PDA

View Full Version : Ще ми изневери ли ?



mechone
07-19-2012, 15:15
Такааа.. С приятелят ми сме заедно от 8 месеца (почти) . Всичко е идеално. За това кратко време направихме много неща. Запознах го с нашите още на втората седмица, той ме запозна с техните на третата. Запознахме семействата си на втория месец, даже утре заминаваме на селото му с нашите за 3 дена. Всичко е идеално. Живеем заедно (ту в нас, ту в тях). Не сме се разделяли от 6 месеца, всяка вечер сме заедно. Обаче тук идва проблемът, който ме мъчи от известно време. След 5 дена заминавам на море без него, тъй като той работи и не му дадоха отпуска, защото още няма 6 месеца стаж. Остава сам самичък в тях, защото майка му и баща му ще са на селото му, пък брат му заминава на море. Тааа...карам направо-ще ми изневери ли ? Как да разбера от едно телефонно обаждане дали прави нещо нередно ? Не може да се каже , че му имам 100% доверие, защото на бившата си приятелка й е изневерявал с мен (това го разбрах в последствие.) Да, при нас първо станаха нещата и после тръгнахме... Тааа, това е нещото , което супер много ме мъчи, просто ме изяжда, какво да направя по въпроса, как да постъпя? Как да разбера дали е с друга ? :S

3oPuTy
07-19-2012, 15:22
Ние не сме врачки и не можем да ти кажем дали твоя ще ти изневери :?
Куцо е,че нямаш доверие на човек,с когото си от толкова време и който не ти е давал поводи за съмнения от както сте заедно (или поне не си споменала за такива) :?
Няма как да разбереш дали прави нещо нередно с едно телефонно обаждане.Можеш само да гадаеш,да се чудиш и да си прецакваш почивката.
Разделяте се за първи път от 6 месеца и веднага си мислиш,че ще ти изневери?!Чудя се що ли си с него въобще :?

xXxPETYAxXx
07-19-2012, 15:26
Миии, ние няма как да знаем какво се върти в главата му. По принцип е тъпо да очакваш да ти е верен до края, при положение, че е изневерявал с теб на бившата си. В общия случай, защото ти ще си следващата, на която ще изневери, но пък всяко правило си има изключения. А ти колко време ще прекараш на морето всъщност?

Furious?
07-19-2012, 15:31
стискам палци да ти изневери и да разберещ.Дано има после тема "що така стана"

mechone
07-19-2012, 15:38
стискам палци да ти изневери и да разберещ.Дано има после тема "що така стана"

Много хубаво ще ти стисна палците на тебе :)


. А ти колко време ще прекараш на морето всъщност?
Седмица, не повече.

Повечето от вас са доста злонамерени към хората, почвам да се чудя защо ли изобщо пуснах тая тема ? Кво ли правя в този форум? Защо ли въобще искам съвети ? Защо си споделям мъката... Заеби :)

Луда съм по него, ОБОЖАВАМ го , искам да прекарам живота си с него, просто това е нещото , което ме тревожи и реших да попитам " по - опитните в тая сфера " ... Примерно как са разбирали, ей такива неща, не очаквах кълнане и нападки.. Ама , кво , вие си знаете... Усмихвайте се повече, не е вредно ...

Amore-Mio*
07-19-2012, 15:50
^ Доста често съм срещала твои агресивни (така да се изразя) мнения, а сега една критика ли не можеш да приемеш? Прави са. Заедно сте от 8 месеца, 6 месеца сте неразделни - не ти е давал никакви поводи за съмнения, прекарвате и правите абсолютно всичко заедно и е тъпо да не си изградила доверие за тия 8 месеца.

Иначе няма как да разбереш по едно телефонно обаждане, ако щеш и да го виждаш пред теб - не винаги има някакви признаци, с които да ти покаже някой, че ти е изневерил. Зависи от ситуацията и човека. Вярвай му, изкарай си почивката, както трябва и точка. Не си разваляй хубава връзка с тия твои мисли.

xXxPETYAxXx
07-19-2012, 15:52
Ми мацка, не знам той к'во ще прави, ама ти се стегни малко. За една седмица не можеш да го оставиш сам, без да се съмняваш в него - това хич не е добре.

