PDA

View Full Version : Скоби



lolssie
07-19-2012, 20:44
здравейтее :) на 16 съм и искам да си сложа скоби, на горните зъби. зъбите ми са леко криви :) и не ми се дават толкова много пари за брекети, пък и не мисля, че имам нужда ... та въпроса ми е, понеже не съм толкова малка, дали ще има ефект? и г/д за 1 година дали ще се поизправят? мерси :)))))

shaunaa
07-19-2012, 20:58
Еми за 1 година ако ще си с шини не вярвам да стане !!! Но ако си с брекети може да стане за 1 година. Сигурно и шините ще ти помогнат, но за по-дълъг период от време, защото все пак си на 16, а ако те е срам от тях може да си ги носиш само вечер, аз си нося шините вечер, когато спа, защото така ми каза зъболекарката ми ми !!!

lolssie
07-19-2012, 21:01
Еми за 1 година ако ще си с шини не вярвам да стане !!! Но ако си с брекети може да стане за 1 година. Сигурно и шините ще ти помогнат, но за по-дълъг период от време, защото все пак си на 16, а ако те е срам от тях може да си ги носиш само вечер, аз си нося шините вечер, когато спа, защото така ми каза зъболекарката ми ми !!!

Няма да ги нося само на училище ... иначе като не съм там постоянно ще съм с тях. Просто се чудя дали ще действат :) мерси за отговора