PDA

View Full Version : Следене нормално ли е ?



footballitsmylife
07-14-2012, 12:22
Да речем,че следя приятелката си .. просто ей така един вид .. разбира се без тя да разбере според вас нормално ли е ( сигурен съм,че не съм единственият, който го прави просто някои не си признават)

Anonyss
07-14-2012, 12:25
Ненормално е.. Щом й нямаш доверие, защо си с нея ?

footballitsmylife
07-14-2012, 12:31
Не,че и нямам доверия.. просто за по-сигурно :)

Anonyss
07-14-2012, 12:34
Ако си мислиш, че така се прави сериозна връзка - в грешка си. Ако те хване, как може би ще реагира ? Какво мислиш, че ще си помисли ? Тогава шансовете за тази връзка, в която има "доверие", но за по-сигурно я следиш, ще намалеят :)

xXxPETYAxXx
07-14-2012, 12:35
Може би бих го приела като по-нормална реакция, ако ти е дала повод да се съмняваш в нея и искаш да провериш дали реално има за какво. Иначе, ако нямаш повод за съмнения - не.

xoxi
07-14-2012, 12:36
Не е нормално.
Имаш сериозен проблем.

footballitsmylife
07-14-2012, 12:40
Не съм тъпо копеле,че да ме хване..Правя го за да знам,че няма измами и изневери във връзката ни :)

Anonyss
07-14-2012, 12:44
ХАХАХААХАХА, имал си й доверие.. Ти чуваш ли се какво говориш ? Тя да не ти е жена ? Ако имаш наистина повод да се съмняваш, това не е начина. Поговорете си дали искате наистина да сте заедно и си изяснете всичко. Ако тя започва да се държи по-странно от обикновеното след разговора - имаш повод да се притесняваш. Само да ти кажа - не прекратявай връзка, ако не си видял със собствените си очи. Ако има и други факти за притеснение - пътя :)

footballitsmylife
07-14-2012, 12:47
Пич кво да си говорим,всичко върви по вода :) .. не съм казал,че имаме някакви проблеми .. КАЗАХ , че го правя за ПО-СИГУРНО .. просто да знам че няма чийт :)

SomeoneWhoCares
07-14-2012, 12:51
не не адски е тъпо това което правиш (не че нещо) Тя ако разбере как и нямаш доверие...

Anonyss
07-14-2012, 12:53
Ами добре, това по-сигурно защо ти е, след като няма никакви фактори за притеснение ? Не си ли щастлив, не те ли връзва на едно място, като тя не е с теб ? От какъв зор ти е да я следиш..

footballitsmylife
07-14-2012, 12:59
Еми по-сигурно ,примерно за да знам ако има чийт да не участвам в такава връзка :) ( твоята приятелка кво и пречи да те мами без ти да знаеш .. казвам примерно.. по тоя начин с следенето ако има нещо ще се знае :) ) и пак казвам,че не съм тъпо копеле .. няма да разбере :)

xXxPETYAxXx
07-14-2012, 13:00
Как ще се почувстваш, ако разбереш, че тя те следи? Щом нямаш повод за съмнения в нея, просто се радвай на връзката ви и толкова.

ShtrudeL
07-14-2012, 13:09
*Не, не е нормално.
*Нямаш й доверие.
*Супер грозно и обидно е.

3oPuTy
07-14-2012, 13:10
Хлопа ти дъската,пич!!! :lol:
Имаш й доверие,а си губиш времето в следене?! :lol:
А и тя ако реши да ти изневери дори да я следиш пак може да не разбереш ;) Ще отиде на някой купон,на който няма да си,ще си направи кефа с някой,а ти ходи та разбирай :lol:
Излез от филма и живей нормално,защото сегашното ти държание е за психиатър :?


Дано мацката скоро те зареже!!!Желая й го от все сърце!!!

Chacho
07-14-2012, 13:12
Ако се запознаем, инсталирам ти софтуер за подслушване на телефона и записвам разговорите с майка ти, за да съм сигурен, че не си наркоман, ще го приемеш ли нормално? В смисъл защо ми е да задълбочавам приятелството, ако има такива опасности. От гледна точка на сигурност е, не си мисли, че ти нарушавам свободата.

