PDA

View Full Version : Болки в ухото !



lady6
07-18-2012, 22:56
Здравейте ! Пиша ви за да ми дадете мнение ... Наскоро се появи някаква болка в лявото ми ухо , но лека и не я забелязвах. Но тази нощ беше силна болката. Съветвах се с баба и тя ми сложи топло олио и аи топлих ухото. Помина ми но тази вечер след един концерт болката се завърна и в другото ухо :( А лявото ухо е заглъхнало и отначало е подуто. Като си отворя устата ме боли. Страхувам се. Мисля си , че това е от басейна , защото аз се къпах и ми влизаше и в ушите вода. Преди също заради басеий сам имала проблем , но сега ме е много страх. Посъветвахте ме не ми се ходи на лекар. Какво да правя ? Много ще съм ви благодарна :)

bloodyF
07-19-2012, 06:36
как ще ти слага олио в ухото бе!?
ти луда ли си??

отивай при личният за направление за уши-нос-гърло, не е шега работа това :х

ioana150
07-19-2012, 08:56
И аз съм чувала , че се слага олио, не е глупост , но щом болката продължава по-добре отиди на лекар . ;)

bloodyF
07-19-2012, 10:58
то и аз съм чувала , че хората ходят по жерава, ама не занчи че и аз ще ходя, сещаш ли се?!
то е опасно вода да ти попадне в ухото, пък камоли олио или някакви такива боклуци вътре..ужас..

Taam
07-20-2012, 19:45
Иди на лекар, защото проблемите с ушите са много сериозно нещо и доста бързо се влошават. Едно наръка, че ужасно боли.
Мани ти природолечения и олио-терапия, в повечето случаи не се получава.
(Между другото, само на мен ли ми се струва отчайващо тъпа идея да отидеш на концерт ден след като те е боляло ухо!?!?)