PDA

View Full Version : Хора,какво да направя?



iron
07-21-2012, 09:27
Здравейте на всички!
Искам да ви кажа какво се случва в живота ми напоследък,но първо искам да благодаря на всички които се отзоват и на хората създали този прекрасен форум!
Историята е дълга,дано не ви дотегне.
С нея се познаваме още от мънички-бяхме в един клас първи клас и все сме били в добри отношения помежду си.Тя е голям сладур още от мъничка-има много интересен характер,умна е,пък и е хубава.И така,всичко точно,просто приятели сме си били години наред.Изведнъж за малко се разделихме поради смяна на училища,но когато отидох преди две години в осми клас на нашето си училище бях приятно изненадан да я видя в моя клас…И тогава почна голямата любов…От години не я бях виждал на живо и изведнъж като я видях просто ме преряза мисълта-това е моето момиче!И почнах обработката-стараех се да бъда максимално нежен и да не изглеждам груб по никакъв начин,стараех се като се опитам да я поканя някъде да изглежда много неглиже едва ли не просто така без някакви особени чувства.Имах чувството че и тя ме харесваше тогава-все казваше че съм станал много голям,че чак сега виждала колко хубави очи имам (сини са и много момичета са ми го казвали),че трябва да си търся приятелка вече и тнт…И един ден взе че стана!Питам я какво ще прави в петък,тя казва нищо,подхвърлям нещо за кино че имало хубави нови филми и тя каза заведи ме.Върховната радост на живота ми беше тогава-два месеца след като се влюбих в нея.Тук искам да вметна че аз не съм имал по никакъв начин някакви сексуални мераци или фантазии с нея-напротив,ако щете вярвайте,не мога да си представя как правя секс с нея-някак тази чистота,която тя притежава (девствена е) не бих я развалил-ще се чувствам като прасе.Както и да е,това се случва в час.В междучасието отива един,който ми се пише „приятел” и който в последствие прецака животите на няколко човека,включително и моя отива при нея и й казва да не ходи с мен никъде защото аз ще я зарежа някъде да плаща всичко (абе нали знаете-бомба му казват) и само ще страда от мен.Тя се замисли тогава,докато аз усилено ръгах оня боклук в ребрата да не ми прецаква нещата-ми не е негова работа.Плюс това аз точно на това момиче никога не бих причинил нищо лошо каквото и да направи.Абе просто исках да изкараме добре с нея и нататък квото ще да става.А тоя „човек” е пълен гадняр-постоянно плете интриги,говори на хората пълни глупости и си мисли че е много смешно.Живота му се прецака,баща му ги заряза и от тогава стана пълно лайно,поне аз така си го обяснявам,въпреки че и на мен ми е било това на главата и не се промених ни най-малко към по-лошо.Както и да е,петък дойде,привиках я в коридора още преди първия час-толкова съм бързал да чуя още един път нейното да.Питам я остава ли уговорката и отговора беше не.Изведнъж ми причерня-нали знам кой е виновен.Казах й че не съм такъв човек,а тя вика нищо лично,просто нямам време днес…някой друг път!Е,да,ама друг път така и не дойде.Каних я още сто пъти поне,но от тогава тя започна да дава някакви двусмислени отговори от типа на не знам и нямам време точно сега.Опитах се да говоря с тоя боклук,а той каза че по принцип не я харесвал но само заради мен би тръгнал с нея-щот съм я бил харесвал.Тогава бях извън себе си от яд,вярвайте ми.Работата се уталожи но всички изведнъж разбраха че я харесвам,започнаха да ни бъзикат и да ни занасят,но тя не реагираше нито с отричане нито с потвърждение.Просто пренебрегваше всичко.Така мина осми клас.Дойде лятото,нищо не се промени дотогава,тя замина при баба си на село,аз останах тук в София както си ми е традиция-наще нито имат кой знае колко пари,нито биха ги дали за да ме заведат някъде.Но това е друга тема.Едвам преживях лятото-беше ми много тежко да не я виждам,да не чувам гласа й и да знам че е далеч от мен.На 2-ри август 2011 обаче взе че стана нещо интересно-едно момиче от квартала ми предложи да ходим и се опита да ме целуне.Е да,ама аз нали си харесвам НЕЯ?Сега тази нещо не влиза в плановете.Не че е грозна или глупава,просто тя не е моето момиче.И какво направих-отказах на онова момиче да ходим.Казах й че очаквам нещо да се случи и просто сега не е моментът.Тя прие това много добре,каза че ще си останем приятели и всъщност и до днес е така.
И така,дойде 15-ти септември 2011,тръгнахме пак на училище.С голямо задоволство констатирах колко хубава е станала тя през лятото-ами така си и беше бе хора…И пак почнах да се въртя около нея,хранех големи надежди.По едно време си пишехме бележки в часовете и се разбра нещо интересно-тя каза че си е намерила приятел…Опаааааааааа…Мно го тъпо ми стана.Нямате представа как се почувствах.Тогава й казах че може да разчита на мен като приятел и дотам.На другия път обаче тя ме попита дали съм правил секс.Ами отговорих й.Тя каза че отказала на няколко момчета които нахалствали и аз направих една голяма глупост-казах й че бих го направил с нея.Тя на пръв поглед не реагира въобще-просто смени темата.
И така,всичко си вървеше някак си докато един ден не научих че тя никакъв приятел си няма а просто харесва някакъв от големите който аз го познавам и който е пълно прасе и по нищо не отговаря поне на моите критерии за свестен човек.Изведнъж пак почувствах че пак имам някакъв шанс.И пак започнах да се опитвам да направя нещо,но този път въобще даже не обръщаше внимание.На рождения й ден и купих цветя-едно мерси не каза………Междувременно отказах на още две момичета..
(ТЕКСТА ПРОДЪЛЖАВА ВЪВ ВТОРИЯ ПОСТ ЗАЩОТО СЕ ОКАЗВА ПРЕКАЛЕНО ДЪЛЪГ)

