PDA

View Full Version : Може ли човек да се промени?



Djanett
07-17-2012, 12:59
Искам да бъда по добър човек от това което съм и се опитвам, но нервите ми провалят всичко и накрая съжалявам. Например миналия ден седях на една пейка с моя приятелка и преди нас някои е чоплил семки на същото място и аз ядох ядки в същото време. Жената си помисли че аз съм направила боклука и ме попита как не ми е неудобно как може такова нещо. Тогава се ядосах и и се скарах. Сега съжалявам затова трябваше просто да и кажа, че не са от мене. Или просто ако съм направила нещо лошо и в момента съм го искала, но след това съжалявам и ако никога повече не го допусна лош човек ли съм и ако съм мога ли да се променя ?

EinGutesKind
07-17-2012, 13:00
Това не е лошотия, даже е хубаво че си отстояваш правата - коя е тя, че да ти държи сметка къде чоплиш :lol:

Amore-Mio*
07-23-2012, 17:18
И защо да не може?

Човек в своето развитие се променя: и физически, и психически. Ще промениш чертите на лицето си и тялото си. Също и част от характера си, в своето развитие. Спокойно.

А това, което си направила в никакъв случай не те прави лош човек. Аз също се бих изнервила ако някой ме обвинява в нещо, което не съм направила.

ShtrudeL
07-23-2012, 17:47
Това твоето е лесно постижимо.

yakuza_
07-23-2012, 17:49
Може, ако преди си бил алкохоли, след като си продадеш бъбрека, едва ли ще държиш да пиеш толкова.

ShtrudeL
07-23-2012, 18:10
Може, ако преди си бил алкохоли, след като си продадеш бъбрека, едва ли ще държиш да пиеш толкова.

Това е доста тъпо между другото.
Говорих с момче, което е претърпяло катастрофа, в следствие на това, че е фен на бързите скорости (така каза) и което от 2 години е по болници и търпи операции. Каза ми, че сега не би карал бързо, но защо трябва да му се случи нещо такова, за да е по-внимателен?
За където и да бърза човек, колкото и важно да е, по-добре да стигне жив и здрав, от колкото инвалид, или нещо по-лошо.

* Иначе и аз искам да се променя. Искам да съм независима и кхх голяма. Ама много независима и много голяма. Също и много по-добра. Моето също е постижимо.

Perchem
07-23-2012, 18:11
Да