DragonLady
07-19-2012, 15:55
стискам палци да ти изневери и да разберещ.Дано има после тема "що така стана"

Ти си идиот!!! Как може да пожелаваш такова нещо на момичето?

Авторке, разбирам че притеснява факта, че е изневерил на бившата си с тебе и се страхуваш това да не се случи и с теб, но щом сте си толкова близки и се обичате мислиш ли че чувствата му към теб биха го позволили?
Иначе ако недай си боже го направи, не ти ли каже той самият, много трудно да разбереш, особенно пък само по телефона.
И все пак няма как да знаем какво му се върти в главата на твоя човек.

За жалост си права, че повечето потребители тук са доста негативно и злобно настроени, което ясно си личи в мненията им. Явно не умеят да се радват на това което имат в живота си, че злобеят спряно чуждият, и особенно чуждото щастие. Аз ако ти кажа колко злобни коментари съм получила по повод годежа си преди няколко месеца няма да ми повярваш, но това е друга тема ;)
Спри да им обръщаш толкова внимание. Дето има една приказка " убии идиота с мълчание ".

mechone
07-19-2012, 15:57
Ами, добре, мерси на всички. Радвам се, че Amore-Mio* малко или много ми наля някав акъл в главицата. :)
П.П: И да, знам , че не е добре, но просто съм си такава. Моето си е мое....

П.П2: DragonLady , мерси, мерси и пак мерси. Ти си с т р а х о т н а (колкото и тъпо да звучи :lol: ) И btw, той никога няма да ми каже ако направи такова нещо, така че явно ще си остана с тъпите предположения и мисли в главата и тва е...

Teenhelp1
07-19-2012, 16:17
Чакай да попитам моята предсказваща бъдещето кристална топка и ще ти отговоря. :)

mechone
07-19-2012, 16:25
Чакай да попитам моята предсказваща бъдещето кристална топка и ще ти отговоря. :)

Питай я, чакам с нетърпение да узная какво е казала твоята топка. :)

Glamour92
07-19-2012, 16:37
50 на 50-или ще ти изневери,или не...
Има свободата да го направи,има и условията-дали това ще се случи зависи от него.
Оттам и логичният съвет-ти си човекът,който най-добре би могъл да прецени-били сте като дупе и гащи 6 месеца,няма начин да не го познаваш поне до такава степен,че да предвидиш дали той е човек с толкова слаби ангели,че да не може да постои "на сухо" някаква си една седмица.

fenastz
07-19-2012, 16:37
Да.

DisappointedDreamer
07-19-2012, 17:43
Ужасно тъпа тема. Просто не знам от къде да започна.


Много хубаво ще ти стисна палците на тебе :)

Седмица, не повече.

Повечето от вас са доста злонамерени към хората, почвам да се чудя защо ли изобщо пуснах тая тема ? Кво ли правя в този форум? Защо ли въобще искам съвети ? Защо си споделям мъката... Заеби :)


Какво сме злонамерени? Защо пусна тази тема, да? Не виждаш ли колко е АБСУРДНА? Почвам да се питам ти в ред ли си, или просто имаш достатъчно свободно време и пръстите те засърбяха, та реши да го запълниш/да се почешеш като пуснеш МАЛОУМА тема във форума? Каква мъка, к'во ме заебаваш?

Адски тъпо е да пускаш такава тема тук. В началото казваш колко всичко е прекрасно, цветя, рози, балочнета, дъги, ау, и изведнъж казваш че той ще бъде сам за 5 дни, и питаш дали през тези дни той ще ти изневери? Моля? Ти доверие въобще имаш ли му?

valdesbg
07-19-2012, 17:53
"Мило дневниче, днес...."

