PDA

View Full Version : Книга за Вампири



Greater
07-19-2012, 16:50
Части от произведението ми са базирани от части от "Дневниците на вампира"

Здравейте започнах да пиша книга за вампири искам да ви попитам как е?На Втора глава съм сега ще публикувам 1 ако ви хареса ще публикувам и втора.А ако някой иска втора глава да ми пише ЛС :)) Ето я и първа глава



Беше отдавна.Аз и моите приятели бяхме вманиачени по вампирите.Постоянно търсихме начин да станем вампири.И докато в една нощ Майкъл не предложи да отидем и да преспим в гората.Ние малко се замислихме и си казахме:"Какво пък може да се случи на три момчета в гората?".
И когато настъпи вечерта ние отидохме в гората.Запалихме си огън и започнахме да си говорим.Тогава се чу някакъв шум от храста.Аз отидох да видя какво е и като се върнах Майкъл и Джейк ги нямаше.Уплаших се малко.И извиках:"Майкъл,Джейк спрете знам че се шегувате.Излезте.",но никой не ми отвърна тогава чух отново този шум.И изведнъж нещо излезе от храста.Беше ужасно с червени очи.Вцепених се не можех да мръдна.Тогава то се нахвърли върху мен и ме захапа за вратът аз изкрещях от болка.След това то си захапа ръката,и започна да тече кръв.И ми каза да избирам живот или смърт.Аз естествено веднага му изкрещях живот.Тогава ми каза:"Щом избираш живот ми пий от кръвта".И си натика ръката в устата ми.Аз пих кръв.И веднага след като си махна ръката от устата ми.Както беше върху мен и ме хвана за главата,и оттогава нататък не помня нищо.След време се събудих.Слънцето изгаряше кожата ми.Тръгнах по сянката на дърветата по незнайна посока.И видях приятелите ми Джейк и Майкъл.Бяха разкъсани кръв имаше по останките от телата им.Изведнъж не знам какво стана сякаш някой ме блъсна върху Майкъл,но всъщност аз му се нахвърлих започнах да пия кръвта му.Исках да спра,но не можех.Докато изведнъж някой ме махна от тялото на Майкъл обърнах се.Това беше онзи който ме нападна.Попитах го какво става с мен."Какъв съм аз".Той смеейки се ми каза:"Толкова ли си глупав.Ти си вампир".Аз нямах думи.Той ми каза за способностите на вампирите.Супер бързина,контрол на ума,супер сила,безсмъртие.Но ми каза и минусите на вампирите,като това че не могат да излизат на слънце,че могат да бъдат убити с дървен кол в сърцето,че върбинката ги изгаря,както така и светената вода.След време аз свикнах с това.Ходих в болницата да крада кръвни банки.Защото не понасях да убивам невинни хора.Но някой път вампирите изобщо не могат да се владеят.Хубаво е че може да караме хората да забравят неща които са видели.Но заради онзи който ме ухапа.Аз загубих приятелите си,семейството си.И от онзи път,когато той ме ухапа.Аз го търся да си отмъстя.Да го убия,за това което стори с мен.Ако можех да върна времето назад бих избрал смъртта,а не да съм това чудовище което съм сега.

qkov4e7y
07-19-2012, 17:03
Браво много ми харесва продължавай така имаш голямо бъдеще.. :D

DisappointedDreamer
07-19-2012, 18:17
:lol: :lol: :lol:

tattoobitch19
07-19-2012, 18:55
...

Bloody-girl
07-20-2012, 12:17
Не се захващай с вампирски и други такива паранормални неща. Трудна работа е.;дд х )

Greater
07-20-2012, 17:20
Ами това ме влече другите са пълни глупости романтики простотии.

kalito126
07-20-2012, 18:39
Ами това ме влече другите са пълни глупости романтики простотии.

Познато чувство... :) Добре разказваш и описваш усещанията.Един съвет от мен: Описвай подробно.Можеш например да кажеш как е изглеждала гората,така читателя ще си го представи по-добре.Това е основно правило при писането.

Greater
07-21-2012, 08:36
Познато чувство... :) Добре разказваш и описваш усещанията.Един съвет от мен: Описвай подробно.Можеш например да кажеш как е изглеждала гората,така читателя ще си го представи по-добре.Това е основно правило при писането.

Мерси в следващите глави ще се погрижа за това :)

kalito126
07-21-2012, 08:48
Йей. ^-^ Чакам ги с нетърпение. :)

Greater
07-21-2012, 09:33
Йей. ^-^ Чакам ги с нетърпение. :)

оке сега ще публикувам втора глава смисъл тя все още не е завършена де,но остава малко ще я публикувам. Аз бях я написал де сега ще я публикувам със същото заглавие само че ще е "Книга за вампири 2"

kalito126
07-21-2012, 09:37
Ок. :)

Greater
07-21-2012, 10:08
Ок. :)

http://www.teenproblem.net/forum/showthread.php/525764-%D0%9A%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D0%B7%D0%B0-%D0%B2%D0%B0%D0%BC%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B8-2?p=10286635#post10286635 линк за втора глава :)