пAteNцЕ
07-14-2012, 13:12
ее пази си територията,прави си нерви,харчи време

BlueLabel
07-14-2012, 13:23
Пич, ти си луд...

Teenhelp1
07-14-2012, 13:35
Разбира се,че е нормално продължавай в същия дух ! Всеки го прави. :) :D
Сега сериозно, гони те параноята всеки иска да е сигурен,че приятелката не му изневерява ама ти вече прекаляваш.

Glamour92
07-14-2012, 13:37
Откъде ти идват на ума( при положение,че е съмнително дали го има,не знам дали това е точната дума) такива тъпотии,бе..?

Ти авторе,нямаш ама никакво право да окупираш чуждото лично пространство,без значение колко несигурен се чувстваш-това си е лично твой проблем,не на момичето до теб и не е редно тя да си пати заради всичко това.
Рискове има във всяко едно начинание,включително и в една връзка и ти няма как да се презастраховаш.
Или играеш честно,или си обираш крушите.
Щом имаш съмнения,сядате с твоето момиче и говорите на четири очи,докато не си изясните всичко.
В случай,че не сте способни на това,вие просто няма как да се наречете двойка и това е.

Chacho
07-14-2012, 13:41
Един ден ще стане политик и ще запрокарва АКТА отново.

zero0freak
07-14-2012, 13:43
наистина ... да не сте женени ,че да я следиш , тя може да прави каквото си пожелае, а и следенето както ти казваш "да си сигурен" няма голям смисъл ..

Glamour92
07-14-2012, 13:48
Един ден ще стане политик и ще запрокарва АКТА отново.
Ще играе дървен Господ по гърбината тога3...
Да кандидатства за агент на Интерпол с тия неговите дарби.Поне ще върши нещо полезно.

zero0freak,и женени да бяха-пак е престъпно подобно поведение.
Това,че тя е имала нещастието да се хване с него,без значение дали се е обвързала и чрез пръстен,не значи,че ще трябва да плаща за това с личната си свобода.Нито му е робиня,нито вещ,че да си я следи.

footballitsmylife
07-14-2012, 14:38
Агент на Интерпол ? :Д звучи добре :)

А сега по темата. Не ме разбирайте погрешно .. някой като КАЖЕ нарушаване на личното и пространство сигурно си представя, как я питам къде и с кой е била по 20 пъти на ден .. което въобще не е така :) нямам никакви съмнения и за 5 път ще го кажа,че го правя просто за да знам че всичко е окей и тя няма да разбере :)

Някой по-горе написа ''ти как ще се почувстваш ако разбереш, че тя те следи'' Еми няма да правя скандал, защото знам че не съм и изневерил така че непреувеличавайте :)

Chacho
07-14-2012, 14:45
Нямаш никакви съмнения, просто искаш да знаеш, че всичко е окей. Това е като да кажеш, че ти е топло, защото ти е студено. Толкова си комплекисран, че сам не го осъзнаваш.

Ако не би възразил някой да те наблюдава дали си послушна овчица, позволявай им на хората. Другите хора обаче могат да кажат не на подобно следене, защото си ценят свободата и имат акъл в главата си.

Жалък си, поне да си знаеш. Пък колкото искаш си се оправдавай пред себе си.

footballitsmylife
07-14-2012, 14:49
Ква послушна овчица бе пич .. тебе приятелката ти,ако се праска с 2 негъра секи ден и ти не знаеш, аз не искам да бъда като теб окей ? тъпо копеле си ( и пак не зацепи, че тя не знае и казах вече ,че не я разпитвам банални ревниви въпроси че да ми казваш ''нарушаваш и личното пространство'' асимилирай нещата преди да ми се пенявиш

DisappointedDreamer
07-14-2012, 14:51
Авторе, ти си идиот. Една кръгла нула. Поведението ти не е нормално. Все едно да помоля родителите ми за досието ти и на родителите ти, както и да назначат частен детектив, който да следи по колко пъти на ден си бъркаш в носа.

Chacho
07-14-2012, 14:52
Ква послушна овчица бе пич .. тебе приятелката ти,ако се праска с 2 негъра секи ден и ти не знаеш, аз не искам да бъда като теб окей ? тъпо копеле си ( и пак не зацепи, че тя не знае и казах вече ,че не я разпитвам банални ревниви въпроси че да ми казваш ''нарушаваш и личното пространство'' асимилирай нещата преди да ми се пенявиш

Значи приятелката ти се праска с два негъра, така ли? Нали нямаше съмнения. Смешко.

