PDA

View Full Version : help. need new phone. ;I



TheSongSavedMyLife
07-17-2012, 13:58
Здравейте! Трябва ми нов телефон. Моя стария се счупи и сега съм с един стар Panasonic на майка ми, който е много сладък, прилича на детска играчка. :D Бях се спряла на Nokia Е7, но в Globul и Vivacom я има за по 900 лева, а в интернет, където цената се върти около 400-500, я няма в наличност(поне като звънях на сайтове преди седмица и нещо - две, три ;II ). Тааа.. понеже телефона вече е стар като модел, струва ми се бавен сравнение с двуядрените и тези с процесор 1GHz и нещо, browser-а не е от най-добрите и има оплаквания от слайда(до колкото чух), може ли някой да ми препоръча нещо подобно на тази нокийка(с qwerty клавиатура, сензорен екран и възпроизвеждане на HD видео без проблем + субс),но може би малко по-бързо, не знам. Аз се рових много, но нищо не намерих, което да ми хареса... и да си заслужава парите. Може би трябва да почакам малко, докато излезе нещо ново. Благодаря предварително на всеки, който е отделил внимание!

JuStIc3
07-17-2012, 14:44
Веднага ще те питат с какви пари разполагаш, затова го допълни :)

dimitar_ak
07-17-2012, 14:46
Не взимай Nokia. Тази фирма е вече свирен мач. Насочи се към нещо с Android.

TheSongSavedMyLife
07-17-2012, 16:04
Веднага ще те питат с какви пари разполагаш, затова го допълни :)

Оле, вярно бе ;дд
Значи до 800 лева максимум.

MaGuSs
07-17-2012, 17:08
HTC One X
http://www.vivacom.bg/bg/residential/devices/section/mobilni_telefoni/view/htc_one_x/offers

или HTC One V, който има място за microSD,но при One X имаш 32GB вградена памет и не ти трябва такава карта.

Cybershot
07-18-2012, 09:30
Препоръчвам ти HTC ONE X, мисля че беше към 870, но си струва.

TheSongSavedMyLife
07-18-2012, 17:11
^ На мен ми се иска да е нещо с клавиатура. Мисля си за HTC ChaCha, който най-вероятно ще си купя, но още не знам...

БорджияV
07-19-2012, 12:50
http://www.359gsm.com/Motorola-Milestone-XT883.html Ет ти нещо с клавиатура... Въпреки, че за тия пари може да си вземеш телефон с много по-висок клас от ChaCha или този който ти посочих... Колегите по-горе са ти посочили добър телефон HTC One X Все пак мисля че 4.7 инча ще ти е удобно да пишеш...

TheSongSavedMyLife
07-19-2012, 15:29
Хмм... HTC One X. То, че ще ми е удобно да пиша, ще ми е удобно. Телефона е супер, ама тези 4.7 инча няма как да се поберат в джоб, а чанти,чантички и портмонета нося супер рядко... А относно Motorola-та(отново е супер), имам чувството, че слайда ще се прецака(особено, ако е в моите ръце ;Д... ) и в крайна сметка ще си взема ChaCha, изглежда ми здрав. Мисля, че ще ми свърши работа за следващите две-три години, въпреки че не е перфектен. Все пак искрено благодаря на всички за отделеното внимание. :)

БорджияV
07-19-2012, 21:05
^ Напълно те разбирам, все пак телефона е с 4.7 инчов екран, нормално е да ти се вижда толкова голям, но това е просто защото не си свикнала. Аз когато си взех моя Галакси С Плюс ми се гледаше много голям, дори помна и ръката ми треперише от страх да не го изпусна. След 1-2 седмици ползване се свиква. Аз също не нося някви чантички и... етц, а ми е в джоба.

ПП: Е все пак моя е с 4 инчов екран а ХТЦ-то с 4.7 ... ( Ами какво да кажат хората със Самсунг Галакси Ноте, който е с 5.3 инчов екран и не го носят в пормонета или чанти :D :D :D )

Ако бюджета ти е по-малък погледни и Самсунг Галакси Нексус.

Freestyller
07-19-2012, 21:06
Е задължително с клавийтура ли трябва да е, иначе с touchscreen ти препоръчвам Samsung Galaxy S i9000 иначе ако толкова искаш да е с клавийтура http://shtepsel.bg/samsung-b3410w-chat/ :)

БорджияV
07-19-2012, 21:19
Еми то щом държи толкова на тая клавиатура най-добрия вариянт е да се насочи към BlackBerry, освен ако тогава операционната система не е от значение.