PDA

View Full Version : Какво Не харесвате в момичетата?



Kurabiaa
07-15-2012, 21:00
Здравейте!Искам да помоля всяко момче на 14,15,16,17 или 18 години да сподели момичета с какъв характер харесва ии да ми каже кое ви дразни в момичетата, в тяхното държание,в техните навици.. не знам. Също така всеки,който знае как мислят момчетата на тази възраст може да сподели своето мнение. :}}

Благодаря ви!~ :}

lamer4e7o
07-15-2012, 21:07
Аз съм на 18. Нямам право да изкажа мнение, така ли?

Kurabiaa
07-15-2012, 21:07
имаш :D

Kurabiaa
07-15-2012, 21:08
Просто от 18 нагоре не ме интересува :D

lamer4e7o
07-15-2012, 21:10
А окей. ^^

Тъй като аз отдавна си търся някоя по-сериозна връзка, търся такова момиче — което търси сериозна любов, а не просто секс за една вечер.

А относно това какво мразя в момичетата — доста неща са. Като започнем от лъжите им, стигнем до изневерите и голямото самочувствие при някои кифли. Какво друго може да ме дразни… Това са главните неща.

draid
07-15-2012, 21:20
На тая възраст момчетата се чудят къде да си го наврат, така че ...

notlike
07-15-2012, 22:24
Най-смешно ми е, когато тръгнат да ти дават сигнали да действаш, после дърпат назад, след това пак тръгват и пак се връщат. Е, в такива случаи не мъж, ама ясновидец да си - пак няма знаеш какво искат от теб..

Anonyss
07-15-2012, 22:35
Не харесвам нерешителността на момичетата. Повечето не знаят какво искат и чрез такова държание сме стигали в доста кофти ситуации. От сконфузна ситуация до влюбване. Не харесвам, че някои лъжат.. Такива лъжи от балшо и театър, че свят да ти се завие.. Или пък лигавните.. Противни са ми !! Особено, ако някоя лигла ме хареса.. Чудя се как да се отърва от нея. Хич не ги харесвам, много са ми гадни. Разбирам лигавене, обаче в границите... С другото убиват змея с прашка.. Не харесвам, че някои момичета си търсят причини, за да не излизат с някое момче. Толкова ли не можете да му кажете, че не го харесвате или нещо от сорта.. Не харесвам държанието на някои момичета.. По-точно - курвенски номера - започнала да се зарибява с мен, дилема имала, с друг тръгнала.. Къде т'фа безобразие ? През доста момичета съм минал, знам що за стока са.. Не ви слагам под един знаменател ! Има някои шматки, които направо да им зашиеш един шамар (не че бих посмял).... Толкова заблеяни, че няма накъде. Казал съм й да направи нещо важно спрямо мен, имам й доверие, тя накрая идва, казва че не е успяла с няк'ва уникално тъпа причина и ме поставя пред свършен факт. Ето и какво харесвам - търся си някоя по-сериозна.. Искам зарибявката да е по-продължителна, да се познаваме от скоро, да не си знаем кирливите ризи (не че ми дреме кой-кво говори), да ме разбира, подкрепя, желае, да се учим от взаимните си грешки, да се научим да си прощаваме един на друг, да копнеем един за друг, когато не сме заедно, да се обичаме, връзката ни да не е еднообразна, да има пътешествия насам - натам, важен е жеста, да сме си най-готината двойка и да не се скараме накрая за нещо глупаво и да се разделим. Искам Я :)

ledenakrasota
07-15-2012, 22:49
А окей. ^^

Тъй като аз отдавна си търся някоя по-сериозна връзка, търся такова момиче — което търси сериозна любов, а не просто секс за една вечер.

А относно това какво мразя в момичетата — доста неща са. Като започнем от лъжите им, стигнем до изневерите и голямото самочувствие при някои кифли. Какво друго може да ме дразни… Това са главните неща.

От кога момичетата търсят само секс, а не любов и от кога изневеряват подобно на момчетата?! :lol:

nqmaznacheniee
07-15-2012, 22:54
Най-мразим селски пръчки и леопардови щампи.

Chacho
07-15-2012, 22:54
От кога момичетата търсят само секс, а не любов и от кога изневеряват подобно на момчетата?! :lol:

Откакто си полагаме главите на възглавниците и изпадаме в парадоксален сън.

magita
07-15-2012, 23:16
Най-смешно ми е, когато тръгнат да ти дават сигнали да действаш, после дърпат назад, след това пак тръгват и пак се връщат. Е, в такива случаи не мъж, ама ясновидец да си - пак няма знаеш какво искат от теб..