И кво като не знае, че те следят? Тебе, ако те упоят и те ебат у гъза без да разбереш, значи не са те ебали, така ли?

footballitsmylife
07-14-2012, 14:55
Чачо у тоя форум братленце, съм попаднал на какви ли не теми, така че с 2 та негъра го дадох като прост пример с твоята приятелка, а знам ли при теб може и така да е .. ти търси под вола теле разбирач на маймунски задници..


DisappointedDreamer - ето че пак преувеличаваш .. какви досиета какви 2 лева спри филмите.. човек ви говори 1 вие влизате напрао като у 3д филм

DisappointedDreamer
07-14-2012, 14:56
И кво като не знае, че те следят? Тебе, ако те упоят и те ебат у гъза без да разбереш, значи не са те ебали, така ли?

Точно.

Логиката ти кърти, авторке. Убийствено тъп си. Следенето е в пъти по-лошо от това да я разпитваш. И к'во? Водиш си папчица, в която пише че в 07.12 минути тя е използвала точно 15 сантиметра хартия, а в 08,03 след препиване с портокалов сок се е оригнала?

footballitsmylife
07-14-2012, 14:58
Водя си папчица преди колко години порех майкати

SisiStrange
07-14-2012, 14:59
Аз, ако ти бях приятелка и разбера такова нещо, щях да ти бия шута на мига и после да си плюя в пазвата да не попадам на втори такъв. Ако с приятелката ти всичко ви е по мед и масло щеше да си наясно дали е способна да направи нещо такова.

Ти кое точно намираш за нарушаване на лично пространство? Ако това не е, здраве му кажи. По-грозен вариант няма.

DisappointedDreamer
07-14-2012, 15:02
Водя си папчица преди колко години порех майкати

Ох, айде пак с тъпите фразички присъщи на 12 годишни. Обиден дрисльо.
Ходи се скрий под полите на майка си с пръст в уста.

footballitsmylife
07-14-2012, 15:05
Къв отговох очакваш .. като твоите постове и на чачо са се 1 гледам филм на джеймс бонд.. досиета,проследяващи устройства :Д

DisappointedDreamer
07-14-2012, 15:07
Не, това което вършиш е в пъти по-ужасно и грозно от филмите на агент 007.

ShtrudeL
07-14-2012, 15:14
Жалко, че имаш такова мнение за приятелката си, а именно, че е способна 'да се праска' с други.

horacio
07-14-2012, 15:14
ахахахахахахахахахахаахах ах :lol:

Teenhelp1
07-14-2012, 15:26
Водя си папчица преди колко години порех майкати
Тфа ме счупи от смях. :D :D :D хахаахахххаа омг

ShtrudeL
07-14-2012, 15:30
Тфа ме счупи от смях. :D :D :D хахаахахххаа омг

сериозно? :/

footballitsmylife
07-14-2012, 15:33
Щрудел..Въобще не съм на такова мнение,ще ти го кажа за последен път.Тук , а и не само в форума познавам и мой приятели,които приятелките са им изневерявали (ако се замислите и при тях не е ли било същото ? ами имам предвид има ли са си доверие, не са се следили и т.н. ?) обаче после се чукат с някой друг и късат.. заради това следя за по-сигурно,а и все пак ако нещо подобно се случи не искам да разбера след години защото какви ли не случаи има,които предполагам сама ти знаеш :)

DisappointedDreamer
07-14-2012, 15:35
Ти си ненормален. Какво по дяволите означава за по-сигурно? Боже, ти не си добре.

ShtrudeL
07-14-2012, 15:38
Какво значи за по-сигурно бе? омг
Ако искаш чак такава сигурност - стой си там.
Ако не - вярвай. Не можеш да ме убедиш, че й имаш доверие и в същото време да я следиш.
Изобщо нагласата ти в тая връзка е погрешна. Как изобщо си щастлив в нея?!
Не знам как следиш, но съм разполагала с парола на мое момченце за вход на всякъде и нито веднъж, ама нито веднъж не съм се възползвала от това, за да го следя какво прави, а вярвай ми доста съм ревниво.

