PDA

View Full Version : Неща , които никога няма да му кажа !



gabby1995
07-17-2012, 12:02
Пиша това писмо ,което никога няма да изпратя .
Пиша за да излея болката и нерешителността от ситуациата ,в която съм попаднала .

Мили мой Г. ...!
Колкото и добре да ме целува ,колкото и добре да ме кара да се чувствам в ласките му ,колкото и хубави неща да ми казва,той никога няма да бъде за мен онова , което ти беше... Той е неспособен да накара сърцето ми да бие за него, така както някога биеше за теб.Неспособен е да ме кара да се чувствам по начина по-който ти ме караше да се чувствам , той никога не е идвал нощем в сънищата ми така като ти правеше всяка вечер,той никога не е бил постоянно в мислите ми , така както ти беше... Неспособен е също и да запълни празнотата , която ти остави вътре в мен....Неспособен е да излекува раните ми или пък да изтрие спомена за теб...Не отричам , че в прегръдките му се чувствам желана , а целувките му ме карат да искам още и още...Не отричам и че ме привлича ,но единственото чувство , което събужда в мен е страст и желание за още малко време в свят в който знам , че аз определям правилата...!Да известно ми е , че той умира за мен и всеки път щом пожелая аз бях негова...и така до следващия път в който реша , че се нуждая от моето малко бягство от реалността в която още ми липсваш !Изглежда , че съм се превърнала в теб , разбивах сърцето му ,и го използвах ...Мразех това мое ново аз , но ти ме направи такава !!!!!
Обичам те и ще продължавам да те обичам ... !

dimitar_ak
07-17-2012, 12:13
Аз мога да кажа само едно. Много, много жалко за момчето, което залъгваш докато още въздишаш по Г.

Amore-Mio*
07-17-2012, 12:52
Порасни.

Залъгваш едно невинно момче и го използваш, защото все още обичаш Г. Тъпо е. И спри да го правиш. Щом нямаш чувства към въпросния Х, то тогава го зарежи. Не си играй с чувствата му.

PyCoKoCkA93
07-17-2012, 13:23
Не си търси заместител!Така нараняваш и него,и себе си...Кажи му истината,цялата истина...Така ще постигнеш вътрешен мир и спокойствие.Да,ще го нараниш и ще те намрази,но и ще продължи да те обича.Ще стане твое копие.Но това,което правиш в момента,го убива още повече-бавно,но сигурно.Бъди честна с него,със себе си и пред света.Само така един ден можеш да продължиш напред...

HollyGolightly
07-18-2012, 02:15
И тогава защо си с Него?

streleca88
07-18-2012, 07:34
сигурен съм че бившата мисли същите неща но никога няма да ми ги каже,странно нещо сте вие жените//

lenaa
07-18-2012, 09:27
NIKOGA NQMA DA MU KAJA 4E GO OBI4AM VSE O6TE I E VSI4KO ZA MEN SAMO ZA6TOTO E ZAEDNO S MOQ PRQTELKA !!! UVAJAVAM TQHNATA VRUZKA NO NE ISKAM DA SE MESQ !!!

jghgh
07-18-2012, 09:40
Прочетох първия ред от писмото и последния. Изовд: too much chalga.
Не можеш ли без толкова лигавщини да му кажеш, че още го обичаш? (тоя Г.) . И че е всичко за теб, и че не можеш да го заместиш с никого. Баста, кви са тия чалга обяснения за ласките, прегръдките и т.н. Сериозно, Планета наистина уврежда мозъците ви...
Другото, наистина като другият е толкова недостоен, ами остави го бе, жена. Най-накрая от 2 стола на земята.

dimitar_ak
07-18-2012, 10:04
Ама тя ги обича различно бе. Единият със сърце, а другият с п....а (уф ама съм простак).

jghgh
07-18-2012, 10:22
Да, прочетох го сега цялото...
Какво да ти кажа, не знам дали този Г. е задник или добро момче, но ако е от втория тип, едва ли ще му стане приятно да му пишеш как с другия ти е много страстно и т.н.
Същевременно за другото момче е доста грозно да пишеш такива неща за него.. че го използваш, че ти е все тая за него и т.н.

Изобщо замисляш ли се за тях двамата и как постъпваш? Сякаш мислиш само за себе си, ти как се чувстваш и т.н.
Изясни си ситуацията и избери единия.. баси.


