PDA

View Full Version : букса на mp3 - проблем



blaaablaaablaaa
07-20-2012, 09:57
От около месец забелязвам, че дясната слушалка на мп3-то прекъсва. Пробвах ги на друго място - наред са. Оказа се, че буксата на мп3-то (женското) е потънала някакси (вътре пластинките нещо не са наред) и не прави добър контакт със слушалките. В гаранцията пише: ""За аксесоари, козметични поврреди, механични счупвания, счупени дисплеи <<<и потънали бутони и букси>>>... ремонтът е извънгаранционен." Та в гаранцията всички възможни повреди са описани като непокрити от нея! Какво съм виновен аз, че буксата не е наред?!? Мп3-то си го взех преди половин година и вече се прецака...
1) Дали ако отида и направя скандал в мултирама, ще ми оправят буксата?
2) Има ли начин сам да я оправя и как, ако 1-вият вариант не стане?
3) Знаете ли евтини сервизи? Мп3-то ми труваше 37 лева (Diva FX 22N - само толкова можах да си позволя) и нямам намерение да се охарчвам за едната букса... Мерси за помощта предварително! :)

dimitar_ak
07-20-2012, 10:14
Пробвай в Мултирама без скандал. Не вярвам да се направят на цигани за букса която струва стотинки.

npp
07-22-2012, 07:48
ако е от буксата, тогава най-вероятно се е разпоила и има нужда от запояване, което с подходящ поялник става много лесно дори и в домашни условия, ако не искат да ти го ремонтират или сменят, тогава можеш да пробваш да си я запоиш сам, или да го занесеш на някой сервизен техник да ти я запои

blaaablaaablaaa
07-23-2012, 13:29
В крайна сметка, вапреки че не е в гаранцията, ми взеха мп3-то за ремонт. Благодаря за мненията! :)