Лошо ли е да има игра?!

Chacho
07-15-2012, 23:21
Лошо ли е да има игра?!

Редно е, ако единият играе напред-назад-напред-назад, другият също да получи тази възможност после ;]

DarkTemplar
07-15-2012, 23:45
http://www.youtube.com/watch?v=cC4jyQMEF-c

8-) 8-)

anonymous708973
07-16-2012, 06:06
Лошо ли е да има игра?!

Игра е едно, правене на недостъпна с цел да си вдигнеш цената - съвсем друго.

AnarchyBoy
07-16-2012, 06:20
http://www.youtube.com/watch?v=cC4jyQMEF-c

8-) 8-)

Брат ти си нереален просто 8-) 8-) :D ааааа нееееее :D :D :D 8-) :o

Он топик - мразя кифли , надуфки , лъжкини , ку*ви (въпреки че курва е състояние на духа, все пак ги мразя), и такива дет се лигавят и не знаят какво искат. :x

База за сравнение голяма нямам , до сега съм имал (и още имам) само една сериозна връзка (3 години лайк а бос 8-) )
Но обичам у една жена да ми има безрезервно доверие кажа ли и че я обичам значи е така ,думата "обичам" е много силна не бих я похабил просто тей , да е точна и забавна не някав темерут :D да ме разбира и подкрепя в всяко едно мое начинание , да е тежка мръсница (но само с мен) в леглото. Да се разбира от дума , Да е сладка нежна мила и добричка , да ме желае както аз нея и да се обичаме , моето момиче има тези качества затова казвам тях , може и да съм изпуснал нещо , но на всеки се случва :) ;)

ПС. GO GO Темплар! :D Фен но; 1 :D 8-) :D

AnzaRe
07-16-2012, 06:30
Както каза AnarchyBoy и друго ако почна да пиша ще напиша роман.

iliqn4e12
07-16-2012, 06:35
Защо мислите,че момичетата се правим на недостъпни и със самочувствие ? Хайде това със самочувствието е вярно.

Недостъпни момичета няма, има момичета с характер !

LadyDi
07-16-2012, 07:22
Недостъпни момичета няма, има момичета с характер !
Рече и отсече :D

Irti
07-16-2012, 08:07
Отдавна не харесвам такива малки набори. И момичета и момчета все в гъз. Вече обичам дъртите майки и не майки, ама дърти (бая над мен).

Няма хора с характер, самочувствие и цена. Има хора, които знаят какво искат и веднага ти го казват.

Какви игрички да играе и защо да се прави на недостъпна? Един човек опитва ли се да бъде това, което не е и вдига ли си парцалите високо над главата - нищо не става от него. Автоматично губи интерес.

Играта на думи и жестове е толкова отегчаваща, че край си няма. Особено от мъничките. Най-отегчаващо е, като си стиснете краката с думите, че чакате конника, а се напраскате с прошляка. Тъжно, ама истина.

Наистина се радвам, че се отървах от такива. Дълбоко уважавам жените с по 20-25г. по-големи от мен и поклон, че знаят какво искат и че са ебливи майки. Ужавам и тези, които познавам и с тези, които съм имал вземане-даване.

Лоши маймуни са и жените и мъжете. Бъди порочен боклук и се радвай на живота.

"Да се върнем назад във дните, когато общи бяха
игрите,
общи бяха парите и жените"

AnarchyBoy
07-16-2012, 09:21
Отдавна не харесвам такива малки набори. И момичета и момчета все в гъз. Вече обичам дъртите майки и не майки, ама дърти (бая над мен).

Няма хора с характер, самочувствие и цена. Има хора, които знаят какво искат и веднага ти го казват.

Какви игрички да играе и защо да се прави на недостъпна? Един човек опитва ли се да бъде това, което не е и вдига ли си парцалите високо над главата - нищо не става от него. Автоматично губи интерес.

Играта на думи и жестове е толкова отегчаваща, че край си няма. Особено от мъничките. Най-отегчаващо е, като си стиснете краката с думите, че чакате конника, а се напраскате с прошляка. Тъжно, ама истина.

Наистина се радвам, че се отървах от такива. Дълбоко уважавам жените с по 20-25г. по-големи от мен и поклон, че знаят какво искат и че са ебливи майки. Ужавам и тези, които познавам и с тези, които съм имал вземане-даване.

Лоши маймуни са и жените и мъжете. Бъди порочен боклук и се радвай на живота.

