PDA

View Full Version : Боли ме от това, че го обичам още :(



Izabela97
07-14-2012, 10:59
Така, дойде и моя ред :) Та преди година се запознах с едно момче ( попринцип ние още от малки сме играли заедно, но от година стана сериозно ) Пишехме си по скайп, виждахме се в училище, но дори не предположиш, че нещата ще дойдат до тук :( Между всички тези шеги, закачки и нощните скайп разговори аз се влюбих сериозно в него.. ( пропуснах да добавя, че той преди това много ме харесваше и ме караше да тръгна с него, но аз си викам 'с кой акъл трябва да съм че да тръгна с тоя глупак пфф' .. Така на 6 март тръгнахме и всичко беше ОК, докато той реши че било по - добре да е сам за малко ( ех това малко ;( ) Постоянно му тичам след гъза, където и да иде аз тичам след него :x До ден днешен го обичам повече от всичко, дори опитах да тръгна с 2 момчета, но...... просто не мога да се влюбя след него :( Пишем си, но той не дава никаква надежда. По цяла нощ плача като се сетя какви може да ги върши.. Някой може ли да ми каже какво да правя :? :(

balu4ka
07-14-2012, 11:02
Обичаш,но се примири ,че понякога любовта може да е несподелена.Човекът те върти на пръста си ,може би дори е усетил чувствата ти.Имаш два варианта:сядаш и говориш с него или другият продължаваш да се тръшкаш.Ако всичко е напразно,забрави го и продължи напред.Ако имаш контакти с него ще ти е трудно да го преодолееш.

Izabela97
07-14-2012, 11:29
Когато искам да поговоря той или се лигави или се прави на шут... :( Не мисля, че е напразно защото той ми е говорил толкова хубави и красиви неща за в бъдеще!... Когато сме на училище го виждам почти всеки ден иначе лятото не го виждам :)

xXxPETYAxXx
07-14-2012, 11:50
Та от колко време сте разделени, че не ми стана ясно, разбрах само, че март сте тръгнали?
Не, че е толкова важно, но за тоя период си направила опит да тръгнеш с две момчета...малко странно, нали уж просто го чакаш да му мине периода на усамотение.
Както и да е, докато тичаш след него ще те приема за даденост. Знае, че каквото и да направи може да се върне при теб после. Не можеш да си приятелка с него, ако имаш по-сериозни чувства, защото ще е много болезнено за теб да си до него, но не и "негова" така да се изразя :) Кажи му как се чувстваш, обясни му как стоят нещата, изслушай това, което ще ти каже той и вземете решение какво ще правите. Успех!

Izabela97
07-14-2012, 12:47
Та от колко време сте разделени, че не ми стана ясно, разбрах само, че март сте тръгнали?
Не, че е толкова важно, но за тоя период си направила опит да тръгнеш с две момчета...малко странно, нали уж просто го чакаш да му мине периода на усамотение.
Както и да е, докато тичаш след него ще те приема за даденост. Знае, че каквото и да направи може да се върне при теб после. Не можеш да си приятелка с него, ако имаш по-сериозни чувства, защото ще е много болезнено за теб да си до него, но не и "негова" така да се изразя :) Кажи му как се чувстваш, обясни му как стоят нещата, изслушай това, което ще ти каже той и вземете решение какво ще правите. Успех!

ами разделени сме от 17 май.. сякаш е минала цяла вечност :( .. смисъл аз не направих опит, просто си пишехме и си мислех, че ще се влюбя, но уви :( П.С. Благодаря за съвета :)

Anonyss
07-14-2012, 12:51
От всичко, което прочетох и разбрах за него.. Първите ти думи "'с кой акъл трябва да съм че да тръгна с тоя глупак пфф' " са си верни : )) Той си има едно в на предвид, че ти си му пионка и ще може да тръгне с теб, като няма шарани в морето. Понякога се чудя защо се раждат такива шматки (за него говоря)..

mech7a7elka
07-14-2012, 13:43
Била съм в подобна ситуация.Истината е , че каквото и да ти кажем - сърцето ти само диктува,какво да правиш.Аз се справих сама със ситуацията по много лесен начин - игнорирах го.Научи се да се обичаш, защото го заслужаваш, а не да хабиш чувствата си за "неправилният".В момента ти се струва абсурдна идеята,че ще се влюбиш пак , но е така.До тогава ... спри да се унижаваш и гледай на пред.Там някъде е правилното момче за теб :)

Izabela97
07-14-2012, 15:30
От всичко, което прочетох и разбрах за него.. Първите ти думи "'с кой акъл трябва да съм че да тръгна с тоя глупак пфф' " са си верни : )) Той си има едно в на предвид, че ти си му пионка и ще може да тръгне с теб, като няма шарани в морето. Понякога се чудя защо се раждат такива шматки (за него говоря)..

