PDA

View Full Version : В мен ли е проблема ???



cerb12
07-20-2012, 00:20
Значи на 90% съм сигурен че проблема не е в мен обаче все пак искам да се допитам до вашето мнение.
От 2 месеца ходя с момиче което е на 20 години много красива ,според мен почти няма опит с мъжете заради големите си принципи идеали и претенции а много се набива на окото и заради многото си кандидати естествено и самочувствието и не и липсва.


преди една седмица бяхме на кафе с още едно момиче и решихме да си направим снимки и когато дойде ред тя да снима , момичето ме прегърна и аз нея и само това ,след това тя след 3-4 минути каза че и станало тъпо и иска да се прибира но сама , 3 дена ми се сърди и не ми вдигаше телефона и на всичкото отгоре се беше скарала с момичето и и ''забранила'' да ме вижда , след това ми каза че ме обичала затова го е направила.????????

Преди 3 дена спах в тях тя живее с сестра си ,вечерта излизахме и като се върнахме почти всичко беше ок , сутринта станах и ми беше тъпо и седнах на лаптопа да тегля някакви хоръри за вечерта ,през това време стана сестра и тя харесвала такива филми заговорихме се каза ми някви филми аз търсех тя беше до мен обаче аз бях по боксери защото е горещо и през това време приятелката ми стана и ми вдигна скандал защо съм говорел с сестра и и защо съм бил по гащи а на нея защо си е допряла крака до моя wft wft wft ?/////?? сестра и е на 23 и и се изсмя но на мен ми скапа деня и вече почва да ме отблъсква само като я видя.... в смисъл тя е много красива но заради държанието.....

Това мисля че е маниакална ревнивост ,жалко че не я усетих толкова време ... не ми се иска да се разделяме защото наистина ми харесва но тази ревнивост ме изнервя , по какъв начин мога да и спечеля доверието ако има такъв въобще с тази маниа?/??

цял живот си остават така нали :(?

prosto_chovek
07-20-2012, 00:44
тази ревност просто няма да се промени, повярвай ми. Ти вече си прави сметката искаш ли да търпиш такова поведение или не и то винаги :)

SisiStrange
07-20-2012, 03:44
И аз не мисля, че ще се промени. Поне не с теб. Липсва и опит, казваш. Значи и липсва и мерило, за да види доколко ревността в прекомерно големи дози е проблем. Ако я зарежеш заради това и и дадеш ясно да разбере, че нейното не е нормално, може и да се замисли за следващия.

anonymous708973
07-20-2012, 06:04
момиче което е на 20 години, няма опит с мъжете заради големите си принципи идеали и претенции, самочувствието и не и липсва.


Eто това води до:


преди една седмица бяхме на кафе с още едно момиче и решихме да си направим снимки и когато дойде ред тя да снима , момичето ме прегърна и аз нея и само това ,след това тя след 3-4 минути каза че и станало тъпо и иска да се прибира но сама , 3 дена ми се сърди и не ми вдигаше телефона и на всичкото отгоре се беше скарала с момичето и и ''забранила'' да ме вижда , след това ми каза че ме обичала затова го е направила.????????


За следващия път да знаеш. Знаем ги тия много моралните, но като момиче с принципи И с опит (двете не се изключват взаимно) ти казвам със 100%-ова сигурност, че тоя сорт момичета трудно ще ги оправиш, да не говорим, че си й първи приятел, а по законите на логиката първите й няколко връзки ще са пълен провал.

Amore-Mio*
07-20-2012, 06:29
^ Не е задължително.
Точно на мен първата ми връзка беше най - дълга. За сега!

По темата:
Не си ти виновен. Или сядаш да говориш с нея, относно нейното държание. Или щом вече е изчезнала тръпката при теб - разделяш се с нея и това е. Възможно е да има промяна, след време, когато вече нещата поулегнат и тя вече е убедена, че няма да й изневериш, няма да те загуби и подобни.

anonymous708973
07-20-2012, 06:46
Eто това води до:



За следващия път да знаеш. Знаем ги тия много моралните, но като момиче с принципи И с опит (двете не се изключват взаимно) ти казвам със 100%-ова сигурност, че тоя сорт момичета трудно ще ги оправиш, да не говорим, че си й първи приятел, а по законите на логиката първите й няколко връзки ще са пълен провал.

ела те изтупам

anonymous708973
07-20-2012, 07:03
Значи на 90% съм сигурен че проблема не е в мен обаче все пак искам да се допитам до вашето мнение.
От 2 месеца ходя с момиче което е на 20 години много красива ,според мен почти няма опит с мъжете заради големите си принципи идеали и претенции а много се набива на окото и заради многото си кандидати естествено и самочувствието и не и липсва.


преди една седмица бяхме на кафе с още едно момиче и решихме да си направим снимки и когато дойде ред тя да снима , момичето ме прегърна и аз нея и само това ,след това тя след 3-4 минути каза че и станало тъпо и иска да се прибира но сама , 3 дена ми се сърди и не ми вдигаше телефона и на всичкото отгоре се беше скарала с момичето и и ''забранила'' да ме вижда , след това ми каза че ме обичала затова го е направила.????????

