PDA

View Full Version : Проблем!?



Mihu
07-14-2012, 16:30
Момче на 20 години съм.Практикувам секса от близо 4 години.Същината на проблема идва от миналия месец.Ходих на плаж за 1 ден.Вечерта правих секс със гаджето.Първият път всичко си беше нормално, усетих че свършвам и го извадих на време.Втория път обаче, ме обля едно странно чувство.По време на акта, започнах да усещам някакво гъделичкане, но го приех за нормално, понеже доста често ми се е случвало и сега, пак не беше толкова фрапиращо - продължих.Да, обаче в следващия момент имах чувството, че вече съм свършил, а фактически не бях усетил нищо.И така няколко дни подред.Взех мерки и започнах да ползвам Durex презервативи.Със тях, всичко си идва на мястото.Не знам защо, но когато ги ползвам всичко е наред, а без тях става пълно мазало.Спрях се за известно време, докато на гаджето му дойде цикъла.Всичко си протече нормално, с изключение на няколкото дни закъснение, но тях си ги обяснявам със студената вода, понеже тя също беше с мен на плаж.Когато и свърши започнахме пак.Няколко дни всичко си беше нормално, докато отново не изби чувството.Да, същото, което го имах преди да и свърши.
...През всичките тези 4 години не ми се е случвало никога подобно нещо, видях се в чудо!Просто е много кофти.Проблеми със малкия приятел нямам.Вдига се за отрицателно време (от една целувка), нахъсваме се, започваме и след няколко минути ... всичко се срива.Идеи?