PDA

View Full Version : Мамо, мамо, виж, аз съм Антихристът!



БожиятАгнец
07-15-2012, 00:27
" На фона на светлината ясно се очертаха фигурите и на двамата.Дори от части се видяха и лицата им.Като на лицето на момичето блестяха две сълзици,които бавно се стекоха по бузите и и оставиха ясни следи.То мълвеше с треперещ глас ,че иска да умре,че не му се живее в този измислен свят,в който няма любов.Спомена баща си и майка си,спомена за тяхната раздяла и пак се просълзи.Разказваше с ясноизразена болка на лицето,че никой не я разбира ,че няма кой да и помогне. Тогава момчето подаде прозрачно пакетче с бял прах.Първоначално момичето се отдрапна назад,но след минута просегна ръката си и пое дрогата.На лицето и беше изписано “Искам тази сладка смърт!”. "

Ахахахахахахахаха!АХАХАХА АХАХА!Е, не...Не са хора. :lol:

Тая тема...Велика тема. Я пускам от поне два часа, бе, хора. Пък нищо не съм написала.

Така. Почвам. Дойдох тук да ви напиша нещо хубаво пък то какво стана...

Намерих си кроасан с карамел, а по радиото пуснаха онази песен на Тom Рetty, която има много готин клип, нещо за Алиса в страната на чудесата, ама по-странно...
Книгата ми (която чета, де) е прекрасна. В общи линии секс, нацизъм, расизъм, пиене на бира, писане (да, авторът пише как пише друга книга в тази книга!), смърт,психичноболни и от време на време, за разнообразие, любов.
Все готини неща.

Ох, по дяволите...

yakuza_
07-15-2012, 06:49
too much drugs

DarkTemplar
07-15-2012, 12:04
уж отдрАпната, пък друсалка

Oy7ofCon7roL
07-15-2012, 13:41
Само аз ли правя някви асоциации с едно момиче от форума :(

БожиятАгнец
07-15-2012, 17:13
Може би си въобразявам...Но вчера написах още много неща след това. Къде ли са изчезнали? о.О

БожиятАгнец
07-15-2012, 17:14
Не, сигурна съм! Видях как другото, дето написах беше публикувано... Дейба.

БожиятАгнец
07-16-2012, 11:13
Пък вчера беше нереалната вечер... То не беше бой, ебане, сълзи, реване. Но всичко ще се оправи.