PDA

View Full Version : Как се държи срамежливо момче,когато харесва дадено момиче?



Kurabiaa
07-16-2012, 18:15
Здравейте !:}} Искам да ми кажете как се държат срамежливите момчета когато харесват някое момиче.Наблюдават ли момичето,когато то е около него,как се държи,въобще показват ли го по някакъв начин ? Искамм да ми кажете всичко,което знаете по въпроса,мерсии предварително :* :}}.

Amore-Mio*
07-16-2012, 18:31
Те също са си нормални хора и издават също признаци. Разликата е, че трябва да се обръща по - голямо внимание на действията и думите, за да се подразбере - поне в повечето случаи. За щастие не съм имала късмета да съм със срамежливо момче и нямам опит в тази област.

Но според мен всичко си зависи от това как ти се обръщаш и държиш с него. Ако го предразположиш достатъчно и му покажеш, че няма смисъл да се притеснява и срамува - всичко ще е наред. Но се случва това да отнеме известно време. Ох, не знам.

Kurabiaa
07-16-2012, 18:50
Благодаря ти все пак :}

DisappointedDreamer
07-16-2012, 18:56
Срамежливо момче:
- седи в ъгъла, усмихва се плахо, гледа те но веднага извръща поглед когато и ти отвърнеш на погледа му
- рядко си позволява да те заговори и въобще поздрави, за сметка на това буквално те изкъпва с погледи
- физически контакт с момичето което харесват: зеро
- зачервяват бузи и свеждат поглед към земята, всеки път когато им произнесеш именцето.

П.П. преувеличам, в известна степен
П.П.2 не ме кефят такива момченца
П.П. 3 много тъпа тема

draid
07-16-2012, 19:30
Поправи ме ако греша, но не видях някъде да питат харесвате ли срамежливи момчета. И да не избереш да опознаеш човек, защото е по-срамежлив е доста повърхностно действие.

DisappointedDreamer
07-16-2012, 19:35
Изказах мнение, затова е в послеписа. ^^
Пък и никъде не казах че няма да опозная такова момче. Намекнах че никога не бих изпитвала сексуално и любовно привличане към такова момче.
Та, наречи ме повърхностна отново :)

draid
07-16-2012, 19:40
С удоволствие. И определено не е нужно един мъж да е нахакан да речем за да има хубаво сексуално излъчване.

DisappointedDreamer
07-16-2012, 19:41
Мда, така е.
Само дето един срамежлив мъж НИКОГА не може да има хубаво сексуално излъчване поне за МЕН.
Срамежливостта не ме привлича. Къде са Щрудела и Пантерката да ти го обяснят.
Та, да, май съм повърхностна, лол. Както и всички момичета, знаещи какво искат.
на, чети
http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/518618-Момичета-харесвате-ли-срамежливи-момчета

draid
07-16-2012, 19:48
Нека заповядат, за да ми обяснят. Няма проблеми, само че не знам дали ще имат да ми кажат нещо което вече не знам. И имам един перфектен пример с приятелка която говореше същото, а сега е точно с такова момче и са заедно от доста дълго време вече. Малка си, но е много хубаво да се научиш да използваш думичката никога възможно по рядко.

DisappointedDreamer
07-16-2012, 19:50
Не, мерси.
Браво на твоята приятелка. Съмнявам се обаче че съм като нея.
Не ми трябва момче, което ще свежда поглед, ще се черви и усмихва плахо, и ще го е страх да ме заговори, камо ли да ме докосне. Имам си приятел който ме привлече точно със самочувствието и самоувереността си.
Наспамихме хубавичко, това е от мен.

valdesbg
07-16-2012, 20:06
Срамежливите момченца си седят в ъгъла, не биха те заговорили първи, а дори и някой да ги заговори ще зачервят бузки и ще почнат да пелтечат в опит да изглеждат готино. За съжаление срамежливостта им играе лош опит в любовта и шанса да се харесат на някоя девойка клони към нула. Не го и показват, щото не вярват че някоя може да ги хареса. А като някоя ги гушне палатката е опъната :)

Драид, само не разбрах що се заяде с Дриймъра? Като те кефят срамежливковци.. що целия форум трябва да разбере? Или с нещо те засегна момата.

И аз ще си вдигна гълъбите ако някоя ми се черви в опит да я целуна. Или гледа в земята и ми отговаря с по една дума. Не ще ми спадне, ами и всичкото желание за комуникация ще ми избяга. Кво да ме привлече в такава девойка?

draid
07-16-2012, 20:14
Срамежливите момченца си седят в ъгъла, не биха те заговорили първи, а дори и някой да ги заговори ще зачервят бузки и ще почнат да пелтечат в опит да изглеждат готино. За съжаление срамежливостта им играе лош опит в любовта и шанса да се харесат на някоя девойка клони към нула. Не го и показват, щото не вярват че някоя може да ги хареса. А като някоя ги гушне палатката е опъната :)

Драид, само не разбрах що се заяде с Дриймъра? Като те кефят срамежливковци.. що целия форум трябва да разбере? Или с нещо те засегна момата.