iron
07-21-2012, 09:28
ПРОДЪЛЖЕНИЕ
Така мина и девети клас,дойде и това лято и се почна вече с големите глупости.
Когато излязохме в лятна ваканция се разбрахме с една нейна приятелка да се съберем две момичета две момчета и да си създада условия поне да й обясня какво имам към нея.Решихме го,излязохме във ваканция и наще ме изпратиха в един див мюсюлмански град в родопите с уговорката аз да седя там до първи август.Е да,обаче аз знаех че в съботата на онази седмица ще се събират и трябваше да съм тук в София.До този град има автобуси само в понеделник,сряда и петък.Аз заминах в понеделник.Цяла седмица мечтах за съботата.В четвъртък се обадих на наще и им казах че ще се връщам преждевременно.Те реагираха като опарени буквално.Скандали по час по телефона целия четвъртък.Накрая отсекох че в петък ще съм на автогара ЮГ в 12:30 и трябва да дойде някой да ме вземе.Баща ми каза да не ставам смешен и да си седя на задника.В петък,6:00 автобуса тръгна от там и в 12:25 бях вече на автогарата.Никой не дойде и се прибрах сам.На масата у нас заварих три билета за автобус до Бургас и някакви брошури за хотели.А наще и брат ми казаха че ще си седят в София през цялото време…Разбрах им плана изведнъж,доплака ми се.Разкарали са ме на 500 км за да си отидат спокойно без мене…Е,хубаво,реших че нищо чак толкова лошо не е станало.Обадих се на един приятел,който щеше да е второто момче в онази събота и той вместо да каже нещо стандартно от типа на как пътува например той още като ми чу гласа каза че като чула ТЯ че в съботата ще идвам и аз категорично отказала.Помислих че е някакъв майтап и че е невъзможно.По-късно праз деня отидох до тях и както си седя в стаята му а него го нямаше тогава на скайпа се появява онова момиче с което трябваше да сме на другия ден.И от дума на дума,без да разбира с кого всъщност говори изцедих от нея куп глупости-как съм един ненормален психопат,който само тормози горкото момиче,как имам не нулев ами отрицателен шанс с нея и тнт..Прилоша ми.Оня като се върна и като разбра какво е станало се хвана за главата,но късно…Нахока момичето в скайпа и излязохме от тях.Направих няколко опита да ходя,но краката не ме държаха буквално,въпреки че още не бях осъзнал напълно ситуацията.До към 7 моя приятел беше с мене.След това не знам какво съм правил цяла нощ,не съм се прибирал,не съм спал и не съм пил със сигурност.Беше ми ужасно зле.В събота сутрин в 9 този същия приятел ме намери на една спирка на 120 в някакво почти безпомощно състояние и май цяла нощ там съм седял…не знам.Ходихме напред-назад и се поразсеях.Следобеда се събрахме тримата,дойде и другото момиче.ТЯ се обади по едно време,прати ни поздрави.Тогава аз реших да ги питам за нейното мнение за мен и защо са решили че нямам шанс с нея.Резултата ме шокира.