PDA

View Full Version : Как може някои хора



nqmaznacheniee
07-15-2012, 18:30
да се възхищават на личности, като Георги Илиев, Илия Павлов, Самоковци мамоковци и какви ли още не боклуци ? Тези хора са разплакали толкова семейства и толкова са ощетили държавата.. А в същото време тези които им се възхищават са твърди противници на Ахмед Доган, Бойко Борисов и др., които са същите като тях с тази разлика, че правят нещата по различен начин.

machoka
07-15-2012, 18:38
Преди известно време водихме тоя спор за мутрите и глупостта от това да се възхищаваш на разбойници, щото видиш ли били 'алфа мъжкари'.. питай Ou7OfControl по въпроса, той им приклякаше :D

nqmaznacheniee
07-15-2012, 18:41
Единственото нещо, което не мога да отрека е, че тези хора са достойни за уважение заради това, че са се осмелили живеят отделно от стадото и по собствени правила. Иначе са си пълни боклуци.

Oy7ofCon7roL
07-15-2012, 19:40
http://profile.ak.fbcdn.net/hprofile-ak-snc4/174861_115260368519176_1018069894_n.jpg

Тая тема колко пъти ще я дъвчим още бе, не съм приклякал на никой !
За мене Жорката и Васил са си номер 1. Не мога да кажа, че им се възхищавам, но определено им се кефя
Разликата между Доган, Борисов и други политически личности и между братя Илиеви е че са от различните краища на бариерата. Едните ясно са в престъпния бизнес, а другите се пишат хора на народа това е разликата.
Кефя им се , защото докато другите живееха като мишки те пишеха историята на прехода, тръгнали са от нищото, имали са куража да направят това, което са направили. Винаги хората ще се кефят на мъже, които са имали смелостта да застанат срещу държавата и срещу системата.
Значи аз като се кефя на гангстерски филми или фигури от подземния свят нещо не ми е наред така ли ?
Цял Ню Йорк се е кефил на Джон Готи и е бил любимец на народа, Джон Дилинджър е бил любимец на цяла Америка, не са им са се радвали, защото са били престъпници, а защото са правили за смях системата, същата тази система , която ги мачка всеки ден.

П.п А специално Илия Павлов не знам какъв престъпник е освен, че може би по време на юго ембаргото е ощетил държавата с някой лев, иначе стартовия пакет активи идва директно от "Позитано 20"

колко ли пъти казах кефя, кефят, кефили и т.н.

Oy7ofCon7roL
07-15-2012, 19:59
http://www.vbox7.com/play:f6dab2de

Snik4er
07-15-2012, 20:07
НЕ може.

nqmaznacheniee
07-15-2012, 22:24
А не мислиш ли, че имат вина сега да сме на това положение ? Все пак вместо да се развиваме, като една нормална държава те са се възползвали от прехода и са направили нереалните пари на гърба на държавата и са разплаквали толкова много семейства. А Павлов изобщо пък не е престъпник - 1.5 милиарда не се правят току-така, а и само масонската му физиономия ме дразни. И мен са ме кефили всички преди две години, после бях раздвоен за това какво заслужават тези хора и сега съм на другата страна. Може да им се кефи човек за парите, колите и имотите с които са разполагали, но чак пък толкова да ги възвишават.