А може би трябва да се замислиш и за това: "Все попадам на неподходящи . . в това ми е таланта . . . . !" .. да поработиш върху това, освен ако не обичаш да си във вечна драма.

fenastz
07-18-2012, 13:29
Неща, които никога няма да ѝ кажа

Драга .......,
Откакто си тръгна, животът ми сякаш започна отново. Преоткрих стари приятели, загубих някои излишни, намерих и нови. Това, от което най-много се страхуваше, стана - ебах се с друга и го направих, за да ти отмъстя, макар и след като вече не сме никакви. Всичко, което сега правя е за отмъщение - да си отмъстя на теб и на другите, които ме предадоха. Дано никога не си щастлива с друг. Мразя те.

FuckedUp
07-19-2012, 00:59
Прочетох първия ред от писмото и последния. Изовд: too much chalga.

Евала, ей! Никога няма да ме разочароваш с твойте постове :D

3oPuTy
07-19-2012, 05:27
Всичко, което сега правя е за отмъщение - да си отмъстя на теб и на другите, които ме предадоха. Дано никога не си щастлива с друг. Мразя те.

И това са думи,написани от мъж?! :lol: :lol: :lol:
Сори,но не се сдържах ... :lol: :lol: :lol:
Иначе едно голямо "БРАВО!!!" на бившата ти,че се е отървала от теб!!!Никой не е толкова скапан/гаден/лош,че да е заслужил човек с подобно мислене до себе си :?



По темата:Авторке,не обичаш нито единия,нито другия :? Просто си привлечена и към двамата.Ако обичаше първия никога нямаше да напишеш,колко сте страстни със сегашния ти :? Само не разбирам,защо разиграваш новия?!Ясно,че не ти се стои сама ама преди да бяхте започнали нямаше да е зле да му изясниш как стоят нещата,вместо да залъгваш него (и теб самата),че нещата между вас са супер :?

an0n1mna
07-19-2012, 07:53
не е честно да използваш някой за да забравиш друг.. не е честно спрямо него.. дори спрямо теб.. мислиш за предишния ти приятел, обичаш него. Това момче не го заслужава това, не му го причинявай.

fenastz
07-19-2012, 16:39
И това са думи,написани от мъж?! :lol: :lol: :lol:
Сори,но не се сдържах ... :lol: :lol: :lol:
Иначе едно голямо "БРАВО!!!" на бившата ти,че се е отървала от теб!!!Никой не е толкова скапан/гаден/лош,че да е заслужил човек с подобно мислене до себе си :?

Ако знаеше каква отрепка е бившата ми, друго щеше да кажеш :) И следващия път ще е по-добре да се сдържиш.

3oPuTy
07-19-2012, 17:01
Ако знаеше каква отрепка е бившата ми, друго щеше да кажеш :) И следващия път ще е по-добре да се сдържиш.

Отрепка или не - ти си си я избрал ;)
Ако ще и най-големия боклук да е на тоя свят само един слабохарактерен женчо би написал подобни неща.
Правиш всевъзможни неща напук на нея и на други хора вместо да си гледаш собствения кеф.А може би ти доставя кеф да правиш неща,само защото на еди-кой-си няма да му хареса?! :lol:
И за к'во са тия пожелания?!Явно още не си я преживял,защото ако беше нямаше да пишеш глупости ...
Това мъжете сте странни същества :lol: Ти си,може би,5-я от когото чувам (в случая чета) подобни "пожелания" ... Как пък от едно момиче не чух да "пожелава" подобни неща на мъж :?

fenastz
07-19-2012, 17:04
Отрепка или не - ти си си я избрал ;)
Ако ще и най-големия боклук да е на тоя свят само един слабохарактерен женчо би написал подобни неща.
Правиш всевъзможни неща напук на нея и на други хора вместо да си гледаш собствения кеф.А може би ти доставя кеф да правиш неща,само защото на еди-кой-си няма да му хареса?! :lol:
И за к'во са тия пожелания?!Явно още не си я преживял,защото ако беше нямаше да пишеш глупости ...
Това мъжете сте странни същества :lol: Ти си,може би,5-я от когото чувам (в случая чета) подобни "пожелания" ... Как пък от едно момиче не чух да "пожелава" подобни неща на мъж :?

Това си е твое мнение ;)