PDA

View Full Version : Оплесках работата , помагайте ... :(



spoki95
07-15-2012, 21:17
Здравейте ... моя проблем е следния ..
Снощи бях с приятели на алкохолно парти .. но поради семейни проблеми приятелката ми не можа да присъства .. както и да е .. седнахме пихме танцувахме .. и по едно време една се лепна до мен а един приятел ме накара да я изпратя при него .. почнах аз да говоря с нея .. и тя вика ела насам че нищо не чувам от музиката .. и докато се усетя тая смотла ме целуна .. ядосах се и я избутах .. прибрах се и веднага казах на приятелката ми как'во се е случило .. щото не исках да разбира от някой друг .. тя "Уж" го прие много мъжката .. каза ми .. коя е тая ша я убия .. но просто аз самия усещам че има нещо .. всяка вечер ми звънеше и сядаше да си пишем а сега телефона и е изкл. и дори я няма във фб или скайп ..
Моля ви се помагайте какво да направя в тази ситуация .. според мен не съм виновен .. но се чуствам като такъв .. как да се реванширамм .. щото просто адски много обичам приятелката си и не искам да я загубя заради няква дрисла. .

SisiStrange
07-15-2012, 21:22
Разговори. Много. Нормално е да се почувства тъпо, че е имала семейни проблеми, а ти си си отишъл на купон да ти се лепят. Не те обвинявам. Както го казваш не си виновен ти. Просто се поставям на мястото й и разбирам защо се сърди. Никога не са ми били ясни този тип връзки, в които единия може да има проблеми и да се тревожи за нещо, а другия си купонясва на воля без никакви угризения. Когато приятелят ми има проблеми, съм до него. Ако ще и просто през компютъра, пак е по-добре.
Извини и се хубаво.

spoki95
07-15-2012, 21:27
Нямах предвид такъв тип "семейни проблеми" просто тя си беше на другото и село , и нямаше с какво да дойде ..

SisiStrange
07-15-2012, 21:29
Говори хубаво с нея, извини и се. Някое цвете няма да е излишно. Увери я, че станалото не е по твоя вина и не си очаквал. Оттам нататък зависи от нея.

draid
07-15-2012, 22:11
Абе поговорете, но като цяло си си постъпил правилно. На колко сте ?

spoki95
07-15-2012, 22:21
Абе поговорете, но като цяло си си постъпил правилно. На колко сте ?

Аз съм на 16 и половина , тя е на 15 почти , вече всичко се оправи с малко помощ на приятели които слава богу ме защитиха и потвърдиха казаното от мен (истината) сега всичко е окей с изключение че приятелката ми е с намерения да убие "парцалеса" :D

SisiStrange
07-15-2012, 22:28
Пф. Кажи и да не се ядосва за глупости и да не се занимава с к*рви, губи си времето.

spoki95
07-15-2012, 22:33
Казах и го , и тя знае че е така , но не иска да седи със скръстени ръце .. докато някви дрисли се опитват да ми се натискат .. при положение че дори аз самия не искам :)

Amore-Mio*
07-15-2012, 23:11
Поговори с нея. Може голямата част от вината да е на момичето, обаче приятеля ти няма ли си уста, за да се свали сам с нея ?

Та, сядаш и говориш с него. Дали ще ти повярва или не , не се знае. Гадно, че нямаш доказателства, че наистина така се е случило. Но се предполага, че ако си имате доверие - тя, дори и малко, ще повярва. Докажи й просто, че тя е единствената важна за теб.

LadyDi
07-16-2012, 07:24
тя "Уж" го прие много мъжката .. каза ми .. коя е тая ша я убия ..
Така ли се приема "мъжката" новината, че друга... "парцалеса" е целунала гаджето ти?

spoki95
07-16-2012, 18:14
Поговори с нея. Може голямата част от вината да е на момичето, обаче приятеля ти няма ли си уста, за да се свали сам с нея ?

Та, сядаш и говориш с него. Дали ще ти повярва или не , не се знае. Гадно, че нямаш доказателства, че наистина така се е случило. Но се предполага, че ако си имате доверие - тя, дори и малко, ще повярва. Докажи й просто, че тя е единствената важна за теб.

