PDA

View Full Version : Има ли опасност за здравето ми?



nekulturen88
07-21-2012, 07:41
Здравейте.От 1 година близо се боря с килограмите.Имам невероятна воля и от юни месец миналата година не съм ял НИКАКВИ : тестени изделия като хляб, закуски, макарони и каквото се сетите ; сладки неща: вафли,торти,шоколад, сладолед и т.н. Бяф близо 90 кг, сега съм 72 и се чудя дали има опасност да се разболея от нещо?Изобщо има ли опасност за здравето ми? Откакто спазвам диетата не съм имал проблеми, но все пак..Междудругото си ям всичко друго което има вкъщи: плодове,зеленчуци, манджи,месо(пилещко),картоф и, ориз, скара - това общо взето ям от година насам.Закуската ми е малко странна- кисело мляко + банан.Искам да стана 70 кг и съм близо до това, но ме интересува като не искам повече да отслабвам как да променя начина си на хранене, така че да си остана 70 кг. Какво да включа в менюто си?На 16 години съм.Благодаря предварително за отговорите.

strawberry88
07-21-2012, 07:50
Според мен няма опасност.

nekulturen88
07-21-2012, 08:42
Мерси.А мога ли да ям примерно по два банана на ден, защото съм чул, че повече от един не трябва?

Colouring
07-21-2012, 08:51
Според мен можеш, но трябва да знаеш, че са доста по-калорични от ябълките, примерно. Но пък засищат, което е голям плюс.

brutaLxxbunny
07-21-2012, 09:29
Няма страшно, -20 кг. за година не е нездравословно, вииж -20 кг. за месец вече е лоша работа. Евалата ти правя за волята, браво :)

nekulturen88
07-21-2012, 09:47
Мерси много.Доста познати ми се възхищават,освен баба ми(-_-), която мисли, че може да се разболея ако продължавам.А искам още 2кг да сваля.Но имам една голяма въпросителна - как да се храня след като постигна целта си?

FuckingFreak
07-21-2012, 10:51
Така, както си се хранел и докато си я постигал. Ако се върнеш към стария си начин на хранене, естествено че ще качиш, нищо чудно до една година да си станеш отново същия. :)

nekulturen88
07-21-2012, 11:40
Така, както си се хранел и докато си я постигал. Ако се върнеш към стария си начин на хранене, естествено че ще качиш, нищо чудно до една година да си станеш отново същия. :)
Е ако пак се храня така, няма ли да продължа да отслабвам? А аз не искам повече.

FuckingFreak
07-21-2012, 12:37
Ами да, ако имаш за сваляне, ще свалиш. По същата логика ако се храниш като преди, ще качиш.