Оказа се че онзи „приятел”,интриганта,е говорил за мен две години поред постоянно купища лъжи,от които излизат ужасни неща..Толкова ужасни че не искам да ги казвам тук.Излиза че моето момиче,заради което аз отказах на още 3 други,за което бих дал всичко на света,което обичам повече от живота си и което никога не бих наранил по никакъв начин го е страх от мен.Ама буквално.Тя си мисли че я следя,че искам да я изнасиля (ох,трудно ми е да пиша дори),че искам да я убия,че изпитвам някакъв извратен фетиш към нея,че я мразя и искам да я нараня…Е,направо ми падна ченето тогава!Излезе че тя ме мрази,че съжалява че ме познава,че бяга от мен,че не иска да има нищо общо с мен,камо ли пък за приятелство и любов,че я е страх до смърт от мен,че сънува кошмари в които й правя ужасни неща,че искам да я убия…(ох,повторих го това с убиването)
…..
Тогава взех че се ужасих аз самият.
За мен тя е всичко на света.Имах цели две години да го осъзная достатъчно и съм напълно сигурен че ТЯ е момичето…
Междувременно казах на приятелите че се отказвам от нея.Ами всъщност най-добре е да се откажа,защото за мен не е важно как и с кой тя е щастлива а че е щастлива и ако тя би била щастлива без мен с голямо удоволствие ще я оставя да бъде щастлива..Е да,обаче тя по никакъв начин не е щастлива.Оня големия който тя харесва пет пари не дава за нея,нарича я куха лейка и тнт и общо взето нейното положение е същото като моето.
Сега обаче се случи нещо много интересно-тоя големия завърши 12-ти клас и се разкара тая година и нищо вече не го свързва с нашето училище и НЕЯ.Другото хубаво нещо е че интриганта на който дължа незавидното си положение също се разкарва тая година и догодина ще е в друго училище.Лошото обаче е че ТЯ по никакъв начин не иска да общува с мен и не мога да й обясня какво всъщност е станало.Много ми е интересно и как е повярвала на такива неща за мен?!На мен ми говориха че ТЯ пък е много двулична,че става досадна след време и тнт,но аз не вярвам и думичка на интригантите-знам че тя не е такъв човек.
Сега към питанията ми:
1.Хора,напоследък се чувствам много зле физически и психически.Не мога да спя,не съм гладен почти през цялото време,вчера ми тече кръв от носа,от ушите почти цяла нощ.Един мой братовчед ми даде антидепресанти и сега се чувствам по-добре,но докога?Как да изкарам лятото без да ми стане нещо?
2.Като тръгнем пак на училище как да я накарам да говори с мен?Как да й обясня че дори не искам любов от нея-само искам да си изчистим сметките поне за да не ме мисли за някакъв,какъвто аз не съм.Много ми е болно заради това,защото нейното мнение е най-важно за мен.Другите не ме интересуват.
Благодаря ви предварително че ми прочетохте глупостите…
Извинявам се ако има на места лош правопис и че текста е несвързан.