Всичко е наред , а и доказателства имам щото поне 20 човека видяха к'во се случи , даже пича заради когото говорих с тая шафрантия .. писа на приятелката ми и каза че аз вина нямам , обаче тя е пич вика" аз на него няма закво да му се сърдя , дори се гордея с него , обаче тая ша я размажа"

spoki95
07-16-2012, 18:15
Ами виж сега.. аз тая нито имам симпатии нито съм искал да я целувам , още по - малко да я гледам .. просто се наложи да говоря с нея заради моя приятел щото музиката беше страшно силна и той беше през 4 човека , Аз си обичам приятелката и заради едната целувка няма да си проваля връзката , още по - малко с такъв боклук като тая .. (просто да не ти обяснявам к'ви ги е вършила "въпросната" ) :))

Wednesday666
07-16-2012, 18:18
Малко преиграва. Чак да я "размаже" ми се струва, че не е постъпка на осъзнат човек. Но както си реши, надявам се да ти повярва и всичко да е окей, говорете, реванширай се и всичко ще се оправи.

spoki95
07-16-2012, 18:26
Малко преиграва. Чак да я "размаже" ми се струва, че не е постъпка на осъзнат човек. Но както си реши, надявам се да ти повярва и всичко да е окей, говорете, реванширай се и всичко ще се оправи.


Вече го направих , относно "размаже" постави са на нейно място :) И благодаря на всички за съветите , бяхте доста полезни :P !

Wednesday666
07-16-2012, 18:30
Била съм в подобна позиция, такъв тип разправа не е решение на нищо, а е просто едно унижение и за двете.

SisiStrange
07-16-2012, 18:31
Да. Женският бой е много грозно нещо.

spoki95
07-16-2012, 21:12
Да. Женският бой е много грозно нещо.

Не става дума за бой , а за действия :) (не физически)

Tyler The Creator
07-16-2012, 21:20
Защо не нападна другата мацка бе :[

Wednesday666
07-16-2012, 21:58
Не става дума за бой , а за действия :) (не физически)

Я ми ги разясни малко тия действия. Мен нещо не ми светва лампичката. Под "размаже" е имала предвид как, с перце?

spoki95
07-17-2012, 21:17
Я ми ги разясни малко тия действия. Мен нещо не ми светва лампичката. Под "размаже" е имала предвид как, с перце?


Става въпрос , че ще се погрижи родителите и на тая да разберат колко е примерна дъщеричката им ?

rusoto_baby_f
07-17-2012, 22:31
Става въпрос , че ще се погрижи родителите и на тая да разберат колко е примерна дъщеричката им ?
Ще каже на родителите и..и после..какво следва..После тя ще търси начина да и го върне и така ще се въртят в един кръг..
Според мен въобще не трябва да се занимава..
Гледайте си връзката вие двамата, разбирайте се..А другата я игнорирайте..Колкото повече и обръщате внимание, толкова повече ще се прави на интересна..
Знам, че сега и е като трън в окото на твоята приятелка, но няма смисъл да се занимава..

Wednesday666
07-17-2012, 23:04
Става въпрос , че ще се погрижи родителите и на тая да разберат колко е примерна дъщеричката им ?

И това е решение понеже? Замисли се какво би се случило след това, става един омагьосан кръг, от който така или иначе няма смисъл.

ccdesigns
07-17-2012, 23:10
Абе то точно заради страха от този омагьосън кръг всеки си прави каквото си иска и остава безнаказан, само защото добрите хора ги е страх от тоя кръг.

fenastz
07-18-2012, 13:22
Гаджето ти е много зле

carrieee
07-18-2012, 13:51
Иди при нея и направи някакъв жест за нея..може би роза или мече..недей да разчиташ на виртуалните разговори .. очи в очи...така най-добре ще разбереш какво казват очите и,дори и да те лъже ...и най-вече тя ще види,че ти се разкайваш и съжаляваш за това което се е случило..успех