"Да се върнем назад във дните, когато общи бяха
игрите,
общи бяха парите и жените"

Не си прав , човек винаги се стреми към по младото , извинявай ама ако съм на 20-на (на 17 съм :D , то и сега де ) ще гледам да съм с момиче на моята или под моята възраст , както казват "да е още розовка" , защото за дърти мамчета ще има време кат стана 38 ++! 8-)

Сега ти е времето да си с момичета на по 15-16-17-18 или на твоята възраст , пък и да не говорим от удуволствието да бъдеш първия на момиче , аз съм бил само и единственно с сегашната ми приятелка , но когато го направихме за първи път се чувствах адски горд и се почуствах супер "благо" :D , че ми е позволила аз да съм и първият, и че ми има такова доверие :o

да има и момичета , който не знаят какво искат , но все още се намират и свестни ;)

DisappointedDreamer
07-16-2012, 09:24
Анархибой, нещо ти хлопа дюшемето. От силния вятър ли е?

Евала Ирти!

magita
07-16-2012, 09:35
Игра е едно, правене на недостъпна с цел да си вдигнеш цената - съвсем друго.

еми т'ва че се дърпа не можеш да я определиш като недостъпна...
Ние разбрахме, че ти си от вратата за краката ;]]

SisiStrange
07-16-2012, 09:38
Според мен и двете становища са тъпи. Не виждам смисълът от стремене към коя да е възраст. Хората са си хора. Сред всяка възраст има страхотни попадения.

LadyDi
07-16-2012, 09:59
пък и да не говорим от удуволствието да бъдеш първия на момиче , аз съм бил само и единственно с сегашната ми приятелка , но когато го направихме за първи път се чувствах адски горд и се почуствах супер "благо" :D
http://www.insomnia.gr/uploads/1290642738/gallery_63654_40_1180.gif

AnarchyBoy
07-16-2012, 10:20
Анархибой, нещо ти хлопа дюшемето. От силния вятър ли е?

Евала Ирти!

ем ела да пииш бира кат мен цял ден в тая жега пък да видим :D

Irti
07-16-2012, 10:23
Благо, че си праснал някаква малка девственица, която всеки може да излъже? Едно е да излъжеш 15-18г. едно е да го направиш с по-голяма. И двете страни знаят, че никой не лъже и просто е казано, че ще спят един с друг. И аз бил първия на момичета и какво от това? Не ми чеше егото, а напротив. Трябва да я учиш на всичко, а опитната ще те изцеди, като лимон.

Това да искаш да спиш с момиче, което не е виждало нищо е голям комплекс. След това нормално да ти каже, че си Бог, ама всъщност просто си оставаш неговия малък, ляв и свит ташак в неговите гащи. Що не спиш с жена, която ще ти изкаже база за сравнение и ще потънеш, като камък във вода? Която, ако има проблем веднага ще ти го каже, а не да се чуди как да извърти нещата и от срам да не може да обели нищо? Особено един 30-35 годишен, който се занимава с 15-16 годишна. Това за мен е супер, супер неувереност. Лесно се лъжат, човек. Нали като мина с колата пред тях и се заглеждат кой е в нея, а тя е просто кочина. Като минеш пеши никой не гледа. Дълбоко ги виждам какво искат веднага.

Сиси, против това съм, че има попадения в годините. Слагам всички хора под общ знаменател, защото така съм намерил за добре. А дали има различни или няма - не ме вълнува.

Аз съм доволен, че в момента праскам майка на години и че не я е срам от нищо и никой. Радвам се, че казва всичко в прав текст и че сама предлага да се води разговор. И тук не говорим за връзка, а за секс спътник и човек, който споделя твоите възгледи.

Пък ти се стреми към младите и замъглени от пубертет дами. Аз предпочитам да търкам дъртите пържоли.

:)

DarkTemplar
07-16-2012, 10:28
Рече и отсече :D
Все пак е на 13 "и като за възрастта й е видяла доста от живота". 8-)

Темата все още не се е обърнала на жени срещу мъже/мъже срещу жени, което е позитивно.

LadyDi
07-16-2012, 10:28
Направо ми се повръща и от двама ви.

Irti
07-16-2012, 10:34
^ Случват се и такива работи.

Всеки е избрал своя път и страничните пътеки слабо го вълнуват.

:)

LadyDi
07-16-2012, 10:36
^ Случват се и такива работи.

Всеки е избрал своя път и страничните пътеки слабо го вълнуват.