lepinto
07-21-2012, 09:31
мноо е дълго

iron
07-21-2012, 09:35
Знам че е дълго...но това е кратката версия.

3oPuTy
07-21-2012, 09:46
Ще ме накараш да го прочета само за да ти докажа,че можеше да напишеш нещата с много по-малко думи ... :?

Хммм или пък не.Нямам време за губене :? Ако искаш да ти се помогне ще го направиш по-кратно и с по-малко излишни подробности.

xXxPETYAxXx
07-21-2012, 09:54
Оххххх едва го прочетох това нещо... Прати й темата да я прочете и тя, да види как се чувстваш, и какво изпитваш към нея. Може да я разчувства, знам ли - доста е трогателно.

nIkEnCeTy_bE
07-21-2012, 09:58
Виж, прочетох ти постовете, не съжалявам, разбирам те, но както казва Зорито наистина можеше да го обясниш доста по накратко. С две думи си ходил след гъза на момичето цели 2 години и изобщо не си е заслужавало. На първият въпрос ще ти отговоря - отивай на лекар! За вторият - изобщо го забрави това момиче. Не заслужава нито вниманието ти, нито любовта ти. Изпуснал си толкова шансове с момичета, толкова забавления, толкова неща, заради нея. Ако тя наистина те харесваше, ако си заслужаваше и искаше да се получат нещата изобщо нямаше да вярва на хорските приказки. Тя не е момиче за теб! Забрави я. Лято е, където и да си, намери си компания, забавлявай се. След време ще разбереш, че само си се затормозявал излишно. Просто нямате допирна точка, няма нещо, на което да се опреш, за да си с нея. Тя няма да ти даде тази любов, която ти искаш. Мисля, че си го осъзнал!

xXxPETYAxXx
07-21-2012, 10:01
СЪКРАТЕНИЯ ВАРИАНТ на историята:
автора е влюбен в едно момиче от около 2 години.Тя обаче изпитва страх от него, защото някакъв негов "приятел", който по принцип е интригант й е наговорил някакви глупости. Автора отново вижда шанс тая учебна година с момичето, защото интриганта и момчето, което тя харесва(някакъв от 12 клас) няма да са в тяхното училище вече. Автора се чуди как да я спечели.

Teenhelp1
07-21-2012, 10:19
nIkEnCeTy_bE е права изпуснал си много вместо да си живееш и забавляваш на тези години ти изпускаш всичко заради момиче,което не си заслужава щом се събира с такива хора и им вярва едва ли си струва. :)

3oPuTy
07-21-2012, 10:25
Добре де ... Не издържах и го прочетох.
Извод:Над 50% от написаното няма смисъл да е там.Да не кажа дори и 80% :?

А ти авторе,толкова ли не можеш да й напишеш в скайп или някъде другаде нещата,които мислиш?!Обясни й как стоят те,а тя ако иска да ти вярва.Кажи й,че би трябвало да те е опознала достатъчно добре през тези години за да прецени сама дали си способен да я нараниш и т.н.
Не чакай тоя и оня да завършат,а действай докато не се е отчуждила напълно.Имате общи приятели - те толкова ли нямат усти,с които да й налеят малко здрав разум в главицата?!Или и те мислят,че си психопат,който иска да я нарани?!

Wednesday666
07-21-2012, 11:17
Е не, шокирах се направо. Какви са тия хора, блещят някви простотии и после другите обират пешкира. Как ги мразя такива ..
Защо толкова много искаш одобрението й? Ясно, влюбен си, но тя щом е повярвала на някакъв боклук и вече е сигурна, че всичко е истина мислиш ли, че ще успееш да й промениш мнението?

Ако мислиш, че ще можеш - скайп, фейсбук, места на които не се гледате очи в очи. Пиши й каквото ти душа иска, но според мен възможността Сега да си промени мнението е много малка. Въобще не претендирам, че си такъв, какъвто оня те е описал. Просто много трудно се променя мнението на хората, когато е до такава степен негативно. Ти ако искаш и Свети Петър бъди, никаква гаранция няма, че ще ти повярва.

