PDA

View Full Version : рак на кожата



Izabela97
07-16-2012, 12:31
Искам да попитам някой наясно ли е дали мога да хвана рак на кожата от задушаването и? Смисъл аз всеки ден по 2 часа седя на слънцето и се овивам в найлон и ми казаха, че по този начин мога да получа рак на кожата. Ако някой знае нещо по въпроса, нека сподели :)

scrooper
07-16-2012, 12:39
Рак на мозъка ще получиш. Какви са тия глупости да се овиваш в найлони?! И то в тия жеги, и на слънце :Х На сауна е по- безопасно. Какво се опитваш да постигнеш?

Izabela97
07-16-2012, 12:45
опитвам се да отслабна :D аз главата си не я държа на слънце, само тялото

strawberry88
07-16-2012, 12:59
Винаги,като си на слънце се мажи със слънцезащитен крем.

scrooper
07-16-2012, 13:07
Ама няма да отслабнеш така- само ще загубиш вода. През тия 2 часа можеш да спортуваш.

Izabela97
07-16-2012, 14:48
Винаги,като си на слънце се мажи със слънцезащитен крем.

Мда, това е идея :)

Izabela97
07-16-2012, 14:49
Ама няма да отслабнеш така- само ще загубиш вода. През тия 2 часа можеш да спортуваш.

аз отслабвам :) Видимо е дори :) за това се престрашавам от всичко, което може да ми се случи :D

xXxAngerfisTxXx
07-17-2012, 21:45
пълни глупости... не ви ли стана ясно че като се потите не отслабвате ??? отслабвате САМО ако правите някакво физическо натоварване... потта е охлаждането на тялото а не като мита - стопените мазнини. То ако ставаше така пускам климатика на 40 градуса слагам кожуха и след 2 часа имам плочки като шварценегер
топлината е само катализатор за горенето на мазнини. Вместо да седиш 2 часа в найлони, през тия 2 часа прави hiit кардио да видиш резултата след 2 седмици

bloodyF
07-18-2012, 08:31
отслабваш в мозъка обаче..
спри с тия глупости първо
и второ като седиш на слънце се мажи с фактор
и трето, като изпиеш 1 чаша вода всичко което си ''отслабнала'' се връща, така че съжалявам че ти разбих илюзиите, но може да си гледаш здравето и да не се занимаваш с глупости

Зайче..
07-18-2012, 09:19
отслабваш в мозъка обаче..
спри с тия глупости първо
и второ като седиш на слънце се мажи с фактор
и трето, като изпиеш 1 чаша вода всичко което си ''отслабнала'' се връща, така че съжалявам че ти разбих илюзиите, но може да си гледаш здравето и да не се занимаваш с глупости

+1..
o.o

jghgh
07-18-2012, 12:19
ААААААААААААААААААХАХАХАХ АХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХААХАХАХАХАХАХАХ АХАХАХАХАХААХАХА
Нереално, братче. Увива се в найлони.
Поне тичай с тях, като ще се увиваш. Или си купи качествени термо-клинове и анцузи, а не да се увиваш с найлони.
И няма отслабване с диети или с увиване. Още по-накратко: няма отслабване мързеливата, просто забрави.


Тичкай през ден за половин-един час и ще видиш разликата след време.

Rebirthing
07-18-2012, 17:29
За рак на кожата не ми е известно, поразрови се из гугъл по този въпрос, но недей да се увиваш в найлони, не е добре да покачваш естествената си температура по този начин, а ефекта върху отслабването би бил нулев. Не правиш нищо друго освен да се дехидратираш, не махаш мазнини, а вода от тялото.

Izabela97
07-19-2012, 09:12
За рак на кожата не ми е известно, поразрови се из гугъл по този въпрос, но недей да се увиваш в найлони, не е добре да покачваш естествената си температура по този начин, а ефекта върху отслабването би бил нулев. Не правиш нищо друго освен да се дехидратираш, не махаш мазнини, а вода от тялото.

:)