PDA

View Full Version : Какво да и пиша?



oppu
07-17-2012, 21:38
Давам директно - харесах си едно момиче. намерих и фб. не се познаваме. искам съвет какво да и пиша, щото това ще е първото момиче, с което ще се запозная в фб и се чувствам неопитен , а на живо ще стане много трудно. дайте идея какво да и пиша за начало. моля без простотии и други тъпи коментари.

afafafafafa
07-17-2012, 21:44
допирни точки - виж какво харесва, какво публикува, направи се на вещ и пусни един премерен коментар - ако отвърне има интерес. Вече имаш оправдание да и пишеш на личен. Недей да го задълбаваш много по фейсбук но и недей да прибързваш. Напипай момента и я покани да излезете, там вече си на принципа проба - грешка.

п.с; Ако се стигне до излизане, гледай да и покажеш по-бързо, че имаш интерес към нея, иначе и ставаш или скучен или най-добра приятелка

valdesbg
07-17-2012, 21:51
"Шекши, ае ти покажа как ми свети часовника в тъмното?"

Tyler The Creator
07-17-2012, 21:54
ловецЪ и рибарЪ пак избухна с оРГиналния коментар.

valdesbg
07-17-2012, 21:56
Дай някакъв по смислен като вземеш предвид "високо интелектуалния въпрос", мъчещ автора и мястото на което е зададен?

Tyler The Creator
07-17-2012, 21:59
То тука, че е пълно с кретени е пълно. Дълбоко глозгащият ме въпрос е - Ти след като се изживяваш като гоуемия интелектуалец във форумЯ, защо се занимаваш с идиотски отклонения ?

oppu
07-17-2012, 22:01
лелеле моля ви само не почвайте спор че ще стане много тегаво, моляя....

valdesbg
07-17-2012, 22:03
Щот все някъде тря се разпуска? Ти като си купиш вестник не четеш ли вицовете?

Опи, ори, опу или както ти се чете ника.. седи грей се :)

Tyler The Creator
07-17-2012, 22:08
Еми, пича изпаднал в тежка житейска дупка и не може да излезе. Бавно и сигурно го убива факта, че не знае какво да пише на мацката която харесва.

valdesbg
07-17-2012, 22:13
Нали знаеш кво прави прасе с тиква? :)

Tyler The Creator
07-17-2012, 22:34
Я ми обади ми, уважаеми и премъдри господарю на всички интергалактически интелектуалци ?

Amore-Mio*
07-18-2012, 06:51
Като за начало едно "Здравей. Аз съм еди - кой си". Все едно се запознавате лично с нея. След това търсиш общи теми на разговор/ интереси/ хобита. От тук нататък предполагам, се досещаш как да действаш.

slimbo
07-18-2012, 09:26
:D Пробвай с доброто старо ' Здрасти' от тоя фейсбук забравяте да живеете заговори я на живо по-добре ще е даже , ако ходите на едно и също място или си я засичал ще е най-добре блъсни се в нея или я питай за цигара /ако пушиш/ , ако не за часа малеее сериозно толкова идеи за запознаство има на живо а вие сте тръгнали да пишете по форуми как да сте заговорели някои забележете по ФЕЙСБУК увредихте си мозъците вече!!!!!!!
П.П. Извинявай ама от къде си??

big_hug
07-18-2012, 09:50
Старото ''Здравей'' ще ти свърши добра работа отначало...След това се интересувай от нея(например,какво харесва,какво обича да прави и разни подобни неща),прави и комплименти.....(пр:имаш хубави учи,много добър стил на обличане и др.).И недей да прибързваш, изчакай малко да се опознаете а и ако и предложиш още 3,4 ден тя ще си помисли че просто искаш да е поредната ти ку*ка...И като вече сте се опознали и си готов да и предложиш не и го казвай директно а ми малко увъртай нещата и така....Късмет!!! :)

oppu
07-18-2012, 18:53
ок. мерси много.

slimbo
07-18-2012, 18:59
Старото ''Здравей'' ще ти свърши добра работа отначало...След това се интересувай от нея(например,какво харесва,какво обича да прави и разни подобни неща),прави и комплименти.....(пр:имаш хубави учи,много добър стил на обличане и др.).И недей да прибързваш, изчакай малко да се опознаете а и ако и предложиш още 3,4 ден тя ще си помисли че просто искаш да е поредната ти ку*ка...И като вече сте се опознали и си готов да и предложиш не и го казвай директно а ми малко увъртай нещата и така....Късмет!!! :)
Сериозноооооооооо!! Имаш хубави Учи !!!! Сериознооооооооо !!Научете го тоя български

strawberry88
07-18-2012, 19:02
:D Пробвай с доброто старо ' Здрасти' от тоя фейсбук забравяте да живеете заговори я на живо по-добре ще е даже , ако ходите на едно и също място или си я засичал ще е най-добре блъсни се в нея или я питай за цигара /ако пушиш/ , ако не за часа малеее сериозно толкова идеи за запознаство има на живо а вие сте тръгнали да пишете по форуми как да сте заговорели някои забележете по ФЕЙСБУК увредихте си мозъците вече!!!!!!!
П.П. Извинявай ама от къде си??