Моя съвет - тегли й майната. Толкова МНОГО си пропуснал заради нея. Не говоря само за връзки. Похабил си много време, много нерви и ПРЕКАЛЕНО много чувства. Да се оправя, не е единствена. Стига си се депресирал, намери си някакво ново хоби, спортувай, запознай се с нови хора. Почни нов живот, тя да си продължава в заблуда да живее. Тя ако искаше да се убеди истина ли е или не всичко наговорено за теб, досега щеше да го е направила. ПРОДЪЛЖИ НАПРЕД С ВДИГНАТА ГЛАВА!

shmatarok
07-21-2012, 12:49
Това с кръвта - верно отиди на лекар, че не ми звучи добре.
Колкото до момичето - пич, имай достойнство. Няма смисъл да се занимаваш със загубени каузи - тя толкова като няма глава на раменете, за да помисли малко и да разбере на кого да вярва и на кого не, няма смисъл да си трошиш главата за нея. Живей си живота и я забрави - колкото и трудно да ти изглежда, няма смисъл, не си струва просто да се занимаваш с подобни хора. И от къде знаеш, че наистина не се е превърнала в двулична госпожица, след като напоследък май не си комуникирал много много с нея? Живееш с представата за нея, такава, каквато е била преди години - хората се променят.
А пък за гадния номер на вашите няма да коментирам.. ама е мега зле това като отношение към детето им. :х

notlike
07-21-2012, 13:47
Пич, прекалил си. Това е твоя грешка. Че оня е боклук - такъв е. Че тая те е зачеркнала от списъка си и е тъпа патка, за да не ти даде шанс - вярно е. Поне да беше попитала лично дали наистина си такъв. Но да изгубиш две години от живота си ей така? Защо го направи? Направи ми услуга. Бий й шута отвсякъде, кажи, че това, което знае за теб, не е вярно, че си опитал да направиш всичко, за да се почувства специална и че не съжаляваш за нищо.. но трябва да продължиш. След това й дай блокаж де що може, махни всичките й номера и така. Колкото по-малък досег имате, толкова по-добре. Хвани си една приятелка и след 1 месец ще си забравил всичко. А иначе семейството ти много гадно се е държало с теб - да отидат без член от семейството на море. Съвет от мен - търпи си ги, докато завършиш, след това си обери крушите и знай, че вече не са ти родители и не ги познаваш. Недостойна постъпка е да се отречеш от детето си! Не си убил човек, за да те третират така.

fenastz
07-21-2012, 13:50
Не че нещо, ама ти си пълен смотаняк. Всичкото си го правиш САМ, никой друг не ти е виновен. Пубертета така яко те е ударил, че не е истина. Едва се насилих да прочета текста и си вадя извода, че си дебил, че си зле, че си психично болен.

Как може да си така обсебен ?! Постоянно редиш ТЯ ТЯ ТЯ НЕЯ НЕЯ НЕЯ, как имаш приятели изобщо ?! С тия неща дето правиш и говориш мязаш на шизофреник, откачалник такъв, осъзнай се малко.

Аз ако бях на мястото на момичето бих поискал ограничителна заповед. Сериозно. Просто стой далеч от нея, иди да живееш някъде много далеч и забрави за всичко това, защото скоро ще си за лудницата.

IcameHereToFuckBitches
07-21-2012, 13:54
tl;dr

BreakingDawn
07-21-2012, 14:24
Боже тая история колко нереално звучи..
Как така родителите ти и брат ти заминават без да ти кажат и защо са те пратили някъде си ?!
А това момиче го зарежи,няма смисъл ! :) (то всъщност нищо няма смисъл в тая тема :D )

iron
07-21-2012, 16:19
Е,благодарско на всички които отговориха...
Нямам кво да кажа-две мнения няма,просто май трябваше някой друг да ми го каже.Иначе споко,нито съм шизофреник,нито съм ненормален,просто антидепресантите са си казали думата..Извинявам се за огромният текст,наистина е голям и аз не бих го прочел ако не беше мой.
Относно онова момиче-ми забравям я,то се видя просто.А,няма да се местя никъде надалече.Ако тя има проблеми да си ходе на село,не съм аз човекът който ше бяга и ще отстъпва.
За кръвта-днес ходих при лекарката следобеда понеже е четна дата и диагнозата беше...слънчасване.:)
Така че живота продължава с пълна сила и пара напред и няма място за простотии.
П.с.Ако темата е ненужна трийте я,нека простотиите ми да не задръстват раздела..

