PDA

View Full Version : Влюбвам ли се?



GoldenHeart
07-18-2012, 21:13
Има едно момче, за което все си мисля и усещам нещо като топка в гърдите си, когато се замисля повечко. Почти не ми излиза от главата и осъзнавам, че наистина си го харесвам. Но влюбвам ли се или е просто увличане? Да, знам, че има голяма вероятност, да не можете да ми кажете със сигурност, понеже трябва сама да разбера, но искам да чуя и вашите предположения.

an0nimn0
07-18-2012, 21:18
понеже трябва сама да разбера

Ние не знаем какво чувстваш от няколко изречения, които си написала.

Chacho
07-18-2012, 21:22
Увлечение е. Нищо не пречи с времето да прерастне в нещо повече. Просто повечето сме резервирани към думата "любов" и я пазим за нещо по-сериозно.

GoldenHeart
07-18-2012, 21:22
Амиии, сега ще обясня тогава. Мисля си за него през 80% от времето. Не мога да разбера, защо го харесвам. Виждам, че си има дефекти и то видими, но не ме притесняват. Много искам да го видя и да го напрегръщам. Само това е обяснимо.

Chacho
07-18-2012, 21:24
Друг е въпросът, че ни питаш дали се влюбваш, за да си отговориш на други въпроси. Какво да правя, какъв ми е този човек на мен, време ли е да правя избори, какво е неговото отношение към мен, сериозно ли е да обмислям тези неща и т.н. Така че можеш да изплюеш камъчето и да попиташ това, което наистина те вълнува.

GoldenHeart
07-18-2012, 21:30
Мисля, че ми е нужно малко време, за да се осъзная. Въпреки, че имам опит в тези неща и съм способна да давам съвети, когато на мен ми се случи, не мога да си го обясня и да преценя. :/

Amore-Mio*
07-19-2012, 12:55
По - вероятно ми се струва да е увлечение. Но няма как да ти кажем нещо. Не си писала нито за отношенията си към него, нито дали се познавате, ала бала. Някаква информация. Пък и принципно , смятам, че е увлечение. Но нищо не пречи да прерасне в нещо повече.

marilyn
07-19-2012, 14:03
Мила, ние няма как да ти кажем какво точно чувстваш. Сама трябва да разбереш. Това, че мислиш много за това момче не означава непременно любов.