PDA

View Full Version : Стихотворение



toddie
07-18-2012, 21:14
http://odeschanel.blogspot.com/ Благодаря на всеки , който отдели малко от времето си :)

Въвеждане на двоен стандарт в отношенията?
Напоследък стандарта за момичето се е повишил-очакванията са за красота,която разбира се е естествена,интелигентност, но не достатъчна за да те накара да се почувстваш глупаво,чувство за хумор,но разбира се, не по-голямо от егото ти,и онази малка частичка,която сплотява всичко това в едно и е уникална за всяко момиче(като например начина,по който си прехапва долната устна докато размишлява)


И какво получава тя в замяна?-Леки закачки за "черното" по очите и за огледалото като заместник на книгата?!...


Но само в разговорите за бутонки виждаше в мен това,което аз исках да съм за теб.

__________________________________________________

23

ЛюбовТА.Първата дълга,обсебваща връзка,връзката,чрез която човек опознава повече себе си , отколкото партньора си.Връзката,чрез която ти ще бъдеш определян от приятелите ти от сега нататък,събитието,което отваря очите ти за емоции и думи , които ти никога не си смятал за присъщи.Връзката,която определя границите ти и служи за основа,за онова,което ще позволиш да ти се случи в бъдеще.

Втората ти връзка-усъвършенствана форма на предишната,колкото по-съвършена,толова по-неправилна.Изкривена форма на променените ти представи от първата,всичко което не си получавал или давал преди това.Изкривено изображение на чувствата ти ,начин да поправиш грешките от миналото,връзка,чрез която искаш да събереш себе си в едно ново начало,да изградиш ново „аз” на гърба на друг човек,който няма представа за изкривените ти намерения.

Чух ,че за да забравиш някого ти е нужна точно ½ от времето,което си прекарал с Него.Дали?Дали единственото ,което може да ни помогне е сляпото доверие на някой друг,неговата наивност?