PDA

View Full Version : :)



halfbloodangel4
07-20-2012, 08:45
Здравейте. От почти 3 месеца си имам приятел и вече спокойно мога да кажа, че наистина го обичам. Той е всичко, за което някога съм мечтала. Идеалът ми за момче. Не мога да повярвам, че съм с него сега. В момента аз съм на море, а той е в Смолян ( и двамата живеем в София) и ми липсва неописуемо много. През цялото време си мисля за него и всеки път когато видя негова снимка на телефона и ми потичат сълзи от очите, защото не мога да го видя и да го гушна. Ако може да ми дадете някакви съвети, как да спра да мисля 24/7 за него, ще съм ви много благодарна :)

DisappointedDreamer
07-20-2012, 08:48
Забавлявай се.

halfbloodangel4
07-20-2012, 08:53
Опитвам се и пак не става.. Само мисълта, че ще го видя чак след 3 седмици, ме натъжава. Ходим с една приятелка всеки ден по центъра и играем билярд и пак е същото... :)

xXxPETYAxXx
07-20-2012, 08:55
Забавлявай се.

+1 Прави неща, които ти харесват и те разсейват, все пак на почивка си отишла :)

П.П: Когато отброяваш дните минават по-бавно!!! Не мисли колко седмици остават до срещата ви ;)

DisappointedDreamer
07-20-2012, 08:55
Ходете на плаж, запознайте се с нови хора, ходете на дискотека. Варианти бол.

halfbloodangel4
07-20-2012, 09:00
Бллагодаря за бързите отговори! Ще се старая да се забавлявам повече и да мисля по-малко :)

Amore-Mio*
07-20-2012, 13:29
Опитвай се да не мислиш толкова за него.
Говорете си по телефона. Ако имаш достъп до интернет: пиши му. Но не отброявай дните, че наистина супер бавно и мъчително ще изминат. Забавлявай се.

mimeyy
07-20-2012, 16:09
Първата и втората седмица на юли бях на море, а приятелят ми, с който сме заедно вече почти година си беше в Стара Загора и страшно много ми липсваше. Нямах интернет и не можех да му пиша, обаче всяка вечер говорехме по телефона. Липсваше ми супер много и си мислех, че тези две седмици ще минат много бавно. Запознах се с едно момиче, започнахме да излизаме и не усетих кога мина това време.
Ти казваш, че ходиш с твоя приятелка на центъра да играете билярд. Разнообразете малко, запознайте се с нови хора и правете повече неща. Иначе няма начин да спреш да мислиш за него. Просто не се получава. ;дд Надявам се да съм ти помогнала с нещо. :)

Зайче..
07-20-2012, 20:00
просто приеми, че е нормално да ти липсва и разбери, че той няма да ти избяга като не се виждате. :)
с една дума пак си мисли за него, ама недей и да си разваляш настроението заради това. :)

SomeoneWhoCares
07-20-2012, 20:27
Че лошо ли е да ти липсва :)