PDA

View Full Version : Как да си поискам или да си купя първия сутиен или бюстие



anonim4eto99
07-18-2012, 20:09
ЗДРАВЕЙТЕ
аз съм на 13 но още не нося нито сутиен нито бюстие но не знам как да си поискам
не мога да преценя дали гърдите ми са достатъчно големи - малки са но не съм пък с най малките в класа
та мисля да си купя бюстие от един магазин заедно с някоя друга дреха и да покажа на нашите само тази дреха а да извадя бюстието по късно сякаш е някоя моя стара дреха
понеже понякога в жегата стоя у нас по бански пред баба ми или се пека на двора и в басейна мисля че така мога да се съблека и по бюстието
не знам де дайте идеи
веднъж мерих един малък сутиен на майка ми и ми стана но нз как да и кажа ...

Cherry~♥
07-19-2012, 08:24
Няма смисъл да се криеш просто кажи на майка си ,че си преценила че вече ти е време за сутиен . Аз така казах на моята и веднага се съгласи да ми купи .. е искам да кажа да не се притесняваш нали ти е майка - можеш да и кажеш всичко . ;)

WPotter
07-19-2012, 14:16
Отиваш при майка ти и й казваш : Мамо,дай пари за сутиен/бюстие и отиваш с някоя приятелска и си взимаш...
Всяка една жена,включително и майка ти, е минала по този път...Не се тревожи за такива глупости..

ladyB.99
07-19-2012, 17:15
Аз също съм на 13 и в началото на годината му купи. Просто казваш, мамо, искам да си купя бюстие, защото всички имат или нещо подобно и готово

howling.
07-19-2012, 18:34
послушай предишните момичета или просто си купи сама - пред свършен факт нищо не може да ти каже. :wink:

Amore-Mio*
07-20-2012, 07:59
Няма защо да се криеш, точно пък от майка си. Тя също е минала по този път, така че надали ще ти каже нещо, само защото си решила да си купиш сутиен/бюстие.
Принципно тия бюстиета изобщо не ми харесват, най - добре е да си избереш сутиен. Има всякакви размери, сигурна съм, че ще намериш такава, която да ти стане. Отиваш в магазина просто и си избереш. Аз досега винаги съм попадала на продавачки, които ти предлагат такива, подходящи за теб.

ledenakrasota
07-20-2012, 08:33
Майката е за тази работата. Тя най-добре може да ти каже какво да си вземеш първо. Ще ти даде най-добрият съвет, защото нейното тяло е твоето. :)

SÜß
07-21-2012, 13:10
Майка ми сама ми купи,без да и казвам нищо :D

Quimera
07-22-2012, 14:12
Първия сутиен ми го купи майка ми - бяхме излезли двете за съвсем друго нещо, и просто така изкочи идеята, отидохме в магазина, харесах си сутиен и готово. Не се притеснявай, просто кажи на майка ти че искаш сутиен. Няма как да реагира негативно, сигурна съм че и тя мисли, че е време да ти се вземе.

smilelady
07-23-2012, 14:29
Разбирам, че те е срам, но просто трябва да поговориш с майка ти за това. Сподели й как се чувстваш и после двете заедно ще отидете в някой магазин, че си избереш , ще го премериш и ако ти хареса-ще го вземеш.Няма нищо срамно.

make_me_love_you
07-23-2012, 16:44
Ами то е ясно, че ще повторя по-горните мнение.. Просто сподели с майка си, че имаш нужда от сутиен и то не защото всички имат, а защото самата ти започваш да се чувстваш некомфортно. Няма нищо срамно в това все пак всяка жена е минала по този път. А и както мислиш да си купиш и да скриеш все едно ще ти се кара.. едва ли :)

strawberry88
07-23-2012, 16:47
Оф,най-лесно е сама да отидеш и да си купиш.
Не са милиони.
:?