PDA

View Full Version : Предизвикване на менструация?



DennisCobain
07-15-2012, 11:49
Здравейте, закъснява ми вече почти с 2 месеца. Търсих из форума, четох мнения, но не намерих почти нищо. Моля ви, ако знаете някакъв начин с който мога да предизвикам цикъла си, моля споделете. :)

DisappointedDreamer
07-15-2012, 11:51
От колко време имаш менструация? Цикълът ти редовен ли е? Водиш ли полов живот? Кога беше последния път когато го направи? Безопасни средства използвахте ли?

Според мен си за гинеколог. Не може ей така просто да ти закъснява за такъв огромен период от време.

Chacho
07-15-2012, 11:52
Ако се издуе корема, напъвай. Или ще потече, или бебе ще излезе.

granger
07-15-2012, 11:54
Секс правила ли си?!
По принцип в началото,когато се появи менструален цикъл той е доста объркан,ама ако го имаш от доста време по-добре отивай на гинеколог. Не е шега тва.

DennisCobain
07-15-2012, 11:59
От колко време имаш менструация? Цикълът ти редовен ли е? Водиш ли полов живот? Кога беше последния път когато го направи? Безопасни средства използвахте ли?

Според мен си за гинеколог. Не може ей така просто да ти закъснява за такъв огромен период от време.

от.. 5-6 години
по принцип е редовен, да. Миналото лято също се забави, ама не чак толкова.
И не, не водя полов живот.

DennisCobain
07-15-2012, 12:00
От колко време имаш менструация? Цикълът ти редовен ли е? Водиш ли полов живот? Кога беше последния път когато го направи? Безопасни средства използвахте ли?

Според мен си за гинеколог. Не може ей така просто да ти закъснява за такъв огромен период от време.

от.. 5-6 години
по принцип е редовен, да. Миналото лято също се забави, ама не чак толкова.
И не, не водя полов живот.

DisappointedDreamer
07-15-2012, 12:01
Отиди на гинеколог. Това не е нормално.

DennisCobain
07-15-2012, 12:27
Отиди на гинеколог. Това не е нормално.

Мхмм.. Така ли помагате на хората? "Отиди на доктор" и готово? Работата е там, че когато ми закъсняваше само с 6 дни исках направление от личната и отидох на гинеколог, но той каза, че се държало на рязката промяна във времето, и че нямало смисъл да ми предписва хапчета, защото са вредни.. Обаче ето вече минаха 2 месеца и все още не ми идва.. А личната няма да ми даде друго направление ... 8-)

Chacho
07-15-2012, 12:28
Окей, след малко ще завърша медицински университет, за да ти помогна.

И аз да съм доктор, а ти да дойдеш със 6-дневно оплакване, и аз ще кажа, че е нормално. 2 месеца - в никакъв случай. Отивай пак.

SetTheWorldOnFire
07-15-2012, 12:36
Нали знаеш, че може и всичко да е на психична основа :D Колкото повече се тормозиш, толкова по-дълго ще ти закъснява. Иначе знам бабини деветини примерно вариш обелки от лук и пиеш :D и канела ли кво беше там също. Иначе най-сигурно е да отидеш на гинеколог отново

DragonLady
07-15-2012, 13:19
Една приятелка беше с подобен проблеми отиде на гинеколог, който и изписа хормонални хапчета с чиято помощ и дойде цикъла. Така че нямаш друг избор освен да идеш отново на гинеколог.

kalpazanka
07-15-2012, 14:13
Мхмм.. Така ли помагате на хората? "Отиди на доктор" и готово? А ти к'во очакваш? Да ти направим ехография, да ти отгатнем нивата на хормоните и да ти назначим лекарства ли?

DennisCobain
07-15-2012, 14:24
А ти к'во очакваш? Да ти направим ехография, да ти отгатнем нивата на хормоните и да ти назначим лекарства ли?

Не. Попитах дали знаете как мога да си предизвикам цикъла.

Chacho
07-15-2012, 14:28
Без да е известна причината за липсата му ли? В момента се рутят стените на апартамента ти, а ти се притесняваш само за мазилката.

DisappointedDreamer
07-15-2012, 14:34
Мхмм.. Така ли помагате на хората? "Отиди на доктор" и готово? Работата е там, че когато ми закъсняваше само с 6 дни исках направление от личната и отидох на гинеколог, но той каза, че се държало на рязката промяна във времето, и че нямало смисъл да ми предписва хапчета, защото са вредни.. Обаче ето вече минаха 2 месеца и все още не ми идва.. А личната няма да ми даде друго направление ... 8-)

Слушай, идиотка такава. Нямам право да поставям диагнози, нито дори да казвам на какво може да се дължи закъснението ти. Ясно е че не е от времето, климата, лекарства, стрес или друго, а е нещо далеч по-лошо.
Така че, затвори малките си устенца, вдигни слабия си задник и отиди на гинеколог.


А ти к'во очакваш? Да ти направим ехография, да ти отгатнем нивата на хормоните и да ти назначим лекарства ли?

Точно. Калпазанка е убийствено права.
Мога да ти кажа как да предизвикаш РЕДОВЕН цикъл, но не и менструация, която ЛИПСВА.

DennisCobain
07-15-2012, 21:11
Само да ви кажа, че току що ми дойде. :lol:

lamer4e7o
07-15-2012, 21:20
Радваме се за теб. {} :D

DennisCobain
07-15-2012, 21:26
Радвайте се душички ^^ :D:D:D:D:D

Chacho
07-15-2012, 22:11
После ще спре и догодина пак.

DisappointedDreamer
07-15-2012, 22:15
Недей урочасва девойчето!

Chacho
07-15-2012, 22:16
Аз не урочасвам нея, а течението.

ledenakrasota
07-15-2012, 22:29
Аз не урочасвам нея, а течението.

пепел ти на течението. :lol:

Chacho
07-15-2012, 22:36
пепел ти на течението. :lol:

Нещо такова :lol: :lol: :lol:

kalpazanka
07-16-2012, 06:55
Айде, до следващия път.