PDA

View Full Version : Как да премахнем вагиналните гъбички



BEaUty_girl
07-17-2012, 12:25
Мола кажете как с природни средства да се премахнат вагиналните гъбички? Търсих и намерих един начин обелва се скилитка чесън и се слага във вагината, но не разбрах как да я извадим?

dimitar_ak
07-17-2012, 12:56
Щях да напиша един медикамент, но е в нарушение правилата на форума. Отиваш на лекар и каквото той ти препоръча.

Amore-Mio*
07-17-2012, 17:54
Отиди на лекар.
Остави ги тия бабини деветини.

Hayashi
07-17-2012, 18:03
Ти нормална ли си да си сложиш чесън във вагината? Сериозно...
Какви ли не неща ви хрумват.
Чесънът гори!! Повярвай ми ще се осакатиш за цял живот.

ledenakrasota
07-17-2012, 18:08
Това е страшно!!! Отиди на лекар. ;)

sambadance94
07-17-2012, 20:36
Какви чесъни бе момиче??? Ти нормална ли си.. Това е работа само на лекаря, ще ти изпише най-подходящото за точното ти състояние! НЕ ХАПЕ! Никога не си поставяй сама диагнози и лечения!

rusoto_baby_f
07-17-2012, 23:27
Най-добре е да отидеш на лекар..
Иначе това което аз съм ползвала за гъбички е ***********

mechone
07-19-2012, 15:31
Мола кажете как с природни средства да се премахнат вагиналните гъбички? Търсих и намерих един начин обелва се скилитка чесън и се слага във вагината, но не разбрах как да я извадим?

НЕ се обелва, щото ще се изгориш!!!!!!!!!!!!!!!!!! Слагаш необелената скилидка в марля,завързваш с конец, буташ си я отдолу вечерта преди да легнеш, като станеш я махаш, миеш се и всичко е наред. Това го правиш 1-2 пъти в седмицата.

Hayashi
07-19-2012, 19:15
НЕ се обелва, щото ще се изгориш!!!!!!!!!!!!!!!!!! Слагаш необелената скилидка в марля,завързваш с конец, буташ си я отдолу вечерта преди да легнеш, като станеш я махаш, миеш се и всичко е наред. Това го правиш 1-2 пъти в седмицата.

Момиче, виждала съм изгаряния от чесън и аз самата, го ползвах за горене.
В НИКАКЪВ случай не си го слагайте това нещо във вагината!!

draid
07-19-2012, 19:21
Мола кажете как с природни средства да се премахнат вагиналните гъбички? Търсих и намерих един начин обелва се скилитка чесън и се слага във вагината, но не разбрах как да я извадим?

Това ми прилича на рецепта против вампирско изнасилване :D

Отиди на лекар и той ще ти предпише, не само мазило вероятно.

zoreto
07-21-2012, 14:11
С въпросния чесън такава бяла можеш да си направиш.Иди на лекар да ти каже какво е и как да се лекува. И ако са гъбички имай предвид едно 30-40 лв заминаха .

kalpazanka
07-21-2012, 17:33
Щях да напиша един медикамент, но е в нарушение правилата на форума. Отиваш на лекар и каквото той ти препоръча.

Това
+
Пусни си и кръвна захар.

nelina77
07-22-2012, 17:39
на този въпрос може обширно да се говори.разбира се че лекарите биха изписали правилното лекарство но това повлиява за известен период и толкова . що се отнася до лекарства на мен лично най ми повлия низорала само дето има доста странични действия . истината е че за да изчезнат се свежда до минимум захарта и хляба и двете обаче тъй като гидините с това се хранят някой ще каже че не е така само че месец без хляб и захар значи изчистване от всякакви течения и гъби да знаете което обаче не значи че трябва да се гладува човек се храни иначе с всичко друго в каквито количества желае