PDA

View Full Version : Как да го накарам да не гледа на мен като сексуален обект?



carrieee
07-18-2012, 14:52
Не съм сигурна,но май иска само секс,но същевременно се държи адски мило и добре с мен.. как да разбера дали е така или не е така както си мисля...искам да ме гледа като момичето което може винаги да потърси когато е САМОТЕН ...когато го попитах не е ли самотен,отговора му беше "това си е мой проблем" как да достигна до сърцето му и да го накарам да споделя с мен без да се притеснява :( :( той е много на моменти,в единия ден е много щастлив и всичко е идеално,а в другия е просто ужасно мълчалив и виждам,че нещо го измъчва ...

iliqn4e12
07-18-2012, 14:57
Вие какви сте ?

Amore-Mio*
07-18-2012, 15:01
^ Явно някакви приятели. Като момичето иска да изпитва момчето към нея чувства, освен сексуалното, а той изпитва само второто. Ъх. Нещо от сорта е. :D :D

Та, ако го привличаш само сексуално, няма какво да направиш, за да промениш нещата.
Не можеш да промениш мнението на някого, ако сам той не го направи. А няма път към сърцето на някого.

carrieee
07-18-2012, 15:12
Ние сме двойка,изключително много време ме е търсил..Бил ме е видял и много ме е харесал...и се е започнало лудото търсене,той като ме целуна почна да трепери и да си бърка думите,прави изключително милите неща за мен,но последните дни нещо куцаа...мисълта ми е такава да оставя ли нещата на Съдбата или просто да се боря?Винаги има по два варианта..Когато минават хора примерно се обръщам да видя кой е,и когато е момче той веднага почва защо ги гледаш?Ще ходя на море и онзи ден ми подметна "Кой знае,какво ще правиш там" ,естествено започнах да го иронизирам и да се смея на това което каза с цел да му покажа,че няма да стане нищо,защото не съм от типа момичета които изневеряват,има вероятност бившият ми приятел (които ми е голяма тръпка) да е с мен на морето и също знам,че няма да изневеря...но не искам да се разкривам пред приятеля си,защото по-сладко е като знаеш,че някой човек те ревнува и се страхува да не те загуби ...

babity
07-18-2012, 15:32
Остави нещата както са си. Освен, че няма нужда да ти казва всичко, убедена съм, че не искаш да знаеш поне 2/3 от това.

xXxPETYAxXx
07-18-2012, 15:41
:D "има вероятност бившият ми приятел (които ми е голяма тръпка) да е с мен на морето и също знам,че няма да изневеря..." вярвай си, няма лошо. Ако не беше уточнила, че ти е голяма тръпка и аз можеше да ти повярвам!

Wednesday666
07-18-2012, 15:47
Това с бившия е интересно. Не можеш да си сигурна напълно, всичко зависи. Колкото до гаджето ти - остави нещата, всичко ще се нареди, недей да го насилваш.

carrieee
07-18-2012, 15:57
Не ме интересува това дали ми вярваш или не... новият ми приятел ми е много по-скъп от бившите ми :))
Аз съм момиче което оценява нещата,които има...просто ви казвам,че дори и тръпките,които са в миналото не биха ме бутнали в изневярата,като цяло :) Искам да успея с новия си приятел ...

aks13v
07-18-2012, 16:04
Аз съм момиче

Изневярата е въпрос на време и хормони.

xXxPETYAxXx
07-18-2012, 16:11
Изневярата е въпрос на време и хормони.

или на алкохол.

Ти така както го каза излезе, че още ти е тръпка бившия. И представи си, премълчаваш си го това, че той ще е на морето с теб(ако така стане) и сегашния ти разбере? Дали според теб ще го приеме много добре. Много ясно, че няма да ти повярва, дори да не си виновна. После искате доверие...

carrieee
07-18-2012, 16:17
Пак повтарям,няма да се случи нищо..Изпуснал е влака за мен...А и това,че сме приятели и се разбираме няма нищо лошо :) С много от бившите ми приятели сме ходили по вилички и наистина сме се държали приятелски и не сме правили нищо :)

xXxPETYAxXx
07-18-2012, 16:21
Казах, че дори нищо да не направиш, като премълчиш, че и бившия ти ще е там, най-вероятно приятеля ти ще се осъмни, независимо дали си направила нещо или не. Да сладко е да те ревнуват понякога, ама не си играй с ревността му, защото е нож с две остриета.

DisappointedDreamer
07-18-2012, 18:20
Е, добре, от това което казваш разбирам че вие с този сте заедно, демек ходите, демек гаджета сте. Е, как по дяволите искаш да го накараш да не гледа на теб като сексуален обект? О.о

Нормалните двойки правят секс.

Wednesday666
07-18-2012, 18:27
Не ме интересува това дали ми вярваш или не... новият ми приятел ми е много по-скъп от бившите ми :))
Аз съм момиче което оценява нещата,които има...просто ви казвам,че дори и тръпките,които са в миналото не биха ме бутнали в изневярата,като цяло :) Искам да успея с новия си приятел ...

