PDA

View Full Version : Подарък за рожден ден ?



Teenhelp1
07-17-2012, 16:13
Приятелката ми скоро ще има рожден ден и си мислех да й подаря един голям букет защото е по-романтично,но пък се чудя е удачно за рожден ден.
Тя даже не искаше подарък защото преди това имаше имен ден и й подарих нещо,което беше по-скъпичко. :)

3oPuTy
07-17-2012, 16:30
Зависи от момичето.
Аз лично хич не бих се зарадвала на голям букет :? Нещо не ме кефи мисълта да ми подарят примерно 101 мъртви рози,за които е дадена голяма сума пари и които ще изхвърля след като изсъхнат ... и никакъв спомен няма да ми остане :? Като ще е цвете,то поне да е в саксия :)

Teenhelp1
07-19-2012, 06:57
bump

ShowV
07-19-2012, 07:14
Мен пък идеята за големия букет ми харесва. Наистина е много романтично. Но сякаш идеята за цвете в саксия би ми допаднала повече, но ако приятелката ти много много не обича да полива цветята после да не се учудиш, защо цветето е пожълтяло ._. Абе и двата подаръка са хубави. Най- добре е ти да избереш кое от двете :)

IseeDEADbodies
07-19-2012, 08:57
Вибратор !

carrieee
07-19-2012, 10:55
Зависи от момичето.
Аз лично хич не бих се зарадвала на голям букет :? Нещо не ме кефи мисълта да ми подарят примерно 101 мъртви рози,за които е дадена голяма сума пари и които ще изхвърля след като изсъхнат ... и никакъв спомен няма да ми остане :? Като ще е цвете,то поне да е в саксия :)

Спомена е този,които се крие в умът ти,а не пред очите ти :)

Изненадай я с букет (имаш избор от много различни цветя....не е казано,че трябва да са рози,разбери кое и е любимото цвете) Можеш да и вземеш сребърна гривна или обеци,но нещо нежно и женствено ..или просто я изведи в някой Молл и виж какво и хваща окото (все пак е жена няма как да остане хладнокръвна в такъв голям Търговски Център където всичко е направено само за жени)И най-вече наблегни на хубавата картичка с нежното послание...Успех :)

3oPuTy
07-19-2012, 10:58
^ Е,сори,но с подобен подарък в ума ми няма да има нито един положителен спомен (вече казах защо) :? А и предпочитам да ми подарят ако ще и едно сувенирче за левче,но да мога да му се радвам,от колкото да тая спомен,който искам или не с времето ще избледнее ...
А и момичето е казало,че не иска нейния отново да дава повечко пари за подарък.Ако съм на нейното място и моя ми подари нещо скъпо,въпреки че съм го предупредила да не го прави ... Ами ще се почувствам куцо,защото не е уважил желанието ми :?

Teenhelp1
07-19-2012, 16:22
Мисля,че ще остане букета,но може взема едно цвете или няколко изкуствени и другите като увехнат тези да останат за спомен.

3oPuTy
07-19-2012, 21:00
Мисля,че ще остане букета,но може взема едно цвете или няколко изкуствени и другите като увехнат тези да останат за спомен.

МОЛЯ ТЕ кажи,че се шегуваш за изкуствените o.O :? МОЛЯ ТЕ,МОЛЯ ТЕ,МОЛЯ ТЕ ... :X

Hayashi
07-19-2012, 21:01
Това е рожден ден, не сватба. Не е нужно да остава спомен за цял живот.

carrieee
07-19-2012, 21:44
ООООооооо недей с изкуствени цветя!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!


А и всеки човек с мнението си...Имах един приятел които го обичах изключително много,подари ми един часовник на Ла Кост..след всичко лошо аз изхвърлих този часовник,но спомена за подареното и начина по които го е направил е много по-важно от това да седи на ръката ти на шкафчето до теб или някъде другаде..Пак казвам мое мнение,но все е жест и това е важно...Но няма как да не и купи нищо,все пак това и е рождения ден!

prosto_chovek
07-20-2012, 00:03
цветята са добре, но й вземи и нещо. Съвет от опит - когато жена каже "не ми взимай нищо", то това означава "вземи ми нещо, каквото и да е, може да е малко, ама да е подарък, щото иначе ще ми е кофти, че само ти не си ми подарил нещо", примерно. И в този случай се опитай да не бъдш банален с подаръка :)

Teenhelp1
07-20-2012, 06:25
МОЛЯ ТЕ кажи,че се шегуваш за изкуствените o.O :? МОЛЯ ТЕ,МОЛЯ ТЕ,МОЛЯ ТЕ ... :X
Не ама явно отпада. :D

Hayashi
Така е ще има още много рождени дни.

carrieee
И аз си мисля,че спомена от жеста, които съм направил ще остане,а не самия подарък както и при теб. :)

prosto_chovek
То аз я усетих като каза да ми каза да не взимам нищо много е гадно като жените казват всичко на обратно.Странна работа... :D

bwef
07-20-2012, 07:39
Знаеш ли, в интернет някъде имаше една историика, че момче подарило на приятелката си 11 живи рози и една изкуствена и и казало, че ще я обича докато и последната роза увехне, можеш да направиш същото ако не те притеснява, че го има в интернет, а не е авторско :)

carrieee
07-20-2012, 07:55
Оооо,да това е страхотно :)

3oPuTy
07-20-2012, 10:29
Не ама явно отпада. :D

Аз свързвам изкуствените цветя със смъртта и погребенията :? Бях гледала няк'во предаване преди 2 години,в което се говореше,че при еди-кой-си народ на гроба на починал се слагат само изкуствени цветя и от тогава ми се е набило в главата.Да не говорим,че българите също масово ги ползват за такива неща :( :?
Вярно има много красиви изкуствени букети,които могат да се използват за аранжировка,но за подарък - по-добре не.

HatersGonnaHate
07-20-2012, 10:36
http://www.youtube.com/watch?v=vYMxOzxKYYo Мисля, че това ще и хареса :) :Д

radostina239
07-20-2012, 11:15
http://www.youtube.com/watch?v=vYMxOzxKYYo Мисля, че това ще и хареса :) :Д

+1 идеята е страхотна ...

Teenhelp1
07-20-2012, 13:24
Това за розите съм го чел мислех и аз да пробвам същото.



http://www.youtube.com/watch?v=vYMxOzxKYYo Мисля, че това ще и хареса :) :Д
Тази песен я знам. :D Да харесва ми. :D

wankata7
07-20-2012, 23:41
Бутилка Бургас 63 !