И аз ще си вдигна гълъбите ако някоя ми се черви в опит да я целуна. Или гледа в земята и ми отговаря с по една дума. Не ще ми спадне, ами и всичкото желание за комуникация ще ми избяга. Кво да ме привлече в такава девойка?

Хаха не, не ме кефят. А и не съм от хората които се засягат лесно, пък и няма от какво в случая. Не говорех за крайно срамежливи момчета/момичета, който гледат в земята и не смеят да обелят дума, ставаше въпрос повече за някой които се притеснява да започне разговор пръв и така нататък. И по срамежливите могат да имат излъчване и т.н. Сега вече ако е хипер срамежлив е ясна работата.

А относно това, защо съм се заял, ами просто в последно време наблюдавам доста негативни мнения от нейна страна, както и директни обиди към някои хора, както и в момента изтъкваше нещо което в случая не беше необходимо. Това ми направи впечатление тъй като преди имаше доста хубави коментари, нооо nvm

valdesbg
07-16-2012, 20:22
Ский ся... срамежливостта е негативно качество, независимо в каква степен е изразено. И пречи. Дали ще е капка катран в кацата с мед или едно кило.. все тая, нали? Все ще ти горчи.

Едно е да имат излъчване и пр, а съвсем друго е да знаят как да го използват и да задържат вниманието на някоя девойка.

Ми.. тва що не и го кажеш на лично, щом толкова ти бърка в здравето, а се хапете тука?

DisappointedDreamer
07-16-2012, 20:24
Мненията ми винаги са били негативни ^^
странно, 'шот на живо съм най-лъчезарния човек на планетата
както и да е.

Kurabiaa
07-16-2012, 20:24
Хаха не, не ме кефят. А и не съм от хората които се засягат лесно, пък и няма от какво в случая. Не говорех за крайно срамежливи момчета/момичета, който гледат в земята и не смеят да обелят дума, ставаше въпрос повече за някой които се притеснява да започне разговор пръв и така нататък. И по срамежливите могат да имат излъчване и т.н. Сега вече ако е хипер срамежлив е ясна работата.

А относно това, защо съм се заял, ами просто в последно време наблюдавам доста негативни мнения от нейна страна, както и директни обиди към някои хора, както и в момента изтъкваше нещо което в случая не беше необходимо. Това ми направи впечатление тъй като преди имаше доста хубави коментари, нооо nvm


Съгласна :}}

Kurabiaa
07-16-2012, 20:29
Ский ся... срамежливостта е негативно качество, независимо в каква степен е изразено. И пречи. Дали ще е капка катран в кацата с мед или едно кило.. все тая, нали? Все ще ти горчи.

Извинявай..ще ми обясниш ли на какво точно ми пречи срамежливостта.. и аз съм срамежлива..не съм забелязала да ми пречи на нещо ...

LadyDi
07-16-2012, 20:30
Извинявай..ще ми обясниш ли на какво точно ми пречи срамежливостта.. и аз съм срамежлива..не съм забелязала да ми пречи на нещо ...
Ще го забележиш с времето.
Със срамежливост и скромност нищо не се постига.

Kurabiaa
07-16-2012, 20:31
Напротив.. по-добре е да съм скромна отколкото някаква надута без покритие според мене :D

LadyDi
07-16-2012, 20:32
Обратното на скромност не е надутост без покритие. Оправи си терминологията.

Kurabiaa
07-16-2012, 20:35
Ами добре... Нескромност.

LadyDi
07-16-2012, 20:38
Ти си някакво логическо чудо...

valdesbg
07-16-2012, 20:38
Курабйке, по убу да те подритват като футболна топка, отколкото да си тежиш на мястото викаш?

Тъна в блажено неведение как си оцелял/а досега, съвсем честно. Казвал съм го много пъти - срам путка не ебе, срам дори момиче не целува.

Kurabiaa
07-16-2012, 20:41
:D Какво целиш не разбрах ? да се засегна или ?

DisappointedDreamer
07-16-2012, 20:43
Отново приемаш нещата твърде лично. Регистрирана си от само няколко минути, и вече няколко потребителя ти се нахвърлиха. Не се ли чудиш защо?
Тук никой не цели да те обиди или засегне. Точно обратното - опитваме се да ти дадем съвети, не да те галим с перце като писано яйце.

LadyDi
07-16-2012, 20:43
С батко ти целим да ти обясним, че скромността е за хора, които нямат други качества.

Kurabiaa
07-16-2012, 20:48
Не приемам нещата твърде лично,регистрирана съм от 2,3 дена :D ,не не се чудя защо няколко потребителя се нахвърлили върху мен и не мисля че това което ти говориш са съвети а по скоро е нещо друго :}}

valdesbg
07-16-2012, 20:49
Целим да ти обесним как седят нещата извън света на розовите слончета и еднорозите повръщащи дъги. За да не се случва друг път да си толкова изненадана, като не получаваш отговора, който искаш.

