PDA

View Full Version : Косми по краката



porche
07-20-2012, 14:45
Космите ми не са гъсти, но са много дълги и краката ми изглеждат много космати. Не искам да си бръсна краката, а искам просто да ги скъся тия косми малко. Въпросът ми е мога ли да ги подстригвам :Д Ще станат ли повече, по-дебели и тн. ? Изобщо какви ще са последствията ? Към 3-4 сантиметра са ми дълги... не се ебавам, напълно сериозен съм

Amore-Mio*
07-20-2012, 15:54
Подстригваш?
Само като си го представя ми изглежда отвратително.
Нищо лично, но всеки с вкуса и мнението си.

Ако не искаш да ги махаш - по-добре изобщо не ги бутай.
А пък ако ще ги махаш: то най- добре с кола маска или епилатор.
Въпрос на избор.

porche
07-20-2012, 16:27
Е чак пък отвратително... колко му е да ги минеш с машинката или с ножицата. Просто ми е интересно после ще се сгъстяват ли и темподобни

nqmaznacheniee
07-20-2012, 16:53
как ще се кълцаш с ножицата бе ;д ако си решил да ги махаш или ги минавай с машинка (но ще трябва често да го правиш) или кола маска

Amore-Mio*
07-20-2012, 18:29
Е чак пък отвратително... колко му е да ги минеш с машинката или с ножицата. Просто ми е интересно после ще се сгъстяват ли и темподобни

Казвам отвратително, защото имаше такъв индивид, само че момиче. Беше ги накълцала с ножицата и седеше меко казано - отвратително. Личеше си просто. Чудех се дали да се смея или да плача. Та, после взе, че реши да си ги махне с кола маска.

Иначе: не, с ножицата няма да се сгъстят. С машинката има такава вероятност /или пък да ти израснат по два - три косми от един корен. Ама то си зависи от кожата и гена. Просто при някои е така, при други няма кой знае каква разлика. Само, че не е толкова ефикасно и ще се налага честичко да ги махаш.

П.П - Само, че момичето беше направило тоя номер с космите на ръцете си. Ама то все тая.

Bomber
07-20-2012, 18:47
Вземи си машинка за тяло

porche
07-20-2012, 20:46
Значи с ножицата или с машинката ако ги намаля на половина няма да се променят ? Да станат по-гъсти, дебели и тн ?

Taam
07-20-2012, 20:55
Разбира се, че ще станат по-гъсти... ти да не мислиш, че с бръсначката не ги режеш?
Вземи си машинка, ще си спестиш толкова време, че няма накъде.

SÜß
07-21-2012, 12:43
Казвам отвратително, защото имаше такъв индивид, само че момиче. Беше ги накълцала с ножицата и седеше меко казано - отвратително. Личеше си просто. Чудех се дали да се смея или да плача. Та, после взе, че реши да си ги махне с кола маска.


Като чета направо ми става смешно :D :D :D