PDA

View Full Version : как да я накарам да излезем?



MiTk0_dRuMnbAsS
07-19-2012, 12:28
Здравейте,приятели. В квартала, в който живея има едно момиче, което адски много харесвам, но незнам тя какво си мисли за мен..! Проблема е че тя излиза с хора, които няма начин просто да влезна в тяхната компания, а през почти цялото време е с тях. Тя е с 1-2 години по-голяма от мен, но не мисля че има някакъв проблем да излезем.
Вчера вечерта аз бях с моята компания и тя с неината си и случайно се разминахме по улицата, двете групи. Аз я видях отдалеч и изтръпнах, бе почувствах се някак си доста странно, та като се видяхме така си хвърлихме по един поглед, моя беше с една малка усмивчица xD, а нейния просто нормален.. Тя ЗНАЕ, че я харесвам, защото по FB съм и го казвал преди няколко месеца, но не получих обратен отговор на съобщението..
Миналото лято се влюбих в нея и от тогава просто... като я видя е нещо страшно горе в ляво :Д .. Та въпросът ми е как да я накарам да излезем, било то на кафе, някаква разходка или нещо друго.. Предполагам не трябва да я заведа в мола и да и го купя половината xD..

LadyDi
07-19-2012, 12:45
Предполагам не трябва да я заведа в мола и да и го купя половината xD..
Ей, това някой прави ли го ?

Amore-Mio*
07-19-2012, 12:51
Като я поканиш просто.

Пишеш й по Faceboook, щом непрекъснато си е с други хора и я каниш да се поразходите някъде. Ако иска - излизате. Ако не иска, просто приемаш факта, че тя не гледа на теб по какъвто и да било начин, и си запазваш поне приятелските отношения. Макар, че си постъпил глупаво, когато си признал чувствата си по internet, дори когато изобщо не сте излизали.

Или поне аз така го разбирам.

xXxPETYAxXx
07-19-2012, 13:08
Е ти не можеш да я "накараш" - или иска, или не иска. Просто трябва да я поканиш, ако се съгласи - супер, ако не - здраве да е :D .

nqmaznacheniee
07-19-2012, 13:23
ама то грешка си направил още като си и казал, че я харесваш по интернет ;д

marilyn
07-19-2012, 13:37
ама то грешка си направил още като си и казал, че я харесваш по интернет ;д

Мда.

Teenhelp1
07-19-2012, 13:43
Отвлечи я закарай я на място на,което ако вика няма да я чуят завържи я на един стол (ама преди това да си приготвил маса със свещи и т.н) и като се настаните и 2-мата започвате срещата. :)

mechone
07-19-2012, 14:50
Кажи й го директно, бе!

Shogi
07-19-2012, 21:06
Я като за начало кажи на колко години си и опиши двете компании? В смисъл..тя с какви дружи, ти с какви и пр. Някаква реакция от това което си написал във фейса...Ок, ясно е, че е грешка, но не непоправима :) Та идеята е..дай някакви подробности относно въпросната мацка, пък ще мислим тогава какво и как :)

MiTk0_dRuMnbAsS
07-20-2012, 16:58
Знам че е тъпо, че й го казах по интернет, но си пишехме от доста време и след това тя каза, че ще се оправя дя излиза и си загаси компютъра.. Пиша и да остане още 1-2 минутки, че имам да и казвам нещо важно, ама тя каза, че друг път, сега нямала време, но така или иначе аз и го написах докато беше извън линия. И оттогава не сме си писали.. :С


Я като за начало кажи на колко години си и опиши двете компании? В смисъл..тя с какви дружи, ти с какви и пр.

Понеже квартала, в който сме е един от крайните на София, та тя си седи с другите пичове в квартала и рядко излизат по града, а аз с още 2ма-3ма си излизаме по града най-редовно.. Аз съм на 15, но както казах не пречи да излизам с по-големи.. оня ден ония бяха на 17 и 16..
Понеже имам една кола с Р.У.(доста екстремна,бърза и пр.),която преди като съм карал, съм забелязал, че доста привлича всеки един от тях, включително и нея. Те са в една бесетка, а до нея има игрище, та до игрището към 9-10 вечерта я изкарвам.

Wednesday666
07-20-2012, 18:36
Чакай, значи тя е на 17 така ли? Добре, най-напред - защо по интернет? Срам ли те е? Ако е така, тогава напиши и пак по фейсбук как е, ала бала, завържи един разговор и накрая я попитай иска ли да излезете някой път. Недей уточнява точен ден и час, виж първо има ли интерес. Ако не си от най-срамежливите иди я покани направо като я видиш следващия път. Няма друг начин, просто трябва да я поканиш. Тя ако има интерес ще приеме рано или късно.

Freestyller
07-20-2012, 22:34
Лошото е че не си получил отговор като си и писал по ФБ :(

wankata7
07-20-2012, 23:28
Facebook боже тоя сайт ми писна на 1 ден не знам кво киснете в него и в skype както и да е намери и телефона звънни и пиши и в фейсбуукъ или най-добре засечи я сама и я покани. :)

embraceme
07-21-2012, 21:22
Махни я тая няква надуфКЪЪЪ,виж как пренебрежително се държи с теб.