SisiStrange
07-14-2012, 15:39
Това ли е начина да си сигурен в приятелката си? Ако мислиш, че си се хванал с момиче, способно на изневери и гадости зад гърба ти, защо въобще си с нея?

xXxPETYAxXx
07-14-2012, 15:44
Ми явно само ти си на мнение, че това, което правиш е нормално и никой не може да повлияе на мнението ти. В такъв случай - щом мислиш това за нещо "нормално", защо пускаш такава тема въобще?
А когато партньорката ти ти изневерява, ако я познаваш достатъчно добре ще разбереш от поведението й, а не като й гледаш скайпа примерно или я чакалиш кога ще излезе и кога ще се прибере.

Sh@d0w
07-14-2012, 15:48
Въобще не е нормално, говори за напреднал стадий на злокачествено комплексиране.

Решението е да оставиш момичето, поне да бъде щастливо далеч от теб.

AnarchyBoy
07-14-2012, 15:52
Въобще не е нормално, говори за напреднал стадий на злокачествено комплексиране.

Решението е да оставиш момичето, поне да бъде щастливо далеч от теб.

е ти го закопа просто :D +1 за всичко което Sh@d0w каза


ти си супер зле пич , направо зарязвай мацката не заслужава да е с боклук като теб! :)

3oPuTy
07-14-2012, 15:55
Авторе,още не ми стана ясно как ти ще разбереш ако тя ти изневери с някого на купон,на който ти не си поканен?!
И не ми казвай "Все някой ще ми каже!",защото не е гаранция,че някой ще ти каже - най-малкото може на купона да не присъстват твои познати,а и ако твоята и "любовника й" решат никой няма да разбере к'во се е случило ;)

SisiStrange
07-14-2012, 15:59
^ Недей, че току виж и закачи бръмбар.

xXxPETYAxXx
07-14-2012, 16:01
Ще е мъжкия вариант на Роуз от "Two and a half men" :D :D :D

SisiStrange
07-14-2012, 16:06
Ще е мъжкия вариант на Роуз от "Two and a half men" :D :D :D

:lol: И аз това си помислих. :lol:

Chacho
07-14-2012, 16:06
Вие пак не разбирате, той не й показва открито, че я следи, какъв е проблемът тогава? Макар че, ако тя се ебе без той да разбере, къде е проблемът?

footballitsmylife
07-14-2012, 16:06
Зориту много си проста мойто момиче ..ти за такива купони не мисли където няма да има, мои или нейни , приятелки или познати .. и дали някой ще ми каже или не :) не се напрягай, че е жега да не ти стане нещо :)

AnarchyBoy-По-голям боклук от теб, цигане въртящо кофите по улиците няма отрепка ..

чачо ли си не те знам чобан ли си, ма си тъп като гъз ХАХАХ такива неща се разбират ( ако твойта ходи у факултета да се праска нема как да разбереш освен ако немаш и там приятелчета ХАХА( и пак се показа в каква държава живеем .. сигурен съм на 100 % че някой от прочелите темата и 1 да е,ако се е усъмнил нещо в приятелката си е попитал примерно някоя нейна приятелка .. : абе кво стана там на тоя ''рожден ден примерно'' тва че никой не си признава е друг въпрос .. типични двуличници и копеленца

missg79
07-14-2012, 16:10
Пич въпроса е не дали тя ще разбере въпроса е че за една връзка трябва да й имаш доверие. ако тя е решила да "праска двама негри" няма да остане с теб, ще скъса с теб. ако се е случило дори и "инцидентно" да чийт-не ще е гузна и ти ще разбереш и без да я следиш. А за това че не я разпитваш...=-O ... то остана и да я разпитваш...



нърд

Chacho
07-14-2012, 16:10
Ми тогава за кво я следиш като се разбират такива неща? И пак питам, какъв е проблемът? Щом ти няма да разбереш, не е ли всичко в реда на нещата? Даже, по твоята логика, по-добре въобще да не я преследваш, така никога няма да имаш проблеми.

3oPuTy
07-14-2012, 16:12
Кефиш ме как сам си противоречиш :D :D :D :D :D

Sh@d0w
07-14-2012, 16:15
footballitsmylife ще ти кажа само да внимаваш с изказванията, към потребителите на форума.

