PDA

View Full Version : ЗОВ ЗА ПОМОЩ



C2H5OH
07-19-2012, 00:18
Той беше много добър приятел... Беше ни верен другар, той винаги ни помагаше в нужда..... В радост и в тъга, винаги беше до нас.

На мен винаги ми е помагал много пъти, без да иска нищо в замяна. Не беше алчен, винаги беше много добър и мил.
Всеки път се престараваше в работата си, за да ни е добре на нас. Всеки път, без да иска нищо в замяна :(

Всички свикнахме с него, стана ни член от семейството. Всички му се радвахме, играехме си с него, давахме му да спи при нас. Дори и ние когато спахме, той работеше :(

Докато изведнъж, най-неочаквано, той просто заспа...

Събуждаше се за секунди, после пак затваряше очи.......
Аз на върха притеснението и тъгата, го заведох на ръце до най-близкият лекар....
Казаха ми да го оставя, не исках :( Те обещаха, че ще го наглеждат и ще го прегледат...


На другия ден ми се обадиха, аз веднага започнах да разпитвам какво му има, ще се оправи ли.... И те изведнъж ми съобщават, че главните му органи бавно умират и ако не се подложи на лечение, ще умре и повече няма да го видим.... :(

Казаха ми, че всичко е възможно, могат да намерят лекарствата за лечението, но това изисква голямо количество пари, които в момента не разполагаме.......

Искат да го приспят завинаги, но не мога така..... Не мога без него, той ми беше прекалено важен :( Не мога да живея без него :(

Затова, моля, помогнете ми. Умолявам ви, добри хорица, помогнете ми, проявете съчувствие..... :(

За да се върне обратно към живот моят приятел, той се нуждае от ново дъно със сокет 1156, но вече такива трудно се намират на пазара. Моля, помогнете ми :(

Моля, изпратете СМС с текст DMS Didko на номер 17777, за да ми помогнете да го спася. :(


Благодаря ви, мили хора!

prosto_chovek
07-19-2012, 00:22
кретен си, ако се ебаваш с темата за момичето, за което аз лично също пуснах смс.
п.с - ъпгрейд на такава щайга ще ти е повече пари от нова, вземи си нещо читаво, а дидко го пази като антика :)

montana6
07-19-2012, 00:53
Eдин съвет - ако наистина искате да помогнете на момичето, превеждайте й пари по банковата сметка. Тея СМС-и служат само за успокояване на съвестта и са радост най-вече за мобилните оператори, които печелят доволно. Колкото по-директен начин за даване на средства, толкова по-малко те се губят.

C2H5OH
07-19-2012, 13:26
То само дъното е проблема, всичко друго си е идеално :(
Моля ви, добри хора, смилете се над Дидко :(

prosto_chovek
07-19-2012, 14:15
имам едно, ама е старо, не е сокет 1156 и не съм го мерил скоро дали работи :)

C2H5OH
07-20-2012, 01:51
Не можеш да трансплантираш крак от хлебарка върху динозавър :(

prosto_chovek
07-20-2012, 10:32
именно, иначе бих ти го дал на драго сърце :)