Автора каза,че не я познава и не я е виждал на живо!
Иначе аз подкрепям коментара на Amore-Mio*.

DisappointedDreamer
07-18-2012, 19:02
Здравей е изтъркано. Аз не бих отговорила на такова съобщение във фейсбук, при положение че 100% други петима са използвали същия начин да я заговорят. Виж какви интереси има, какво я вълнува и какви общи страсти споделяте, и я питай конкретен въпрос за тях. Примерно да кажем, харесва Линкин Парк. Пиши и: виждала ли си на живо, Майк Шинода и Честър са страхотна комбинация от гласове, нещо такова. В пъти по-интересно е.

stynioo
07-18-2012, 19:43
Здравей е изтъркано. Аз не бих отговорила на такова съобщение във фейсбук, при положение че 100% други петима са използвали същия начин да я заговорят. Виж какви интереси има, какво я вълнува и какви общи страсти споделяте, и я питай конкретен въпрос за тях. Примерно да кажем, харесва Линкин Парк. Пиши и: виждала ли си на живо, Майк Шинода и Честър са страхотна комбинация от гласове, нещо такова. В пъти по-интересно е.

Еми ти не би отговорила , но тя може и да отговори.Според мен "здравей" би бил най-лесният начин да започнеш , а ако момичето не е като ^ ще си завържете някакъв разговор.

DisappointedDreamer
07-18-2012, 19:49
Тъпо е. Не е оригинално. Шансовете да му отговори, ако той и напише нещо различно от здравей са доста по-високи.

stynioo
07-18-2012, 19:55
Тъпо е. Не е оригинално. Шансовете да му отговори, ако той и напише нещо различно от здравей са доста по-високи.

Какво значи 'не е оригинално' сякаш това е някаква заучена фраза.Просто едно 'здравей' .. поне според мен е така.

DisappointedDreamer
07-18-2012, 19:58
Ми, не е оригинално. Не е по-различно от всички други Здравей-ита, които преди е получавала, а съм сигурна че те са били не едно. Заучена фразичка е, която всички повтарят. Не те грабва, не те кара да отговориш на този който те поздравява в чата. Скучно е.

oppu
07-18-2012, 21:23
да кажа - интересува се от хип хоп танци :) .

slimbo
07-18-2012, 22:05
Автора каза,че не я познава и не я е виждал на живо!
Иначе аз подкрепям коментара на Amore-Mio*.

:D той не я познава - следователно намира начин за запознанство НА ЖИВО!!!!!!!!!!!!!

slimbo
07-19-2012, 09:09
да кажа - интересува се от хип хоп танци :) .
Кажи от къде си да ти кажа в града къде е най-доброто място да се запознаете /ако познавам града де/ BTW тренира ли защото можеш да идеш в залата и след като свърши трен. да и кажеш колко е била добра или нещо от сорта

gummybear
07-19-2012, 14:32
започни със здрасти : D

mechone
07-19-2012, 14:39
лелеле моля ви само не почвайте спор че ще стане много тегаво, моляя....

Оооо, като каза спор -> http://www.vbox7.com/play:8ecb8334 поздрав. :D
Иначееее, колко трудно може да бъде ? Нали в нета всички са супер гоуеми и силни и имат повече смелост да пишат. Не виждам кво те спира. Накарай я да те мисли за нахакан, а не за срамежлива мишка.

oppu
07-19-2012, 22:07
Имам само още 1 въпрос. Трябва ли да я целуна на 1вата среща или не?

valdesbg
07-19-2012, 22:24
Никъде не го пише със закон, може и на втората, на третата, на десетата, ако искаш и на сватбата може. Ама не мисля че ще имаш тая възможност.

prosto_chovek
07-19-2012, 23:55
предлагам ти следното:
Здравей. Казвам се (името ти). Ти не ме познаваш. Аз също не те познавам. Имаш красив абдоминал, както и ректум. Желая искрено да се запозная с ваш'та особа. Ако приемеш, ще те изведа на чист въздух, ще те нахраня с кебапче и ще те напоя с лимонада. Моля те, приеми, защото ако не го направиш, ще изям сандвич с алуминиеви стружки. Имаш изключително красива фасада, надявам се и сърцето ти да е толкова голямо, както и останалите части на твоето прекрасно тяло.

Пробвай това, ще имаш успех :)