Гледай да запазваш добрия тон.

footballitsmylife
07-14-2012, 16:16
И последно нещо, чобане.. ако получаваше и цент за ''забавните'' ти постове сигурно щеше да си милионер, а ? е да ма не си най-много да стигнеш до комиците :) аре баста

Chacho
07-14-2012, 16:16
Деда ми е бил кмет от СДС, нямам нищо общо с комунизма.

Пак увърташ май. Не ти изнасят въпросчетата ли? Сам се оплиташ в приказките си. Нали допреди това нямаше съмнения, защо сега говориш, че ще питаш приятелки дали не е правила нещо, щото се съмняваш? И едно е да питаш, друго е да я следиш. Като имаш съмнения към момичето, намери си такава, за която няма да се съмняваш. Ако момичето си получава всичко в една връзка, няма да тича по чуждо.

jghgh
07-14-2012, 16:42
Оставете го, не виждате ли, че не може да се побере в ума му това, което казвате. Ако изобщо имаме наличие на ум тук.
Сигурно има хора, които следят и не си признават. Знам едно такова момиче, изкушава се да гледа смс-ите в телефона на партньора си.
Нека е нормално, нека го наречем човешко.

Но е грозно, а и не влиза в представите ми (идеалите ми) за красиви човешки отношения. Само показва колко разкапан от съмнения човек си и как параноично търсиш под вола теле, някак мазохистично към самия теб. Не знам ТИ как си щастлив в такава връзка, където си постоянно измъчван от съмнения и нямаш НИКАКВО доверие.
И не е въпросът дали те разбират или не ... ако искаш по най-тайния начин я следи. Въпросът е, че е кофти, че й нямаш доверие, кофти е, че се стига до там, кофти е, че се вреш и тайно окупираш пространството й, сякаш тя не е човек като теб, не е свободна и пр. Въпросът е ПРИНЦИПЕН, не е казано че има действителни и материални последици от твоето следене. Даже може и никога момичето да не узнае, но си остава неморално и поставящо връзката ви в някакви очертания на пълна лудост.

Amore-Mio*
07-14-2012, 16:47
Не е нормално.

Това единствено ще е признак на липса на доверие.
А то тогава изобщо защо си с нея?

Ако нещо те притеснява - просто говори с нея.
Не постъпвай по такъв глупав начин.

fenkaaa
07-14-2012, 18:44
Аз също "следя" приятеля си с негово знание (ако под следене се разбира пароли навсякъде и т.н и постояно знание с кой се вижда,с кой разговаря и с кой пише),да.Същото е и от негова страна.Преди не беше така,но се наложи,защото и двамата сбъркахме за някои неща :)

DisappointedDreamer
07-14-2012, 19:04
^Ебахти връзката.

Violenza
07-14-2012, 20:01
Страшно нещо са хората без работа.

balu4ka
07-14-2012, 20:16
Това е супер тъпо.Каквото и да става ,това нещо не бива да се допуска.Всеки има право на лично пространство,ако приятелката ти е искала да ти изневери хиляда пъти да го е направила ,преди ти дори да се осъзнаеш.Не знам ,но момичето сигурно би се почувствало супер тъпо ,ако не ти е дало повод и ти просто ей така проверки си правиш.Така не се гради връзка ,ама хич.Пич ,като нищо картите ще паднат на масата..

radi023
07-14-2012, 20:27
Аз искам да задам няколко въпроса към автора. А по-точно как я следиш? И как би реагирал ако разбереш, че тя те следи? След като й имаш доверие защо го правиш, казваш че й вярваш просто искаш да си сигурен, след като й вярваш не си ли сигурен в нея? Как би реагирал ако резултата вследствие от твоето следене е. че тя наистина ти изневерява? Ще й кажеш ли, че си разбрал че ти е изневерила чрез твоето следене или ще я изчакаш тя да ти признае? И последно ти смяташ ли, че е редно да я следиш?

footballitsmylife
07-14-2012, 20:45
balu4ka-Аз не съм балък,че да разбере :)

radi023 Ще отговоря на въпросите ти , и ще ти оставя възможността да се опиташ да ми направиш психо профил :Д

А по-точно как я следиш? - Това не е от значение

И как би реагирал ако разбереш, че тя те следи?-Няма да разбере

След като й имаш доверие защо го правиш, казваш че й вярваш просто искаш да си сигурен, след като й вярваш не си ли сигурен в нея? - Казах и по-горе че не искам да съм като много други заблудени двойки,които разбират че сa им изневерили след 5 години или даже не разбират ..

