PDA

View Full Version : относно момчетата



chitchit
07-17-2012, 13:15
здравейте момиче съм на 18 години имам си приятел от 2 месеца правим си редовно секс но има един проблем той свършва много бързо за няма и 5 минути пробваме 2 3 път но пак е същото казва че незнае защо е така и му се случва за първи път с другите момичета не било така даже се отказвал но на мен таман ми става хубаво и той свършва кажете от какво може да е това дайте някакав съвет и пози също сменяме

Amore-Mio*
07-17-2012, 13:58
Не знам. Възможно е да изпитва голямо удоволствие и да е превъзбуден, и да свършва бързо.
Пробвайте презервативи Durex за удължаване на сексуалната възбуда - мисля, че ще помогнат поне малко.
Друго: освен да се консултира със специалист, не знам.

Guardian02
07-17-2012, 14:07
Ми просто му завърти една хубава свирка преди същинската част... освен т'ва , щом правите секс от скоро, още не ти се е наситил и го възбуждаш доста ... ако ме разбираш. Споко, не трябва още дълго време да е така :)

DragonLady
07-17-2012, 17:16
Разбирам да е бил на сухо бая време, ама след като си го правите редовно не би трябвало за 5 мин и айде оправяй се сама. Бутни му идеята да си удари една чикия преди секса белким да издъжи повече време. Презервативите дщрекс за задържане също са добра идея ( Durex Performa ).

Cloud9
07-17-2012, 17:35
А може и по принцип толкоз да си издържа момчето. Оправданието при мъжете "ама не знам защо така стана, с другите не е така" е като женското "ти си ми втори". Възбуждаш го много.А и е още на 18 предполагам не е усъвършенствал контрола по време на секс.Знам ли. Помоли го като свърши да не заспива, а да направите още една сериика. Или чекия преди секса. Винаги с презерватив!

anonymous708973
07-17-2012, 20:04
Възбуждаш го много.А и е още на 18 предполагам не е усъвършенствал контрола по време на секс.

А останалите момичета, чиито приятели не свършват за 5 минути, не ги възбуждаме ли?
И е ВЕЧЕ на 18. Предполага се да знае какво прави и как го прави.

ludata90
07-17-2012, 20:22
Ооо и аз имах един такъв приятел ;) Но не мога да ти кажа какво да направиш.

Cloud9
07-18-2012, 11:52
А останалите момичета, чиито приятели не свършват за 5 минути, не ги възбуждаме ли?
И е ВЕЧЕ на 18. Предполага се да знае какво прави и как го прави.

Това че си на 18 не значи, че имаш богат опит. Може и да е отскоро в занаята.Затова го казвам. Това за възбудата е оправдание на мъжете. Явно не съм се изразила много правилно. Може би просто по толкова си издържа,но не иска да признае. А и не че се опитна,но ми се струва,че не е важно времетраенето, а качеството на изпълнение.За 5 минути могат и чудеса да се случат. Все пак предложението ми е да продължат да правят секс и ако се случва често значи той просто е от мъжете, които свършват бързо.

Ronnan
07-18-2012, 13:02
Това пък "Възбуждаш го много за това свършва" е много тъпо, в крайна сметка той решава дали да свърши или не, а щом не прави нищо по върпоса има два варианта:
- Не му пука за тебе и си прави кефа
- Не е толкова опитен на колкото опитва да ти се прави. Нищо чудно и да си му първа.

И въобще като цяло това да ръчкаш като разпран и после да се оплакваш че свършваш за 5 минути показва само колко си неопитен (или тъп). Аз ако реша мога да свърша за 30 сек, т.е. ако гледах само своя кеф, сега още една мацка щеше да се жалва че гаджето е и свършвало за 30 сек. А това че на някой му липсва желанието да забави своето удоволствие, поне докато свърши приятелката му, не е преждевременна еякулация ами егоизъм.

chitchit
07-18-2012, 16:35
мерси за съвета
Не знам. Възможно е да изпитва голямо удоволствие и да е превъзбуден, и да свършва бързо.
Пробвайте презервативи Durex за удължаване на сексуалната възбуда - мисля, че ще помогнат поне малко.
Друго: освен да се консултира със специалист, не знам.

chitchit
07-18-2012, 16:38
не обичам да правя свирки а и винаги след първия път има втори някои път даже и трети мисля че няма смисъл от свирка а и може и да му направя но няма да е сега :) благодаря иначе
Ми просто му завърти една хубава свирка преди същинската част... освен т'ва , щом правите секс от скоро, още не ти се е наситил и го възбуждаш доста ... ако ме разбираш. Споко, не трябва още дълго време да е така :)

chitchit
07-18-2012, 16:42
за кво са му тея чикии като след първия винаги път винаги има втори мен не ме бърка първия пър да свърши бързо но поне втория да е кам 10 15 мин иначе ми е много хубаво с него задоволява ме но чак на 3 4 път и то не винаги мерси за съвета :)
Разбирам да е бил на сухо бая време, ама след като си го правите редовно не би трябвало за 5 мин и айде оправяй се сама. Бутни му идеята да си удари една чикия преди секса белким да издъжи повече време. Презервативите дщрекс за задържане също са добра идея ( Durex Performa ).

chitchit
07-18-2012, 16:46
ами може незнам той казва че му става много хубаво и неможе да се сдържи винаги след първия път има и втори не заспива някои път и трети но дори и третия не издържа повече от 5 минути само един път ми се случи да издържи повече от 10 минути и то след 2 -рия или 3 -тия път не е на 18 а на 20 аз съм на 18 :)
А може и по принцип толкоз да си издържа момчето. Оправданието при мъжете "ама не знам защо така стана, с другите не е така" е като женското "ти си ми втори". Възбуждаш го много.А и е още на 18 предполагам не е усъвършенствал контрола по време на секс.Знам ли. Помоли го като свърши да не заспива, а да направите още една сериика. Или чекия преди секса. Винаги с презерватив!

chitchit
07-18-2012, 16:49
ами да могат да станат чудеса страшно много ми харесва и за това искам поне 10 15 минути и за това го карам по още няколко пъте но уви ..
Това че си на 18 не значи, че имаш богат опит. Може и да е отскоро в занаята.Затова го казвам. Това за възбудата е оправдание на мъжете. Явно не съм се изразила много правилно. Може би просто по толкова си издържа,но не иска да признае. А и не че се опитна,но ми се струва,че не е важно времетраенето, а качеството на изпълнение.За 5 минути могат и чудеса да се случат. Все пак предложението ми е да продължат да правят секс и ако се случва често значи той просто е от мъжете, които свършват бързо.