PDA

View Full Version : Не можем да спазваме диета сами и искаме другарче ;) vol.6



Страници : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11

CupcakeMonster
03-08-2013, 12:38
Записвам се и аз при вас! :) Само утре да ми мине рожденият ден и почвам да работя по въпроса.
170см - 68 кг. съм (: към 20-ти януари бях 63 кг.

anonymous708973
03-08-2013, 12:44
Само забравих да попитам: Как може да твърдите, че се храните здравословно и в същото време да ядете такова мазно и отвратително нещо като фъстъченото масло?

DisappointedDreamer
03-08-2013, 12:46
Пантерке, и аз съм като теб на пътеката :Д но вече 1 месец така и ефект наистина има.

tonssy
03-08-2013, 12:58
Само забравих да попитам: Как може да твърдите, че се храните здравословно и в същото време да ядете такова мазно и отвратително нещо като фъстъченото масло?

Информирай се малко повече по въпроса и тогава "твърди" същото.

DisappointedDreamer
03-08-2013, 13:01
Информирай се малко повече по въпроса и тогава "твърди" същото.

Много правилно.
http://www.menshealth.com/nutrition/peanut-butter-nutritional-facts

anonymous708973
03-08-2013, 13:11
Масленост поне 50%, която да прибавя към количеството масло и зехтин, които и без това ям? Благодаря, ще мина и без това.

А тая статия може да важи с пълна сила за общо взето всеки вид ядки. Обърнахте ли внимание, че в 90% от случаите се говори за nuts, а не за peanut butter? Предпочитам 30 гр. сурови бадеми/лешници пред тая мазнотия.
С други думи, статията не е в подкрепа конкретно на фъстъченото масло, а в подкрепа на яденето на ядки. Също така е написана плоско, плъзга се по повърхността без да засяга нещата в детайли.

DisappointedDreamer
03-08-2013, 13:18
Аз масло и зехтин не ям.

И, да. Нищо не пречи обаче изобщо да не ядеш ядки, а на ден да си вкусваш 1 лъжица фъстъчено масло, вместо мед примерно. Страхотен заместител е и на шоколада.

Йее, ти днеска си в ебати вълната. Аргументи, детайли :D
в даскало съм, не мога търся в момента, в час съм. довечера ще ти намеря статия с подробна информация, от scientists в Оксфорд.

anonymous708973
03-08-2013, 13:23
Йее, ти днеска си в ебати вълната. Аргументи, детайли :D


Абсолютно. От известно време споря с хора, които считат, че тезата се доказва, като я повторят 10 пъти и изкрещят нещо си, благодаря съм. Една мърда оня ден ми обясняваше колко съм била тъпа и как съм виждала живота като списък от аргументи "за" и "против", пък се кани да става правистка :ДД Не приемам мнение, неподкрепено от доказателства.

Окей, въпрос на избор. Аз предпочитам да ям ядки+масло+зехтин в салатката отколкото това нещо. Считам, че организмът ми получава повече неща така.

mimsssssss
03-08-2013, 13:32
Подкрепям пантерката. Не е ли по-добре една лъжица мед и 50гр ядки? Или две парченца черен шоколад?
п.п. Отделно, че не обичам да го ям това фъстъчено масло...

tonssy
03-08-2013, 13:46
Аз масло и зехтин не ям.

И, да. Нищо не пречи обаче изобщо да не ядеш ядки, а на ден да си вкусваш 1 лъжица фъстъчено масло


Да.
Всеки да си яде, каквото смята за нужно. Аз също не ям масло и зехтин- само олио от гроздови семки, от което по една лъжичка слагаме в манджите, които се готвят у нас. Зехтин много рядко да си сложа на салата- зеленчуците си ги ям самостоятелно. Фъстъченото масло е особено благоприятно като цяло за тези, които тренират редовно и както трябва- именно заради протеините, които съдържа. Вие, ако щете яжте ядки, масло, зехтин, слънчогледово олио- НЕ говорете преди да знаете за какво става въпрос.
mimsssssss, разлики между фъстъчено масло, мед и шоколад има, така че не може да се отговори на въпроса ти еднозначно.
И това, че не сте свикнали да консумирате дадено нещо или просто не ви харесва, не означава, че трябва да сте "едно си баба знае, едно си бае".

CupcakeMonster
03-08-2013, 14:23
Хора,дайте някакъв изпробван и ефективен режим за сваляне.. :( Нищо не ми помага освен гладуването..

DisappointedDreamer
03-08-2013, 14:25
Хора,дайте някакъв изпробван и ефективен режим за сваляне.. :( Нищо не ми помага освен гладуването..

Няма такова нещо. Ограничаване на някои храни + кардио. Ще отнеме време, обаче. Огромни резултати няма как да очакваш 2 дни след почването.

CupcakeMonster
03-08-2013, 14:51
Знам,че се иска търпение за всичко ..

Pamaa
03-08-2013, 14:57
Както можеш да си направиш масло от фъстъци, така можеш и от бадеми, и от кашу, и от всяка друга ядка. Сега ако ми кажете, че и това не е полезно, 'щото е мазно... Разлика в състава на ядките, без значение дали са на цели или направени на масло, няма, не виждам какъв е проблема. На мен фъстъченото масло ми е екстра като за след тренировка + извара. Ом ном ном протеин. :)

FuckingFreak
03-08-2013, 21:51
Да, голяма разлика има дали ще изядеш 30 г фъстъци или 30 г смлени фъстъци (под формата на масло,нали) , ама направо е коренно различно. O да, и определено от целите ядки извличаш много по-различни нутриенти и ползи, отколкото от пастата. И едното е смятано за полезно, а другото за мазгоч, вредно и НЕздравословно. Бе я споко. :lol:
Подкрепям Pamaa. Това, че нещо съдържа мазнини и че е калорично, не значи непременно да ви свети лампичката за ВРЕДНОО. Никой, никъде не е написал, че поглъща един буркан на ядене, та да се "чудиш" как го ядем това, и твърдим, че се храним здравословно....

mimsssssss
03-08-2013, 21:59
Не разбирам много, а специално и за фъстъченото масло не съм се интересувала. Но така както го казваш^ си го перифразим все едно дали е добре да изядем 100гр салата домати,чушки и патладжани или 100гр лютеница :D Щото все пак маслото е консервирано след обработка и не може да се сравнява с прясно счукани бадеми/орехи/фъстъци или там каквито ядки яде човек според вкуса му.
И да, не всичко което е мазно е вредно, ама специално на чистото ядене се казва да не се яде нищо от кутия или торбичка... щото след преработката си е изгубило ползата.

FuckingFreak
03-08-2013, 22:05
О Боже, и ти едно перефразиране направи, страшна работа.
В лютеницата има нишесте, захар, олио, кво ли не, ако не знаеш. Във фъстъченото масло няма. Не разбирам за каква преработка говориш, фъстъците така или иначе едва ли ще ядеш ги сурови, а за направата на фъстъченото масло, единственото, което се изисква, е нещо, което да ги смели. Аз си купувам био, доколкото знам пък Pamaa си го прави вкъщи (ще пробвам и аз, като изям двата буркана), което е гаранция, че няма маргарин и захар в него. Е, и къде е разликата, че аз не разбрах, или пак ВСИЧКО ОПИРА ДО КОЛИЧЕСТВО?

tonssy
03-09-2013, 06:08
О Боже, и ти едно перефразиране направи, страшна работа.
В лютеницата има нишесте, захар, олио, кво ли не, ако не знаеш. Във фъстъченото масло няма. Не разбирам за каква преработка говориш, фъстъците така или иначе едва ли ще ядеш ги сурови, а за направата на фъстъченото масло, единственото, което се изисква, е нещо, което да ги смели. ?

Tочно.

koshtramba
03-09-2013, 08:33
Само да кажа, че напоследък съм много зарибена и си купувам от Carrefour сушен кокос, страхотен е. Във формата на малки кубчета захар, и имам чувството, че е бил в мляко и после изсушен, разкарва ми страхотно глада за сладко, и е на добра цена - 1,40 за 100 грама. :) (ям го заедно със сушени боровинки и бадеми).

anonymous708973
03-09-2013, 10:46
Това, че нещо съдържа мазнини и че е калорично, не значи непременно да ви свети лампичката за ВРЕДНОО. Никой, никъде не е написал, че поглъща един буркан на ядене, та да се "чудиш" как го ядем това, и твърдим, че се храним здравословно....

Я си успокой изблиците малко.

И не че нещо, ама нямаше ли ти един куп здравословни проблеми, щото си нямала грам акъл в главата преди известно време? Щото аз винаги съм знаела това, което написа.

tonssy
03-09-2013, 10:48
И не че нещо, ама нямаше ли ти един куп здравословни проблеми, щото си нямала грам акъл в главата преди известно време?

Човек се учи от грешките си.
Много неща може да знаеш, твоето здраве също не е гарантирано.

koshtramba
03-09-2013, 12:28
Много сте скучни, бееее (и дебели). :)
Мани бъзика, ама като си направя равносметката колко дебели хора (визирам всички, които имат да свалят, независимо колко) има в тази тема, е доста жалко, млади хора, а представям си след години (естествено не всички). :) Тъжна история.

FuckingFreak
03-09-2013, 12:41
Я си успокой изблиците малко.

И не че нещо, ама нямаше ли ти един куп здравословни проблеми, щото си нямала грам акъл в главата преди известно време? Щото аз винаги съм знаела това, което написа.

Да. Имам здравословни проблеми, и съм го споделяла не един или два пъти. Направила съм грешка, сега си нося последствията. Аз, а не ти. И да, осъзнала съм си я тая грешка, затова и сега изказвам мнението си. Не всеки се е родил научен, прости ме за което, ама на мен ми се наложи да го разбера по трудния начин. Та да, бих искала да чуя обяснението на това, къде е разликата между 30г фъстъци и 30г фъстъчено масло, защото аз НЕ намирам такава. :)

Koshtramba, не е ли малко нагло да си "богопомазана" с ген да си стоиш слаба и да наричаш дебели всички хора, без значение колко имат да свалят. Не всеки може да яде като прасе и в същото време да бъде слаб като клечка. Отстрани погледнато изглежда като избиване на някакъв комплекс. Позволи ми да не се съглася, ама едно е дебелана 70 кила на 1,60 височина, и съвсем друго примерно 48 кила на 160 височина, при които човек има най-вероятно съвсем леко да изчисти. Най-малкото е смешно да наричаш някой с нарицателното "дебелак" при положение, че не е с наднормено тегло.

anonymous708973
03-09-2013, 12:47
къде е разликата между 30г фъстъци и 30г фъстъчено масло, защото аз НЕ намирам такава. :)

Фъстъците са отвратителни ядки, ама това е въпрос на вкус, така че го оставяме настрани.
Фъстъченото масло, което Pamaaa си прави, изобщо не е фъстъчено масло такова, каквото е в магазина/био щандовете.

А за Кощрамба... нека бе. Хубаво че се е сетила да прави нещо, защото не е задължително цял живот да е кльоща. Да не говорим, че вредната храна се трупа - може да не е по бедрата и корема, а около органите под формата на мазнини, което е кофти вариантът.
Оставяме настрани факта, че прави изключително лошо впечатление и че някой, обсебен от манията за 43-те си кила (което всички момчета, които познавам, ще намерят за ненормално, защото няма да видят нищо женствено), наистина избива комплекси. Знам, че това е обичайното твърдение в тоя форум, но при нея е повече от очевидно, че компенсира с късмета си за нещо, което адски й липсва.