Как би реагирал ако резултата вследствие от твоето следене е. че тя наистина ти изневерява?- Вратата е пред нея :)

Ще й кажеш ли, че си разбрал че ти е изневерила чрез твоето следене или ще я изчакаш тя да ти признае? -Да ще и призная,и ще се радвам,че съм го направил защото благодарение на това съм разбрал :)

И последно ти смяташ ли, че е редно да я следиш? - Да

DisappointedDreamer
07-14-2012, 20:47
има ли някой който може да ми заема лопатата си, с която да фрасна този тъпанар?

radi023
07-14-2012, 21:06
Не ми даваш възможността да ти направя психо-профил като не ми отговаряш на първите въпроси :D
По темата: Според мен не е редно да я следиш, но все пак ти си решаваш. Искаш мнение от нас, а не упреци, нали така! :)

sweetycherry33
07-14-2012, 21:07
Къв отговох очакваш .. като твоите постове и на чачо са се 1 гледам филм на джеймс бонд.. досиета,проследяващи устройства :Д

Техните постове ли? Те са си много добре. За разлика от твойте.По - скоро от темата ти.И един пост на някой от двамата е 100 пъти х 100 по - добре обмислен от тази твоя тема.Лек ден!И пожелавам на момичето да си намери някой, който я заслужава.

Anonyss
07-14-2012, 21:10
Бих коментирал цялостното ти детинско поведение с 2 букви : Ха !

strawberry88
07-15-2012, 01:35
Ти си ненормален! :shock: :X
Намери си хоби. xD

Glamour92
07-15-2012, 03:50
Авторът след като насоса всички люде отговорили на въпроса от заглавието на темата му с категорично "Не",би ли ни обяснил каква е целта на темата?
Подкрепа и съмишленици,с които да си обменя ценен опит ли търси,какво..?

Hilary_
07-15-2012, 05:24
НЕ, не е нормално .. !!!

xXxPETYAxXx
07-15-2012, 05:58
Авторът след като насоса всички люде отговорили на въпроса от заглавието на темата му с категорично "Не",би ли ни обяснил каква е целта на темата?
Подкрепа и съмишленици,с които да си обменя ценен опит ли търси,какво..?

И аз това се питам, защо е пуснал такава тема, а всички които си изказват мнението ги нарежда или обижда доста просташки... Може би е ТРОЛ?!

AnarchyBoy
07-15-2012, 06:56
Авторе между другото колкото и да убиждаш , мислиш ли , че някой ти се връзва на децкото акълче? 8-)
убиждаш , непознати от форум , който никога не си , няма и да видиш :) какво достойнство!

Тук парадокса е 8-)
че ти искаш да ти кажем какво мислим,
ние ти казваме и ти ни храниш защото ти казваме чистата,гола и непринудена истина
не разбра ли че си смешен.

Имам някакви съмнения за лека форма на жизофрения и големи съмнения за доста обилно комплексиране , да не би някоя твоя бивша да се е праскала, с някой без да ти каже 8-) и сега да се опиташ да се предпазиш? :x

Ако обичаш/харесваш приятелката си няма смисъл да я следиш

Не знам на колко си (май някаде го беше написъл) но се даржиш като пубер в 9 клас

сега ще се обоснова

1во. Искаш да следиш приятелката си !
2ро. Противоречиш си и спориш за глупости , чрез самонавиване , да ти се самонавиваш че си прав (като малките деца)
3то. Убиждаш кат каруцар, съфорумниците , който са тук само за да ти помогнат и да те посъветват е чат пат става и да те нахранят , но това е единствено с добра цел и умисъл 8-)
4то. Щом си толкова убеден че е нормално , защо си постнал темата?! смисъл ти не ни помоли за съвет, а ти ни вкара в безкраен спор с чокундур (инат) , като теб с дървена глава (който не знае какво иска и не-може да асимилира едно изречение правилно) дето се самонавива че е прав и точка . Аз прав , сички други криви!

Искам да се замислиш , ако спорим само 2-мата и ти кажа ,че не си прав - как ще реагираш , няма да зачетеш мнението ми!
Но тук ти го казахме поне 10 човека , едно и също и ти пак неможеш да си го набиеш в главата .