:)
Не бе, аз нямам нищо против житейския път, който си си избрал. Само що трябва така образно да се изразяваш...

SisiStrange
07-16-2012, 10:40
Някои житейски философии никога няма да ги разбера. Хубавото е, че това е много добре за мен.

LadyDi
07-16-2012, 10:43
Някои житейски философии никога няма да ги разбера. Хубавото е, че това е много добре за мен.
Защо трябва да ги разбираме? В крайна сметка, всеки си има глава на раменете и си преценява как да живее и да си пилее ресурсите. Важното е да намериш човек, който да споделя твоята философия.

Irti
07-16-2012, 10:52
Не бе, аз нямам нищо против житейския път, който си си избрал. Само що трябва така образно да се изразяваш...

Циничен съм в устата. Винаги съм бил, но ще се изразявам малко по-малко цветно. Щом ти създава дискомфорт - няма проблем. :)

LadyDi
07-16-2012, 10:54
Циничен съм в устата. Винаги съм бил, но ще се изразявам малко по-малко цветно. Щом ти създава дискомфорт - няма проблем. :)
Благодаря.

Kurabiaa
07-16-2012, 12:11
...Ама вие много се отклонихте от темата.. :D

SisiStrange
07-16-2012, 12:15
Защо трябва да ги разбираме? В крайна сметка, всеки си има глава на раменете и си преценява как да живее и да си пилее ресурсите. Важното е да намериш човек, който да споделя твоята философия.
Ами такава съм си по природа. Винаги се опитвам да зацепя защо някой човек вярва в нещо и как точно го вижда. В определени моменти не ми се получава. В някои случаи считам, че така е по-добре за мен самата. Може да се нарече лош навик.

bReAk3R
07-16-2012, 14:54
Останаха ли мнения на момчета? Авторката май точно от нас иска мнения...

Май мнението на всяко момче е различно и в тази сфера...

ShtrudeL
07-16-2012, 15:36
Нещото, което най-много ме дразни в едно момиче е, ако е високомерна/надменна, нямаща тъп/лигав вид, дори изглеждаща умна, но високомерна и себична. Много ми е неестествено и отвратително около такива.
Иначе и такива, които се правят на мъжкарани също не ми харесват.
Не съм момче, ама да си кажа. ^

Guardian02
07-16-2012, 15:46
Циничен съм в устата. Винаги съм бил, но ще се изразявам малко по-малко цветно. Щом ти създава дискомфорт - няма проблем. :)

Не те знам откъде си , колега, обаче със сигурност трябва да дойда да пием по бира някой път.
Тъкмо да обменим малко опит и информация - че се колебая в избора на Баварец , 5-та серия :D , е39 .
Остави ги децата - нека си вярват в цветните приказки и розовите балони ... ние ще си караме колите и ще си ебем курвите доживот... то е ясно :D
Драсни 1 лично :)

ShtrudeL
07-16-2012, 15:50
ние ще си караме колите и ще си ебем курвите доживот

Тъжно.
и
О, колко високи стандарти.

Guardian02
07-16-2012, 15:55
Тъжно.
и
О, колко високи стандарти.

Защо да е тъжно , хубаво мило момиче?
Представи си , че сме минали с колегата през тия работи там - любов, страсти , игри ... и още куп филми и простотии. И сега просто искаме да си живеем младините до към 30- 35 и после да си хванем по една кротка и послушна женица, която да ни стане майка на детето като улегнем със образование, сериозна работа и положение в обществото.
Казваш , че стандарта не е висок- предложи ми по-висок и на драго сърце ще преосмисля мирогледа си, обещавам ! :)
И btw, няма ли най-после да ми върнете стария акаунт по някакъв начин ;D ;*

LadyDi
07-16-2012, 16:22
Не те знам откъде си , колега, обаче със сигурност трябва да дойда да пием по бира някой път.
Тъкмо да обменим малко опит и информация - че се колебая в избора на Баварец , 5-та серия :D , е39 .
Остави ги децата - нека си вярват в цветните приказки и розовите балони ... ние ще си караме колите и ще си ебем курвите доживот... то е ясно :D
Драсни 1 лично :)
Ей ако не се беше похвалил, че ще караш баварец пета серия, щеше да свърши света сигурно.

Guardian02
07-16-2012, 16:43
Ей ако не се беше похвалил, че ще караш баварец пета серия, щеше да свърши света сигурно.

