PDA

View Full Version : Едно полулошо нещо ме доведе към нещо по-добро.



Anonyss
07-16-2012, 20:04
Та... С моята скъсахме, но се бях запознал с едно момиче преди 3 дни. Чатихме си, това - онова. Уникално много я харесах, чаровната й усмивка, всички качества в нея. Но стана така, че вдруги ден заминавам на море, тя ми писа разни неща, сякаш е искала зарибявка (ние я започнахме де), но каза неща от сорта "стой де, искам те тук, къде ще ходиш".. Това момиче е много готино. Година по-малко от мен, с еднакви интереси сме и като цяло бихме били добра двойка. Загубих ума и дума.. Утре се уговорихме да излезем, преди да отида на море.. Та тя ме привлича уникално много, но направо всички идеи, които съм давал на приятели, закачките и изненадите и т.н. (като изляза с момиче) направо изчезнаха от ума ми.. Като й разглеждам снимките сърцето ми затуптява по-силно и започвам да се душа. Тя иска да се разкараме насам-натам. По принцип имам чувсто за хумор. Не знам какво харесва.. Ще се пробвам да разуча от нейни приятелки. Та направо не ми идват идеи какво да правим, къде да ходим, как да подхотя, тъй като знам, че ще стане нещо. С нея е по-различно от другите момичета. Сякаш искам зарибявката да е по-дълга. По принцип съм романтик. Правя комплименти, изненади и т.н. Дали ще й се хареса ? Какво да правим ? Да оставя ли нещата да се случат на момента, след като излезем..? Не,не.. поне трябва да намисля нещо.. За пръв път ми се случва подобно нещо.. Сигурно, защото не искам да е нещо просто.. не знам и аз. Пия вода, мисля, че тя оросява мозъка, но идеи не ми идват :х Наистина искам да съм с нея, защото знам, че от нас ще излезе нещо голямо ! Притеснява ме факта, да не би да ми идват само простотии на ум, като излезем ? Искам да имам теза и да спазвам доказателствената част стриктно към нея. Мале, защо не мога да мисля ? Егати, да не съм се влюбил :D Знам, че и тя иска нещо голямо с мен, обсъждахме доста теми. Като съм с нея, мисля да й правя комплименти, да я закачам, да отидем на кафе и да говорим нещо сериозно, после да се лигавим и вечерта в парка до нас да се стигне до целувки ? Предложения.. ?

endorfina
07-16-2012, 20:14
Като съм с нея, мисля да й правя комплименти, да я закачам, да отидем на кафе и да говорим нещо сериозно, после да се лигавим и вечерта в парка до нас да се стигне до целувки ? Предложения.. ?

перфектно .. но гледай целувките да са романтични , а не да я награбиш като " топъл козунак " :D Гледай да не се престараваш много или ако го направиш тя да не се усети .. Щом я искаш и мислиш , че ще се получи давай смело напред :)

Anonyss
07-16-2012, 20:18
Най-страстни са ми целувките, когато момичето е седнало до мен, обяснява се нещо там, гледам я колко е красива и я целувам. Един вид "запушвам й устата".

DisappointedDreamer
07-16-2012, 20:19
Надени я като измръзнал циганин вълнен чорап.

xXxPETYAxXx
07-16-2012, 20:22
Не си прави много планове, обикновено като ги направиш изниква нещо и ги проваля(или това е само при мен?!). Хубаво е да си романтичен, да правиш комплименти на момичето, но не забравяй, че и с това може да се прекали и момичето да те помисли за преиграващ сваляч примерно.
Като за начало се отпусни. Щом имате еднакви интереси значи знаеш поне част от нещата, които харесва. Ако примерно харесва боулинг, идете на боулинг(схвана идеята де).

Anonyss
07-16-2012, 20:23
С ваша помощ умът ми се върна :Д

Wednesday666
07-17-2012, 08:53
Много сладко звучи. Да не си влюбен? Още не, но започваш стабилно :D .. Отпусни се просто, идеи не са ти нужни, имаш си ги вече, доста добре си го замислил, изпълни го и ще се получи добре :)

Amore-Mio*
07-17-2012, 09:16
Отпусни се.

Не планувай нещата.

Остави се на момента. И виж какво ще стане.

Не се притеснявай. И всичко ще се получи.
Успех!

Guardian02
07-17-2012, 11:04
Надени я като измръзнал циганин вълнен чорап.

:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ... ко речи, ко ... .:D:D:D:D xaxhAHXahxhXhaxhxaxa

Anonyss
07-17-2012, 14:38
Ит уъркс ! :Д бая страстни целувки ударихме, но сега уреждам вариянта да идва с мен на море :Д Иначе вечерта пак ще излизаме ^^

Izabela97
07-19-2012, 09:23
Надени я като измръзнал циганин вълнен чорап.

+1 :D

mechone
07-19-2012, 14:59
Ит уъркс ! :Д бая страстни целувки ударихме, но сега уреждам вариянта да идва с мен на море :Д Иначе вечерта пак ще излизаме ^^

Доста бързо подреждаш нещата... Не е ли рано чак за море? (Макар, че няма нищо лошо в това, ама все пак се познавате от скоро ддз..)