-Mio*
07-14-2012, 17:00
Ъъ. Нищо не разбрах. Ходите ли ? Заедно ли сте? Ако е така , има право да ти забрани, но ти също го имаш, щом тя също си го позволява. Ако не - няма никакво правило и единствено излиза, че го прави от ревност, защото явно и тя те харесва.

fifito19
07-14-2012, 17:38
Целуни я. Винаги помага. Моят приятел беше същият... И целувката ми отвори очите. Да се надяваме, че ще свърши работа.

Shiiverss
07-14-2012, 22:07
Ами всъщност сме само приятели и до сега не бях й казвал като си пиша с други момичета и някак си й направи впечатление и то се забеляза, защото говорихме по телефона, а тя доста често ми казва с колко момчета си пише в момента и дори понякога с кои. Не ревнувам от тях.

Anonyss
07-14-2012, 22:18
Не за друго, но можеш ли да обясниш как си й "ХАКНАЛ", както ти каза, фейсбука ?

Shiiverss
07-14-2012, 22:25
Защо всички толкова се интересувате от това само ? ;д .. Винаги като казвам на някой защо сме се скарали всички искат да правят мизерии, а това не е никак приятно за потърпевшия, тъй че не казвам. Просто фейсбук има доста "дупки".

Amore-Mio*
07-15-2012, 18:01
Защо всички толкова се интересувате от това само ? ;д .. Винаги като казвам на някой защо сме се скарали всички искат да правят мизерии, а това не е никак приятно за потърпевшия, тъй че не казвам. Просто фейсбук има доста "дупки".

Вие сте просто приятели, а тя ти забранява да си пишеш с момичета? Странно! Най - вероятно изпитва симпатии към теб. Или просто си е егоист и иска само с нея да си пишеш. Макар, че е възможно пак да се стигне да извода с харесването. Та, в такъв случай, аз бих пробвала. Риск печели, риск губи. А това с Facebook е наистина долна и безсмислена стъпка, нали знаеш.