Шматка шматка ама го обичам... :(

Amore-Mio*
07-14-2012, 16:51
Малка си, ще се примириш и ще свикнеш с липсата му.

Горе главата. И продължи напред.

fifito19
07-14-2012, 17:35
Олеле не можеш да си представиш как те разбирам. Влюбена в най- добрия си приятел, а той е заявил, че вече не е влюбен в теб. Това е ужасно... И аз се чудя какво да правя. Сърцето ми е негово- не е на никой друг. Не ми трябват приятели, нито нищо, щом съм с него...
Не мога да ти дам съвет, защото аз също търся такъв.
Не се забравя такъв човек. Казват му на това явление първата истинска любов О.о
Аз просто чакам. Той ще остане приятел с мен, така ни е писано. Но някой ден, ще набера смелост отново да му кажа, че го обичам. Дано тогава да е разбрал, че не се шегувам. Но теб не те съветвам да правиш това... Аз съм страхливка. Ти бъди смела. Ако е истинско , преследвай го докрай. Дори и да звучи плашещо :D

fenkaaa
07-14-2012, 18:40
Както забелязвам по ника ти,още си малка.Ще страдаш и ще го преживееш,след което ще се влюбиш в друго момче,а може би след това в още някое,докато не пораснеш и не намериш подходящия.Тогава ще се смееш и ще си спомняш с усмивка за всичко това.

DisappointedDreamer
07-14-2012, 19:21
По цяла нощ плача като се сетя какви може да ги върши..

К'во? Не сте заедно, той не ти е никакъв, ти не си му никаква, има пълното право да се целува с когото си поиска, да си пъха змийчето в чиято пещера поиска.

Моя съвет е да го оставиш и забравиш и отпишеш. Обърни нова страница от живота ти. Не се занимавай с него повече. Не знае какво иска, а ти си хабиш сълзите. Тц.

Izabela97
07-14-2012, 20:04
К'во? Не сте заедно, той не ти е никакъв, ти не си му никаква, има пълното право да се целува с когото си поиска, да си пъха змийчето в чиято пещера поиска.

Моя съвет е да го оставиш и забравиш и отпишеш. Обърни нова страница от живота ти. Не се занимавай с него повече. Не знае какво иска, а ти си хабиш сълзите. Тц.

не сме заедно, но той ми казва, че ме обича.. как по дяволите да не мисля кфо праи..... ако ме обича няма да прави нищо :)

an0n1mna
07-15-2012, 13:16
Недей продължава да плачеш, явно той няма чувства към теб, щом не иска дори да поговорите за вас.. ако те обичаше нямаше да те отблъска така.. знам че те боли, но недей да плачеш за някой, които не плаче за теб.

Izabela97
07-15-2012, 14:50
Благодаря ти an0n1mna :)

notlike
07-15-2012, 15:07
Бий му шута, не разбра ли какво ти казват хората? Ако не ти утърва - стой и си реви у вас. Не мисля, че си в изгодна позиция, но ти сама си решаваш. Тоя Сульо не знае какво иска и ти ми вървиш зад гъза - е, браво, продължавай в същия дух. Може и да успееш с него един ден, но това силно ме съмнява. Понякога трябва да излезеш от филмите и да отидеш в реалността - малко гадно, но се свиква. С времето ще осъзнаеш, че така е по-добре за теб. А в живота, ако нямаш изгода, не си струва да полагаш усилия :)

embraceme
07-15-2012, 15:34
Не си заслужава да тъгуваш за някого,който не иска да е с теб и не чувства нищо към теб.Малки сте още за любов и повярвай ми излишно е да се тровиш с любовни мъки,както казах още сте малки живейте си живота има време за гаджета.

Izabela97
07-15-2012, 15:47
3 месеца не ми стигнаха да го забравя поне малко .. мм не знам за по нататък :(

DisappointedDreamer
07-15-2012, 17:12
не сме заедно, но той ми казва, че ме обича.. как по дяволите да не мисля кфо праи..... ако ме обича няма да прави нищо :)

Да, да, вярвай си. Ужасно заблудена си. За капак и глупава.

xXxPETYAxXx
07-15-2012, 17:30
Еее недеите да нападате момичето, сякаш вие винаги сте правили каквото трябва.Никой не е взимал само правилни решения, докато не е натрупал повечко опит и да може да погледне нещата от всички ъгли. Нормално е да вярва и да е заблудена - още е малка. Ще разбере след време как стоят нещата.

Izabela97
07-15-2012, 20:03
просто споделих проблема си... не исках да се заяждате с мен :(

carrieee
07-18-2012, 13:31
Любов с любов се забравя :)

lenaa
07-18-2012, 13:32
prava si :P