Хората така споделят. Тук се пуска проблем и получаваш обратна връзка, която не е задължително да пасва на фантасмагоричния ти свят с еднорози, пикаещи медовина.

Пича може да ти изневери, дори и в съседната стая... въпроса ти е абсурдно зададен. За да правим секс, мъжете имаме нужда само от място. Какво всъщност искаш да знаеш? Дали има намерение да се изчука с друга, само щото ти не си на <10 метра от него?Ако е така.. тия 8 месеца са отишли на вятъра.

Amore-Mio*
07-19-2012, 17:56
И btw, той никога няма да ми каже ако направи такова нещо, така че явно ще си остана с тъпите предположения и мисли в главата и тва е...

Махни ги тия предположения и мисли. Единствено ти вредят. А когато се вкараш в подобен филм, дори и да нямате проблеми във връзката ви - ще се породят. Връзка без доверие, не е такава. Причината се вижда: оставяш го просто за някаква си седмица и почваш да се чудиш дали ще ти изневери. Недей си проваля почивката просто. И вземи най - накрая да му повярваш в чувствата и думите, защото е абсурдно 6 месеца заедно непрекъснато и накрая липса на доверие. А уж всичко между вас върви добре.
Не ти е давал никакви поводи, просто спри да се притесняваш, мислиш и предполагаш глупости.

DisappointedDreamer
07-19-2012, 18:07
и особенно чуждото щастие. .

Моля? Това на авторката щастие ли го наричаш? Няма да я има седмица, и пуска тема във форум, питайки дали гаджето и (когото обожава, с когото иска да прекара остатъка от дните си, чиито остарял, мършав задник иска един ден да бърше) ще и изневери, защото видиш ли нея няма да я има, и той ще бъде сам-самичък? Ти чуваш ли колко абсурдно звучи цялото нещо?

Дано никога не изпитвам такова щастие.

mechone
07-19-2012, 18:26
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Смешни, смешни и отново изключително смешни сте ми, злобари и хейтъри, чиято единствена цел в живота е да мразят и да унижават. Успех в живота ви пожелавам и дано никога не попаднете в моето положение. Защото колкото и абсурдно да ви звучи на практика-не е така. Разказала съм супер малко от това, което е всъщност. Заврете си злобата отзад или си я изливайте на нечий друг гръб, защото хич не сте интересни ! :) След като темата е абсурдна защо въобще си правите труда да поствате каквото и да било ? Що не си излеете злобата някъде другаде ? Горкото форумче, пълно с "малоумни" теми като тази... Чак почвам да го съжалявам. Нека някой модератор се заеме и я изтрие, моля. :)


Моля? Това на авторката щастие ли го наричаш?
А на теб, авторката може да ти каже, че е изключително щастлив човек.

DisappointedDreamer
07-19-2012, 18:26
Тцтц, опърлената госпожичка.

Гледай следващия път да не си тикаш ръката в пеща.

П.П. Не мразя никого, още по-малко пък нищо. Намирам чар в почти всичко. Но не и в такива глупави теми, пуснати от още по-глупави и заблудени госпожички.

valdesbg
07-19-2012, 18:29
Скивай ся моме, мойта девойка заминава за 10 дена на 500 км от мене, да си пече дупето на морето и да я зяпат по бански знайни и незнайни чикибойци. Трябва ли да пускам тема примерно дали ще ми изневерява, дали ще се напие като прасе и ще върши глупости? Вярвам и че няма да свърши нищо нередно, нищо че не сме от много време заедно.

