PDA

View Full Version : Съвет ?



apo96
07-18-2012, 17:03
Здравейте! Искам да споделя нещо с аудиторията и да изкажете мнението си . Става въпрос за едно момиче, запознахме се в интернет от един град сме. Писахме си известно време 3-4 дена на 5-тия ходихме на басейн, а на шестия в една нейна приятелка.Когато бяхме в нейната приятелка останахме двамата за известно време, говорихме си няма да обяснявам са мисля, че се досещате! Накрая дойде и се целунахме няколко пъти казах си "Супер получи се моята работа.", но мислех, че нещо премълчава на следващия ден и се обадих да излезем ама май май нямаше голямо желание да говори и накрая ми затвори без да каже дори "Чао!"Помислих си след разговора "край всичко е приключило не се надявах да е толкова скоро, но ..", а ето каква била истината. След това ми се обади и ми каза, че просто не е превъзмогнала предната си връзка и не е готова за нова.Аз и казах ОК, защо не ми го каза от начало и защо предната вечер се съгласи с мене ? Тя ми каза, че просто ме е харесвала и се страхува да не съм я бил зарязъл, честно да ви кажа щях да се съглася да я изчакам, но тя от къде да знае какъв ще е отговора ми .... Казах и добре след като се оправиш, потърси ме тя ми каза Ще ме чакаш ли и аз и казах като е нужно да ! казахме си лека вечер и след тва си писахме малко по скайп..

Искам да ме посъветвате какво да правя аз наистина харесвам това момиче.. Ще се надявам на подкрепа от ваша страна, а не от излишен спам ! Благодаря ви !!

nIkEnCeTy_bE
07-18-2012, 17:06
Мда, и аз така направих онзи ден с едно момче... само, че той надали ще е толкова търпелив, за да чака да реша какво искам аз. Така, че и чакането не си е работа. Тя трябва да реши какво иска и какво не, а не да те размотава. Знам, че я харесваш, но ако наистина не е превъзмогнала старата си връзка, няма смисъл да играеш заместител и утешител.

apo96
07-18-2012, 17:08
И какво предлагаш да я зарежа? Аз съм готов да чакам..

nIkEnCeTy_bE
07-18-2012, 17:13
Да, хубаво е да чакаш, но когато има смисъл, когато има желание и от другата страна. Момичето трябва да знае какво иска, защото иначе накрая ще страдаш ти, залъгвайки те.

apo96
07-18-2012, 17:17
И как да разбера дали ме лъже аз и зададох тоя въпрос по - точно "да не стане така накрая да отидеш при друг" и тя каза, че нямало при кого да отиде всички я били наранили аз пак и казах добре аз няма да те нараня така КАЗАЛА СИ, ЧАКАМ ТЕ ! Дали ще ме потърси..

xXxPETYAxXx
07-18-2012, 17:25
Ми щом те устройва да я чакаш, защото нямала при кой друг да иде - всички са я наранили. Малко звучи като "Последната дупка на кавала", ама пък нищо не се знае. Чакаш, докато има смисъл - т.е. шанс, ако видиш, че вече няма такъв я забравяш.

DisappointedDreamer
07-18-2012, 18:08
Няма смисъл да я чакаш. Не знае какво иска. Имам такава приятелка - излезе с едно момче, остави се да бъде целуната, и в момента го размотава, казвайки че не е готова, а онзи като изгубено малко лапе тича по задника и. Щом не е готова - окей, минавай на следващата, докато тази не реши окончателно какво иска. Иначе е тормоз и за теб, и за нея.

broken.
07-18-2012, 18:44
Най-добре е да седнеш и хубаво да си помислиш дали наистина си струва да я чакаш и ти самия да се измъчваш.Както са казали хората "има много риба в морето".Може да искаш точна нея, да мислиш, че тя е единствената,но и точно тя да е тази, заради която се чувстваш нещастен.Поговори с нея.Накарай я да ти разкаже за предишната си връзка и затова, което я е накарало да страда,предразположи я да ти има доверие като за начало.Ако плаче утеши я, но и я слушай, за да не допускаш същите грешки като предишния.

apo96
07-18-2012, 20:04
благодаря ви ще се опитам да говоря с нея по въпроса..

mi6eto942
07-18-2012, 21:29
И мен ме зарязаха поради същата причина,опитах се да си го върна,но нямаше резултат,понеже той все мислеше за нея,така,че по-добре се откажи,губене на нерви и време е

Amore-Mio*
07-19-2012, 12:58
Направил си , каквото трябва. Макар, че по - скоро ми се струва, че тя не знае какво иска или те държи един вид в резерва. Но все пак ти си я познаваш и можеш да съдиш по нейните действия каква е истината всъщност. Та, изчакай я определено време. Продължавайте да си поддържате контакти. Друго не мисля, че има какво да правиш.

marilyn
07-19-2012, 13:58
Няма какво да я чакаш. Губиш си времето, тя не знае какво иска.