DisappointedDreamer
03-09-2013, 12:53
Знам, че това е обичайното твърдение в тоя форум, но при нея е повече от очевидно, че компенсира с късмета си за нещо, което адски й липсва.

Точно. Още повече, че имаме коренно различни дефиниции на 'дебелак'. И никой в тази тема няма за губене 20+ килограми, че изобщо да заслужава това определение. Някои дори имат да качват, а повечето - да стягат, свалят 4/5 кг.

Аз искам да попитам дали всичките и приятелки са слаби. И дали ще отреже някое нормално момиче, защото такива бол (разбирай, не е слаба, но не е и дебела), само защото не е кльощава. Още по-интересно ми е пък защо поставя кльощавите над 'дебелите' при положение, че нито едните, нито другите изглеждат добре. Фитнес/упражнения/движение му е майката.

Отстрани звучи ужасно плоско и грозно. Някои хора са наистина дебели, заради здравословни проблеми, от които оттърваване няма. Мех. Защо се занимавам.

FuckingFreak
03-09-2013, 12:55
Да, знам че домашното е в пъти по-добре, но не се бях сетила, а вече си бях взела 2 буркана. Като ги свърша, ще пробвам да си смеля с блендера. Фъстъците не са ядки, но имат състава на повечето ядки и ми харесва вкуса им, затова харесвам и маслото.
Напълно съм съгласна за втората част от поста ти, с изключение на едно нещо. Ако си нисък, 43 кг биха ти били добре, но това е само в определени случаи.
Аз също съм ниска и доскоро ме беше мнооого страх да не кача, но в момента съм 45-46 и почнаха да ме питат да не би да клякам, щото имам развити мускули на дупето и бедрата, и то момчета, та явно така определено е по-добре. Мдам, имам си бузки :Д хаха, винаги съм ги имала, де. И дам, луфт между краката нямам, няма и да имам в тоя живот явно, ама пука ли ми, нали гъза ми не е съединен с гърба. Кво пък, нека съм "дебелана".

mimsssssss
03-09-2013, 13:11
Само нещо към DisappointedDreamer, май аз и CupcakeMonster имаме да сваляме не 4-5кг, а 7-8 :D
Иначе да, за фъстъченото масло аз отначалото говорех за такова в бурканче с добавените Е-та, захар, консерванти на н-та степен.
п.п. Определението за дебел си е дебел - над нормата. Ама защо някои сравняват слаб(кльощав) с нормален? О, да, има си и норма за кльощави, което също е зле... по ред причини.

black pearl
03-09-2013, 13:17
Само нещо към DisappointedDreamer, май аз и CupcakeMonster имаме да сваляме не 4-5кг, а 7-8 :D
Иначе да, за фъстъченото масло аз отначалото говорех за такова в бурканче с добавените Е-та, захар, консерванти на н-та степен.
п.п. Определението за дебел си е дебел - над нормата. Ама защо някои сравняват слаб(кльощав) с нормален? О, да, има си и норма за кльощави, което също е зле... по ред причини.

Не само вие :) Само , че не винаги килограмите определят как изглеждаш, защото има хора които са примерно 55кг на 1 и 60, но са слаби , просто имат тежки кокали. ; д

koshtramba
03-09-2013, 13:19
Koshtramba, не е ли малко нагло да си "богопомазана" с ген да си стоиш слаба и да наричаш дебели всички хора, без значение колко имат да свалят. Не всеки може да яде като прасе и в същото време да бъде слаб като клечка. Отстрани погледнато изглежда като избиване на някакъв комплекс. Позволи ми да не се съглася, ама едно е дебелана 70 кила на 1,60 височина, и съвсем друго примерно 48 кила на 160 височина, при които човек има най-вероятно съвсем леко да изчисти. Най-малкото е смешно да наричаш някой с нарицателното "дебелак" при положение, че не е с наднормено тегло.

Хич даже, щото правя и ще правя същото, каквото една дебелана ТРЯБВА да прави, а не го прави - сиреч, демек, аджеба, просто отбелязвам прогресивната статистика, която е налице последно време и точно тази статистика не взема предвид мен, а дебелите.
А за израза "дебелак/дебелана" - силно негодувам срещу въвеждането на термини и синоними в езика, които го ограбват не само откъм благозвучие, но и от към искреност на изказа. Никога няма да нарека дебелите хора "пухкави", "закръглени", "пълни", "наднормени", "заоблени" или "хора с едър кокал". Динозаврите имат едри кокали, дебелаците са си дебели. Точка.
Само да поясня, че не целя да обидя дебелите хора, а изтъквам неправдата в налагането на тези думи, предимно от страна на медиите и "възпитаните" граждани, тия скапани лицемери. Който е дебел е дебел, защото е пожелал да е такъв и нека се чувства горд от решението си. Аз просто не желая да се съобразявам с нечии лексикални норми, създадени за да внедрят илюзията в някои хора, че не са такива, каквито са.

Пантерке, не съм кльощава, а съм фина. :)

DisappointedDreamer
03-09-2013, 13:19
Само нещо към DisappointedDreamer, май аз и CupcakeMonster имаме да сваляме не 4-5кг, а 7-8 :D


Уау, колко много *сарказъм* и казах 'повечето' потребители.
Вашто, ако сте стриктни, си отива за 2 месеца. Айде, 3.

mimsssssss
03-09-2013, 13:19
Е, аз го казах за пример :) Тя монстъра е по-висока от мен с 3см. , ама все тая :P
Αз нямам и кантар сега, така че не гоня цифри.

.Wonder
03-09-2013, 13:27
Аз пък съм останала с впечатление, че масово момичетата от форума, включително и аз, целят извайване и 'стягане', а не сваляне.

Видях, че сте обсъждали фъстъченото масло, реших и аз да се включа с това, което ползвам, купих го от LIDL преди време.
http://3.bp.blogspot.com/-Q-T03YVMTzM/T_6Dn7TCx0I/AAAAAAAAD8Q/6WxvpGMm48c/s1600/american+peanut+butter.jpg

Съдържанието ми се струва прилично- 95% печени фъстъци, нерафинирана кафява захар, растителна мазнина, морска сол.

FuckingFreak
03-09-2013, 13:40
koshtramba, лятото си бяхме разменили няколко ЛС и тогава заключих, че си печена, и се чудех защо така всички във форума масово ти скачат... Еми ето, че не винаги първото впечатление е правилно.
Окей, няма да споря, всички сме дебели, само ти си "финна". Аз не казах нищо и никъде за "тежки кокали". Ти може и да си 43 кила, и да ядеш като разпрана, и да не качваш, а сега негодуваш към всички дебеланки, защото били мързеливи. И от колко време каза, че спортуваш? 3 месеца. Това не ми се вижда като цяла вечност, че да съдиш другите, че не го правят, сякаш самата ти цял живот си го правила ; всеки може да се промени, стига да иска.
Просто ми стана мнооого любопитно как така всички, които имат дори няколко излишни килца, станаха дебелаци? И тези излишни кила според кого са? Според теб. А чакай малко, ама ти коя беше?
Нека драсна и няколко реда за себе си, че да не е без нищо. Бях стигнала 41 кг, както стана ясно десетки пъти вече, без МЦ и хиляда други последствия, които никак не са приятни. Качих няколко килограма, в следствие на което съм в пъти по-добре, вече не изглеждам съвсем като някаква изтърбушена пикла във втори клас, и всичко изглежда си идва на мястото. Не всички трябва (а и искаме) да сме кльощави, само заради една ши*ана мода, мнение на някого, или каквото и да било. Бих си постнала снимка, да видиш как нямам луфт между краката, и имам бузи, примерно, и к'во - ще ми кажеш, че съм дебеланка, само щото не съм толкова килограма, колкото ти смяташ за идеални ли?

http://prikachi.com/images/693/5969693L.jpg да видим к'во ще кажеш, че се изкуших. Пък и никога не съм пускала снимка, така или иначе. Нямам скорошна в цял ръст, нито отпред/отзад, тая дава най-ясна представа от всички. :D

anonymous708973
03-09-2013, 13:42
Хич даже, щото правя и ще правя същото, каквото една дебелана ТРЯБВА да прави, а не го прави - сиреч, демек, аджеба, просто отбелязвам прогресивната статистика, която е налице последно време и точно тази статистика не взема предвид мен, а дебелите.
А за израза "дебелак/дебелана" - силно негодувам срещу въвеждането на термини и синоними в езика, които го ограбват не само откъм благозвучие, но и от към искреност на изказа. Никога няма да нарека дебелите хора "пухкави", "закръглени", "пълни", "наднормени", "заоблени" или "хора с едър кокал". Динозаврите имат едри кокали, дебелаците са си дебели. Точка.
Само да поясня, че не целя да обидя дебелите хора, а изтъквам неправдата в налагането на тези думи, предимно от страна на медиите и "възпитаните" граждани, тия скапани лицемери. Който е дебел е дебел, защото е пожелал да е такъв и нека се чувства горд от решението си. Аз просто не желая да се съобразявам с нечии лексикални норми, създадени за да внедрят илюзията в някои хора, че не са такива, каквито са.

Пантерке, не съм кльощава, а съм фина. :)

Не си фина. Кльощава си. Броят ти се кокалите на места, на които не би трябвало.

И аз съм човек с едър кокал. Висока съм 1.68-9, тежа между 50 и 55 кг, нямам идея точно, наистина не съм се теглила от месеци. Изглеждам по абсолютно същия начин като момиче, което е с незначителните 3-4 см по ниско от мен, с по-плосък корем, но с цели 10 кила надолу. Не спортува. Извод: Нейните кости са леки, моите са тежки. Само като ми видиш китката, можеш да го кажеш. По-едра е от на майка ми, а не е като някой да дебелее на китка.
И не ми обяснявай как хора с по 3-4 кила за сваляне са дебели, щото е просто нелепо. Аз съм от тях и не мога да мина за закръглена или пухкава, камо ли за дебела.

DisappointedDreamer
03-09-2013, 13:43
Ддз, ама си голяма сладурана :D детенце миловидно в хубавия смисъл.

//към фрийк

koshtramba
03-09-2013, 13:44
Ше кажа, че навънка времето е идеално за тичане, айдеееееееееееее навънкаааа. :)

Dagichka
03-09-2013, 14:53
koshtramba, само едно мога да кажа - много точен ник си си избрала. тълковен речник - "Кощрамба - слаба жена с неприятна външност и кокалесто телосложение. " :)

TrueStory
03-09-2013, 15:26
Който е дебел е дебел, защото е пожелал да е такъв и нека се чувства горд от решението си.

Извинявам се за грубия тон, обаче ти нещо не си наред. Егати и наглото изказване. Да знаеш,че всички дето не сме 40 кила с мокри дрехи сме абсолютни дебелаци и сме такива щото, видиш ли, сме го пожелали. Момиче, я се стегни и се поинтересувай малко щом си тръгнала да съдиш....не всички сме с излишни килограми щото не ставаме от масата с дни и ни мързи да направим 20 коремни преси. Няма да се обяснявам аз какви здравословни проблеми имам, да не го изкараш като оправдание, обаче вземи да се въздържаш малко от такива крайни определения.

BonnieandClyde666
03-09-2013, 15:40
Има ли желание, намира се и начин!