Къде споменах, че не ти вярвам? Не ми тръгвай с лошото. Важното е ти да си вярваш и наистина нищо да не направиш, с тези изказвания само можеш да предизвикаш съдбата. Стой си на задника,гледай си връзката и толкова.

xXxPETYAxXx
07-18-2012, 18:38
^ Не бе то това беше за мен, ама както и да е.
А сега наистина по темата- за да ти има той доверие и да ти споделя, ти трябва да имаш същото отношение към него. Нещо като онова клише: "Единствения начин да имаш приятели е да бъдеш приятел!".

ramses
07-18-2012, 20:18
Ако пича има п*шка - мисията ти да го накараш да не гледа на теб като сексуален обект е кауза пердута. Ние сме просто такива, а и е някак си нормално, иначе ако не го прави е за психо диспансера...
Успех!

draid
07-18-2012, 21:13
Изневярата е въпрос на време и хормони.

Изневярата е въпрос на сиво вещество и морална самооценка.

carrieee
07-18-2012, 23:39
Къде споменах, че не ти вярвам? Не ми тръгвай с лошото. Важното е ти да си вярваш и наистина нищо да не направиш, с тези изказвания само можеш да предизвикаш съдбата. Стой си на задника,гледай си връзката и толкова.

Абе момиченце,не говоря за теб,ти не четеш ли?

fenastz
07-19-2012, 16:45
Е така сато те гледам, баш на сексуален обект ми мязаш. Обличай се зле и надебелей и ще спре :-D

Wednesday666
07-19-2012, 16:49
Абе момиченце,не говоря за теб,ти не четеш ли?

И очакваш нормални съвети с Това поведение? Не съм разбрала, дай сега да ме изгорят на клада. Думи нямам.

Amore-Mio*
07-19-2012, 17:08
Той в никакъв случай не гледа на теб като сексуален обект - разбираш нещата погрешно. Той просто ревнува. Все пак ще си надалеч от него и се притеснява по една или друга причина да не те загуби. Нормално си е това притеснение и този страх, дори и да ти има доверие. Моят приятел много обича да казва: Доверие на теб ти имам, на другите нямам. Та, реших, че в случая е уместно да го използвам. Иначе просто седни и поговори с него. Кажи му, че има доста голяма вероятност и бившия ти приятел да е там: все пак е по - добре да разбере от теб, а не от някой друг. Увери го, че нищо няма да се случи. Друго няма какво да правиш.

Shogi
07-19-2012, 20:59
Това с доверието е и мой лаф...И си е самата истина...Стават сякфите простотии...И някой беше написал, че изневярата е въпрос на време и на хормони или на алкохол, наркотици и пр :) Пуста човешка психика... Всъщност май докато не го изпиташ и от 2-те страни няма как да знаеш на какво се дължи...Идеята е, че се случва...И да, определено е доста ревнив...с това ще си имаш проблеми за вбъдеще... Щом се вживява в ролята си на приятел / в смисъл държи ти сметка за това кой гледаш и т.н./...вероятността да иска само секс намалява дръстично...Нормалното е да не му дреме и да си бута напред към целта. А ти...не се заричай какво би и какво не би направила...Щом дори спомена бившия, който по твоя въпрос нас изобщо не ни вълнува, значи на теб самата ти минава през акъла "кфо ли ще стане" :))

carrieee
07-19-2012, 21:33
Няма никакъв смисъл,да ви лъжа все пак споделям с вас и очаквам мнение,ако се колебаех щях да напиша "може би ще изневеря" но за мен това е подло..Когато не искам да съм с един човек просто прекратявам нещата,а не бягам при някой друг... Познавам се не съм го правила,няма и да го направя..Мимолетното увлечение разваля истинските и хубавите неща и боли от изневярата (знам какво е да ти го причинят).Малко се отклоних от темата.
Относно това с доверието е също мой лаф,трябва да му кажа,че въпросното бившо гадже ще е там,но не искам да развалям отношенията си с моя приятел сега.Може да изревнува и да не ми повярва,защото това е репликата на всеки човек 'аз няма да направя нищо' (съдя по себе си,аз не бих повярвала или може би ще повярвам,но не изцяло и ще се съмнявам) ....

tori
07-20-2012, 09:21
Наистина, както казаха горе, по-добре му кажи без да увърташ и да си играеш с чувствата му. И аз съм си изпробвала ревността на гаджето, определено не е хубаво. Ревах като бебе за това, че съм го наранила. И двамата ходихме като маносани няколко дни.
Тааа... Според мен той не те има за секс играчка, както ти си мислиш, просто може би е недоверчив. Аз самата съм такава и ми беше трудно да свикна да му споделям и така нататък. Може би е същия като мен в това отношение. Щом се държи мило и добре с теб, значи не те държи само за единия секс. Успех общо взето и вземи се постегни - имаш си чудесен приятел, ще потопиш кълка в морето тези дни... Бившия го остави да си живее живота, не си усложнявай нещата с настоящия повече.

anonymous708973
07-20-2012, 13:51
Наистина не виждам проблема в приемането ти като сексуален обект. Лично аз бих се притеснила, ако не ме приемат така.