PDA

View Full Version : Искам татус.



peho997
07-15-2012, 00:48
Здравейте
Знам, че не съм първият тинейджър който иска татус, но съм си решил че ще си направя!!!
Моля ви посъветвайте ме!!! Къде има добри и качествени студия в София и приблизително колко може да ми струва татуировка на кръст с крила около 25 см. на ширина и 18 на височина ????
Благодаря ви предварително!!!!

Anonyss
07-15-2012, 11:00
Отиди и попитай :)

DennisCobain
07-15-2012, 11:55
Отиди и попитай :)

отиди и попитай, да. :D ние не сме татуисти :D :D :D

DragonLady
07-15-2012, 13:22
Колко точно не можем да ти кажем, цената зависи от студиото, мастилото и най-вече голямината и. Имай в предвид, че колкото по-голяма е, толкова по-скъпо ще ти излезе.

notlike
07-15-2012, 13:30
Ако си на под 20, ще съжаляваш. Трябва да си с акъла си, татуировката се прави веднъж, но не се маха.. освен ако не искаш да ти изгорят кожата, разбира се. За мен е безполезно да си правиш татуировки - не го казвам, защото съм толкова набожен християнин, просто е опасно и може какви ли не болести да се хванат - дори и иглата да е нова, всичко да е ОК, мастилото си е вид отрова и не е изключено да ти направи бела. Не казвам, че това задължително ще се случи, но го имай предвид... освен това татусите омръзват с годините, и това знай.

lamer4e7o
07-15-2012, 13:59
Омръзват, ако ги направиш на място, на което да си ги виждаш. Не стресирай излишно човека!

VGGeorgiev
07-18-2012, 18:00
Ако не знаеш каква точно татуиировка искаш и се колебаеш, много добре си помисли дали наистина искаш да си я направиш. Мога да ти предложа да прочетеш една статия за най-честите причини за татуировки (http://fbm.bg/tattoos/posts/reasons-to-get-a-tattoo/), смислени и безмислени