Иначе като не си ни казала повечето неща как очакаш че ще ги разгадаем? Имаме магическа топка ли? Естествено е че като дадеш малко инфо да получиш грешен или непълен отговор. Ракетата е крива, не космоса виновен.

an0nimn0
07-19-2012, 18:55
А ако той се пита така като тебе дали ще му изневериш като си на почивката? За 8 месеца никакво доверие ли си нямате? Казваш, че постоянно сте заедно, всичко е идеално.. ами повярвай на собствените си думи тогава. :)

SisiStrange
07-19-2012, 19:09
Щом сте заедно толкова време и уж всичко е перфектно, не си ли го опознала достатъчно? Момче, което дава душа и сърце да е нон стоп с тебе, запознава те с техните и въобще, едва ли ще ти изневери, защото те няма за седмица. За Бога. Замисляла ли си се, че може да е изневерил на бившата си с теб не, защото е такъв характер, който обича да изневерява, а защото е усетил, че ти си момичето за него и иска да е с теб? Нали не ви вътри и двете, а я е скъсал и е с теб? За какво си затормозяваш главата въобще? Реално, на морето ти имаш в пъти повече възможности да му изневериш, отколкото той сам пред компа вкъщи. Той дали се притеснява за това?

Sh@d0w
07-19-2012, 19:14
Щом сте заедно толкова време и уж всичко е перфектно, не си ли го опознала достатъчно? Момче, което дава душа и сърце да е нон стоп с тебе, запознава те с техните и въобще, едва ли ще ти изневери, защото те няма за седмица. За Бога. Замисляла ли си се, че може да е изневерил на бившата си с теб не, защото е такъв характер, който обича да изневерява, а защото е усетил, че ти си момичето за него и иска да е с теб? Нали не ви вътри и двете, а я е скъсал и е с теб? За какво си затормозяваш главата въобще? Реално, на морето ти имаш в пъти повече възможности да му изневериш, отколкото той сам пред компа вкъщи. Той дали се притеснява за това?

+1

draid
07-19-2012, 19:15
А той трябва да пусне тема : Моята заминава на море без мен, ще ми изневери ли ?

Wednesday666
07-19-2012, 20:03
Само се тормозиш според мен. Ненужна е цялата история, за 8 месеца вече би трябвало да имаш идея що за човек е той. Наистина, както SisiStrange каза - не е нужно да е такъв характер, а да го е направил преди, защото е усетил, че ти си човека за него. Десет букви - не се притеснявай, излишно е, щом като е направил толкова много ( защото да те запознае с техните и т.н. за мен е доста ) не мисля, че има нужда да се притесняваш. Още повече, че 8 месеца не са малко време. Жалко единствено, че му нямаш пълно доверие още, поработи над въпроса, но мисля, че всичко ще е окей. Приятно моренце :)

PullMeCloser
07-19-2012, 20:13
Авторке, много си заблудена.
Аз като цяло смятам за грешка, че сте постоянно заедно, абсолютно всяка вечер(ако това е така). Ти явно нито си успяла да го опознаеш като характер, нито му имаш доверие. Изневерил е веднъж. Случва се, не го е направил на теб и за да го нарпави, вероятно си е имал причина. Леле, как може да ви идват такива неща в главата, ако за една седмица правите такива драми... Ако ви се наложи да се разделите за по-дълго време, какво ще правиш?

marilyn
07-19-2012, 21:12
Авторке, ти думата "доверие" знаеш ли какво значи? Няма как да ти кажем дали ще ти изневери или не! Ако си имате доверие, вярвате си няма да пишеш малоумни теми във форума.

mechone
07-20-2012, 08:55
Мерси много за невероятните съвети, особено от последните два поста. :) Не се хабете повече да пишете, явно нервичките ви са в повече. :P

TheBeliever
07-20-2012, 09:24
Интересно ми е авторката на какви отговори се надяваше като пусна така зададеният си въпрос? Какви съвети, какво чудо? Техники за шпионаж ли търсиш или частен детектив? От къде някакви непознати във форум ще знаят какво му се върти в главата на твоя приятел и дали е или не е склонен да си вее пишката докато теб те няма? Ти си тази, която трябва да го познава достатъчно, за да прецениш ситуацията и да знаеш дали има повод за съмнения.