Миии .. не виждам, к'во толкова го изтъкваш ... да бях казал "Нова 7-ца" или няк'ва М-ка примерно , да ми направиш забележка... то вече и циганите карат е39-ки... просто ще е такава колата заради возията ... и марката , разбира се :)

LadyDi
07-16-2012, 16:55
Миии .. не виждам, к'во толкова го изтъкваш ... да бях казал "Нова 7-ца" или няк'ва М-ка примерно , да ми направиш забележка... то вече и циганите карат е39-ки... просто ще е такава колата заради возията ... и марката , разбира се :)

Тамън затуй

ShtrudeL
07-16-2012, 17:02
Защо да е тъжно , хубаво мило момиче?
Представи си , че сме минали с колегата през тия работи там - любов, страсти , игри ... и още куп филми и простотии. И сега просто искаме да си живеем младините до към 30- 35 и после да си хванем по една кротка и послушна женица, която да ни стане майка на детето като улегнем със образование, сериозна работа и положение в обществото.
Казваш , че стандарта не е висок- предложи ми по-висок и на драго сърце ще преосмисля мирогледа си, обещавам ! :)
И btw, няма ли най-после да ми върнете стария акаунт по някакъв начин ;D ;*

Забелязвам, че доста хора мислят по този начин, а това не говори добре. Населението ни ще се превърне в застаряващо, което е тъжно. На 35 някоИ са женени с деца, живеещи в щастливи семейства.
Ще си хванеш жена на 35, на 40 (примерно) ще имаш първо дете, т'ва хубаво ли е според теб?
Намери си момиче, което е сериозно и бъди същия към нея.

DisappointedDreamer
07-16-2012, 17:25
Има много млади и сериозни хора, търсещи сериозно обвързване/връзка.
Можете да си поживеете като сте заедно с една такава девойка. Не ви разбирам.

SisiStrange
07-16-2012, 17:25
За Irti не знам. Но с тези приказки за к"рвите и колите, ти със сигурност един ден по най-чиста случайност ще се пльоснеш във връзка с някое скромно девойче, което така ще ти врътне главата, че ще ти избие всякакви к"рвенски философии. Ей така, наречи го лично усещане. Може да се басираме, ако искаш.

toad
07-16-2012, 17:33
Забелязвам, че доста хора мислят по този начин, а това не говори добре. Населението ни ще се превърне в застаряващо, което е тъжно. На 35 някоИ са женени с деца, живеещи в щастливи семейства.
Ще си хванеш жена на 35, на 40 (примерно) ще имаш първо дете, т'ва хубаво ли е според теб?
Намери си момиче, което е сериозно и бъди същия към нея.

Е , че то си е застаряващо бе мацка . При средна възраст малко над 40г. млади ли ти се струваме ? Но затова сте виновни жените , не се давате лесно преди 30г. ;)

ShtrudeL
07-16-2012, 17:36
Е , че то си е застаряващо бе мацка . При средна възраст малко над 40г. млади ли ти се струваме ? Но затова сте виновни жените , не се давате лесно преди 30г. ;)

Да бе, ние сме ви виновни.
Не знам до колко е вярна тая философия, но... може и вие да не знаете как да си поискате.

Irti
07-16-2012, 17:38
Защо да не говори добре, Щруди малко? Не за всички главната цел е да имат семейство и деца. Защо задължително трябва да обичаш и да имаш някой до теб? Аз не разбирам това нещо. Толкова е прекрасно да имаш секс връзка, без тежки мисли и някакво любовно привличане. Толкова е скучно да имаш сериозна връзка. Особено на вашите години, когато този до вас е единствен, но след 2-3г. идва друг още по-единствен. Защо бързате за сложните неща? И аз избързах някога във времето с толкова момичета, че чак ме е срам какви действия съм предприемал. Какво, ако имам син, а съм на 30-35? А защо да имам син на 24-25?

Живейте, защото пътя нагоре е стръмен и тесен и не би трябвало да разчитате на някого. :)

Как ти е бил стария акаунт, другарю?

SisiStrange
07-16-2012, 17:41
До характер е. Скучно ти е в сериозна връзка, докато ти самият си нямаш твои си неща, пренесени в нея. Не можеш да си истински пълноценен обвързан, докато не се научиш да си такъв сам. Както и да е. Мисля, че точно с теб съм спорила на същата тема и съм писала подобни неща.

DisappointedDreamer
07-16-2012, 17:46
Няма лошо в това да иска неангажираща секс връзка, както няма лошо в това да искаш сериозно обвързване.

Всичко опира до човек и неговите нужди/желания.

