PDA

View Full Version : Dubstep все по-често в песните...



sofityoy
07-16-2012, 13:09
Хей,с тази тема искам да обърна внимание на това как Dubstep-а става все по известен благодарение на това,че все повече известни изпълнители го включват в песните си. Ако не сте забелязали се заслушайте в няколко различни песни ( много често и в български песни). Най-на скоро излязлата песен (българска) с dubstep е на Богомил ,,Спри,,
http://www.youtube.com/watch?v=jYqoeAxqFpg - 2:13-та мин. започва часта където е употребен dubtep.
И така- Според вас това хубаво или лошо е и какво е мнението ви за Dubstep-a?

ПП.-Ако вече има такава тема СЪЖАЛЯВАМ!

HatersGonnaHate
07-16-2012, 13:11
Аз имам един мъничък въпрос-Кой слуша Богомил.Това е най-тъпата песен ЕВЪР.

harabadabarche
07-16-2012, 13:29
В началото ме кефеше, като чувах дъбстеп за първи път, сега ме дразни даже. Някво е никво и винаги като го чуя си представям тия колите от Трансформърс как стават на роботи хаха. Просто е кофти, че тия електронни неща ще изместят баш си музиката. Не е ли си да ти свири китарка, пиано и гайда ако щете... нищо си не е. :)

Daydreamer3
07-16-2012, 18:15
http://www.youtube.com/watch?v=6qeIT2eXTsw айдеееееееее за всички фенове
едит: къв е тоя богомил бе!?!

mikko123
07-16-2012, 18:25
То дъбстепа като замисъл не е нищо ново, а такива електронни звуци като от роботи/компютри ги има и в денс музиката от 80-те под една или друга форма и честно казано на мен ми звучат по-хубаво от съвременната електронна музика, която е прекалено еднообразна.

sofityoy
07-16-2012, 19:29
Аз имам един мъничък въпрос-Кой слуша Богомил.Това е най-тъпата песен ЕВЪР.

Е и Богомил си има фенове малко или много - давам го за пример,защото е българин,а аз имах предвид предимно Dubspep-a в българската музика...

devil4e_kiss4e
07-17-2012, 14:16
и аз забелязвам, 4е в последно време в доста бг парчета присъства, и не само, но пък бих казала, че ми харесва. А песничката на този Богомил я чух вчера, никак не ми хареса

Lo0RrKaA
07-18-2012, 10:03
Ами мен ме кефи Dubstep, но не го слушам много. Пък брат ми само ме оплюва, че не слушам хубава музика ( тоест Dubstep ) (facepalm)

Daydreamer3
07-18-2012, 13:06
Ами мен ме кефи Dubstep, но не го слушам много. Пък брат ми само ме оплюва, че не слушам хубава музика ( тоест Dubstep ) (facepalm)

Поздрави на брат ти.

sofityoy
07-18-2012, 19:09
и аз забелязвам, 4е в последно време в доста бг парчета присъства, и не само, но пък бих казала, че ми харесва. А песничката на този Богомил я чух вчера, никак не ми хареса

Даа и на мен супер много ме кефи Dubstepa в българската музика!!!

Lo0RrKaA
07-18-2012, 19:58
Поздрави на брат ти.
Ще му предам ако го видя скоро

Chacho
07-18-2012, 20:11
Умешан с български фолклор ме кефи, но комерсчетата не ми допадат. На по-друга дъбстеп вълна съм.

Колкото до самата му същност, въпрос на вкус и избор е дали ще слушате такъв стил музика. На мен ми допада и ми е разнообразен, както откъм звуци, така и откъм ритми, мелодии, настроение. И по никакъв начин не ми пречи да съм фен на старо електро, денс или още повече рок, метъл, блуз, джаз.