Преди 3 дена спах в тях тя живее с сестра си ,вечерта излизахме и като се върнахме почти всичко беше ок , сутринта станах и ми беше тъпо и седнах на лаптопа да тегля някакви хоръри за вечерта ,през това време стана сестра и тя харесвала такива филми заговорихме се каза ми някви филми аз търсех тя беше до мен обаче аз бях по боксери защото е горещо и през това време приятелката ми стана и ми вдигна скандал защо съм говорел с сестра и и защо съм бил по гащи а на нея защо си е допряла крака до моя wft wft wft ?/////?? сестра и е на 23 и и се изсмя но на мен ми скапа деня и вече почва да ме отблъсква само като я видя.... в смисъл тя е много красива но заради държанието.....

Това мисля че е маниакална ревнивост ,жалко че не я усетих толкова време ... не ми се иска да се разделяме защото наистина ми харесва но тази ревнивост ме изнервя , по какъв начин мога да и спечеля доверието ако има такъв въобще с тази маниа?/??

цял живот си остават така нали :(?

Прасни каката. Ко се занимаваш с деца. Кажи й, че е малка за възрастта си и не може да те възбужда, след тва си иди у вас. Ако го направиш както трябва, ще се влюби в теб. Опитай се няколко пъти сериозно да я вкараш в леглото и ако не стане си намери друга или удри каката

Нота Бене: Държа да отбележа, че горенаписаното е дело на umri.

xXxPETYAxXx
07-20-2012, 08:33
prosto_chovek и SisiStrange имат право, това много трудно се изкоренява от характера на човек.

Възможно е преди време е била наранявана по такъв начин - изневерили са й може би и за това е странила от връзките, поставила си е високи критерии, и има комплекс водещ до тази огромна ревност. Опитай да я накараш на разбере, че нямаш нужда от други, че тя ти дава всичко. Поговори с нея, кажи й колко е прекрасна и прочие... Прави й някакви малки изненадки от време на време. Накарай я да се почувства много специална за теб. Трябва да я увериш, колко е важна и значима, и че "няма равна" така да се каже. Не е гаранция, че ще се получи, но ОПИТАЙ.

cerb12
07-20-2012, 15:50
дам , прави сте xXxPETYAxXx опитах ,
обвини ме че съм и изневерявал и затова съм си променил държанието така за 1 ден , бил съм гузен..........
мисля че това е безнадежден случай , питах сестра и и ми каза че много ме харесвала затова се държала така и щяло да и отмине но ме съмнява....
сега като написахте по горе може да е била изнасилвана или някой да я е лъгал за едния път ... ... знам ли !! какво поражда чак такава мания ???

xXxPETYAxXx
07-20-2012, 16:29
Не виждам някой да е споменал "изнасилвана".
Вариантите са: или да е била предавана(изневери, лъжи), или просто идеалите й за връзка да са прекалено захаросани и да иска всичко да се върти около нея.

Като те напада така без повод може да й приложиш малко контраатака като и намекнеш, че ти няма доверие и това те обижда! По принцип това не е решение на проблема, но пък кой знае, мацката е доста истерична и изисква "краен подход".

SisiStrange
07-20-2012, 17:16
Според мен твърде жестоко я пере параноята. Леле, бил си и изневерил и затова си гузен... Тя май нещо не се чува отстрани. Не вярвам да се оправи.

3oPuTy
07-20-2012, 17:46
а по законите на логиката първите й няколко връзки ще са пълен провал.

Тук не съм съгласна :? Първата ми връзка продължи 2 години,следващата година и малко,3-тата почти година ... Нито една от тях не е била провал :) Познавам и много други,при които първите връзки са били много по-качествени от следващите.


По темата:Авторе,бягай далеч от подобни момичета :? То бива,бива да има чувство за собственост ама нейното минава всякакви граници :?

idriz92
07-20-2012, 17:56
tarsq si gadje

idriz92
07-20-2012, 17:58
ot kide si

Wednesday666
07-20-2012, 18:28
И аз не мисля, че ще се промени. Поне не с теб. Липсва и опит, казваш. Значи и липсва и мерило, за да види доколко ревността в прекомерно големи дози е проблем. Ако я зарежеш заради това и и дадеш ясно да разбере, че нейното не е нормално, може и да се замисли за следващия.

10 букви. Достатъчно е. То това не е параноя, това е нещо ужасно глупаво.

anonymous708973
07-20-2012, 18:28
Тук не съм съгласна :? Първата ми връзка продължи 2 години,следващата година и малко,3-тата почти година ... Нито една от тях не е била провал :) Познавам и много други,при които първите връзки са били много по-качествени от следващите.


По темата:Авторе,бягай далеч от подобни момичета :? То бива,бива да има чувство за собственост ама нейното минава всякакви граници :?

Говорех за връзките на тоя сорт момичета (които считат момчетата за недостойни едва ли не), а не за първите връзки на всяко момиче. И моята/моите първи връзки далеч не са били провал.