PDA

View Full Version : Свърши бързо и се притеснява от това



carrieee
07-18-2012, 08:44
Здравейте,имам малък проблем..то даже може и да не се нарече проблем..имам си приятел от 1 седмица официално,познаваме се от повечко време ,но е 6 години по-голям от мен,има голяма страст м/у мен и него ... искри хвърчат дори и като се погледнем само,държи се уникално добре,знае винаги какво и как да направи...НО постоянно мисли за моите интимни части секса с него е добър,но свършва изключително бързо и той се срамува от това и му става доста не ловко..твърди,че не знае как става и че за първи път не може да контролира своето свършване,доста е добър с пръстите и члена му е с доста доволен размер .. мисли само за това как да правим секс,естествено не ме е насилвал или пришпорвал,но знае как да си го получи...Сега в главата му е само как да изтрие този "срам" (според него) т.е как да ми се реваншира и от там някак си вече не може да говорим както е било преди..даже и ме гледа по различен начин след като стана всичко това с неговото бързо свършване.. Това ми се случва с 2ри различен човек да не се усетят как свършват и почвам да се притеснявам дали в мен не е проблема...може би аз самата не правя нещо както трябва.. моля ви,дайте някакъв съвет какво да правя,защото разговорите не помагат!!!! :(

xXxPETYAxXx
07-18-2012, 08:58
1. Как може да мислиш, че има "проблем в теб", аз ако ми се случи нещо такова до някаква степен се кефя,че му доставя удоволствие на момчето, не го приемам като проблем
2.Защо си с човек, за когото имаш мнение, че постоянно иска секс от теб?
3.Има методи за задързане - разни спреиове, пръстени за пенис, презервативи, сменянето на позите, спиране за почивки..., но според мен като мине известно време ще си е всичко както трябва.
4.Какви разговори бе...не говорете за това! Ако той ти се извинява за това или по някакъв начин повдига той тази тема, ти трябва да му кажеш просто, че не е проблем за теб и да отклониш темата. Такива теми не ги задълбавайте, че и на двамата ще ви стане тъпо.

carrieee
07-18-2012, 09:07
Той ми се извини за това,но аз не го приемах като проблем докато не започнах да виждам,че на него му е голям проблем това .. аз също му обясних,че това не е кой знае какво и да не го приема по този начин..относно въпроса ти защо съм с този човек след като знам,че иска само секс,това голямото му желание за да спи с мен се породи след въпросната "издънка" и от тогава един вид той не се чувства мъж..и все ми задава въпроса "разочаровах ли те" ? ... а с него се искахме доста време .. и му беше много трудно да ме открие в този голям град,но няколко месеца не се отказа :)

3oPuTy
07-18-2012, 09:09
Причини много,но няма как проблема да е в теб ...
Може да не е правил секс от доста време;може да се притеснява;може да го възбуждаш повечко;може да няма много опит,нищо че е с 6 год. по-голям;може да правиш нещо,което го изстрелва на върха ...
Говори с него,обясни му,че за теб това не е нещо срамно или ненормално и не би трябвало да се спича толкова.В началото на сексуалните връзки на хората винаги има подобни изцепки - или ще свърши бързо,или бавно,или нещо друго,но с практиката се нагаждат един на друг и всичко си идва на мястото.

carrieee
07-18-2012, 09:20
Винаги има няколко пътя .. но като не знам кой да хвана е много гадно!Искам да не се чувства така зле,на мен ми харесва когато свършва един мъж бързо и след това продължаваме пак,до последни сили,но не и свършването да е в рамките на 2-3 минути (нали ме разбирате ... ) казах му това за бързото свършване (естествено не съм споменавала от колко до колко минути е нормално) но той не ме разбира,твърди че е нормално да кажа така ..

xXxPETYAxXx
07-18-2012, 09:34
В крайна сметка реално причини бол, не са важни причините, а решението на проблема. Би трябвало когато почнете да правите секс редовно, момчето да "привикне" така да се каже. Следващия път, когато правите секс ти от време на време контролирай темпото, спирай за малко, може да вземете по-дебели презервативи, знам че има на Durex i Sportex такива - за по-дълго удоволствие, не съм сигурна точно в каква кутиика са, но то на кутииките си пише. След още 1-2 седмици не би трябвало това още да тревожи приятеля ти. :)

carrieee
07-18-2012, 09:37
Това с контролирането на темпото и спирането е много добър вариант...Благодаря ви за съветите :)