TrueStory
03-09-2013, 15:53
Има ли желание, намира се и начин!

Вярно за повечето неща в живота. Обаче едва ли много хора знаят какво е да тренираш яко, да ядеш все здравословни неща, да имаш килограми за сваляне и те да не мърдат, и да се чудиш какво по дяволите става....побъркваш се от безсилие...ей тука се намесват здравословните проблеми. При мен се оказа вроден проблем и без прием на хапчета( не хапчета за отслабване, а за регулиране на инсулин) нииииищо не ставаше. Сега нещата се нормализират, че дори и с по-малки усилия от моя страна. Никога не можеш да знаеш каква е историята на даден човек, заради това ме дразни използването на такива епитети и обвинения.

Jaune
03-09-2013, 16:21
А пък аз не мога да разбера що някои хора си мислят, че правят велики неща откъм спорт със 100 клека, примерно. Какъв по-точно ти е реалният прогрес, че си толкова крайно нахъсан..

TrueStory
03-09-2013, 16:31
Кой и къде е споменал нещо от рода на 100 клека? (ако постът ти беше насочен към мен)

Jaune
03-09-2013, 17:33
Не беше. А ти що се засягаш, ако не си го споменала :Д

FuckingFreak
03-09-2013, 17:45
Със сигурност Jaune не си говори празни приказки :Д нвм, май се сещам към кого е насочено.

TrueStory
03-09-2013, 18:21
Не беше. А ти що се засягаш, ако не си го споменала :Д

Сори, понеже беше точно след мен и не си споменала към кого е. Не съм се засегнала, просто ми стана интересно.

Jaune
03-09-2013, 18:43
Е към Кощрамбата, към кого :д понеже бях мернала стра'отната й тренировка някъде. Да бе, знам, че имаше и тичане. И кво. Тва не те прави капацитет..

PullMeCloser
03-09-2013, 19:44
Успокойте се, бе. Неприятни външности, глупости, я слезте на земята.
Кощрамба искаше да каже, че е срамота, че тя, която няма да сваля грам и има стегнато тяло, тича и се храни здравословно, а хора с видимо наднормено тегло, мрънкащи колко са дебели, не се мърдат. Никого не е обидила, че да приемате лично каквото и да е, това вече си е ваш проблем. Момичето има хубав ген- факт. Факт е, че тялото й беше хубаво и без спорт, и като ядеше разни вредни боклуци, но това НЕ пречи да се включва в темата със съвети, подканвания и тн.


ЕДИТ: А Фрийк е много хубавка, за първи път виждам снимка.

Jaune
03-09-2013, 20:04
Абе, то всичко хубаво, ама тва, че някой има няколко кила в плюс не значи, че води по-нездравословен начин на живот :Д.. И такива генерални умозаключения са безсмислени.

TrueStory
03-09-2013, 20:10
Успокойте се, бе. Неприятни външности, глупости, я слезте на земята.
Кощрамба искаше да каже, че е срамота, че тя, която няма да сваля грам и има стегнато тяло, тича и се храни здравословно, а хора с видимо наднормено тегло, мрънкащи колко са дебели, не се мърдат. Никого не е обидила, че да приемате лично каквото и да е, това вече си е ваш проблем. Момичето има хубав ген- факт. Факт е, че тялото й беше хубаво и без спорт, и като ядеше разни вредни боклуци, но това НЕ пречи да се включва в темата със съвети, подканвания и тн.


ЕДИТ: А Фрийк е много хубавка, за първи път виждам снимка.

Тя да си се включва колкото си иска, лошо няма....но нещо много грубо го раздава. То си е до възпитание де...

mimsssssss
03-09-2013, 20:11
Никой не ми каза тия смутита за к'во са?

DisappointedDreamer
03-09-2013, 20:12
Криси, то няма лошо. Ама такива плоски и доказващи се коментарчета не са от вчера.

FuckingFreak
03-09-2013, 20:22
Бе, вие как не разбрахте, че всички, дето не сте 43 кила, сте дебелаци и ви мързи да си поместитe гъза? М?!

Смутито е освежаваща напитка, съставена от плодове в по-голямата си част, често с кисело, прясно (тва ще е ужасно, ама знам ли кой как го обича), ядково мляко, като добавки може някакъв подсладител, лед също, абе такива неща...

PullMeCloser
03-09-2013, 20:23
Тя да си се включва колкото си иска, лошо няма....но нещо много грубо го раздава. То си е до възпитание де...

Никого не е нагрубила. Тонът й може да ти се струва 'остър', но тук вече си е твой проблем как приемаш всичко.

Маги, убедена съм, че няма за цел да се самоизтъква пред никого. Не защитавам никого, не ме разбирай погрешно, дори не съм прочела всичко, просто смятам, че нещата се приемат 200 пъти по-буквално и по-сериозно, отколкото в действителност са. :)

Смутито не са ли плодове, блендирани с прясно мляко и малко лед? Подобно е на шейк, но без сладоледи, сметани и сиропи, мисля. Аз си го правя с плодове и лед, става много свежо.

koshtramba
03-09-2013, 20:23
Ей, не ми хранете клековете, бееей, най-силните са. :)

Да, Dagichka, много е як, нали?! Сама си го измислих. Верно е, малко съм си грозничка и не е като да не ми отива, ама какво да се прави, работя по въпроса. :)

mimsssssss
03-09-2013, 20:27
Аха, значи блиндирани плодове. Е то това си го пия :Д с мляко, да върви много, и канела или лъжичка какао ам ам...
Лятото така ми беше закуската даже - навън в градината на слънце на райграса се пекох и попийвах... искам лято.
А за след тренировка ли е подходящо/преди/по време? Сори че питам малоумни въпроси...

FuckingFreak
03-09-2013, 20:33
Преди тренировка? И по време? Ъъъ, не мисля, че е добра идея корема ти да бълбука :Д

mimsssssss
03-09-2013, 20:39
Беше шега :D аз два часа преди и след не ям и пия... Просто питам кога са подходящи? Че сега като живея с наще в едни гори и си имаме градини с всякакви плодове и зеленчуци и ще си правя разнообразни неща. Най ми е кеф да си късам нарове и да си ги ям...

tonssy
03-10-2013, 06:21
След тренировка може да пиеш :) Ако е късно вечер обаче, не е препоръчително.


прясно (тва ще е ужасно, ама знам ли кой как го обича)

Аа на мен много ми харесва с прясно, вчера пих с ананас и е уникално :D

Pamaa
03-10-2013, 08:04
Онзи ден се чудех защо бях спряла да влизам във форума, амиии след като прочетох последните 2 страници от темата си припомних каква беше причината...

П.Т.: Вчера бях на един семинар, та нямаше как да не си хапна :Д Както и да е, поне не беше нещо нездравословно. :)
Днес като станах и като видях колко е хубаво времето, веднага отидох да си направя едно кафе и на двора да си го изпия. Изобщо не ми се мърда, обаче трябва и да тренирам, и да уча. :(
Смутитата аз съм останала с впечатление, че всички ги пият след тренировка, някъде май бях чела, че до 30 минути след като приключиш, но то попринцип си е правило, че до 30 трябва да ядеш, иначе все едно нищо не си правил, сиреч след 45тата минута при кардиото спира горенето на мазнини, започва горенето на мускул.

FuckingFreak
03-10-2013, 09:05
И при мен ще има събиране - за прошки. Баба ми готви страхотно и ни събира цялата фамилия. Ще има агне с мноого масълце , по принцип има и картофи и дроб сърма, но тях мисля да пропусна и да си наваксам с агнешко, че и без това ям 2-3 пъти в годината. Любимото ми е <3

fakesmiles
03-10-2013, 14:29
Преди имах страшна воля да ям само това,което аз си позволявах.Трябва пак да си я върна,сега ми е доста по-трудно,но се опитвам да ям здравословно.Имам си няколко килограма за сваляне,почнах и 30 day shred,чувствам се доста мотивирана засега :D

Wwwooow
03-10-2013, 17:05
Смутитата аз съм останала с впечатление, че всички ги пият след тренировка, някъде май бях чела, че до 30 минути след като приключиш, но то попринцип си е правило, че до 30 трябва да ядеш, иначе все едно нищо не си правил, сиреч след 45тата минута при кардиото спира горенето на мазнини, започва горенето на мускул.
O.o за първи път го чувам това...аз след като си направя упражненията не ям, защото е късно(към 20:30-21:00) и не съм и гладна ,грешно ли е ?

fakesmiles
03-10-2013, 18:04
И аз никога не съм яла след трениране,но признавам си,така и не запомних кое е правилно,колко време преди,след...
Чакам включване по въпроса :D

Runaway11
03-10-2013, 18:22
Успокойте се, бе. Неприятни външности, глупости, я слезте на земята.
Кощрамба искаше да каже, че е срамота, че тя, която няма да сваля грам и има стегнато тяло, тича и се храни здравословно, а хора с видимо наднормено тегло, мрънкащи колко са дебели, не се мърдат. Никого не е обидила, че да приемате лично каквото и да е, това вече си е ваш проблем. Момичето има хубав ген- факт. Факт е, че тялото й беше хубаво и без спорт, и като ядеше разни вредни боклуци, но това НЕ пречи да се включва в темата със съвети, подканвания и тн.


ЕДИТ: А Фрийк е много хубавка, за първи път виждам снимка.


Момиче без извивки - няма хубав ген ако ще 20 кила да е без да тренира и да се храни здравословно. Честно казано аз като момиче пък и постоянно от момчета го чувам, смятам че е по-добре едно момиче да е закръглено или по определението на коштрамба "дебеланка" , отколкото скелет без дупе и гърди. Пък и характера си е най-важен, а с такъв с извинение - селяндурски характер не знам до къде ще стигне ;)

Иначе не знам какво правят въобще 20+ годишни в тоя форум, които дават съвети на тинейджъри да отслабват. Не мога да разбера как това момиче не осъзнава как влия на другите момичета, които четат коментара й. Жалко е че такъв човек без възпитание и маниери се определя като "фин" ;)

kalpazanka
03-10-2013, 18:27
Оп, засегнах се в частта 20+.

strawberry88
03-10-2013, 18:29
И аз никога не съм яла след трениране,но признавам си,така и не запомних кое е правилно,колко време преди,след...
Чакам включване по въпроса :D

Аз знам, че трябва да се яде след тренировка, защото така се възстановяват мускулите.Половин или един час след тренировката.Нещо леко де, не да се наядеш като... :Д

Pamaa
03-10-2013, 18:42
Аз знам, че трябва да се яде след тренировка, защото така се възстановяват мускулите.Половин или един час след тренировката.Нещо леко де, не да се наядеш като... :Д
Именно!
Иначе щом тренирате вечер, още по-добре, 50гр извара, без това тя се яде вечер. Приятеля ми си правеше извара с кисело мляко ( естествено някакво нереално голямо количество, но то отговаряше на целите му ) и го пиеше вечер, преди да си легне, така че не мисля, че ще е проблем да добавяш към изварата 2с.л. кисело мляко, друг е въпроса, че вкуса може да не ти допадне, или поне на мен нещо не ми харесва особено, въпреки че по едно време се силех да го ям.