Irti
07-16-2012, 17:47
Може и да сме спорили. Не знам.

Аз съм пренасял толкова много, че край си няма. Чувствам се повече от пълноценен. Просто не се контролирам от правилото, че задължително трябва да си обвързан, за да не те е срам да излезеш от вас. Чувствам се щастлив и без връзка. Намирам го за слабост, ако не можеш и ти да се почувстваш така без никой до теб.

:)

DisappointedDreamer
07-16-2012, 17:47
Намирам го за слабост, ако не можеш и ти да се почувстваш така без никой до теб.

:)

^^правилно

Irti
07-16-2012, 17:52
Има много млади и сериозни хора, търсещи сериозно обвързване/връзка.
Можете да си поживеете като сте заедно с една такава девойка. Не ви разбирам.

Чакай, дружке, че сега го видях.

Не може да си поживееш с някой, с който си обвързан. Да си изживееш живота означава да правиш каквото искаш и да не се съобразяваш с никой. Съобразиш ли се с някого за нещо - ще последва друго и друго. Защо да чакаш нещо от някого? Защо да правиш компромиси? Това те потрошва психически. Защо да чакаш да чуеш мнението на някой преди да направиш нещо?

Да чакаш винаги боли.

Защо, ако някоя ти хване окото трябва да се спреш, защото имаш връзка? Ако изневериш ще станеш някакъв звяр.

Имаш ли връзка никога няма да можеш да изживееш всичко.

SisiStrange
07-16-2012, 17:55
Намирам го за слабост, ако не можеш и ти да се почувстваш така без никой до теб.

:)
Именно. И от този момент нататък няма човек в коя да е връзка, който да може да те ограничи.

Irti
07-16-2012, 17:59
Ммм не те разбрах, но няма значение.

Kurabiaa
07-16-2012, 18:01
...Спрете с тия глупости мен не ме интересуват.. ако ще казвате нещо ,то нека да бъде по темата...съжалявам,че съм толкова груба. :}

DisappointedDreamer
07-16-2012, 18:01
Не може да си поживееш с някой, с който си обвързан. Да си изживееш живота означава да правиш каквото искаш и да не се съобразяваш с никой. Съобразиш ли се с някого за нещо - ще последва друго и друго. Защо да чакаш нещо от някого? Защо да правиш компромиси? Това те потрошва психически. Защо да чакаш да чуеш мнението на някой преди да направиш нещо?

Да чакаш винаги боли.


Ааааа, тук глагола "да си поживея" има различно значение за двамката ни.
Не чакам нищо от приятеля си, нито пък компромисите ме потрошват физически. Не чакам да чуя неговото мнение преди да направя нещо - правя си го и толкоз. Той знае какъв тип човек съм, и така му харесвам.

Ще се повторя - имаме различни желания и нужди. Ти искаш неангажираща връзка, и си те разбирам, и не те съдя. От друга страна пък, аз търся нещо сериозно.

toad
07-16-2012, 18:22
Е да Shtrudi , сега ще ви се лигунтим . Разбираме ви напълно . До към 30 имате други приоритети , суетни някак , но пък живота си е ваш . Жалко за бъдещето на нацията де .

Irti
07-16-2012, 18:26
Kurabiaa, обещах да не използвам разни думички и ще се изкажа културно и отново ще кажа, че въобще пък не ми пука за твоята глупавичка тема. Говорим си за каквото ни се говори и да не говорим, че е по темата. Тъй, че бягай детенце малко и се чуди какво не ти харесват батковците.

Колежке, ти не чакаш-други чакат. Трети са зависими.

Все сме различни хорица. Все боклуци. :D Майтапя се.

DisappointedDreamer
07-16-2012, 18:27
Добре че е майтапа че да си кажем истината 8-)

Kurabiaa
07-16-2012, 18:28
Irti ,Що не си ебеш майката ?:} аз не се майтапя

Irti
07-16-2012, 18:31
Бягай, бягай. Не се хаби.

Kurabiaa
07-16-2012, 18:32
Няма.

DisappointedDreamer
07-16-2012, 18:42
:lol: :lol:

Ебахти поколението.

LadyDi
07-16-2012, 18:46
А хайде по-кротко.

Kurabiaa
07-16-2012, 18:51
На мен ли говориш :} ?

DisappointedDreamer
07-16-2012, 18:53
А на кой друг, слънце?