AnarchyBoy
07-18-2012, 09:51
В крайна сметка реално причини бол, не са важни причините, а решението на проблема. Би трябвало когато почнете да правите секс редовно, момчето да "привикне" така да се каже. Следващия път, когато правите секс ти от време на време контролирай темпото, спирай за малко, може да вземете по-дебели презервативи, знам че има на Durex i Sportex такива - за по-дълго удоволствие, не съм сигурна точно в каква кутиика са, но то на кутииките си пише. След още 1-2 седмици не би трябвало това още да тревожи приятеля ти. :)

на Durex на кутийката има километраж :) и са доста добри за задържане , аз отначало имах такъв проблем и ползвахме такива , докато свикна с приятелката (но аз бях и девствен и на 15 тей че :D 8-) )

carrieee
07-18-2012, 09:56
Да но той купува презервативите и не е удобно да му кажа,вземи презервативи за задържане...

AnarchyBoy
07-18-2012, 10:23
Да но той купува презервативите и не е удобно да му кажа,вземи презервативи за задържане...

еми просто му кажи , че щом толкова много иска да се докаже да вземе от тях , или просто му кажи , земи "Durex" от тия с километража , кефят ме или нещо от сорта , не вярвам това да ти е 1вата връзка , всяка връзка се гради на доверие и разговори!

Кенпачи
07-18-2012, 10:33
Проблемът е в теб ,но знаеш ли какъв е ? Че си прекалено секси и затова свършва толкова бързо ^_^ Има един трик , който прилагам при подобни ситуации :) Като усетя ,че съм на прага го изваждам и стискам с пръсти силно областта под главичката. Винаги помага. Другия вариант е да не мисли за секс,а за някакви други неща.Това е съвсем нормално явление ,но не трябва да се садва толкова много пича . :)

carrieee
07-18-2012, 11:21
Проблемът е в теб ,но знаеш ли какъв е ? Че си прекалено секси и затова свършва толкова бързо

Споменавал ми го е, и това че изключително много го възбуждам и ще се радвам ако наистина му въздействам по този начин :) :) :)

chitchit
07-18-2012, 16:54
имам същия проблем с моя приятел моя и 2 3 минути не издържа казва че му ставало много хубаво и неможел да издържи не знам на какво се дължи даже имам същата тема пусната и като почнем да говорим тои казва че се срамува а не виждам от какво при положение че съм му приятелка ако успеете пусни едно съобщение как сте успели !! и успех :*

carrieee
07-18-2012, 23:56
Говорих,казах му тези неща..казах му да не се притеснява и че ще има и други пъти в които ще го пробваме и отговорът тогава му беше "мммммммммм" след което ме погледна и ми каза 'да,права си' ... объркана съм

marilyn
07-19-2012, 09:40
Проблемът не е в тебе, поговорете. Принципно на всеки мъж може да се случи, а и всеки би се сдухал... кофти ситуация е, но наистина поговорете.

carrieee
07-19-2012, 10:56
Опитах се ...

3oPuTy
07-19-2012, 11:11
Добре де,защо като свърши просто не продължите с любовната игра докато се "презареди" и после да повторите?!Едва ли и втория път ще е чааак толкова кратък (не,че е невъзможно де).Това,че първия път е свършил бързо не означава,че до няколко минути няма да е готов за втори рунд :) А през "почивката" направи така,че да не мисли за "провала" и готово.

SexPLozZiv
07-19-2012, 11:32
Явно му доставяш прекалено удоволствие, но има решение. Идете в най-близкия секс шоп, там има спрейчета, кремчета, хапчета и специални презервативи за задържане, действат много добре и ще ви решат проблема :)

carrieee
07-19-2012, 15:32
Примерно .... Първо свърши след като си играх с неговия член,но само с ръце.Мина се 10-15 минути започнахме да правим секс и той свърши на 2-3-4 минута ...

Amore-Mio*
07-19-2012, 18:11
Причини много,но няма как проблема да е в теб ...
Може да не е правил секс от доста време;може да се притеснява;може да го възбуждаш повечко;може да няма много опит,нищо че е с 6 год. по-голям;може да правиш нещо,което го изстрелва на върха ...
Говори с него,обясни му,че за теб това не е нещо срамно или ненормално и не би трябвало да се спича толкова.В началото на сексуалните връзки на хората винаги има подобни изцепки - или ще свърши бързо,или бавно,или нещо друго,но с практиката се нагаждат един на друг и всичко си идва на мястото.

Нямам какво друго да добавя.