PDA

View Full Version : помощ! запознанство!



just-girl
07-16-2012, 13:35
харесах си един барман в една дискотека, но ми е трудно да се запозная с него. просто не знам как да стане. много ми е странно, а и ме е страх да не ме отреже.
моля ви, дайте ми съвет как да го заговоря, какво да направя и т.н. :)

AnarchyBoy
07-16-2012, 13:39
Не съм момиче , но примерно (звучи доста изтъркано но) когато му подадеш паричките за коктейла или там квот пиеш :) да има листче с телефонния ти номер или някакво място за среща и да му намигнеш :) той ако те хареса , ще ти звънне ! 8-)
или пък просто му кажи
"здравей" не вярвам барманите да хапят , те не са по различни от другите хора , you know ;)

също става , да го загледаш , ама така продалжително (буквално се зазяпай в него) и когато се обърне му намигни или нещо от сорта , найстина не съм момиче за да ти кажа , как точно , но не забравяй въпреки барман ,той е преди всичко човешко същество и при него няма да е по различно както с всеки останъл ;) :D

SomeoneWhoCares
07-16-2012, 13:43
Не съм момиче , но примерно (звучи доста изтъркано но) когато му подадеш паричките за коктейла или там квот пиеш :) да има листче с телефонния ти номер или някакво място за среща и да му намигнеш :) той ако те хареса , ще ти звънне ! 8-)
или пък просто му кажи
"здравей" не вярвам барманите да хапят , те не са по различни от другите хора , you know ;)

също става , да го загледаш , ама така продалжително (буквално се зазяпай в него) и когато се обърне му намигни или нещо от сорта , найстина не съм момиче за да ти кажа , как точно , но не забравяй въпреки барман ,той е преди всичко човешко същество и при него няма да е по различно както с всеки останъл ;) :D

Не бих могла да ти дам по-добър съвет :)

just-girl
07-16-2012, 13:50
благодаря ви за съветите, чакам и други. :)
иначе аз знам, че е човешко същество, но сигурно му е писнало вече да го занимават, все пак е барман и може доста често да го заговарят? :(

AnarchyBoy
07-16-2012, 13:58
Ами да обикновенно , тях ги заговарят доста често , гледай като завържеш разговора да е не принуден , а не с наизустени реплики :) , но няма от какво да се притесняваш , въпреки че ги заговарят доста често той ако те хареса (ако му хванеш окото) и сам ще прояви инициатива , а сега се сетих и друга идея ..
Отиваш поръчваш нещо , през цялото време го гледаш някво много мръснишки (изпий го с очи) и когато ти подаде поръчката , и ти му заплатиш , просто се обърни и си тръгни без да му казваш нищо , той ако те е забелязал . Следващият път ще ти каже ;) :D 8-)

Зайче..
07-16-2012, 16:08
поръчай си нещо, представи се и такам. :)

Amore-Mio*
07-16-2012, 16:15
Това, че е барман не го прави извънземен. Нормален човек си е. И няма нищо страшно - не хапе. Просто го заговори. Нищо сложно, странно и подобни.

ludata90
07-16-2012, 18:24
"Този коктейл как го правите? Какъв алкохол има в него?...Много е хубав...Между другото аз съм..

Wednesday666
07-16-2012, 18:31
Това с листчето ми изглежда най-добро и най-оригинално. Опитай, нищо не губиш в крайна сметка.

Зайче..
07-16-2012, 19:48
"Този коктейл как го правите? Какъв алкохол има в него?...Много е хубав...Между другото аз съм..

с това може да я сметне за няква любопитна и нахална.
'само казвам. 8-)

Anonyss
07-16-2012, 20:08
Тези неща с листчетата, винаги съм клонял да мисля, че жената иска секс.. не знам :Д По-добре ще е да го заговориш, но не като някоя кифла, а жена, която знае какво иска от живота :)

just-girl
07-17-2012, 10:50
Тези неща с листчетата, винаги съм клонял да мисля, че жената иска секс.. не знам :Д По-добре ще е да го заговориш, но не като някоя кифла, а жена, която знае какво иска от живота :)

какво разбираш ти под "жена, която знае какво иска от живота"? т.е. без лигавщини и кифленски изпълнения? ;d или нещо друго? ;d

crowberry
07-17-2012, 19:43
Не мисля, че това с листчето е оригинално. Иди, заговори го за нещо случайно... Примерно го попитай кое е най-доброто което може да предложи.. после му се представи и така..

slimbo
07-18-2012, 09:50
Пробвай със "Здрасти"!!!!!!