SisiStrange
03-10-2013, 18:50
Опа. Лека полека идва хубавото време и ми идва желанието да се стягам. Нямам за сваляне (по-скоро според моите представи за хубост, различни от тези на много хора в тази тема 100%, не искам да свалям нищо). Но бих се зарадвала на малко стягане. Започвам аеробика и ще видя какво точно би се случило в рамките на 2-3те месеца до лятото. Накрая ще направя фотосесия. Сега. По средата. След 3 месеца. Много хора са ми казвали, че аеробиката е чисто подскачане без смисъл, но имам приятелки, при които има видим ефект и се изкушавам.

FuckingFreak
03-10-2013, 18:56
Ех момичета, 50г извара за "ядене" ли вече го считате? Какво количество е това? 2 лъжички?!

Pamaa
03-10-2013, 19:01
http://25.media.tumblr.com/7598a4f45c061178249805a3f60e0b41/tumblr_mgzvuoHVu21rxk17go1_500.jpg
http://24.media.tumblr.com/tumblr_m5hs0sqKMZ1qmdgfdo1_500.jpg дали не се е натренирала стабилно?
http://24.media.tumblr.com/f3158dc0bf7296fc35e63150bf9adf5f/tumblr_mg10b3fNnI1r9m6hho1_500.jpg
Това е моята представа за хубаво женско тяло, да си личи, че супер много тренира! То иначе какво да ме впечатли в момиче, на което просто му е заложено да е слабо и да има бърз метаболизъм?

Pamaa
03-10-2013, 19:05
Ех момичета, 50г извара за "ядене" ли вече го считате? Какво количество е това? 2 лъжички?!

Да, около 3-4 супени лъжи, 'що? След като тя тренирам около 20:30-21:00, се предполага, че е вечеряла преди това, ти искаш да ми кажеш, че няма да е зле да изяде още една порция вечеря ли?

FuckingFreak
03-10-2013, 19:13
Ако просто си "прави упражнения", то не знам с тая извара какъв ефект ще търси, страшни мускули ще възстановява :Д
Но права си, не съм прочела детайла, че го прави вечер, след като вече е яла. Аз на нейно място бих тренирала преди вечеря, вместо после да ми се налага да ям два пъти, но това е моя подход и не го налагам на никого.

Pamaa
03-10-2013, 19:31
И аз предпочитам тренировката да е преди някое от основните хранения. Иначе, да, ако натоварването не е особено голямо, няма и нужда, но присъства ли кардио, все си мисля, че е наложително.

http://24.media.tumblr.com/02cf966ceacb174b48790e0d7b758302/tumblr_misp2sCLpC1rtayhko1_500.jpg
Ако някой реши вечер да прави по късно кардио, пък няма уред вкъщи. :)

FuckingFreak
03-10-2013, 19:54
Ако някой реши - бърпитата са задължителни :Д
Едновременно най-омразното и най-обичаното ми упражнение <3

Wwwooow
03-10-2013, 20:03
http://www.youtube.com/playlist?list=PL6F135DD9918D21E7 това са ми упражненията,правя ги по 1 час

FuckingFreak
03-10-2013, 20:12
По-добре ги прави преди вечеря, вместо да се чудиш после да ядеш ли, да не ядеш ли.

Wwwooow
03-10-2013, 20:38
http://fema-bg.com/index.php?m=1808

anonymous708973
03-11-2013, 06:20
Ако някой реши - бърпитата са задължителни :Д
Едновременно най-омразното и най-обичаното ми упражнение <3

Proswetli me :d

FuckingFreak
03-11-2013, 07:25
^Виж в ютуб. Адски динамично упражнение, ако се изпълнява правилно, натоварва почти цялото тяло.

едит:
Тази сутрин ми дойде, след 9 месеца отсъствие. :)

PullMeCloser
03-11-2013, 08:23
http://www.youtube.com/watch?v=7MGljX4bbps

интересно :Д

kalpazanka
03-11-2013, 08:26
едит:
Тази сутрин ми дойде, след 9 месеца отсъствие. :)
Честито :) Почна ли тежката артилерия или ти дойде спонтанно?

fakesmiles
03-11-2013, 12:22
Преди няколко години беше спряло да ми идва за около 6 месеца и в тъпия си болен мозък много се радвах от този факт,защото означаваше,че съм много слаба.Помня обаче колко се радвах като ми дойде,без да съм пила нищо,просто се насилвах да хапвам нормално.

anonymous708973
03-11-2013, 12:37
http://www.youtube.com/watch?v=7MGljX4bbps

интересно :Д

о.О
На петото съм на земята в агония :д

Ядат ми се палачинки.

Ou7oFmYhEaD
03-11-2013, 13:19
Наистина ли е от такова значение, храненето след кардио тренировка и губи ли се ефекта ако съм яла преди тренировката?

Pamaa
03-11-2013, 13:28
Наистина ли е от такова значение, храненето след кардио тренировка и губи ли се ефекта ако съм яла преди тренировката?

Не, не се губи ефекта, то даже е нормално да ядеш 1 час преди това, все пак нали ти трябва някаква енергия, аз преди като си мислех, че повече ще отслабна като правя кардио на гладно, няма да ти обяснявам как се мъчех, после цял ден ми беше скапано. Бях чела, че по време на кардио тренировка, за да проверите дали сте започнали да горите мазнини трябва да си проверявате корема, ако е студен, значи горенето е започнало, ако е топъл - значи все още не е. Това колко е вярно не знам и аз, но реално след 8-10ата минута моя корем е вече студен :Д

tonssy
03-11-2013, 13:33
Ядат ми се палачинки.

Яж. Направи си от пълнозърнесто брашно и от белтъци. Млякото е по избор. Може и с вода да се замени. И не- не става по-невкусно.

FuckingFreak
03-11-2013, 16:01
Честито :) Почна ли тежката артилерия или ти дойде спонтанно?

Почнах, почнах. Оргаметрил. Лекарката ми каза, че нямало смисъл да чакам повече, единствено организма ми се тормозел по този начин... Точно затова не смятам за нужно да има "честитки", тъй като е предизвикан и аз не го броя за истински. Другия месец живот и здраве ще се види дали всичко е наред.

Runaway11
03-11-2013, 17:53
Омг 9 месеца ;х

Вие кога ядете овесени ядки, защото повечето ги дат сутрин, но някой и вечер. И с какво ги предпочитате мляко или вода? :)

FuckingFreak
03-11-2013, 17:57
Хайде без възклицания, ако може. :)

kalpazanka
03-11-2013, 18:10
Почнах, почнах. Оргаметрил. Лекарката ми каза, че нямало смисъл да чакам повече, единствено организма ми се тормозел по този начин... Точно затова не смятам за нужно да има "честитки", тъй като е предизвикан и аз не го броя за истински. Другия месец живот и здраве ще се види дали всичко е наред.
Мислех, че е спонтанен и затова честитих. Баси, зарадвах се искрено сутринта...

FuckingFreak
03-11-2013, 18:57
Е :Д това е положението.
Не мога да чакам да не ми идва с години, за да предприема нещо...

Pamaa
03-11-2013, 19:22
Аз както бях тръгнала да не ям, ако не се бях усетила на време, сега сигурно щях да съм в същата ситуация :X
Да се похваля с последната ми покупка :Д http://24.media.tumblr.com/3726270440a0ee6fa0346e0ed98d3697/tumblr_mjii48xSxj1s3fd6bo1_500.jpg
До скоро си мислех, че аз такива панталонки никога няма да обуя. :)

strawberry88
03-11-2013, 19:40
Вие кога ядете овесени ядки, защото повечето ги дат сутрин, но някой и вечер. И с какво ги предпочитате мляко или вода? :)

Винаги сутрин ги ям.Най-често с кисело мляко, но обичам и с прясно.

Wwwooow
03-11-2013, 19:44
ЛЕлелеел Памааааа тялото ти е СУПЕР,МЕГА ЯКО !!!!!!! Много надъхващо ми действаш

koshtramba
03-11-2013, 19:59
Pamaa, случайно съм ти попаднала на tumblr-a. Онзи ден си търсих произволни, понеже ми е нов, и 10 човека, дето следвам, ти си една от тях. Поздравления за резултатите, виждаш ли, че може?!

Pamaa
03-12-2013, 04:19
Tumblr e голяма работа, със супер много българи се запознах, които дори не живеят в България :Д
Аз вече толкова "невъзможни" неща направих, че никой не може да ме убеди, че не можеш да постигнеш хубаво тяло, като ще и 100 килограма да си.
Ии благодаря! :) Имам още мноого да работя и се надявам, че до 2-3 месеца вече няма да е нужно да чистя, 'щото вече честно ми писна.

FuckingFreak
03-12-2013, 06:38
Страхотно тяло, поздравления. На добър ген си случила :)
едит: Много продължително това чистене, бря. То се прави за 1-2 месеца макс, твоето от колко време продължава?

koshtramba
03-12-2013, 07:33
Аз вече толкова "невъзможни" неща направих, че никой не може да ме убеди, че не можеш да постигнеш хубаво тяло, като ще и 100 килограма да си.

Жалко, че невсички мислят като теб. Тогава нямаше толкова много да мразя дебелаците, по простата причина, че нямаше да ги има. Ха, хо, хе.

Ето нещо супер хубаво и мотивиращо, мед ми капе от монитора : http://www.youtube.com/watch?v=bmsTXSHhMdE

Pamaa
03-12-2013, 11:30
Целия януари и началото на февруари се стремях да приемам колкото се може по-малко въглехидрати и да правя колкото се може повече кардио, в момента, обаче, гледам да балансирам нещата, 40/60 силово/кардио. Храната - главно чисто месо, плодове, зеленчуци, варива, кисело мляко, извара и ядки. Тъпо ми е, примерно, да изям 3 ябълки, защото като калории може и да са малко, но тия 60-70гр въглехидрати, нещо не ми харесват, пък вече като няма какво да чистя, т'ва предполагам няма да ме бърка.

koshtramba, на мен пък дебелите не ми пречат, всеки да прави к'вото ще, ама като ги видя с баниците, сандвичите, снаксовете и кроасаните и откачам, така се дразня. Толкова е вредно, как въобще може въобще някой да си го купува, при това да го яде за закуска?!?!

koshtramba
03-12-2013, 14:51
Тя е толкова дебела, че счупва дори родословното си дърво.
Тя е толкова дебела, че веднъж Еверест се опитал да я изкачи.
Тя е толкова дебела, че в киното сяда до всички.
Тя е толкова дебела, че снимката й пада от стената.
Тя е толкова дебела, че като мине пред телевизора и изпускаш 3 епизода.
Тя е толкова дебела, че като отиде в ресторанта и като й дадат менюто тя казва "Еми, добре".
Тя е толкова дебела, че като скочи се заклещва във въздуха.
Тя е толкова дебела, че като й поискат снимка и тя дава пъзел от 100 части.

anonymous708973
03-12-2013, 15:40
Тя е толкова дебела, че като отиде в ресторанта и като й дадат менюто тя казва "Еми, добре".


Не загрях.

Хора, дайте ми акъл какво да си направя с извара освен домашно плодово мляко.

koshtramba
03-12-2013, 15:41
ТЯ иска всичкоооооооо! :D

Deadlock
03-12-2013, 15:41
Pamaa, може ли да разгледам tumblr-a ти, че ми стана любопитно?
Хубави снимки иначе. :Р

koshtramba
03-12-2013, 15:44
http://itisnotadiet.tumblr.com/ - ето го

Да не е спам : Тя е толкова дебела, че си пие аспирина с майонеза.