Anonyss
07-16-2012, 18:54
Защо ми изглежда грозно момиче да псува ? И то на 15 години ? :(

Kurabiaa
07-16-2012, 18:54
:D ами не знам .. На него .. той е виновен

DarkTemplar
07-16-2012, 18:55
Irti ,Що не си ебеш майката ?:} аз не се майтапя
По-скоро ще се запознае интимно с твоята, предполагам още я бива за тези неща. ;)

Kurabiaa
07-16-2012, 18:56
Защото си е грозно.Просто съм му набрала.Съжалявам

DisappointedDreamer
07-16-2012, 18:57
:D ами не знам .. На него .. той е виновен

Айде, бе. Това въобще не е присъщо на едно 15 годишно момиче. По скоро на дечица от детската градина, които сочат с пръст другарчето си, обвинявайки го за счупената пластмасова кофичка.

Kurabiaa
07-16-2012, 18:59
:D Обаче съм права.

DisappointedDreamer
07-16-2012, 19:01
Не, не си.

Kurabiaa
07-16-2012, 19:01
Да ,съм ..и нямам намерение да споря с теб :}

LadyDi
07-16-2012, 19:03
Говорех на всички ви. За какво изобщо се мъчите да спорите като не можете?
Ако ще се палите и ще се псувате и ще си мерите тука пишки и кой е по-по-най, ще ви слагам всички да спите.

Kurabiaa
07-16-2012, 19:11
Ако знаех какви хора има в тоя сайт..въобще нямаше да си правя регистрация..сериозно не очаквах че повечето ще сте толкова злобни :}}

DisappointedDreamer
07-16-2012, 19:16
Каза го авторката която ЕДИНСТВЕНА започна да псува потребители.
ГолЕма логика, нЕма що.
Просто мненията ни се различиха коренно от това, което очакваше, и това не ти се понрави. Свиквай, такъв е животът.
Това е от мен.

DarkTemplar
07-16-2012, 19:17
Лягай да спиш малката, не ни губи времето.

Kurabiaa
07-16-2012, 19:17
:D просто се защитих :}

Kurabiaa
07-16-2012, 19:19
Каза големия :}}

DarkTemplar
07-16-2012, 19:22
ех деца деца...

DisappointedDreamer
07-16-2012, 19:25
Ми, темплъра е с 10 години по-голям от теб :lol:

Kurabiaa
07-16-2012, 19:40
Браво на него :}

LadyDi
07-16-2012, 20:29
Пфуу, аз докат се прибера и всички си легнали.
Отървах спора, маа му...

Guardian02
07-17-2012, 00:51
За Irti не знам. Но с тези приказки за к"рвите и колите, ти със сигурност един ден по най-чиста случайност ще се пльоснеш във връзка с някое скромно девойче, което така ще ти врътне главата, че ще ти избие всякакви к"рвенски философии. Ей така, наречи го лично усещане. Може да се басираме, ако искаш.

Защо толкова остро, Сиси?
Не можеш да приемеш, че има хора различни от теб ? Няма да позволя на никое "скромно девойче" да прави каквото и да е с друго , освен долната ми глава.. просто защото не искам. Когато НЕ желая да има чувства, обвързване, любов , филми , романтика и така нататък, просто поставям едни граници и стени , изградени от цинизъм, реализъм и здрав разум.
Преценил съм, че на този етап от живота си , имам нужда от момиче с което чат- пат да пия кафе, чат- пат да вечерям ... и доста по- често да правя секс. Просто секс. Винаги идва момент, в който на нея това не и стига (затова сте по-слаби от нас мъжете) и иска повече. Тогава просто се преминава към следващата в общи линии , за съжаление, разбира се.
Няма смисъл да спорим - ти си щастливо обвързана, аз съм щастлив без да съм обвързан. Разбра ме накъде бия , нали :) ?

Irti
07-17-2012, 06:41
Прав е. Не е задължително, че ще улети. Не е вярно, че всеки си намира майстора. Ако имаш акъл и по-важни цели - никой няма да те "плени". Може и да имаш връзка, но пак да не си до такава степен отдаден, че да ти се замъглява мозъка, защото като наблюдавам какво се пише по темите.. точно до този извод стигам, че никой не може без другия, което е промивка на съзнанието. Ставаш зависим от някой, който реално не ти дава нищо по-различно от който и да е.

Мисълта ми за колата не беше, че всички са к***и. Макар и да има нещо истина. Идеята е, че малките гледат, че имаш кола и ще можеш да ги возиш, а друг е въпросът, че като искаш да идеш някъде далеко с тях "Мама не дава". Недостатъка при тях не е само един, а са куп други. Ето ти и за пример потребителката, която се опита да псува. Нищо, че не знае какво значи тази думичка е*а. Вдигат кофата и акъла я дойде след години, я не дойде.

