PDA

View Full Version : Имам нужда от съвет:-(



novatatii
07-14-2012, 09:46
Здравейте! Аз съм на 17 години и имам приятел от 2 години и половина.Миналата година имахме проблеми тъй като той ме беше когато е пиян и се разделихме за малко.Бях много отчаяна и реших,че ми трябва друг човек за да го превъзмогна и започнах да излизам с едно момче от моят клас. Нямах никакви чувства,тъй като не бях способна да изпитвам нищо към никого точно в този период. Между мен и него имаше просто секс. След около 2 седмици се събрах с приятеля си,но въпросното момче изпитваше серизони чувства към мен. На нова година приятеля ми беше на работа и тъй като алкохола ни дойде в повече започнах пак да се занимавам с това момче. След тази случка не си говорехме около 6 месеца,независимо че сме в един клас. Миналия месец отидохме на екскурзия и пак си проговорихме. Както си говорихме осъзнах,че изпитвам нещо към него и както всички очакваха вечерта на екскурзията бяхме заедно. Аз обичам приятеля си,но незнам какво става. Знам,че и аз и това момче изпитваме чувства един към друг,но няма как да сме заедно. Моля ви кажете какво да правя срам ме е да споделя дори с най-добрата си приятелка :S

Wednesday666
07-14-2012, 09:52
Има едно така .. леко клише - ако се чудиш кого да избереш от двама, избери втория, защото ако всичко беше наред с първия въобще нямаше да има втори в картинката.

Tyler The Creator
07-14-2012, 09:53
Стюпид Кънтс. Всичките ги дрънкате тея филми. По 5-6 човека на един път обичате а ? Стой си при приятеля, да ти цепи тиквата, може и да поумнееш.

xXxPETYAxXx
07-14-2012, 10:44
.."но няма как да сме заедно" - много ясно, че има, ако и той все още го иска. Нито си женена, нито имаш дете или нещо те задържа при приятеля ти. Свикнала си с него, доста дълго време сте били заедно-"той ме биеше когато е пиян", не знам как при тези условия. Привързана си за това си мислиш, че го обичаш, но щом изпитваш чувства към друг човек, трябва да се разделите с приятелят ти. :)

balu4ka
07-14-2012, 10:48
Започне ли да се появява рутината в една връзка ,всичко останало е излишно.Започнала си да мислиш за нов човек,значи нещо във връзката ти куца.Това,че си свикнала с един човек ,не означава ,че продължаваш да го обичаш...Не заблуждавай нито приятелят си ,нито себе си :) .Успех!

Amore-Mio*
07-14-2012, 16:50
Хайде стига с глупостите от рода, че го обичаш. Не, не го обичаш, щом се заглеждаш по други и правиш секс с другото момче, при условие, че си обвързана. Няма да съм виновна, ако те нарека курва. Нищо лично. Та, какво да правиш ли? Щом искаш второто момче - давай с него. И без това си съсипала връзката си с настоящия си приятел. Няма смисъл.

Teenhelp1
07-15-2012, 14:04
Извикай още едно момче и си направете оргия.Или пък:
Намери си още няколко приятеля 2-3-4-5 (който обичаш разбира се) и 2-3-4 твой приятелки като тебе и се почвайте. :)

stoly
07-15-2012, 14:13
Просто си привързана към първия, наистина ли искаш да си с човек, който ти посяга?

embraceme
07-15-2012, 15:39
Как ще стоиш при човек който те е удрял? Сега имаш идеалната възможност пред себе си да се оттървеш от него ,въпреки че го обичаш.Твърде млада си да позволяваш такова отношение към себе си(че и на възраст да си пак е неприемливо).Щом харесваш момчето от твоя клас зарежи приятеля ти. Дано проумееш ,че щом се е напивал и те е удрял не е стока каквото и да казва и прави след това.

Tonichkka
07-15-2012, 16:12
Въпреки че две години и половина са доста време...според мен трябва да бъдеш с момчето от твоя клас...мисля че си доста привързана към първия и само си мислиш,че го обичаш...