PDA

View Full Version : Как бе хорца кажете ми :( ???



LazarBg
07-18-2012, 11:37
Ето и моята история :)) Има едно момиче , аз съм от Пловдив тя е от Труд ( на 4-5 км от града :) ) и идва много рядко към Пловдив .. Аз я харесвам суппер мноого когато има път на сам винаги се срещаме и само като чуя начина по който говори ии направо припадам ;д .. суппер красива е ноо до колкото знам тя няма никакъв интерес към мен харесва и друго момче.. ии искам да ми дадате съвет как да я привлеча към мен , питал съм я какво мисли за мен и ми казва че имам хубаво тяло и съм бил сладък ама тва не стига.. Как да направя така че да се интересува поне малко повече от мен ??


Сега много ще ми кажете да се откажа от нея обаче няма да го направя защото тя е най - свястното момиче което познавам и си струва да се боря :)

Благодаря предварително за коментарите :)

dimitar_ak
07-18-2012, 11:45
Огъня те гори, но ти продължаваш да си вреш ръката в него щото е топличко. Ами като не става се отказваш. На сила хубост не става. А да и не я питай "какво мисли за теб". Това е много далече от желанията ти. Покажи и недвусмислено, че искаш връзка и ако пак те отреже повече няма какво да правиш с нея.

GLaDOS
07-18-2012, 11:57
Увереност и постоянство ,но не нахалство

LazarBg
07-18-2012, 12:15
Не съм от нахалитетите :)

Amore-Mio*
07-18-2012, 12:31
Възможно е да е от най - свестните.
Възможно е да я харесваш много.
НО! Приеми факта, че тя не гледа на теб по начина, по който ти й гледаш. Не стига само да имаш хубава външност, тя ти го е казала вече. По - добре си запази приятелските отношения с нея. Другото малко трудно ще се получи.

LazarBg
07-18-2012, 12:56
Знам, да не стига само външноста аз я харесвам повече като човек но явно така трябва да се примиря и да се откажа...

SÜß
07-18-2012, 13:06
Кажи й какво чувстваш към нея .

gummybear
07-18-2012, 16:45
Знам, да не стига само външноста аз я харесвам повече като човек но явно така трябва да се примиря и да се откажа...

Може би трябва да се опознаете повече..щом казва само какво мисли за външността ти-.

LazarBg
07-18-2012, 19:05
Малко е трудно да се опознаем повече защото когато идва тук немога само аз да съм с нея тя тук има куп приятели с които също трябва да се види аа е леко трудно да имаш време за всички само за няколко часа..
Но има ли желание има и начин :)
Но мерси за съвета както и на другите :)

ramses
07-18-2012, 20:14
Пусни й това и й кажи, че се крие специално послание за нея...
http://www.youtube.com/watch?v=5s3FDc_h3K0

Ако и тогава не върже - една нейна снимка на таблата на леглото и хващаш първата навита, като искаш да си отгоре. Баща ми прави същото с колата - кара старо БМВ, а на огледалото за задно виждане си е лепнал борче с ламборгини на него. Даваш газ до дупка и забравяш за старата кола, а си представяш че караш това красиво създание на природата! ;)
Успех!

LazarBg
07-18-2012, 21:53
пхахах добре е лудд :D Но аз искам да съм с нея заради самата нея не заради ебането !! :))

tanichka97
07-26-2012, 10:59
Уау е къде сте вече такивата :D Еми намекни й по някакъв начин,че искаш да имаш нещо повече от приятелски отношения.Прати й някаква песен от стила който тя слуша примерно или и да не е тогава й кажи да се заслуша в текста и песента да е нещо затова как харесваш всичко в нея и т.н. такива песни на тема любов вече под път и над път :D ;)

PyCoKoCkA93
07-26-2012, 11:12
Направи последен опит и я покани на среща.САМО ДВАМАТА.Кажи и в прав текст всичко,което мислиш и чувстваш към нея.Или ще спечелиш,или ще загубиш(което е по-вероятно).Но опитай,без да си даваш напразни надежди.Няма как да стане по-зле от сега. :)

tanichka97
07-26-2012, 11:30
Нали знаеш,че човек не е загубил,но не е и спечелил докато не е пробвал. ;)

fenkaaa
07-27-2012, 09:39
Направи и изненада.Отиди при нея (там,където живее) и кажи как се чувстваш.

Иначе бих ти казала да се откажеш и да се опиташ да се примириш само с приятелски отношения,но щом искаш да се бориш за нея..