Quimera
07-21-2012, 16:46
Аз пък съм изненадана че никой не му обърна внимание за тия хапчета, които взима. Авторе, антидепресантите не са шега работа. Бедна ти е фантазията в какъв филм можеш да се вкараш с тях. Спри ги веднага! Не се пият за щяло и нещяло от кого да е - пият се от хора, на които им е поставена съответната диагноза от психиатър и са им предписани точно определени лекарства, които се пият по точно определен начин. Като гледам, такова нещо не ти се е случвало, така че никви братовчеди и никви хапчета - спирай ги и повече не ги пипай, защото може да стане много, ама много по-лошо от това, през което минаваш в момента.

Колкото до самата тема - хората ти казаха, девойчето не е за теб. Струва ли си да страдаш толкова заради момиче, което дори не те уважава достатъчно, че да дойде да говори лично с теб, а слуша на сульо и пульо простотиите? Изглежда си привлекателно момче, едва ли ще ти е трудно да си намериш свястно момиче с глава на раменете и да я забравиш тая мацка. Между другото, от личен опит ще ти кажа, че колкото повече гониш някого и колкото повече си мечтаеш за този човек, толкова повече те обсебва фалшивата идея, която си си създал за него. И го идеализираш, и го издигаш на пиедестал, и така нататък. В крайна сметка се събирате, минава някой друг месец, оказва се че тоя човек не е стока и ти страдаш и се чудиш къде отиде таз прекрасна личност, за която толкова време си си фантазирал. Спести си болката, хвани си някое свястно момиче. Ако онзи дванайсетокласник я е наричал "куха лейка", сигурно има защо. Изглежда дори не я познаваш като хората - ако я познаваше, и тя щеше да те познава и щеше да знае ще не си някакъв ненормалник и нямаше да я е страх от теб. Знам че това, което четеш, не ти харесва, но така изглежда ситуацията от страни - момичето просто не си струва усилията. А ако се връзва на подобни глупости, значи не е и толкова интелигентна.

Ако пък толкова държиш на нея, действай - кажи и квото имаш да и казваш лично и насаме. Не те знам как ще я хванеш насаме и какво ще и казваш, но гледай да е така. Скайп е ненадеждна работа, а ако и пишеш лично във Фейсбук (ако изобщо сте приятели там), може да избере да не го прочете. Така че, според мен трябва да се говори спокойно и на четири очи. Успех, и внимавай с тая кръв от носа и ушите :)

iron
07-21-2012, 17:37
А,да,хапчетата.Това беше инцидентно,пък и ги повърнах почти веднага се оказа.Не ми понасят,беше ми за пръв и последен път.Подействали са,но стига толкова.А за кръвта помага само лежене по корем или гръб на сянка:)

Phreak
07-21-2012, 18:39
СЪКРАТЕНИЯ ВАРИАНТ на историята:
автора е влюбен в едно момиче от около 2 години.Тя обаче изпитва страх от него, защото някакъв негов "приятел", който по принцип е интригант й е наговорил някакви глупости. Автора отново вижда шанс тая учебна година с момичето, защото интриганта и момчето, което тя харесва(някакъв от 12 клас) няма да са в тяхното училище вече. Автора се чуди как да я спечели.
добре че има хора като тебе че ме мързеше да го прочета

Wednesday666
07-21-2012, 20:07
добре че има хора като тебе че ме мързеше да го прочета

И добре, че са хората като теб с най-компетентните мнения.

