PDA

View Full Version : Мнение за КСТ в Университета по Хранителни Технологии (Пловдив)



mirki4a
07-15-2012, 22:08
Приет съм с Компютърни Системи и Технологии в Университета по Хранителни Технологии (Пловдив) и Индустриален Мениджмънт в Техническият (Пловдив)...И сега се започва голямата дилема!От една страна искам КСТ,но в УХТ...От друга страна КСТ > Индустриален Мениджмунт...

Не мога да реша кое да запиша,а крайният ми срок е до петък...Давайте акъли :?

NomNomNom
07-16-2012, 20:37
По-добре КСТ, КТТ или Електроника в ТУ, на което и класиране да те приемат, в която и да е от трите специалности - по-добре е да учиш в специализиран за целта университет, не точно твоето желание, отколкото твоето желание в университет, дето и хабер си нямат в него за какво става дума.

Chacho
07-16-2012, 21:01
Цели се към добрите университети. Най-лесното е да влезеш в по-престижен в БГ. После ще те чакат много по-големи трудности.

mirki4a
07-16-2012, 21:57
Обнових темата,защото нещата доста се промениха...

Chacho
07-16-2012, 22:38
Имам познати в индустриален мениджмънт и според мен е средничава работа, не те профилира в нещо. По-добре КСТ. Но на твое място сериозно бих обмислил следващата година да си намеря по-добър университет.

mirki4a
07-17-2012, 23:54
на твое място сериозно бих обмислил следващата година да си намеря по-добър университет.

Как по-точно?

Chacho
07-18-2012, 00:17
Като учиш и кандидатстваш?

mirki4a
07-18-2012, 00:27
Като учиш и кандидатстваш?

т.е. тази година да пропусна,а направо догодина да си кандидатствам?

Chacho
07-18-2012, 00:30
Ми по-добре се запиши, огледай обстановката и прецени. Накрая на годината ще кандидатстваш в друг уни.

mirki4a
07-18-2012, 00:40
Ми по-добре се запиши, огледай обстановката и прецени. Накрая на годината ще кандидатстваш в друг уни.


Е пак не мога да те разбера (явно съм много прост) :D Къде мога да кандидатствам на края на годината?Кандидатстването не става ли през лятото?
Или имаш предвид да се пробвам да се прехвърля в друг университет?

Chacho
07-18-2012, 01:15
Е за лятото говоря. Изкарай една година в УХТ, и следващото лято кандидатсвай в някой по-престижен университет.

Checksum
07-18-2012, 05:09
КСТ даже в ТУ-София е зле. Нищо няма да научиш. Мързелуват 3-та и 4-та година. Трябва сам.
Индустриален мениджмънт е като в даскало, учиш от всичко по малко, което не е добре, ако искаш да се занимаваш с нещо сериозно.
Аз бих се записал индустриален мениджмънт в ТУ-София (филиал Пловдив) с ясната идея да се прехвърля електроника/ктт втората година. Първата година предметите почти навсякъде са горе долу еднакви - няма да е проблем.

StreetDancer
07-18-2012, 15:35
КСТ даже в ТУ-София е зле. Нищо няма да научиш. Мързелуват 3-та и 4-та година. Трябва сам.
Индустриален мениджмънт е като в даскало, учиш от всичко по малко, което не е добре, ако искаш да се занимаваш с нещо сериозно.
Аз бих се записал индустриален мениджмънт в ТУ-София (филиал Пловдив) с ясната идея да се прехвърля електроника/ктт втората година. Първата година предметите почти навсякъде са горе долу еднакви - няма да е проблем.

а на КТТ каква е реализацията ?

Checksum
07-18-2012, 16:01
M-tel, Globul, Vivatel, мрежи, сървъри, комуникационни компании и т.н.

mirki4a
07-19-2012, 17:10
Днеска бях да проверя в ТУ как стоят нещата с 2-ри кръг и се оказа,че за да ме класират ми искат диплома оригинал и ще ми прецакат КСТ–то в УХТ-то...Ядосах се и ссе записах в УХТ!Coca-Cola...Чакай ме...ИДВАМ!!! :D

scrooper
07-20-2012, 13:44
Направил си по- добрия избор, индустриялният дизайн е твърде общо направление, с което не се стига далече.