For the record: и моя го няма вече седмица, и може да го няма още толкова. Но не ми се налага да си тормозя главичката с въпроси какво и с кого би могъл да направи. Защото го познавам достатъчно и му имам доверие. Ако един хубав ден успеете да изградите доверие помежду си, ще разбереш колко безсмислена и глуповата ти е темата. А и както е казал народа "Ако е решил да изневери - ходи го спри".


Айде, сега ми кажи и аз колко съм злобна и как ти завиждам на щастието. Току виж това те поуспокои.

dimitar_ak
07-20-2012, 09:45
Напълно заставам зад valdesbg. Като не му вярваш пък стой си до него и го пази, ама такава връзка я пиши бегала.

tori
07-20-2012, 09:52
Ясен отговор на въпроса ти, няма. Няма и да има, защото този човек никой от тук не го познава, как очакваш да ти кажем с точност 'да' или 'не'? Недей си проваля почивката с глупави терзания, най-малкото почивката няма да е почивка вече.

PyCoKoCkA93
07-20-2012, 09:58
А дали не трябва той не се притеснява повече за теб,вместо ти за него?

PyCoKoCkA93
07-20-2012, 10:02
Все пак ти си тази,която отива на море,а там възможностите са в пъти повече...За да предприеме такива сериозни стъпки в отношенията ви,би трябвало да се замислиш НЕ дали иска да ти изневерява,а дали ти го обичаш достатъчно и му имаш достатъчно доверие,за да си задаваш такива въпроси...

DeadInside
07-20-2012, 11:44
Я се стегни и се дръж нормално!Кво по 24 часа на ден си викаш дали ще ти изневери и се тормозиш?Хора спрете с тея паники,отиди си спокойно на море..Нещото,което крепи една връзка е доверието..ти такава дума като "доверие" явно не познаваш в вашата връзка..тогава за каква перфектна връзка говорим? Тц....

mechone
07-20-2012, 15:15
Мерси на всички, които изказаха мнение по тъпия ми въпрос. Няма да се тормозя повече, така или иначе няма да променя нищо с това. И пак мерси на всички! Усмихвайте се повече.

П.П: Не съм казвала, че някой завижда на щастието ми, просто казах, че съм щастлив човек...

autumn666
07-20-2012, 15:58
За глупости се притесняваш ^^ .
Това с бившата му, е било преди много време и не знам защо още те тормози.
Както SisiStrange каза, не е задължително да й е изневерил с теб, защото просто му се е искало, а защото е осъзнал, че ти му харесваш много повече. Нали след това я е зарязал? Не е правил глупости.

Аз, например, имам подобна случка. С бившия ми не бях толкова близка, виждахме се рядко и често чувах слухове, че се е забивал с други момичета, на които не вярвах.Харесвах го много. Но... после се сближих с едно прекрасно момче, което направо ми преобърна представата за света. Ами да... зарязах бившия ми заради него... и сме заедно вече почти 1 година и всичко е прекрасно, неразделни сме, и нашите се познават, и да, никога не бих си и помислила да му изневеря и съм СИГУРНА, че и той няма.

Та да, няма да те занимавам с моите истории. Всъщност разбирам те, аз съм много ревнива и също често ми минават разни глупости през главата, само че гледам да не им се връзвам, защото трябва да имаш доверие на човека до теб.
Иначе всичко се обезсмисля...
Ти си го познаваш. Поговори с него. Силно се съмнявам, че след тези неща, които описа, той би посегнал към друга на този етап.

Айде няма да се притесняваш и приятно моренце ^^

DarkTemplar
07-20-2012, 16:16
Няма да ти изневери и като се върнеш ще ти покаже колко си му липсвала като те скъса от секс. Така окей ли е? :)

3oPuTy
07-20-2012, 16:42
Когато през моята главица е минавала подобна мисъл от рода на "Дали човека Х ще ми изневери?!" не съм се чувствала щастлива ... Не знам и за друг човек,който може да каже,че е щастлив,а в същото време да се вайка дали половинката му няма да прее*е връзката им.Явно ти си друга порода.