PDA

View Full Version : Зумба



sweet_mouse
07-16-2012, 10:02
Здравейтеее. Искам да ви попитам някой от вас ходи ли на зумба доволен ли е и т.н. Ще ви бъда много благодарна ако споделите мнението си за зумбата :)

RainBerry
07-16-2012, 14:32
Ходих веднъж.. подскачаш наляво-надясно, нз забавно е, но не е за мен. Ако не ти се занимава с група, в Youtube има достатъчно клипчета :) .

Reenata
07-16-2012, 14:39
Аз ходя .. амии зумбата е супер забавна .... скачаш..танцуваш не ти пука как изглеждаш от страни,щото в началото не знаеш стъпите,а те се сменят постоянно .. На мен лично много ми харесва ... в началото има случеи,че вече не можеш и ще паднеш всеки момент .. ама стискаш зъби .. Като цяло е мн забавно и се отслабва яко ,ако ходиш редовно ... ако те интересува нещо конкретно питай .. ;)

sweet_mouse
07-17-2012, 19:27
Благодаря ви за отговорите. Reenata а ти от колко време ходиш ? И пазиш ли някаква диета ? А и ти спомена, че се отслабва ако не е тайна колко килограма свали ? Предварително благодаря за отговора :)

Reenata
07-19-2012, 16:26
ходила съм няколко пъти ... при мене отлабване не е нужно,аз го правя за по-стегнати крака и т.н. .. и не спазвам диети .. просто ти не спираш да се движиш в продължение на 1 час и ако го правиш редовно няма как да не свалиш килограми .. с точност не мога да ти кажа :)

Dirty Version.
07-19-2012, 17:48
Ако някой знае някой филм със Зумба за сваляне или Online ще е хубаво, ако даде линк защото в моя град няма такива класове, а тези в youtube не ми допадат и повечето не са много ясни :)

sweet_mouse
07-19-2012, 19:20
Reenata благодаря за отговора ти. И впрочем и при мен не е нужно отслабване и аз искам да се стегна надявам се с зумбата да стане :) .. Dirty Version ако намеря някое клипче ще ти дам линк :)