PDA

View Full Version : мм.. Незная какво да правя..



tukvuchkata
07-18-2012, 14:11
Имам малък проблем .. Имам си приятел и той държи на мен, както и аз на него. Чувствам се добре когато е покрай мен и постоянно си мисля за него докато го няма. Така е и сега но нещата са малко по-различни. Онзи ден бившето ми гадже ми писа по скаип да излеземе да се видиме, но аз му отказах. Един, два дена след това го засекох на пътя и претръпнах. Няколко пъти бях на косъм да нарека сегашното ми гадже с името на бившия ми и щеше да стане много гадно.. Как да изкарам бившето копеле от главата ми.. ;х помогнете моля ви.. Мерси предварително.

Amore-Mio*
07-18-2012, 14:33
Нормално е , от части поне. Все пак си спомнила за миналото и времето , в което си била с него. Щом твърдиш, че обичаш настоящия си приятел и държиш на него - просто не мисли за бившия, вече той няма място в твоя живот.

tukvuchkata
07-18-2012, 14:51
опитвам, но понякога ми звъни и ме търси

xXxPETYAxXx
07-18-2012, 15:47
Когато се сетиш за бившия(той те потърси, засечете се някъде-няма значение), се замисли за отрицателните му черти и за положителните на сегашния ти приятел.

an0n1mna
07-18-2012, 17:18
най-добре сподели на гаджето ти за твоя бивш, кажи му че ти се обажда и ти пише.

crowberry
07-18-2012, 18:23
^О не.. И какво ще направи гаджето и? Най-много да се стигне да някоя разправия.
Това минава с времето. Прекарвай повече време с твоя приятел и така постепенно ще забравиш за бившия.

an0n1mna
07-19-2012, 07:42
не е хубаво да криете неща един от друг, представи си че ти се обади когато си с него.. ще го излъжеш ли ? Най добре му сподели, кажи му че те търси и не ти е приятно, така поне няма да ти е толкова притеснено.

IseeDEADbodies
07-19-2012, 08:58
Нормално е

Грешиш, мацко ! Никак не е нормално, ама никак !


Скъсай с приятеля си. Бившият ти още ти е в главата. Не карай момчето (сегашния ти приятел) да страда излишно.

LadyDi
07-19-2012, 11:40
не е хубаво да криете неща един от друг, представи си че ти се обади когато си с него.. ще го излъжеш ли ? Най добре му сподели, кажи му че те търси и не ти е приятно, така поне няма да ти е толкова притеснено.
Има разлика между това да излъжеш за нещо и да не споделиш нещо. Няма нужда да му казва, особено ако може да се справи сама. Защо да предизвиква излишни разправии?

nepowtorima
07-19-2012, 12:05
Грешиш, мацко ! Никак не е нормално, ама никак !


Скъсай с приятеля си. Бившият ти още ти е в главата. Не карай момчето (сегашния ти приятел) да страда излишно.
И защо да го зареже след като и е добре с настоящия приятел. Това, че бившия и я притеснява и и досажда не означава, че тя задължително трябва да спре да живее, защото той не и е излязъл от ума. Тя така ще го забрави и ще си бъде happy с сегашния.
Просто ограничи контактите си с него до минимум. Не му пиши, не му вдигай телефона.. айде поздравявай го, но просто като го видиш - все едно ти е познат с който не сте имали никога нищо общо.

tukvuchkata
07-19-2012, 14:18
аз не му отговарям когато ми пише защото ми оревава главата да излизаме уж приятелски а зная какви всъщност са му мислите..

Shogi
07-19-2012, 21:11
Каквито и да са...явно искаш да разбереш :) При тва положение излиза, че нещата м/у вас не са напълно изяснени и приключили...Ако искаш да спре да те търси просто се изяснете..обясни му как стоят нещата от твойта гледна точка...Друг е въпроса ако ти самата се колебаеш в себе си и в това какво точно искаш...В противен случай нищо не би ти пречило да излезеш с бившия..Пъ кфо като ти е бивш!?

IseeDEADbodies
07-19-2012, 21:31
И защо да го зареже след като и е добре с настоящия приятел. Това, че бившия и я притеснява и и досажда не означава, че тя задължително трябва да спре да живее, защото той не и е излязъл от ума. Тя така ще го забрави и ще си бъде happy с сегашния.
Просто ограничи контактите си с него до минимум. Не му пиши, не му вдигай телефона.. айде поздравявай го, но просто като го видиш - все едно ти е познат с който не сте имали никога нищо общо.


Т'ва за което говориш ти, и т'ва за което говори авторката (или поне както аз го разбирам) са две съвсем отделни неща, и почти нямат допирни точки.

xXxPETYAxXx
07-20-2012, 09:59
Абе мацка, ако бившия ти толкова те дразнеше, щеше да намериш начин да се отървеш от него. Дори по най-най-най-тъпите начини, например да го блокираш в нета, да си блокираш входящите позвънявания от неговия номер... пък и к'во лошо има да излезете като приятели, ако не се съмняваш в самата себе си!!!

PyCoKoCkA93
07-20-2012, 10:32
Сигурно си на 13-14 години,така че не се притеснявай.След една-две седмици ще има да наричаш и сегашното си гадже "бивше копеле" и ще ти мине :D

tukvuchkata
07-20-2012, 10:36
Пиши на кирилица!

bwef
07-20-2012, 11:38
НЕ ЗНАЯ са Д-В-Е думи !!!! Ако щете ме баннете ама аз това не мога да го търпя.

tukvuchkata
07-20-2012, 14:09
не съм нито на 13 нито на 14 години много грешиш кукло... и ще го наричам бивше копеле защото си е такъв..