До автора : пожелавам ти късмет и дано следващата мацка да ти даде това, което заслужаваш :).

iron
07-21-2012, 20:27
Благодаря на всички...:)
Търсенето започва.:)

prosto_chovek
07-21-2012, 20:50
добре, че не продължава и в трети пост :)

UltraBlue
07-21-2012, 21:09
Пич не съм чел другите мнения но ще ти кажа едно..ЗНАМ че е МНОГО ТРУДНО но просто продължи напред...Да..лесно е да се каже..едва ли знам точно какво ти е защото никога не ми се е случвало такова нещо или на някой от познатите ми..:хх Но БЪДИ СИЛЕН ! БЪДИ МЪЖ !

PyCoKoCkA93
07-22-2012, 00:16
Три неща:
1.СПРИ антидепресантите!
2.Кажи на нея всичко това,което каза на нас,защити се и и разкрий чувствата си!Няма как да стане по-лошо от сега. :)
3.Замисли се над писането на текстове-имаш добър стил на изразяване с много приличен правопис.Браво!

ramses
07-22-2012, 07:29
Братле, понеже съм минал през абсолютно същия път ще ти кажа няколко неща:
1. Не си заслужава!
2. Млад си, за да мислиш, че това е любовта на живота ти - най-малкото ако беше тръгнал с някоя от девочките дето са ти се натискали, според мен щеше да имаш по-голям шанс.
3. Не се притеснявай за антидепресантите - ако са били само за веднъж е било глупаво, ама кой не прави тъпи неща от мъка. Аз си накълцах ръката като с рендето Бьорнер.
4. Бачкай здравичко на лоста, намери интригантчето и му счупи главата от бой - мо'е да му влезе нещо в главата, поне докато е млад. Народа си го е казал "Дупе се бие, гъз не!"
5. Накрая съвета, който ме изкара от тая дупка - "Еби, ебавай, но путка за путка не ставай!". Ако си заслужаваше и имаше шансове с нея, най-малкото щеше да те попита. Не й обръщай внимание, излизай само с най-засуканите к*рви в даскалото - поне да си оправдаеш реномето, пък и на повечето момичета от време на време им щръква, че имат нужда да бъдат с "лоши" момчета...
Успех и след време напиши някакъв feedback! (:

petetyyy
07-22-2012, 11:20
Отиди при нея и й кажи направо, че искаш просто да те изслуша, че не очакваш нищо друго от нея, само трябва да чуе това, което ще й кажеш. Обясни й накратко ситуацията и й кажи, че няма да я притесняваш повече. След това я остави тя сама да си прецени какво се случва и дали иска да ти даде шанс. Относно здравословното ти състояние всичко е заради разхлабени нерви и притеснение относно това, което очакваш да се случи. Надявам се всичко да се нареди и тя да разбере, че са я лъгали дълго време за теб, дано да ти даде шанс, защото явно много държиш на нея и я заслужаваш. Надявам се да пишеш за развръзката. Успех :)

iron
07-22-2012, 18:24
Разбира се че ще пиша.:)Няма да ви оставя в неведение ами..:)
На интригантчето света ще му се стори малък защото много хора му набраха и просто някой едн вулкана ще изригне.Тогава аз ще съм на първа линия:)Относно хапчетата-за мен единствената дрога,която мога да си позволя е хубавата музика..и от време на време нещо за пиене.Хапчетата да ги пият фалиралите предприемачи,не са за мен.Иначе мацката прсто ще я издебна някъде и ще я попитам направо-говори ли й се с мене,или не.И в двата случая няма да си позволя да се филмирам повече че ми побеляха косите (буквално).М/у другото днес научих че ме харесва някаква осмокласничка.Не че ми се занимава с малки момичета които си чешат имиджа с батковците,напротив,против такивата неща съм,но да ви кажа честно дори не мога да си спомня коя беше тая...?:)
А за наще-ми да си ходят с малкия бе,само да тръгнат и вадя аудиосистемите и режа мезетата...Те губят:)