Pamaa
03-12-2013, 16:10
Лелее днес ядох бясните "кюфтета". С просо, овесени ядки и сусам. :}}}}
И във фитнеса добра тренировчица си направих, абе общо взето доволна съм от себе си! :)

NqkfaNikakva21
03-12-2013, 16:10
Не загрях.

Хора, дайте ми акъл какво да си направя с извара освен домашно плодово мляко.


Аз си я правя на салата:Д
Извара с яйца,маслини и каквото ти е вкусно ;д
Каква си взимаш?
Последно си взех на Маджаров в кофичка и е стабилно вкусна (а не обичам принципно)

fakesmiles
03-12-2013, 16:18
И аз това щях да кажа,нещо соленичко,аз съм я хапвала със сурови моркови и чушки(пиперки) :)

NqkfaNikakva21
03-12-2013, 16:19
Оу, като каза с чушки!
Червени печени чушки, пълнени с извара (с маслини, к.краставички и пилешко) на фурна. Чудесийка!

fakesmiles
03-12-2013, 16:27
Ох дааа много е вкусно,доядe ми се :D

~TrueLove~
03-12-2013, 16:43
Здравейте на всички :)
Прочетох всичко което сте написали и ми беше много полезно, исках да се допитам до вас за съвет.
След като вече нямам проблем с теглото, но искам малко да се стегна и да изгубя телесните мазнини (говоря за 5 кг). Може да се каже, че постоянно спазвам режим на хранене, не пия газирано, не ям хляб, сладко, закуски, снаксове и др :D
Мислите ли, че е подходящо да спазвам 90-дневната диета + Aerobic Tae Bo Cardio, за да премахна мазнинките по възможно най-здравосложния начин и да няма Йо-йо ефект след няколко месеца
Мерките ми са 175 см 55 кг.

anonymous708973
03-12-2013, 17:08
Оу, като каза с чушки!
Червени печени чушки, пълнени с извара (с маслини, к.краставички и пилешко) на фурна. Чудесийка!

По-подробно описание може ли :дд

Ох, и аз бях взела една в кофичка, не беше лоша. Сега в хладилника има "Забърдо" - нашите обикновено взимат такава, та явно е хубава.

FuckingFreak
03-12-2013, 17:22
Най-вкусните, които съм яла са тази на Фрезко - Фитнес, както и една на Киана, но едва ли ще я намерите, че е от мандра местно производство :Д
Мога по цял ден да ям извара! А чушка, пълна със сирене/извара е класика!

NqkfaNikakva21
03-12-2013, 17:32
Печени червени чушки от фризера се пълнят със смес от варено пилешко, извара, к.краставички, маслини и каквото се сетиш друго, после се запичат на фурна и ги почваш! :D

strawberry88
03-12-2013, 18:02
Умолявам ви, кажете има ли начин да се оттърва от мускулите на краката? :mad: :Д Не ги искам.Тренирам танци от една година и ми се появиха. :Д Изобщо възможно ли е някога да се махнат и какво трябва да правя??? :(

tonssy
03-12-2013, 18:14
А чушка, пълна със сирене/извара е класика!

Да !
С тия чушки дето ги говорите, направо ми се дояде :Д

weheartiit
03-12-2013, 19:04
аз днес си хапнах стабилно с яйца и сирене . :D <3
попринцип не ги обичам много,но сега като изключвам доста
от любимите ми неща забелязвам,че започвам да ям такива ,които
преди изобщо не съм харесвала.

koshtramba
03-12-2013, 19:14
Яжте повечко месо, беее. Ама, свинско, че пилешкото е за аматьори.

Pamaa
03-12-2013, 19:34
Пилешко – 100г готвено
Бяло месо – 28г протеин
Месо от гърба – 28г протеин
Пилешки дреболии – 27г протеин
Сърца – 26г протеин
Черен дроб – 24г протеин

Свинско -100г
Филе – 28г протеин
Бон филе – 25г протеин
Консервирано – 20г протеин

Г/д еднакво количество протеин, въпреки че, да си го кажем, свинското отстъпва, така че е въпрос на вкус. Имам някакъв спомен, че наситените мазнини в свинското бяха повече, обаче ме мързи да проверявам, ако не е така, някой да ме поправи. :)

koshtramba
03-12-2013, 19:43
На вкус не могат да се мерят, за мен. Неподражаем (сушард) вкус, хаха, хохо, хехе.
Е, ако няма свинско и пилешко няма да върна, ноо, аз съм верен фен на свинското! Да цвърчи там на скарата и да не ме занимават с постни глупости, те са за женки. :Р

Ето това е мое и е много приятно папо :

http://195.149.248.189:8080/2013-03-12/76dcbdbb5961336c6c3c4bdf36a83a03_920x0.jpg

Свински пържоли, със зеленчуци, малко вино, много лимонов сок и пармезан.

Сеедно ядЕШ ГОСПОД!

strawberry88
03-12-2013, 19:56
^Изглежда прекрасно!Ще пробвам. :D

А за моя проблем с краката...явно никой не знае и ще съм си така вечно. :/ :D

anonymous708973
03-12-2013, 19:57
Аз пък се опитвам да намаля месото. Много обичам! Без колбаси мога да мина, даже тотално ще ги спра, като чувам тия неща с конското месо. Обаче... пържолка, кисната в марината и после изпечена на грил тигана... или крилца, ахххх :д
Не е толкова полезно обаче, та ще гледам където мога, да мина с постно. Майка е така няколко месеца вече и се чувства доста по-добре.

Тия дни ще си направя гранола по тая рецепта - http://www.supichka.com/2013/02/granola.html и ще си го ям за закуска. Най-обикновеното мюсли не е за мен.

alexaaa1
03-12-2013, 20:02
Никой не ми каза дали е възможно да постигна толкова слаби крака без никакви мускули и без да имам такъв ген
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/409520_385079408251221_635981519_n.jpg
Иначе в момента съм нещо такова, като русата:
http://prettylittleliars.alloyentertainment.com/files/2012/08/hanna-marin-and-emily-fields-episode-10-season-3.jpg

koshtramba
03-12-2013, 20:02
Аз следвам логиката и подстъпите на биологичните ни нагони. Месо ще си ям, щото е заложено в кръвта ни. (Хищниците са с очи отпред, а на нехищните животни са от двете отстрани, бау, природата диктува! (с малки изключения, разбира се).

Alexaaa1, ще стане, ама няма да ти падне свише.

alexaaa1
03-12-2013, 20:09
Не разбрах?

anonymous708973
03-12-2013, 20:10
Лелеее, тая първата е мегаотвратителна!

Хах, ако следваш тая логика, бая трябва да почетеш още за устройството на тревопасни и месоядни.
До организъм си е. На майка ми очите определено не са й отстрани на главата и все пак се чувства доста по-добре с по-малко месо.

alexaaa1
03-12-2013, 20:12
На мен ми харесва такова тяло. И искам да отслабна и аз и просто питам за съвет.

strawberry88
03-12-2013, 20:13
Лелеее, тая първата е мегаотвратителна!

Да.

koshtramba
03-12-2013, 20:16
Лелеее, тая първата е мегаотвратителна!

На майка ми очите определено не са й отстрани на главата и все пак се чувства доста по-добре с по-малко месо.

Всичко е в главата й!
А ние да не би да сме тревопасни, извинявай ?!
Ти да не би да си преживяш у вас?!

PullMeCloser
03-12-2013, 21:05
И на мен ми е по-добре без месо. Бях свикнала около година и нещо да не консумирам никакво, тия дни започнах да хапвам разни пилешки филенца и в момента от миризмата на месо, кюфтета и тн, ми се повръща ужасно. Въпрос на навик и лични предпочитания си е. За мен е много по-вкусно да ям зелена салата с царевица, примерно, отколкото филета, луканки и тн.

Jaune
03-13-2013, 04:47
Абе, а само аз ли го имам тоя проблем, че с месо не се наяждам?! Мога да изям някви огромни количества и пак да не се чувствам сита..

koshtramba
03-13-2013, 07:05
Аз съм така с фуражите и зеленийте. Явно е до нагласа/навик/организъм. И все пак, така е, всеядни сме, но ние сме единствените, които спадаме към това условно причисление, поради простата причина, че сме мислещи и разсъждаващи същества и можем да избираме. Но, за мен, по природа сме си месоядни хищници. Аз не бих се отказала от месото не само, заради вкуса, ами и защото съдържащите се в него вещества се набавят трудно чрез ядките и безсмислените тофута. Не виждам причина да си усложнявам живота, като ми е под ръка, пък и е тоооолкова вкусно. (Тука няма ли еколози да ме погнат, бре? :D)

anonymous708973
03-13-2013, 11:07
Всичко е в главата й!
А ние да не би да сме тревопасни, извинявай ?!
Ти да не би да си преживяш у вас?!

Аз да кажа ли, че всичко е в главата ти и че можеш да се наядеш с голяма зелена салата, но си въобразяваш?
Но е безспорно, че хранителната ни система не е нито хищническа, нито тревопасна. Погледни си кътниците - да ти мязат на зъби на хищник? До организъм е. Не ми спори.

strawberry88
03-13-2013, 11:21
Абе, а само аз ли го имам тоя проблем, че с месо не се наяждам?! Мога да изям някви огромни количества и пак да не се чувствам сита..

Аз също.

FuckingFreak
03-13-2013, 12:11
Обмислям сериозно доста повече кардио, за сметка на силовите, или поне да намаля тежестите за горната част. Нещо твърде са ми пораснали бицепсите, а не ми е женско. Квадрицепсите - и те, ама засега крака и гъз са ми приоритет, та те нека растат, докато не ми омръзне и това :Д

fizzyg
03-13-2013, 12:48
Да цвърчи там на скарата и да не ме занимават с постни глупости, те са за женки. :Р
Ей т'ва е! И аз много обичам да ям месо,ама и постно не отказвам..:D

tonssy
03-13-2013, 12:56
Аз пък месо, ако в нас някой не ме накара да ям, няма и да се сетя. Много по-вкусно ми е да ям нещо със зеленчуци. Дали ще са на салата/ в супа/ в някаква запеканка/ задушени.. Всичките ги харесвам :Д

anonymous708973
03-13-2013, 13:35
Обмислям сериозно доста повече кардио, за сметка на силовите, или поне да намаля тежестите за горната част. Нещо твърде са ми пораснали бицепсите, а не ми е женско. Квадрицепсите - и те, ама засега крака и гъз са ми приоритет, та те нека растат, докато не ми омръзне и това :Д

Давай. На мен на Джилиан бицепсите, например, хич не ми допадат.

koshtramba
03-13-2013, 14:38
Аз да кажа ли, че всичко е в главата ти и че можеш да се наядеш с голяма зелена салата, но си въобразяваш?
Погледни си кътниците - да ти мязат на зъби на хищник? До организъм е. Не ми спори.

Погледни си кучешките зъби, за разкъсване, не за преживяне.

black pearl
03-13-2013, 15:12
Аз съм пристрастена към месото ; д Обожавам почти всякакво, ама за наяждането все еднакво ще ме наяде пържола и салата ; д

koshtramba
03-13-2013, 15:59
Да, ама за колко време ще те държи сита, тва е идеята?!

black pearl
03-13-2013, 16:14
Да, ама за колко време ще те държи сита, тва е идеята?!

