PDA

View Full Version : Търся, купувам, заменям ! Прочетете, моля !



Reese
07-17-2012, 16:48
Здравейте на всички !
Продовам/разменям : Имах огромна колекция от списания и плакати, която събирам от 1995, но изхвърлих доста от нещата преди да знам, че мога да ги продам по интернет. Останали са ми плакати от Хай Клуб и Браво на доста изпълнители, актьори, сериали и т.н. Ако някой се интересува от нещо специално да пише! Продавам ги на символични цени или ги разменям за материала свързани със Спайс Гърлс, Памела Андерсън и Марая Кери ... Продавам/замениям също ДВД чисто ново с филма Почти идеално с Мадона и ДВД с филма Кавказка Пленница.

Търся :
ВСИЧКО, свързано с Марая Кери, Спайс Гърлс ( както и по отделно на момичетата от групата) ( както и, Памела Андерсън, Клаудия Шифър, Синди Кроуфорд (търся най-вече филма й Честна игра на ДВД) - дискове, касети, плакати, книги и т.н. Ако имате нещо, каквото и да е ми пешете !
Филми - оригинални ДВД, в които участват Лейтън Мийстър, Рийз Уидърспуун, Камерън Диаз и Чарлийз Терон.
Дискове и ДВД-та на Кристина Агилера, Кери Ъндърууд, Кайли Миноуг, Кели Кларксън, Шакира, The Corrs, Хилари Дъф, Джесика Симпсън, Гърлс Алауд, Катрин Макфии, Деми Лавато, Манди Мур, Шугабейбс, Атомик Кийтън, Шаная Туейн !

Очаквам 100% коректно отношение, каквото е и моето. Очаквам да пишете :)

Reese
07-17-2012, 18:09
Имам и много статии, плакати и снимки на Майкъл Джексън, Мадона, Бритни Спиърс, Ева Лонгория, Ориндж Каунти, Аврил Лавин, Дженифър Лопез, Близначките Оусън, Джъстин Тимбърлейк, Токио Хотел и много, много други :))

sofityoy
07-18-2012, 20:44
Имаш ми нещо свързано с Хари Потър ... плакат може би?

Reese
07-18-2012, 20:54
Ще потърся и ще ти пиша :)

Rally23
08-13-2012, 12:12
Здравей! Имам плакат на Шакира- 0.50лв. и на Деми Ловато -0.50лв. Ако искаш снимки ми пиши на скайп rali4ka20022 и кажи че си от teenproblem за плакатите.

Rally23
08-15-2012, 14:23
Имам нов плакат на Деми.

Reese
08-16-2012, 15:21
Хора, вие четете ли въобще ? Не съм казала, че търся плакати на Шакира и Деми, а техни албуми...