Толкова са отегчаващи и прозрачни, че край си няма.

DisappointedDreamer
07-17-2012, 06:47
Винаги идва момент, в който на нея това не и стига (затова сте по-слаби от нас мъжете) и иска повече.

Не винаги сме ние тези, които се обвързват и искат повече.


Ставаш зависим от някой, който реално не ти дава нищо по-различно от който и да е.

Идеята е, че малките гледат, че имаш кола и ще можеш да ги возиш, а друг е въпросът, че като искаш да идеш някъде далеко с тях "Мама не дава". Недостатъка при тях не е само един, а са куп други.

Мда. Напълно съм съгласна.
Макар че много хора биха поспорили за първото изречение, и по-точно какво ни дава партньора в една връзка.
Второто обаче е самата истина. Малките нямат какво да предложат на по-големите. Или поне повечето от тях.

SisiStrange
07-17-2012, 06:49
Защо толкова остро, Сиси?
Не можеш да приемеш, че има хора различни от теб ? Няма да позволя на никое "скромно девойче" да прави каквото и да е с друго , освен долната ми глава.. просто защото не искам. Когато НЕ желая да има чувства, обвързване, любов , филми , романтика и така нататък, просто поставям едни граници и стени , изградени от цинизъм, реализъм и здрав разум.
Преценил съм, че на този етап от живота си , имам нужда от момиче с което чат- пат да пия кафе, чат- пат да вечерям ... и доста по- често да правя секс. Просто секс. Винаги идва момент, в който на нея това не и стига (затова сте по-слаби от нас мъжете) и иска повече. Тогава просто се преминава към следващата в общи линии , за съжаление, разбира се.
Няма смисъл да спорим - ти си щастливо обвързана, аз съм щастлив без да съм обвързан. Разбра ме накъде бия , нали :) ?
Не споря и не видях нищо остро. Просто лично усещане спрямо старите ти постове.

За Irti, примерно, не мисля, че ще си намери майстора. Пак лично усещане.

Не твърдя, че е задължително. Просто за теб мисля, че така ще стане.

DisappointedDreamer
07-17-2012, 06:54
Ирти е много по-възрастен в изказването и разсъжденията си. И Сиси е права.

LadyDi
07-17-2012, 09:23
Няма смисъл да спорите. Който каквото си го направи, това ще е.
Щом на някой му е добре по този начин и с това не пречи на другите, щом си намират партньорки, които да ги устройва тоя вид "връзка" - къде е проблема?
Който не го устройва, се стреми към друго :)

DisappointedDreamer
07-17-2012, 09:29
Ааа, никой не спори. Никой никого не съди.
Дори ме хареса темата, която се завъди.

Guardian02
07-17-2012, 10:21
Не споря и не видях нищо остро. Просто лично усещане спрямо старите ти постове.

За Irti, примерно, не мисля, че ще си намери майстора. Пак лично усещане.

Не твърдя, че е задължително. Просто за теб мисля, че така ще стане.

Искрено се съмнявам, но все пак - случи ли се нещо подобно , с Шадол имате една почерпка от мен ( нали искаше да се обзалагаме) ;]
Иии, да, не се караме , на мен също много ми хареса как се разви темата... като изключим малката пръдла, която псуваше Ирти ... :| :)

anonymous708973
07-17-2012, 19:51
еми т'ва че се дърпа не можеш да я определиш като недостъпна...
Ние разбрахме, че ти си от вратата за краката ;]]

Без подобни коментари.
Идея си нямаш коя съм и каква съм, нито ще си хабя времето да ти обяснявам, че не съм от тия, дето скачат на всеки срещнат.

tanichka97
07-26-2012, 10:17
Защо ми изглежда грозно момиче да псува ? И то на 15 години ? :(

Емии може би ти се струва така,защото действително е така! ;) Обаче тука само 1-2 странички прочетох с отговори по темата и от там нататък само дебати водите :D и аз си викам ся ще видя различни мнения за момичета от "силния" пол ама а де :D:D

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 11:22
Ами такава съм си по природа. Винаги се опитвам да зацепя защо някой човек вярва в нещо и как точно го вижда. В определени моменти не ми се получава. В някои случаи считам, че така е по-добре за мен самата. Може да се нарече лош навик.

+1 :)

asp1r1n94
07-26-2012, 16:29
Стана доста интересно,но вече свърши...