Е , месото ме държи повече време сита ,ама трябва да има разнообразие. Не само постоянно месо ..; дд

alexaaa1
03-13-2013, 17:30
Никой не ми отговори как да го постигна и дали ще стане изобщо ?

https://fbcdn-sphotos-g-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/382084_385081051584390_314694619_n.jpg

anonymous708973
03-13-2013, 17:32
Само аз ли ям месо И салата :д

Wwwooow
03-13-2013, 17:51
^Не и аз
Чувствам се като прасе(а не ям много) като чета повечето във форума

Jaune
03-13-2013, 17:52
А па тая Саша Маркина каква е..

Pamaa
03-13-2013, 17:58
Не, не можем да ти отговорим, 'щото в тая тема надали има някой, на който тази грозна картинка му е приоритет, че да ти даде съвет как се прави такова тяло.

alexaaa1
03-13-2013, 18:10
Защо ми се сопате ? Кога попитх дали ви харесва? Не ви разбирам идеалите ама на мен това ми харесва и може би тази тема е за това и питам за съвет. Имам нужда от помощ просто и не виждам нищо грозно ама това не е от значение.

fakesmiles
03-13-2013, 18:48
Pamaa,имаш страхотно тяло и се възхищавам на волята и прогреса ти,но нека не забравяме,че всякакъв вид body shaming не е ок!
Някое момиче може да има такова тяло без да прави нещо конкретно,грозна ли да я наречем?

Pamaa
03-13-2013, 19:04
Благодаря, и всъщност да, права си, не бива. На мен, честно казано ми е непонятно как така краката са толкова слаби, а в същото време има мускул. alexaaa1, нали се сещаш, че процента на мазнини й е супер малък, защото аз като я гледам, се чудя, дали бъбреците вече не са й изпаднали. Предполагам, ти е ясно, че тоя голям луфт е защото таза й е по-широк, пък това не зависи от теб, нито от диети или пък спорт. Освен да направиш някакви мускули на кракта и след това да чистиш, друг вариант няма, ама да знаеш, че доста време ще ти отнеме и ако не си наистина супер сериозна, никакъв шанс да стане.
---
Имам ужасна мускулна треска, направо не знам какво ще правя утре, как ще вървя, охх. :( Утре ми е почивен ден, надявам се ще ми се отрази добре, защото вече не мога да си спомня кога ми беше последната почивка.
Да се похваля, днес за първи път влязох в сауна... е по-приятно беше, отколкото очаквах, като изключим това, че обстановката ми е малко потискаща. :Д

fakesmiles
03-13-2013, 19:05
Да,определено има широк ханш.И аз съм така и като бях много слаба преди,имах голям луфт.И до ген си е ;д
Моята мускулна треска едва ли ще мине скоро,въпроса е да има резултат :D

tonssy
03-13-2013, 19:08
На мен, честно казано ми е непонятно как така краката са толкова слаби, а в същото време има мускул.

Да, това се опитвам и аз да си обясня, щото мускулите ясно си личат. Не мога да си правя заключения така, но предполагам, че повече от 1000 калории на ден не приема.

alexaaa1
03-13-2013, 19:09
Моят също е широк. Имам проблем само с краката и задните части, само там имам доста мазнини и искам да оправя този проблем.

Колко е нормално да е костта на крака долу до глезена, защото моята май е голяма.

koshtramba
03-13-2013, 19:31
Не, не можем да ти отговорим, 'щото в тая тема надали има някой, на който тази грозна картинка му е приоритет, че да ти даде съвет как се прави такова тяло.

Е, стига, де, изобщо не е толкова грозно слаба, колкото я описвате, добре си е, има нещо фино в нея, което ми харесва.
Иначе, alexaaa1, спортувай, храни се здравословно, в интернет има много упражнения за крака, таз и корем, които ще ти свършат работа, въпросът е да не те мързи и да си постоянна.

green.garden
03-13-2013, 19:31
Момичета, мислите ли, че 43 кг при ръст 164 см са много? Краката ми са УЖАСНО дебели!!!!! Как да отслабна???? ;((((( Или по-скоро, как да си направя краката по-слаби?
Помогнете ми, моля :((((((

koshtramba
03-13-2013, 19:33
МНОГО СА, ОТСЛАБВАЙ НЕЗАБАВНО!

green.garden
03-13-2013, 19:43
МНОГО СА, ОТСЛАБВАЙ НЕЗАБАВНО!

Колко трябва да съм? И как да отслабна? ;(

PullMeCloser
03-13-2013, 20:02
Мацката от снимката по-горе е с перфектно тяло. Много е далече от грозно слаба. Превземате се жестоко вече- такова тяло не било стимул за никого, дрън дрън.

anonymous708973
03-13-2013, 20:06
Дори не е добро, камо ли перфектно. Най-точната класификация е "става". Нищо женствено, нищо палаво.

green garden, не я слушай.

Бтв, аз се примирих с идеята, че 30 дни ще съм с константна мускулна треска. Гледам да ходя със събрани крака, че иначе... тамън на изнасилена мязам :д

PullMeCloser
03-13-2013, 20:12
Ами за това има едно нещо, на което му се вика 'мнение'. За мен е красиво тялото й. И споко, мускулната треска ще ти мине до 4-тия ден най-много. Кой ти е?

green.garden
03-13-2013, 20:19
Дори не е добро, камо ли перфектно. Най-точната класификация е "става". Нищо женствено, нищо палаво.

green garden, не я слушай.

Бтв, аз се примирих с идеята, че 30 дни ще съм с константна мускулна треска. Гледам да ходя със събрани крака, че иначе... тамън на изнасилена мязам :д

Ох, олекна ми. Тамън бях се приготвила да гладувам 3 дена. :) Ама все пак, до кръста съм Ок, а по-нататъка ... Ами намерих си едни упражнения, ще ги правя и се надявам после да се хваля ;).
За снимката:
Мисля, че краката и са ПРЕКРАСНИ, но остналото - не е много красиво. Това е моето мнение.

koshtramba
03-13-2013, 21:30
КАК няма да ме слуша, бе, само мен ше слуша, а че не разбира от ирония...

RaI4etO
03-14-2013, 03:49
И на мен горе посоченото момиче не ми изглежда грозно, нито е отпусната, нито нищо, има къде къде по-грозни слаби тела, а това колко кг. си и колко изглеждаш е доста относително. Аз например изглежда почти така, а тежа 47-8 кг. и никой не ми ги дава, затова според мен, костната структура и мускулите много влияят върху теглото. А това, че организмът и бил увреден, ми се струва малко вероятно, не е вярно, че когато си слаб, си болен, по-скоро обратното.
Ето и снимка:(краката ми имат такова разстояние помежду си, защото съм се разкрачила; не ми гледайте и облеклото, току що там съм станала от сън )
http://www.prikachi.com/images.php?images/188/5989188m.jpg

Jaune
03-14-2013, 05:45
Братле, Саша ако е ДАЛЕЧ от грозно слаба, кое е грозно слаба? ...

fakesmiles
03-14-2013, 08:36
Момичета,няма смисъл от това обсъждане кое е хубаво,кое е грозно слабо!Всеки си има мнение и предпочитания...

qgodka66
03-14-2013, 08:47
Вижте моите отвратителни задни части и спрете да се комплексирате. http://prikachi.com/images/952/5989952n.jpg
Не ям боклуци, от време на време спортувам у дома, обаче... то явно си е ген. А и тая бяла кожа разваля всичко.
Дали изобщо има шанс за мен, не знам...

fakesmiles
03-14-2013, 09:23
Естествено,че има шанс.Моето дупе също е горе-долу така в момента,но не мисля,че зависи само от ген.Продължавай с тренировките и успех! :)

strawberry88
03-14-2013, 14:22
Колко трябва да съм? И как да отслабна? ;(

:lol: Беше ирония.И не знам защо си мислиш, че с гладуване ще постигнеш нещо. :?

mimsssssss
03-14-2013, 14:35
Прочетох всичко, което бях пропуснала. Тези дни съм карала на супи, вино, шоколад и кафе. Явих се на четири изпити и ги взех - 5,5,5,4. Направо не мога да повярвам, всичко на магия. Утре имам един последен, и за поправка си оставих един, че да го взема с хубава оценка. Не ми се търкат баджаците, толкова нерви и стрес, свалила съм килограми, дънките ми висят. Тея дни трябва да ми идва, моля се да ми дойде. Като се прибера ще се тегля. Аз както исках да съм 50 и нещо кила, май от стрес ще ги докарам.

fakesmiles
03-15-2013, 08:51
Вчера ядох прословутата извара с чушки,за която говорихме.Вкусничкооо :D

Ou7oFmYhEaD
03-15-2013, 10:47
Може ли някой от вас да ме насочи относни овесените трици, как и по колко се ядат, може ли с кисело мкяко 1/2 + плод?
Наскоро говорих с една позната, спряла белия хляб и сладкото, хапва трици, плодове и е отслабнала с 10 кг. Досега си мислех, че са калорични и за това избягвам тези видове храни, пък и след горчив опит с мюслито. Но се навих да ги включа в менюто си, та да видим.

Pamaa
03-15-2013, 11:53
Аз не бих ги нарекла калорични, при положение, че за едно ядене ти слагаш 2 супени лъжици, тоест ~10гр. http://www.bb-team.org/hrani/id/537733_oveseni-tritsi-surovi 25 калории, това буквално е нищо, в същото време, обаче, са бавни въглехидрати и те държат сита дълго време.

http://25.media.tumblr.com/a68bfead277b6f035e8239121236823a/tumblr_mjpbknlPrz1s3fd6bo1_500.jpg
обяда ми за днес, мисля да кажа на майка ми утре да ми купи елда и да започна сама да си правя кюфтета и каша. :)

NqkfaNikakva21
03-15-2013, 12:49
Кюфтенцата или шницелите, или каквото е, от какво е? :Д

Pamaa
03-15-2013, 13:12
Кюфтета са, от елда, има и лук в тях. Рецепта не мога да ви кажа, тъй като си ги купувам, близо до нас приготвят веганска кухня, та след училище попринцип минавам да си взема нещо за обяд. Ако намеря от къде да си купя елда, ще се опитам да си направя и ако ми се получи, ще постна рецептата. :)

fakesmiles
03-15-2013, 13:13
Триците откъде ги купувате?Аз не съм се заглеждала досега въобще за такова нещо,предполагам ще ги има в големите магазини - Кауфланд,Карфур?

Pamaa
03-15-2013, 13:26
Аз живея в малък град и ги има в почти всеки магазин, би трябвало да са на щанда с продуктите за диабетици или на щанда за диетични продукти.

sladkalady
03-15-2013, 14:03
^В Кауфланд има овесени трици ,както и овесени ядки .

NqkfaNikakva21
03-15-2013, 14:27
Кюфтета са, от елда, има и лук в тях. Рецепта не мога да ви кажа, тъй като си ги купувам, близо до нас приготвят веганска кухня, та след училище попринцип минавам да си взема нещо за обяд. Ако намеря от къде да си купя елда, ще се опитам да си направя и ако ми се получи, ще постна рецептата. :)


Мерси :Д
Ще си купя довечера и ще се пробвам да ги направя :Д

tonssy
03-15-2013, 15:02
Овесени трици и ядки навсякъде се продават.. :)

Ou7oFmYhEaD
03-15-2013, 17:04
А каква е разликата с овесените ядки, те не са ли подходящи при диета също?

Pamaa
03-15-2013, 17:21
Подходящи са, защо не? Разликата май е, че триците ти поостъргват червата повече :Д

Wwwooow
03-15-2013, 17:23
Тея трици ми приличат на талаш, с какво са ви вкусни ?