Искам сега да прочетеш туй постченце :) много внимателно , няколко пъти ако се наложи , да поразмишляваш (остани на саме с себе си) когато сметнеш че си готов да ми отговориш , не идвай (все още не си готов) позачакай още 10на минутки премисли го хубаво , наплискай си лицето с вода че в тая жега ше хване да умреш от нерви , и отговори на коментара ми , без да убиждаш (не за друго, а просто ми е интересно дали си способен да говориш човешки , щото ако говориш така с приятелката ти , нищо чудно че имаш съмнения , на никой не му е приятно да бъде убиждан, и аз да бях момиче и да ми говориш така и аз бих се праскала с друг)

надявам се не си останал с лошо впечатление! Аз просто се опитвам да ти кажа как стоят нещата (не да те наругая/нагрубя)!

Cheer up! ;)

3oPuTy
07-15-2012, 07:34
Ако автора имаше приятели и нормален живот нямаше да има време да я следи.В случая обаче тя явно е единствения човек,който иска да е в обкръжението му и той всячески се опитва да я задържи,без да осъзнава,че действията му са като на някой психопат и с тях няма да постигне нищо :?

valdesbg
07-15-2012, 07:43
Йе туй е мойта темичка.

Драги ми Смехурко. Част си от една огромна статистика на мъже, които нямат и не искат да имат доверие на жените си. Самата идея на следенето е точно това, ако се замислиш. Да разбираш неща за някого, без неговото знание и/или съгласие, защото знаеш че в открит разговор не биха ти били споделени. А за това си има причина.

Ако уважаваше личното пространство на девойката и я обичаше толкова колкото твърдеше, следенето нямаше да е опция. Защото малко по философски погледнато, това е егоцентричен порив да задоволиш любопитството си за неща, които не те вълнуват. Или казано на по прост език - страхлив глупак. Примерно - мойто девойче живее малко по далечко от мен. Вярно, стига се с автобус на градския за 40-тина минутки, ама.. 12 км са си 12 км. Тря ли да и пращам хора, само щото не съм 24/7 до нея? Като ми каже че е у съседката - значи е у съседката. Вярвам че е така, и у мен няма мисъл да ида и да проверявам истинността на думите и.

Проверката не е висша форма на доверие. Ако с това ще се оправдаеш. Проверката е задоволяване на любопитството, като погазваш всякакви правила и норми. Да вярваш на някого означава да приемаш думата му за истинност без да се нуждаеш от друго потвърждение. Което очеизвадно липсва като концепция е малкия ти свят. Разбира се друг е въпроса как и защо човек започва да вярва на друг човек, и това е нещо, което не мисля че трябва да засягам като тема. Само ще спомена че доказването не играе роля.

Та по твоя въпрос - не, не е нормално да следиш никого, когото твърдиш че обичаш и ти е близък. Просто за по сигурно е оправдание, което се използва когато нямаш вяра на човека и го подозираш.

Simple as that.

Chacho
07-15-2012, 09:51
Ейййй, сега се сещам. Авторът май е същия онзи дето пишеше в темата, че всички жени са курви или нещо такова. Тогава пак го нахрани целия форум и си тръгна със сведена глава :D

AnarchyBoy
07-15-2012, 09:58
Ейййй, сега се сещам. Авторът май е същия онзи дето пишеше в темата, че всички жени са курви или нещо такова. Тогава пак го нахрани целия форум и си тръгна със сведена глава :D

Да , май наистина е той! :D тос пич или е тролл или е хейтър или е много егоцентричен :D ;) :o

paradosou
07-15-2012, 10:50
Авторе, за съжаление си, честно. Всички имаме много да учим, ама на някои им се трупат тонове над средния стандарт.

footballitsmylife
07-15-2012, 11:11
ХАХАхаха AnarchyBoy даже не съм ти прочел мнението, деградирало дете върти кофите секи петък и не се обаждай ХАХА


чобане,чобане.. Тръгнал съм си с наведена глава :Д аз с наведена глава няма да си тръгна,ма никога сопол такъв.. хората правят пари и нямам на разположение 24 часа като теб в форума.. (най-вероятно ти забогатяваш след като копираш вицовете на къци, и тук ги преразказваш) надявам се поне да ти дават по 10 стотинки на пост, за да има кой да раздижва форумо ХАХА аре баста па че деда ти е бил кмет ми е през куро смешник ХАХА

Teenhelp1
07-15-2012, 11:14
Why so violent ? :(

DarkTemplar
07-15-2012, 11:30
Авторът е някъв нереализиран агент на ЦРУ/КГБ.

