PDA

View Full Version : Организиране на рожден ден



pufinka96
07-17-2012, 11:36
Скъпи Приятели,
Пиша ви, за да ми дадете съвет , как да организирам , наближаващия си Рожден ден.Скоро ставам на 16 и според мен това е повод да се позабавлявам добре с приятелите си. Но разбира се аз отново нямам представа къде бих могла да го отпразнувам.Аз и приятелите ми слушаме доста различна музика и се притеснявам някой да не скучае.Бих искала празненство тип купон у дома, но поради ремонтите в момента това е почти невъзможно.Миналият месец бях на рожден ден в дискотека,но родителите на момичето я държаха, така че аз едва ли ще уредя такова парти зареди гддините на гостите си,тъй като сме все още непълнолетни. Две години го празнувах на боулинг,плейграунд и кено, но това вече ми втръсна! МОЛЯ ДАВАЙТЕ МИ ПРЕДЛОЖЕНИЯ,ЗАЩОТО НЕ ИСКАМ УМРЕЛИ ОТ СКУКА ГОСТИ И ДА БЪДА РАЗОЧАРОВАНА!
пс: Ако има заведения,които организират рожденни дни тип дискотеки,защото това супер много кефи 16 годишните може да ги сложите в темата!
Благодаря предварително!

Iivche
07-17-2012, 12:25
мм аз щях да ти предложа да го направиш вкъщи вечерта родителите ти ги прати на някъде и терена да е твой :D сложи на масата чипсове поръчайте си пица изтегли няколко филма вземи едно караокe и си готова ноо вие сте в ремонт така че .. ами направи го на някой басейн примерно :D