Ou7oFmYhEaD
03-15-2013, 17:42
Благодаря ви за отговорите, до колкото знам тези храни са подходяши и за перисталтиката, изобщо за храносмилането и червата.

tonssy
03-15-2013, 17:59
^ Точно.

FuckingFreak
03-15-2013, 21:08
Определено взех решение - силовите ми се намаляват от 5 на 3 пъти в седмицата. Повече кардио. Не вярвях, че някога ще го кажа, ама всичко, що е яко мейнстрийм, пропаганди, сектанти и поддръжници на дадено нещо - не струват. Не искам големи ръце, мерси, ама съм жена.
Само не знам какво да правя. Адски ми е объркано в главата, защото ако хвана гирички от 2-3 кила са ми супер леки, някви тъпни от сорта на тренировките на Джилиан, по които всички от форума са луднали са ми адски безобидни. Може би ще е инсенити или p90x, абе нещо яко размазващо. Жалко, че не ми е много удобно, тъй като явно изискват както повече шум, така и повече време, но май ще решаваме първия проблем с постилането на одеяла, а втория - не знам, ще помисля.За един час колко неща бих свършила само...

Jaune
03-16-2013, 06:59
П90х е готина, но не особено натоварваща програма по мое мнение. Всъщност не съм правила силовите тренировки, но поне така си мисля спрямо другите.
А за Инсенити съм се изказвала много пъти, все още я правя, кефи ме, изморява ме и то не просто някво приятно чувство на умора, а благодарност, че най-накрая си приключил... наистина си струва. Не е просто кардио, а програма за кондиция и издръжливост.

anonymous708973
03-16-2013, 08:18
хвана гирички от 2-3 кила са ми супер леки, някви тъпни от сорта на тренировките на Джилиан, по които всички от форума са луднали са ми адски безобидни.

Сериозно?
Гиричките от 3 кг могат да са прекалено леки за някои упражнения, ама правила ли си упражнението от 19.40 на Level 1 на Джилиан?

И не че нещо, ама откъде го вадиш това самочувствие, че програма, изработена от експерт, е "тъпня"? Наистина е дразнещо на моменти.

koshtramba
03-16-2013, 09:38
Некой да ми каже що не е хубаво времето да тичам.

monroe999
03-16-2013, 09:48
случайно ви отворих темичката и реших да я поразгледам, стана ми интересно за рецепта за кюфтета от елда и резгледах няколко в интернет, тази май най-много ми допадна, може да я пробвам
http://www.zajenata.bg/%D0%B7%D0%B4%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%BE%D1%81%D0%BB%D 0%BE%D0%B2%D0%BD%D0%B8-%D0%BA%D1%8E%D1%84%D1%82%D0%B5%D0%BD%D1%86%D0%B0-%D1%81-%D0%B5%D0%BB%D0%B4%D0%B0-recepta3986.html

на фурна добре, обаче има и брашно

tonssy
03-16-2013, 09:54
Некой да ми каже що не е хубаво времето да тичам.

Щото се оправдаваш с него.

ranieri
03-16-2013, 10:06
Щото се оправдаваш с него.

Мхм най- голям кеф ми е да бягам в дъжда и да няма други хора

tonssy
03-16-2013, 10:14
Мхм и на мен така

koshtramba
03-16-2013, 10:16
Щото се оправдаваш с него.

Май съм изпуснала да кажа колко много ми се тича, а вънка е 1 градус и се усеща като -5 и духа ветър, нема да ме боли гърлото после, лекарства за фарингит не ми се дават. Не се правете на отворени, ей.

FuckingFreak
03-16-2013, 11:53
Сериозно?
Гиричките от 3 кг могат да са прекалено леки за някои упражнения, ама правила ли си упражнението от 19.40 на Level 1 на Джилиан?

И не че нещо, ама откъде го вадиш това самочувствие, че програма, изработена от експерт, е "тъпня"? Наистина е дразнещо на моменти.

За едни може да не е тъпня, или поне ми е напълно безсмислено, ако ще и от папата да е изработено, след като ми е леко и не се натоварвам. Не мога да правя нещо, от което не се изморявам и не ми е трудно, и накрая да го нарека тренировка. И да - това упражнение го правя във фитнеса, и го правя с 3 кила, но не ми е кой знае колко тежко. Повдигането настрани е по-трудно, поне на мен.

едит: Jaune, ще ти пиша ЛС, да ми разясниш малко, дали има смисъл да свалям цялата програма :Д

beautyfreak21
03-17-2013, 11:51
Здравейте :) Следя ви от доста време и най-накрая се реших да пиша :) От утре започвам 90-дневната диета и се надявам да нямате против тук да споделям резултатите си :) Започвам с 170см, 75 кг :)) имам да свалям около 10-15 кг :) и ще се постарая до края на учебната година да успеяя :)

anonymous708973
03-17-2013, 17:20
Здравейте :) Следя ви от доста време и най-накрая се реших да пиша :) От утре започвам 90-дневната диета и се надявам да нямате против тук да споделям резултатите си :) Започвам с 170см, 75 кг :)) имам да свалям около 10-15 кг :) и ще се постарая до края на учебната година да успеяя :)

Успех и прочети внимателно кога какво се яде, защото доста хора се бъркат. :)

.Wonder
03-17-2013, 18:09
И аз днес бях в настроение да тичам, но като излязох на терасата, бързо преустанових влечението си към домашния уют :D

FuckingFreak
03-18-2013, 07:03
Оо, дупето ми е станало много яко :Д Клякайте, момичета, помага - особено за плоскогъзи по дефолт като мен :Д

anonymous708973
03-18-2013, 10:13
И аз имам съмнение, че не ми е от най-изпъкналите дупета. :д

DisappointedDreamer
03-18-2013, 11:18
^Моя пък задник стърчи като връх на пъпка. :Д Ама пак клякам!

Върнах се във фитнеса. Ставам рано, тренирам усилено. Доволна съм.

gabi_94
03-18-2013, 15:21
Моят задник е т.нар. "бразилско дупе". Искам да е малко по-стегнат, но дали пък съвсем няма да изпъква ако клякам редовно? Не ми се ще да стърчи още повече...

beautyfreak21
03-18-2013, 15:57
Моят задник е т.нар. "бразилско дупе". Искам да е малко по-стегнат, но дали пък съвсем няма да изпъква ако клякам редовно? Не ми се ще да стърчи още повече...

Моят също е такъв ;)) И като бях слаба пак беше такъв ;)) Тъй че и аз бих искала да чуя мнението да правя ли клякания :))
А иначе днес като за първи ден беше що-годе добре :) Станах рано правих коремни преси,упражнения за бедра и даже малко лицеви :)) А с храната нямах много време да ям,но пък се опитах да си спазя всичкоо и горе-долу с едно изкушение успях :))

FuckingFreak
03-18-2013, 21:01
Нищо лично, ама не спортуваш редовно нали? Тогава няма как задникът ти да "стърчи" от прекалено големи мускули, това са мазнини :Д Клякай спокойно, най-много да се оформи и да стане по-хубав.

kalpazanka
03-19-2013, 09:02
Нещо сухожилие ми се обажда, ама с моя акъл да не взема мерки, ами да се метна на вело...

fakesmiles
03-19-2013, 10:25
Мен ме боли глезена от няколко дена,защото малко стъпих накриво при едни jumping jacks ама след 3те дни почивка вече ми помина и си продължих с тренирането ;д

beautyfreak21
03-19-2013, 13:42
Нищо лично, ама не спортуваш редовно нали? Тогава няма как задникът ти да "стърчи" от прекалено големи мускули, това са мазнини :Д Клякай спокойно, най-много да се оформи и да стане по-хубав.

В момента не ;д. Но допреди няколко месеца,почти всеки ден бях на тренировки по хип-хоп :) Който ми се отразяваха доста добре ;д Но,добре ще сии правя клякания :)

FuckingFreak
03-20-2013, 05:09
Току-що привърших с първата си тренировка от Инсенити. Засега няма да почвам програмата, защото основно тренирам във фитнеса, също малко и вкъщи, затова най-вероятно веднъж или максимум два пъти седмично. Обичам разнообразието.
Та сега малко за нея. В момента съм totally raped out, цялата мокра и червена като домат, но все пак удовлетворена. Мислех си, че подскачане 1 час не е никак cool, но почти нищо не ме изпотява така. За тези, които тренират по Шалийни, 30 дневни тренировъчни програми и прочие - просто пробвайте това. Дис ис дъ риъл шит :Д
Програмата определено заслужава да се казва така...

Pamaa
03-20-2013, 17:54
http://24.media.tumblr.com/3c3f1c69b521e719ef70a9d8d601ec24/tumblr_mjr9w4AKby1r1tdv9o1_500.jpg
сложих бадемите във вода, да видим утре какво ще стане :Д
http://ohsheglows.com/2013/01/10/homemade-oat-milk-easy-fast-cheap/
това пък ще го пробвам следващия път.

Wwwooow
03-20-2013, 19:01
О.о какво се получава на краяя бадемово мляко хммм /

Памаа имаш лс (отново) ;д

Pamaa
03-20-2013, 19:25
Даам и трябва да е гъсто уж, ама да видим к'во ще стане утре, дано го направя както трябва, защото много ще ме е яд, иначе.

DisappointedDreamer
03-20-2013, 19:46
тоз дето сси го пуснала е пожарникар от швеция :Д

Wwwooow
03-21-2013, 05:56
Дано да се получи, мисля и аз да го пробвам, въпреки че ми е жал да похабя така бадемите :д
2 дена прекъснах упражнения и ограничаване, но вчера пак се върнах към живота :д така ми е по-добре,иначе се чувствам много виновна..
Хора, пускайте някакви мотивиращи снимки,статии,надписи,песн и т.н. ,че тялото,което виждам в огледалото не ме мотивира достатъчно (не съм дебела) а искам да стане релефно и супер оформено и симпатично :р

babyliss0
03-21-2013, 07:12
Здравейте! Винаги се храня здравословно,но имам питанка към вас! Ходя на тае-бо от месец,не ме интересуват кг. а това да съм стегната. Съчетавам спорта с лека НВД. Преди редовно закусвах кисело мляко 0.1 с овесени ядки и ябълка. Но от известно време ям сутрин сурови ядки (бадеми,лешници),та това добре ли е да си ги хапвам сутрин,тъй като все пак са си доста калорични и богати на въглехидрати.През деня общо взето ям салати (кит.зеле,маруля,домати,кра тавици),варени яйца и месо.

FuckingFreak
03-21-2013, 08:37
Мацки, кви мотивиращи снимки, кви пет лева :Д
Ако вие не намерите мотивация в себе си, кел файда като гледате тела на други момичета.
Иначе съм пробвала бадемово мляко - ама явно не го цедих както трябва, защото едвам го преглъщах - имаше дребни частички бадеми :Д

И да , за горното - ядките са особено богати на въглехидрати, почти позна :Д

Wwwooow
03-21-2013, 10:44
Щом искам снимки значи не намирам мотивация в себе си или не е чак толкова силна, колкото искам, като гледам снимки или чета се надъхвам повече, което е напълно нормално ;)

anonymous708973
03-21-2013, 11:30
Току-що привърших с първата си тренировка от Инсенити. Засега няма да почвам програмата, защото основно тренирам във фитнеса, също малко и вкъщи, затова най-вероятно веднъж или максимум два пъти седмично. Обичам разнообразието.
Та сега малко за нея. В момента съм totally raped out, цялата мокра и червена като домат, но все пак удовлетворена. Мислех си, че подскачане 1 час не е никак cool, но почти нищо не ме изпотява така. За тези, които тренират по Шалийни, 30 дневни тренировъчни програми и прочие - просто пробвайте това. Дис ис дъ риъл шит :Д
Програмата определено заслужава да се казва така...