Glamour92
07-15-2012, 11:32
Авторът след като насоса всички люде отговорили на въпроса от заглавието на темата му с категорично "Не",би ли ни обяснил каква е целта на темата?

?

TheBeliever
07-15-2012, 11:33
Why so violent ? :(
Щото му издишат аргументите и единственото, което му остава, е да обижда и напада напосоки.

Валдес описа ситуацията достатъчно добре.

Авторе, поне опитай да осмислиш нещата, които се изписаха тук. Защото разсъжденията ти наистина са в доста грешна посока. И не може да твърдиш, че нямаш съмнения и й имаш доверие, когато въобще не разбираш значението и приложението на концепцията "доверие".

Chacho
07-15-2012, 11:34
Защо да ми плащат за постове, достатъчен кеф е да те чета. Нали нямаш време да висиш тук? Същевременно нямаш съмнения към приятелката си. Защо, аджеба, си пилееш времето да я следиш?

Преди време обясняваше, че щом курвите са те преебавали, сега ще ги преебаваш ти. Кой би подозирал това? :D

TheNormalGuy
07-15-2012, 12:15
Човече ти добре ли си с главата бе, кажи ми как ще се почувстваш ако някой те следи ? Уважавай личното пространство на момичето. Връзка без доверие, не е връзка. ;)

SisiStrange
07-15-2012, 12:26
Най-ужасното е, че горкото момиче дори не подозира с какъв психар ходи.

mrazqkindergarten
07-15-2012, 13:41
Определено НЕ е нормално.. Ако разбера, че приятелят ми ме следи.. бих го оставила веднага.Това показва пълна липса на доверие за мен.

AnarchyBoy
07-15-2012, 14:11
Авторът е някъв нереализиран агент на ЦРУ/КГБ.

:D :D :D 8-) не не не не не , немога да се сдаржа, ще умра :D ! Форума предлага ли функция абонамент (subscribe) към някой и като пишеда ми показва кво е писал! ..
Аз съм най върлият фен на темплара! :D

Chacho
07-15-2012, 14:11
Прати му две каси бира и ще те информира като пише ;)

AnarchyBoy
07-15-2012, 14:22
Прати му две каси бира и ще те информира като пише ;)

човече аз ако имах две каси бира , сам ще се информирам :D карам го тука на няква наливна ама не е кат да си отвориш ледено студената бутилчица :) 8-)

Chacho
07-15-2012, 14:24
Деба. Тъкмо мислех да муфтя Темплара, като вземе касите да си ги поделим :D

AnarchyBoy
07-15-2012, 14:26
Ем ти пак си го муфти , просто няма аз да черпя :D ако го муфтиш , измуфти и малко за мен :)

granger
07-15-2012, 14:28
Авторът е някъв нереализиран агент на ЦРУ/КГБ.

:lol: Може да ми диша прахта,ако иска да разбере кво е истинско следене :lol:
Ya sick dude,really!

Teenhelp1
07-15-2012, 14:44
Тази тема стана доста интересна и забавна. TIME FOR POPCORN AND CHIPS !!!!

Chacho
07-15-2012, 14:49
От Анархибой бирата, от Тийнхелп - пуканките. Keep it comin'

DisappointedDreamer
07-15-2012, 14:49
Някой да иска студена кока-кола?

AnarchyBoy
07-15-2012, 15:00
Ммм не мерси отдавна не уважавам кока-кола (от прекаленото и пиене можеш да заболееш от доста гадни болести)
даже бях чел за една жена в русия която ги осъдила за 10-на милиона :D

фанта/спрайт > кока кола


мм айде, идвайте на село в хижата съм само с приятелката :D паля скарата нося бирата, теенхелп идва с чипс и пуканки , темплара е ВИП (щото съм му фен :D ) чочо а ти кво ще носиш, момичета ? за вас си де мене ми не трЕбат 8-) :D

Sh@d0w
07-15-2012, 15:02
End of spam comes here.

>.<