PDA

View Full Version : Днес..



ShtrudeL
07-18-2012, 14:53
..поне 3ма човека ми казаха, че съм мила, добричка и невинна. :(
That's sad. :/

granger
07-18-2012, 15:02
и що да е sad?
Груба и вулгарна ли си?

Kavichki
07-18-2012, 15:08
fishing...

machoka
07-18-2012, 15:09
за мила и добричка съм съгласен, ама ТИ ако си НЕВИННА, аз съм Тина Търнър на млади години!

ShtrudeL
07-18-2012, 15:53
и що да е sad?
Груба и вулгарна ли си?

е не, ама хиперболизират този ми образ :3

granger
07-18-2012, 16:04
и ква си всъщност?!
Безразлична?
Или мила с хората,но опитваща се да го скрие?!

ShtrudeL
07-18-2012, 16:09
и ква си всъщност?!
Безразлична?
Или мила с хората,но опитваща се да го скрие?!

Добър въпрос.
Принципно наистина съм мила, дори когато нещо не ми харесва, а това е лошо. Май не съм конфликтна личност и трудно можеш да ме накараш да се ядосам/разгневя/друго тъпо такова чувство. Или поне съм сдържана и търпелива.
Но си имам мои си цинични мислички, които никой не чува/вижда, а ми се ще да са повече на показ, но притеснителността/суетността ми пречат. ^^
Другото което е.. като се опитам да ги покажа и всички около мен ме гледат с онова дразнещо учудващо 'О' на устата, което ме кара да се чувствам тъпо. Един вид си мислят 'омг ти си способна на това?! :О awwww'
or
'Ти сериозно ли? Така като те гледам/като те познавам не си го представям.'

което всъщност ме и обезверява
ако пък ми дават и много зор да 'се покажа' пак ми е насилствено ;о

бла, едитнах се 235836 пъти докато и аз самата се разбера ;о

ledenakrasota
07-18-2012, 16:13
Първото нещо, което чувам винаги е колко съм била миличка. Човекът насреща ти просто е любезен и възпитан, но това днес е рядко явление. Затова се бъркат най-редовно нещата. :lol:

Snik4er
07-18-2012, 16:55
Kill them...

granger
07-18-2012, 17:16
Като повечето хора,Щруди,всички си изграждат едно мнение за теб,по начина по ,който се държиш с тях,имайки предвид,че не си конфликтна личност - държиш се добре с хората->мислят те за добра ,мила ,всеотдайна и тн. За"нечовек" едва ли не.
Аз пък не се държа мило с хората,държа се ,така както и те с мен. Не бих казала,че съм груба и конфликтна,но не съм от онези хора,които ще си търпят,ако ги провокират.
Не обичам да се замесвам скандали и ако го направя искам бързо да си оправя отношенията,не защото ме е страх, не защото съм абсолютно миличкото човече,а защото се чувствам в мир със себе си. Искам хората да се държат с мен,както и аз с тях,както аз правя.
Да си знам,кога съм настъпала котето по опашката.
Едва ли ме разбра,но нищо :lol:
И аз не винаги се разбирам.

kosder
07-18-2012, 17:21
Ти си копие на едно момиче от моя клас! Само дето тя е по-мила и невинна дори и от теб ^^ Адски сладур.

granger
07-18-2012, 17:29
Щруди 2 :D

ledenakrasota
07-18-2012, 17:36
Като повечето хора,Щруди,всички си изграждат едно мнение за теб,по начина по ,който се държиш с тях,имайки предвид,че не си конфликтна личност - държиш се добре с хората->мислят те за добра ,мила ,всеотдайна и тн. За"нечовек" едва ли не.
Аз пък не се държа мило с хората,държа се ,така както и те с мен. Не бих казала,че съм груба и конфликтна,но не съм от онези хора,които ще си търпят,ако ги провокират.
Не обичам да се замесвам скандали и ако го направя искам бързо да си оправя отношенията,не защото ме е страх, не защото съм абсолютно миличкото човече,а защото се чувствам в мир със себе си. Искам хората да се държат с мен,както и аз с тях,както аз правя.
Да си знам,кога съм настъпала котето по опашката.
Едва ли ме разбра,но нищо :lol:
И аз не винаги се разбирам.

Раче, лъв или овен си?

granger
07-18-2012, 17:38
Лъв :lol:
Лесно разпознаваеми сме ;)

ledenakrasota
07-18-2012, 17:42
Лъв :lol:
Лесно разпознаваеми сме ;)

"Искам хората да се държат с мен,както и аз с тях,както аз правя." << Това. :D И аз не обичам конфликтите. Зачудих се като го каза. Какъв ти е асцедентът? :)

granger
07-18-2012, 17:47
Именно, не искам да се държат с мен сякаш съм им изяла закуската без никаква причина, не искам да се държат снизходително с мен,ако съм ги обидила или съм сгафила.
дева ми е асцендентът.

ledenakrasota
07-18-2012, 17:59
Именно, не искам да се държат с мен сякаш съм им изяла закуската без никаква причина, не искам да се държат снизходително с мен,ако съм ги обидила или съм сгафила.
дева ми е асцендентът.

И моят е дева. Раче съм. От тук идва общото. :)

Аз се научих да не бъда Душко Добродушко. Не харесвам конфликтите, нито споровете, защото никой не изслушва другата страна и са празни приказки. Нещата стават с говорене. Ако се опиташ да разбереш какъв е проблемът, влизаш в ролята, която ти отреждат в техните очи. Зависи от ситуацията. Дълго време просто не обръщам внимание, защото не си струва, но няма как в един момент да не отвърнеш подобаващо. :?

ShtrudeL
07-18-2012, 18:36
Ти си копие на едно момиче от моя клас! Само дето тя е по-мила и невинна дори и от теб ^^ Адски сладур.

Виждаш ли!
Виждаш ли!
Сигурно тайно убива зайчета, а я мислят за мила и невинна, а ако я видите да убива зайчета, ще се разочаровате веднага. :3

П.П. Не убивам зайчета!

StringTheoryPracticist
07-18-2012, 18:39
П.П. Не убивам зайчета!
Не можеш да ме убедиш толкова лесно.

ohluv
07-18-2012, 18:40
Жив заек е малко трудо да ядеш

ShtrudeL
07-18-2012, 18:43
Веднъж без да искам настъпих жаба в тъмното и подскочих, после постоянно я мислих дали съм й направила нещо.
Всъщност съм тооооочно така:

http://25.media.tumblr.com/tumblr_m3zzhw3LhE1rtwtpyo1_500.jpg

ShtrudeL
07-18-2012, 18:46
и всъщност:

:О (правена е преди да видя снимката, която показах ;о)
http://a1.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/263380_244665352222114_4738662_n.jpg

Chacho
07-18-2012, 19:30
За да не изразяваш това, което мислиш, правиш избора да го потиснеш. Такива избори също определят характера ни. Онова скрито аз не е цялото ти аз.

granger
07-18-2012, 22:19
Чачо философа му викалЕ. Ще те преквалифицираме в частен психолог,бая манги ще изкарваш.

ledenakrasota
07-19-2012, 18:03
Чачо философа му викалЕ. Ще те преквалифицираме в частен психолог,бая манги ще изкарваш.

Всъщност е. :D

ShtrudeL
07-19-2012, 18:21
щрудела след години ще си казва колко съм била тъпа ,чак ме е срам от себе си.

Toва си е задължителна точка даже.