Кое клипче точно прави, защото бая ми излизат?

strawberry88
03-21-2013, 12:00
Хора, пускайте някакви мотивиращи снимки,статии,надписи,песн и т.н. ,че тялото,което виждам в огледалото не ме мотивира достатъчно (не съм дебела) а искам да стане релефно и супер оформено и симпатично :р

http://www.youtube.com/watch?v=Xp916juJswc :Д

Wwwooow
03-21-2013, 12:29
нещо не ти излиза поста

Schtefito
03-21-2013, 15:21
Ето малко мотивация:
http://24.media.tumblr.com/91b5cd7f9214fb7056ddc387a8e8573a/tumblr_mfjro5Fzu41rpyb62o1_500.png
http://25.media.tumblr.com/tumblr_mcywwieTG51rjh0eoo1_500.png
http://24.media.tumblr.com/b6080b3296e250304a34e3136005d324/tumblr_mf9tocvGS61rja2fso1_500.jpg

FuckingFreak
03-21-2013, 15:58
Кое клипче точно прави, защото бая ми излизат?

max interval circuit

Wwwooow
03-21-2013, 16:08
http://bobonela.com/blog/bg/54/hranitelni-dobavki-uskoryavashti-metabolizma
май пак ще почвам зеления чай




http://www.prikachi.com/images.php?images/818/6020818p.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/821/6020821g.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/822/6020822x.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/829/6020829f.jpg

FuckingFreak
03-21-2013, 16:48
Ако мислиш, че някакво си чайче ще ти помогне да отслабнеш - в много голяма грешка си :P

Pamaa
03-21-2013, 17:47
Е в тази статия става въпрос за ускоряване на метаболизма, а това има общо с отслабването, колкото и минимална да е разликата.

Wwwooow
03-21-2013, 18:03
Ако мислиш, че някакво си чайче ще ти помогне да отслабнеш - в много голяма грешка си :P

Даа аз разчитам САМО и единствено на чайчето да знаеш ;) дааммммм, всичко знаеш ти

FuckingFreak
03-21-2013, 18:45
Хахааа, не се пали толкова, къде съм казала, че разчиташ само и единствено на това? :lol:

strawberry88
03-21-2013, 19:03
нещо не ти излиза поста

http://www.youtube.com/watch?v=Xp916juJswc

Wwwooow
03-21-2013, 19:15
Хахааа, не се пали толкова, къде съм казала, че разчиташ само и единствено на това? :lol:

по начина, по който го каза си личи ..и не е за първи път правиш такива изказвания :)
strawberry88 мерси
http://www.youtube.com/watch?v=rjKFErN6O5w намерих друго видео ;

FuckingFreak
03-21-2013, 20:02
Да, а ти знаеш, какво имам в предвид като правя моите изказвания. Аз просто си питам без да задавам излишни двусмислици, а ти скачаш като ощипана госпожичка. :Д

anonymous708973
03-21-2013, 20:35
http://www.prikachi.com/images.php?images/818/6020818p.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/821/6020821g.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/822/6020822x.jpg
http://www.prikachi.com/images.php?images/829/6020829f.jpg

Тази втората има талийка 45 см сигурно.

FuckingFreak, грубо се изказваш. Че и като специалист.
Тя къде каза, че няма да прави упражнения, но ще пие чай и ще отслабва с него?

mimsssssss
03-21-2013, 22:21
Днес деня ми беше супер, изобщо не се спрях и отделно вечерта играхме баскет. За утре сме го намислили за през деня, дано пак се съберем повечко хора.
Беше цял ден парти у нас, хиляда човека - без родители, готвихме си, танцувахме, играхме, навън с кученцата... по-доволна не мога да съм, искам всеки ден така :Д

mimsssssss
03-21-2013, 22:33
Надъхващи картинки, за всекиго по нещо :)
http://realfitgirls.tumblr.com/page/2
http://distilleryimage5.s3.amazonaws.com/e98d77de215f11e28e5d22000a1f979a_7.jpg
http://www.tumblr.com/tagged/fit%20body?language=fr_FR
http://mariaaguilar.ca/marias-monday-motivation-my-idea-of-sexy/
http://www.tumblr.com/tagged/hard%20body?language=fr_FR
http://www.tumblr.com/tagged/ashley%20horner
http://pinterest.com/deanab27/sexy-body-motivation/
http://www.tumblr.com/tagged/be%20active :)
http://indulgy.com/post/7hrvrlKCW1/strong-sexy-arms

Schtefito
03-22-2013, 05:54
http://24.media.tumblr.com/9d34b15d6572a640f0dc400f5d59f31a/tumblr_mj4pk4yDbQ1rl4qtco1_400.png

kalpazanka
03-22-2013, 07:05
^Мхм, мхм. :)

fakesmiles
03-22-2013, 09:10
http://www.youtube.com/watch?v=ArIBftSOZDI случва се на всеки :D

koshtramba
03-22-2013, 16:40
http://24.media.tumblr.com/f4ca93c81e4cfa2cd8b0e14e291cfb8f/tumblr_mk0fpmQD0G1s8hvufo1_500.jpg

Немам какво повече да кажа.

SpiritInBlack
03-22-2013, 16:47
Като гледам потребителките , които посещават раздела , темата е крайно нужна ! Пускайте чат-пат снимки с напредъка да гледам

.Wonder
03-22-2013, 16:52
http://24.media.tumblr.com/f4ca93c81e4cfa2cd8b0e14e291cfb8f/tumblr_mk0fpmQD0G1s8hvufo1_500.jpg

Немам какво повече да кажа.
Мдам, мдам, много надъхваща картинка, ще ми се и тук да имахме една такава пейчица, но хайде да оставим на хората място да седнат :D

Pamaa
03-22-2013, 16:59
http://itisnotadiet.tumblr.com/ Аз като нещо надъхващо си пускам блога :Д няма нищо, че в тая тема това се случва за 3-4 път.
Млякото от бадеми ми се получи, но аз честно казано не останах очарована, втори път няма да си направя. :Д
Утре тренировката ми няма да е кой знае колко натоварваща, за сметка на днешната, а пък в неделя ще ходя на областно по волейбол. :)

Да се похваля, качила съм 1 килограм, вече съм 50. ((((:

FuckingFreak
03-22-2013, 17:47
^ей сладур, исках ти покана във фейсбук :Д

Pamaa
03-22-2013, 19:08
Тъкмо се чудех кой ли е това :Д
http://24.media.tumblr.com/2a2b440507b664e9cb69715ef20197a1/tumblr_mk2umpKotf1s3fd6bo1_500.jpg
Да покажа напредъка ми и отзад :Д :}

fakesmiles
03-22-2013, 19:27
Ууу много яко ти е станало дупето <3 Мойто е между двете може би,ама с по-широк таз.Искам като твоето :D

Pamaa
03-22-2013, 19:41
Благодаря :)
Аз преди си мислех, че ми е заложено генетично да е голямо и сплескано, а то какво излезе, просто било мазно :Д На мен единствено ми е тъпо, че дупето ми е супер малко, а пък краката малко по-надолу са ми широки. Вече почти се примирих с това, че може би нямам как да го оправя, същевременно си продължавам с тренировките, пък кой знае, може след време да има промяна. :)

Wwwooow
03-22-2013, 19:57
да то по принцип всички така мислим ;д
http://prikachi.com/images.php?images/483/6026483q.jpg
Многооо хубаво тяло Памаа просто струвала си е всяка една мъка и усилие: )
и пак имаш лс ;


Да, а ти знаеш, какво имам в предвид като правя моите изказвания. Аз просто си питам без да задавам излишни двусмислици, а ти скачаш като ощипана госпожичка. :Д

да написа, че няма да отслабна с едно чайче, нищо,че не знаеш, че правя уражнения по 1 час на ден, не ям боклуци (пържени,сладки, мазни и к'ви ли други не)че вървя по 40 минути пеша всеки ден и качвам и слизам сумати пъти стълбищата в училище и не само, и чаят ще е само добавка към всичко това, което правя за себе си : )

Deadlock
03-22-2013, 20:43
Хубаво дупе, Pamma! :) И си ти е съразмерно с краката, не знам как ти е хрумнало, че не е :Р

Само че снимките са манипулиращи (не твърдя, че е умишлено). Първата е чернобяла, което прави кожата ти да изглежда отблъскващо. Освен това краката са ти отрязани и изглеждат по-къси, а бельото ти прикрива по-голяма част от дупето отколкото на втората снимка. Така дори снимките да бяха правени в един и същи ден, втората пак щеше изглежда привлекателно, а първата не. По-добре ги прави с едни и същи дрехи, по един и същ начин, за да може наистина да се види разликата.

Pamaa
03-23-2013, 08:09
Тя кожата ми всъщност си беше отблъскваща, с всичката тая сланинка отдолу... :Д


http://25.media.tumblr.com/a58f262b35c89b1a0ae97d597cb5f0b9/tumblr_mk3uqqJWRe1s3fd6bo1_1280.jpg

FuckingFreak
03-23-2013, 11:03
^ яко коремче.

http://prikachi.com/images/629/6028629y.jpg

Ето я и моя милост, колкото да не съм капо. Правена е с уебкамерата, както личи, и качеството не е едно от най-добрите :Д

black pearl
03-23-2013, 11:35
Аааааааа и 2те имате уникално яките тела ♥ ..

.Wonder
03-23-2013, 11:59
Аууу, какви хубави коремчета виждам тук <3
FuckingFreak, може ли по-близък кадър на обичката на пъпчето или снимка от интернет, интересно ми е каква е, отива ти :3

YSMF
03-23-2013, 18:41
Тъкмо се чудех кой ли е това :Д
http://24.media.tumblr.com/2a2b440507b664e9cb69715ef20197a1/tumblr_mk2umpKotf1s3fd6bo1_500.jpg
Да покажа напредъка ми и отзад :Д :}
Пама, на лявата снимка колко кг. си?

FuckingFreak
03-23-2013, 19:36
FuckingFreak, може ли по-близък кадър на обичката на пъпчето или снимка от интернет, интересно ми е каква е, отива ти :3

Малко е червено, защото е само на няколко дни, но когато зарасне по-добре със сигурност ще има по-хубави снимки :Д

За 10ти път констатирам, че много тежести явно не са за мен - ходя от месец на фитнес, и вече краката са ми по-големи. Айде стига, де, не ги ща :\ Май ще си стана някой маратонец.

pandasaur
03-23-2013, 19:45
Здравейте момичета отдавна следя форума и най-сетне реших и аз да си направя регистрация. Доста време се ровичках из интернет , но така и не можах да намеря това , което търся. Наясно съм , че кардиото е най-доброто решение за топене на мазнини. Бих искала някаква програмка с упражнения и кардио , за да стопя въпросните мазнинки , разбира се и да се стегна . Не съм дебела , но има какво още да се желае. Като за начало ще си пооправя и хранителния режим.