Все ми е тая за тебе, за да те засегна ти трябва да имаш емоционална обвързаност с мен. А се съмнявам че дори и мисъл за такава има у теб.

Kurabiaa
07-16-2012, 20:52
Все ми е тая за тебе, за да те засегна ти трябва да имаш емоционална обвързаност с мен. А се съмнявам че дори и мисъл за такава има у теб.

Много си прав :D

DarkTemplar
07-16-2012, 20:57
Ще ти отговоря с една дума - странно.

aks13v
07-16-2012, 21:18
Еми само едно нещо НЕ можеш да очакваш от тях ––––> да направят първата стъпка.

Kurabiaa
07-16-2012, 21:19
Амиии аз бих могла да я направя обаче ме е страх да не му стана досадна..

aks13v
07-16-2012, 21:22
Досадна не, по-скоро ще се притесни ако си прекалено директна. Ще се уплаши, за това действай на стъпки, НО и директно, т.е. не увъртай.

Kurabiaa
07-16-2012, 21:25
:D амии добре.. нищо не разбрах

aks13v
07-16-2012, 21:33
Са.
Вече ти казах, че срамежливите момчета си имат причина да са такива, срамежливостта наистина е много лошо нещо, но не се лекува така лесно. Трябва им витамин на такива хора да ги излекува малко и да ги вкара в правия път. Е, ти трябва да си тоя витамин. Виждаш го пичът, че е срамежлив и дори да те сака не знае как да подходи и какво да ти каже, защото го е страх, да не го отрежеш. Точно заради тва най-вероятно няма и да направи нищо, за да те спечели.
Е пък, вземи му помогни малко на момчето, отиди до него, но не не му се нахвърляй веднага с въпроси от типа "Харесваш ли ме?" "Искаш ли да правим секс и т.н." . Покажи му кво изпитваш като отидеш, натиснеш му се малко, прегърнеш го, натиснеш му се много. Просто ... накарай го да се почувства спокоен и да му е приятно с теб. След което може се каже, че си го набарала (буквално).
А и по-интересното е ... че тея работи ги знам, щото и аз съм такъв и не са празни приказки.

Kurabiaa
07-16-2012, 21:35
Благодаря ти много.. обаче не знам далии ме харесва.. и аз съм срамежлива и мене ме е страх да не ме отреже.. :D

valdesbg
07-16-2012, 21:39
Колко мъка има по тоя свят....

aks13v
07-16-2012, 21:39
Тва, момчетата не сме като вас. Ние не режем. Пък и ако на снимката си ти ... мдаа нямаш грижи

Kurabiaa
07-16-2012, 21:41
Ок..мерси ..да аз съм.. :} a ти между другото коя зодия си :D ?

Tyler The Creator
07-16-2012, 22:34
Как да се държат.. Срамуват се...

LadyDi
07-17-2012, 05:37
Ок..мерси ..да аз съм.. :} a ти между другото коя зодия си :D ?

И от тук разговорът да се премести на ЛС или скайп или фейсбук или там където се разберете.

notlike
07-17-2012, 07:56
Не е лошо да си бил срамежлив, важното е да го надраснеш този период. С годините виждаш, че от тая свенливост полза няма никаква. Това, че някой такъв си е хванал приятелка, въобще не означава кой знае какво. Причислявам го към изключенията. По правило не е така и ако съпоставим връзките, разликата ще е убийствена в полза на хората със самочувствие. Много по-добре е да знаеш какво можеш и да не те е срам да го покажеш.

Amore-Mio*
07-17-2012, 08:52
Хайде, спрете си хора! Темата не е , за да спорите и нападате хората, а да помагате. От време на време забравяте всъщност за какво сте тука, освен ако това не сте, за да се заяждате. draid не се занимавай с DisappointedDreamer. Казвала съм го преди, казвам го и сега: прави лошо впечатление с това, че се мисли за богиня в любовта и секса, но предвид детското й излъчване и от време на време разсъждения, наистина прави лошо впечатление.

Kurabiaa : Просто действай! Направи първата крачка ти. Ако не се познавате лично - запознай се с него. Ако пък вече се познавате, просто го заговори и говорете на някаква тема.

П.П: Не е вярно, че хората притежаващи свенливост, нямат други качества. Грешно разсъждение. Познавам такива хора, а и аз също съм била в подобен период.

П.П.П: Срамежливите са хора като вас и мен. И всички останали. Това, че не са нахакани и не са самовлюбени, не ги прави различни и неталантливи. Много по - добре си е да имаш самочувствие в границите на нормалното, друго си е да имаш прекалено високо мнение за себе си и да се мислиш за най - добрия / добрата.